Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zagļi no slapjām lietām

24.07.2019. 15:41

»

jautājums

Nū...Grišina pārliecība par laupīšanu drusku pārsteidz...


turas pa gabalu un ar stobriem apkārt nestaigā. Pieņemu ka arī policija to zin.
Līdz ar to straujais paziņojums, ka šāvējam nav bijis tāda iepriekšēja nodoma izskatās baltiem diegiem šūts.

Atbildēt

As

23.07.2019. 14:53

»

pilsonis

Pēc deklarācijas spriežot- šiverīgs tiesnesis bijis. Lilliju 29, Lilliju 33 un 35 🤔 -bija tiesnesis nek.īp.pārpircējs... tad saprata, ka ir pa īsu būt tiesnesis


Uldim tētis(nu jau nelaiķis) vēl 90to gadu sākumā žēlojās, ka tas burkānu lauks izmaksā pa dārgo,neatmaksājās tur neko darīt,vai nu sěkla par dārgu,vai nu garāmbraucēji nolasa.neviens 1992 gadā nezinăja,ka pēc 12 gadiem tur zeme maksās NAUDU.Šķiet ka pat daźus gadus viņa ğimene tur kko audzēja.līdzjūtība radiem un draugiem.

Atbildēt

josifs

23.07.2019. 10:57

Kārtējo reizi pierāda ka, Ķuzei ar Grišinu,pietrūkst pieredzes tik augstu noziegumu atklāšana,prokuraturas un tiesvedību vājais darbs,šoreiz kārtejo reizi pierāda,ka cilvēki nevar uzticēties šīm iestādēm,un to vadītājiem.

Atbildēt

A. K.

23.07.2019. 10:35

»

KKK

Bija tāds advokāts Bumbieris, kurš bija uzracis kaut ko nopietnu par šķipeles noziegumiem.Tad nu viņš devās uz ONKAB, tā laikam toreiz to sauca, un, pārnācis mājās, tūlīt pat nokrita no 5. stāva balkona, būdams maza auguma. Operatīvi!Mājās bija arī viņa stāvoklī esošā sieva, bet šī nu tik stipri bija...


Jā, atceros kā toreizējais IeM preses sekretārs - viens dzejnieķelis - "profesionāli" kāra makaronus tautai, klārējot, cik tas ir pašsaprotami, ka advokāts (Bumbieris), kurš tikko lūdzis IeM aizsardzību, pāriet mājās un pats nokrīt no balkona...

Atbildēt

................

23.07.2019. 10:08

»

hihihi

pastāstīsi, gudriniek, kā tad bija patiesībā


Delfi ņem naudu par patiesību un puspatiesību. Viņi tikai receptes dod pa brīvu, kā arī piesārņo smadzenes ar slavenību, pa pusei slavenību un pilnīgi nezināmu cilvēku veikumu un pat neveikumu apbrīnošanu. Kāpēc Sputņiks vai RTR, vai 1Balstijskij vai cita veida smadzeņu skalotuve jāaizliedz, ka to pašu feini dara Delfi, un, galvenais, par valsts naudu.

Piedodiet, bet Delfi un citi pat neatspoguļotu ziņu, ja ne Pietiek.com. Tā arī būtu ziņu svodka par 72.gadā dzimušo. Veca lieta - paņemt no kāda cita, parasti gan no LETAs, piezvanīt kādam kadram, kurš neko nezina, un taisīt savu.

Atbildēt

......

23.07.2019. 01:43

»

jaajaa

...ja tie apstākļi bija tādi, kā aprakstīts, tad neredzu iemeslu šaut nost...piedraudētu, sasietu(tāpat kā māti) un atstātu, kamēr atrod


Šajā publikācijā ir pilnīgi aplama informācija.Aprakstītais nav pat tuvu patiesībai😡Pat Delfi atspoguļo visu daudz patiesāk.Bet protams šāds notikuma atspoguļojums taču ir aizraujošāks,visādu stulbu ideju un komentāru deģenerēšanas cienīgs.

Atbildēt

Lūdzu nejaukt Ulžus Bērziņus

22.07.2019. 23:26

Lūdzu nejaukt nelaiķi zvērinātu advokātu Uldi Bērziņu ar maksātnespējas administratoru Uldi Bērziņu (http://www.taxconsult.lv/experts.htm), kas bija viens no konstitucionālās sūdzības iesniedzējiem par vēlmi maksātnespējas administratorus uzskatīt par valsts amatpersonām un tātad arī iesniegt valsts amatpersonu deklarācijas (https://likumi.lv/ta/id/280475-par-tiesvedibas-izbeigsanu-lieta-nr-2015-04-01).

Atbildēt

Laura

22.07.2019. 23:10

»

lv

Naivi domāt, ka grisins sajēdz, ko ķert


Viņš ir seja, kas šādās reizēs klāsta to, ko viņam uzdeva teikt. Citreiz būtu skaista, jauka un nesamaitāta jaunava. Jo skaistāka seja, jo trakākas ziņas.

Atbildēt

lv

22.07.2019. 22:16

Lai nu kă, bet viss kas notiek, notiek uz labu!

Atbildēt

Laura

22.07.2019. 22:08

»

enchante

vairāk izbrīna un arī uzjautrina zibenīgais autoritatīvais paziņojums, ka lieta neesot saistīta ar nošautā nodarbošanos!? Tik operatīvi un noteikti apskaustu pat Puaro.. Tas tagādina tūlītējo reakciju pēc kārtējās spridzināšanas kādā no valstīm, proti, tas nebija terora akts...


Katram "profesionālam" zaglim savs profils. Ja ir atpazīts rokraksts, tad zināms arī profils. Tas nozīmē, ka Grišins teikdams: "Ir pavedieni, mēs strādājam," patiešām zina, ko ķer, bet savukārt dod pamatu izslēgt versijas, kas nav iepriekš konstatētas tipāžiem, ko tagad ķersta. Vienīgais bet - ja kāds nolūkā iegūt, piemēram, zvērināta advokāta rīcībā esošos, klienta dotos materiālus, izmanto šādam nolūkam cita profila "speciālistu", tad iepriekš pieņemti pieņēmumi var būt par šķērsli, lai atklātu to, kas noticis īstenībā. Kā kādreiz kriminālprocesa semināros teica Dombrovskis, nepieciešams izskatīts visas iespējamās versijas, bet pierādījumi ir tikai tas, ko Tu pierādi, nevis ziņu kopums.

Tas, kas mani personiski pārsteidz, ka Zvērinātu advokātu padome "guļ". Viena lieta, ko saka policija, otra lieta, ka zvērināta advokāta rīcībā esošās ziņas par klientiem kļūst pieejamas gan policijai, kas veic nozieguma izdarīšanas vietas apskati, gan mājiniekiem, kam ar zvērināta advokāta un klienta savstarpējo uzticību nav nekāda sakara. Vai tad Zvērinātu advokātu padomei nevajadzētu rūpēties par to, lai klients šādos gadījumos ir pasargāts? Spriežot pēc viņu reakcijas, viņiem ir absolūti vienalga. Un tā, lūk, ir problēma! Protams, var jau domāt, ka visi dokumenti ir birojā, ka ir vēl kāds birojā, kas par šiem dokumentiem parūpēsies, bet tā nu ir gluži nepamatota paļāvība!

Atbildēt

...

22.07.2019. 21:50

»

Bakalaurs tiesību zinātnēs Sandis

Mani ģenerāļi atradīs šos brutālos slepkavas


Latvijas policijā ir tādi inspektori, ka visa pasaules literatūra, kas veltīta detektīvstāstiem, nobāl uz viņu detektīvprasmju fona. Nopietni! Tādi zagli 24h laikā atrod un apcietina, bet pierādījumi liek zaglim atzīties. Tāpēc nevajag noniecināt un izņirgt tos, ko nepazīst.

Atbildēt

Reklāmai komentārā

22.07.2019. 21:45

»

Lelde

Vienmēr izmanto iespēju, kad vari laimēt redordlielus Džekpotus kādā no izlozēm – šoreiz prātam neaptveramus vairāk kā 193 miljonus eiro nākošajā SuperEnalotto izlozē, kas ir šīs izlozes visu laiku absolūtais rekords! Tu taču negribētu palaist garām savu laimīgo izlozi tikai tāpēc, ka aizmirsi nopirkt...


Biju domājusi, ka azartspēļu bizness vismaz tik daudz protas, kā samaksāt par to, ka iespiežas cita veidotajā saturā. Bet šī nu ir bezkaunība! Ceru, ka Pietiek.com komanda pieprasīs samaksu par šādu rīcību, lai lasītājiem arvien interesants un saturīgs portāls, bet Lapsas kungam turpmākajiem ceļojumiem nav jāmeklē vairs sponsori.

Atbildēt

Bakalaurs tiesību zinātnēs Sandis

22.07.2019. 19:43

Mani ģenerāļi atradīs šos brutālos slepkavas.

Atbildēt

siska

22.07.2019. 19:04

Trula tā policijas taisnošanās - ka esot kaut kas nozagts. Bet kas? Šādi ļaudis neko vērtīgu uz virtuves galda neglabā

Atbildēt

3

22.07.2019. 18:40

5 šāvieni ......aizsargājoties.....NESMĪDINIET MANI

Atbildēt

Iezemietis

22.07.2019. 16:57

Organizētu noziedznieku banda jau 79 gadus izlaupa Latviju un slepkavo tās pilsoņus, un nekas.

Atbildēt

Smird pēc grilliem

22.07.2019. 16:51

»

zane

Kaut kas neštimmē. Kāpēc laupītāji gāja zagt māju sestdienas vakarā, kad gluži loģiski apkārt daudz cilvēku, labs laiks, visa Mārupe smird pēc griliem


un vodkas, kāda bēda? Katrs aizņemts ar sevi, tūkstošiem pēdu, īstais laiks! Policija bezspēcīga! Tiesnesis negadījās mājās un nogāja greizi. Poicija izslēdz versiju, ka uzbrukums tiesnesim sakarā ar amatu, jo tad būtu milzu darbs jāiegulda.. Laukrozes slepkavība ari bez rezultāta..

Atbildēt

zane

22.07.2019. 15:49

Tie, kas domā, ka apsardzes firmas var ko palīdzēt, maldās, jo apsardzes nozare ir totālā mafijas un bandītu kontrolē, un tur strādā pamatā bandīti un bijušie cietumnieki

Atbildēt

Mūziķis

22.07.2019. 15:42

»

Treilons

Gribētos sīkāku policijas skaidrojumu par lietas apstākļiem un saistību ar rimjobu


Klīst runas, ka tika spēlēta Jazz mūzika

Atbildēt

enchante

22.07.2019. 15:42

vairāk izbrīna un arī uzjautrina zibenīgais autoritatīvais paziņojums, ka lieta neesot saistīta ar nošautā nodarbošanos!? Tik operatīvi un noteikti apskaustu pat Puaro.. Tas tagādina tūlītējo reakciju pēc kārtējās spridzināšanas kādā no valstīm, proti, tas nebija terora akts!!

Atbildēt

Derdz

22.07.2019. 15:41

Uz kada pamata,pieradijumiem, utml policija izsledz versiju ka nav saistits ar advokata profesionalajam darbibam, jo man skiet tur daudz ko varetu atrast interantu un skatit .. .

Atbildēt

Zinošais

22.07.2019. 15:37

»

zane

Nu kuram katram jau nedeva pa sviestmaizi privatizēt


Nu tikai nevajag ! Pilna Mārupe ar tādiem privatizētājiem ! Vairākumam ne cerīgākajos sapņos, ne ļaunākajos murgos nerādījās, ka bijušajā "burkānlaukā" "augs" lepnas privātmājas vai komercobjekti !

Atbildēt

zane

22.07.2019. 15:28

»

Zinošais

Zinu vēsturi - īpašums(i) mantojumā - apbūves gabalos sadalīts kolhoza "burkānlauks


Nu kuram katram jau nedeva pa sviestmaizi privatizēt

Atbildēt

zane

22.07.2019. 15:19

Kaut kas neštimmē. Kāpēc laupītāji gāja zagt māju sestdienas vakarā, kad gluži loģiski apkārt daudz cilvēku, labs laiks, visa Mārupe smird pēc griliem.

Atbildēt

hm

22.07.2019. 14:30

Un ko nolaupīja laupītāji? Striķi, ar ko sasiet sievietes?
Un advokāts? Tik balts un pūkains, ka ņem un nošauj uz līdzenas vietas?

Atbildēt

voila

22.07.2019. 13:28

tik tālu laikam neviens neaizdomājas papētīt tiesu procesus ar Bērziņa piedalīšanos, nevis skaitīt šāvienus, aiznesto mantu un kladzināt par sasieto....

Atbildēt

Tukšgalvji

22.07.2019. 13:06

»

Leons

Izskatās tu dzīvo zombijkastes iespaidā un no apkārtnotiekošā nav nekādas nojausmas


Te jau plosās kaimiņzemes pasūtījuma ļautiņi vai vienīgie nacionālie plānprātiņi, vienu asiņu suga. Tā teikt Pribaltikā fašisti ceļ galvas un apdraud miermīlīgos austrumu kaimiņus.

Atbildēt

jaajaa

22.07.2019. 12:57

...ja tie apstākļi bija tādi, kā aprakstīts, tad neredzu iemeslu šaut nost...piedraudētu, sasietu(tāpat kā māti) un atstātu, kamēr atrod...

Atbildēt

jautājums

22.07.2019. 12:13

Nū...Grišina pārliecība par laupīšanu drusku pārsteidz.
Klasiska laupīšana bija , kad Raimondam Gerkenam seifu iztīrīja, -nauda/ dārglietas pa 1/2 miljona.
un saimnieki pat nemanīja, lai gan mājās bija.
A' te -bruņoti , maskās, laupīšana sestdienas vakarā ap plkst 12.35, kad parasti saimnieki pārnāk vai jau ir mājās un vēl nomodā...Varbūt tomēr gaidīja?
ļoti jau nu unikāls, tas gadījums tomēr izskatās..

Atbildēt

pilsonis

22.07.2019. 12:02

Pēc deklarācijas spriežot- šiverīgs tiesnesis bijis. Lilliju 29, Lilliju 33 un 35 🤔 -bija tiesnesis nek.īp.pārpircējs... tad saprata, ka ir pa īsu būt tiesnesis 😂

Atbildēt

Treilons

22.07.2019. 11:58

Gribētos sīkāku policijas skaidrojumu par lietas apstākļiem un saistību ar rimjobu.

Atbildēt

jautājums

22.07.2019. 11:32

Jā, tas ir dīvaini. kāpēc vienkārši nepiedraudēja ar ieroci, ka nošaus pašu, sievu, sievasmāti? Laupītājiem bija ķīlnieces.
Bērziņam, cilvēks gados, jurists, respektīvi , adekvāts un saprātīgs cilvēks-pietiktu, ja ar ieroci tiktu piedraudēts, lai neriskētu ar savu un savu sieviešu dzīvību un ļautos, lai viņu sasien, ieslēdz vai citādi bloķē, kamēr bandīti atiet.
Turklāt tad viņiem handikaps ir vairākas stundas , lai netraucēti atkāptos uz drošu teritoriju. Nu kaut vai Lietuvu. Turklāt ar visu salaupīto-varētu māju izkratīt pa tīro. Bet viņi šauj...Mārupē. kur apdzīvota vieta.
Kāpēc šāva, turklāt 5 reizes? Ja noziedznieki iet uz laupīšanu ar klusinātājiem, tad tas nu vispār ir unikāli...

Atbildēt

Jautrīte

22.07.2019. 11:16

Bērziņš bija taisnīgs un godprātīgs tiesnesis Rīgas Ziemeļu rajona tiesā, kā arī Administratīvajā apgabaltiesā. Zvērināta advokāta karjeru izvēlējās, pirmkārt, tāpēc, ka sprieda patstāvīgi un iebilda pret administratīvās apgabaltiesas toreiz piekopto klaji nelikumīgu rīcību; otrkārt, finansiālu apsvērumu dēļ.

Par laupītāju loģiku. Ja mērķis apzagt, tad ieroci neņem līdzi. Cits pants. Tad arī lūko, lai nav liecinieku. Ja sasien, ir maskas, tad kāpēc jāšauj? Ja pārsteigti, tad kāpēc uzreiz nelaižas prom, kāpēc šauj uz trešo, nevis to, kas kliedza. Kāpēc piecreiz un kāpēc tā, lai mirst? Bija ierocis un uz laupītājiem šāva?

Atbildēt

Faktiski

22.07.2019. 11:08

»

Temīda

Parasti tieksme uz noziedzību ir 2-3% no valstī dzīvojošajiem un tiesiskās valstīs daļa jau atrodas ieslodzījumā, tā kā reāli brīvībā parasti ir ap 1% uz noziedzību tendētu cilvēku. Bet sakarā ar okupācijas laikā iepludinātajiem kolonistiem un brīvībā klīstošiem komjauniešiem,Latvijā tie varētu sasniegt...


šodien organizētā noziedzība ir saaugusi ar varas struktūrām un viena otru kontrolē, izvairoties no slepkavībām. Tāpēc sliecos domāt, ka specdienestu, tostarp vietējo, darbs, jo gauži centušies, lai izskatās pēc laupīšanas. Šodien tu vari sūdzēties policijā, rezultātu nebūs. Jābruņojas pašiem..

Atbildēt

jautājums

22.07.2019. 11:05

Ja Bērziņam bija ierocis un viņš to draudēja pielietot, tad vēl-laupītāji šāva preventīvi-pirmie. Bet citādi-kāpēc vienkārši nesasēja? Abus ar sievu.
Un diez vai bruņoti laupītāji nejauši līda nejaušā mājā. Vienmēr taču , kāds kurš "uzved", vienmēr vispirms notiek objekta izpēte. Un parasti ir sērija. Īpaši, ja uz noziegumu iet bruņoti. ja pašlaik līdzīgas sērijas Latvijā nav, tad ...tas ir dīvaini.
Jo viena lieta-seifa saturu var ar vieglo aizvest, bet tur seifs ir jāprot atmūķēt.
Bet lai izvestu mēbeles un tehniku-tur furgonu vajag. Bet lai televizora vai datora pēc ietu uz bruņotu laupīšanu vai slepkavību...
Nu vispār , dīvaini.
Ja Bērziņš neatgriezās nejauši, negaidīti, neplānoti, pēkšņi, bet tas bija parastais , rutīnas laiks, tad es neatmestu pasūtījuma slepkavības versiju.

Atbildēt

Temīda

22.07.2019. 11:01

Parasti tieksme uz noziedzību ir 2-3% no valstī dzīvojošajiem un tiesiskās valstīs daļa jau atrodas ieslodzījumā, tā kā reāli brīvībā parasti ir ap 1% uz noziedzību tendētu cilvēku. Bet sakarā ar okupācijas laikā iepludinātajiem kolonistiem un brīvībā klīstošiem komjauniešiem,Latvijā tie varētu sasniegt pat 40% no kuriem ieslodzījumā atrodas labi ja 0.5 %

Atbildēt

Pieci šāvieni, lai neizdzīvotu

22.07.2019. 10:59

»

jautājums

5 šāvieni- bet sašauts, nevis nogalināts uz vietas. Slimnīcā miris,bet bija iespēja, ka varēja izdzīvot. Liecinieki atstāti dzīvi...


Lai izskatās haotiska laupīšana, daudz iesaistīto, liea reklāma, specdienesti. Iespējams arī, ka Latvijas .. Kā ceļoja Rmševica seifs? Rimševics bija kino tai laikā kā LPSR laikos.. Tas skaitijās alibi..

Atbildēt

A.L.P.

22.07.2019. 10:57

Vai tiešām ir kāds muļķis ,kurš tic ,ka slepkavas tiks atrasti ??? Ja tā ir pasūtījuma slepkavība ( un tā arī izskatās ),tad izpildītāji jau sen ir kaut kur ārzemēs un trinkelē viskiju !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: