Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rudd

24.04.2022. 03:04

Tai pat laikā Igaunijas un Lirtuvas pareizticīgie atdalās no maskavas cienīgtēviem kas izrīko saites siņus svētīt un sagaidīt okupantus.

Atbildēt

Skolnieciņš

23.04.2022. 19:43

»

Labvēlis

Jēzus Kristus, būdams žīds, tomēr kritizēja jūdaismu, tāpēc žīdi ar viņu izrēķinājās. Kristiešiem trūka izglītības, tāpēc viņi sagrozīja jūdaisma svēto grāmatu saturu. Protams, ka žīdiem liekas smieklīga kristietība. Tātad - kas īsti slēpjas aiz kristietības kritikas mūsdienās? Neapmierinātība ar Vatikāna...


Romieši republikas laikmetā bija visai izglītoti. Viņi mācēja rakstīt, lasīt, skaitīt un rēķināt. Impērijas laikmetā, kad notika demokrātijas nāve, sabiedrība sāka degradēties sociālās nevienlīdzības, cenzūras un brīvības trūkuma dēļ. Pagāni bija gudrāki un tikumīgāki gan par jūdaistiem, gan par kristiešiem. Pagāni radīja demokrātiju. Daudzdievība ir demokrātijas atslēga. Politeisms.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Labvēlis

23.04.2022. 18:18

Jēzus Kristus, būdams žīds, tomēr kritizēja jūdaismu, tāpēc žīdi ar viņu izrēķinājās. Kristiešiem trūka izglītības, tāpēc viņi sagrozīja jūdaisma svēto grāmatu saturu. Protams, ka žīdiem liekas smieklīga kristietība. Tātad - kas īsti slēpjas aiz kristietības kritikas mūsdienās? Neapmierinātība ar Vatikāna finanšu darījumiem (Balzaks rakstīja, ka slepkavība un laupīsana uz lielceļiem ir tīrie žēlsirdības darbi, salīdzinot ar finanšu darījumiem...)? Izsmiekls par to, ka Krievijas patriarchs ir ebrejs (mātes uzvārds - Vekseļman!)? Vai vienkārši jūdaistu ņirgas?

Atbildēt

Skolnieciņš

21.04.2022. 08:31

»

mani kristīja vergs, tagad es esmu labs

kurš ir vergs? lops vai lopsaimnieks/lopkopis


«to Skolnieciņš 20.04.2022. 13:10» Vārdam vergs nav nekādas ezoteriskas, dubultas nozīmes. Vergs ir vergs. Vērgs — nebrīvs cilvēks bez cilvektiesībam un cilvēkbrīvībām, kas atrodas saimnieka īpašumā (kalpībā). Vergu bērni ir vergi. Kristīt bernu nozimē brīvprātīgi nodot savu bērnu verdzibā. Kristīšana ir verga zīmols.
«Раб Божий» — ebreju cilts Dieva Jahves vergs, tā kunga vergtura vergs.

Atbildēt

Skolnieciņš

20.04.2022. 19:13

»

to Skolnieciņš

Termins ”Dieva vergs” (”Раб Божий обтянут кожей”), tas nav par Cilvēku


Tad par ko? Ko kristī popi? Zīdaiņus, nevis lopus! Ko salaulā popi? Cilvēkus, nevis lopus! Ko apbedī popi? Cilvēkus, nevis lopus! Kas skaita kristiešu lūgšanas pēc pareizticīgo baznīcas kanona? Cilvēki, nevis lopi! Tātad ar verga zīmolu tiek apzīmēts cilvēks...

Atbildēt

bildē

20.04.2022. 17:07

ušakovs baro skolēna rīdzinieka omi

Atbildēt

skaitās opozicionāre

20.04.2022. 14:54

»

Kas notiek

Ko krievi dara Rīgā kā sobčaka


Sobčaka uzņēma filmu, kurā lika saprast, ka Putins nenogalināja viņas tēvu (kas, visdrīzākais, nemaz patiesībā nebija viņas tēvs).

Atbildēt

Kas notiek

20.04.2022. 13:50

Ko krievi dara Rīgā kā sobčaka?

Atbildēt

youtube

20.04.2022. 13:28

ДУХОВНОСТЬ: ОПИУМ ВОЙНЫ - #Веллер 19 04 2022

Atbildēt

nu nu

20.04.2022. 13:03

»

lauķis

Ļoti precīzi.Maskavas patriarhāts,tāpat kā Vatikāns,ir starptautiskā rabināta filiāle.Kirils,īstajā vārdā Guņģjevs,ir jūds


Gunģjajevs, kurš kopā ar Putina vālēja dirsā Suvorova un Nahimova kara skolu un garīgo semināru pusaudžus, ir viens no viskrieviskākiem sātanistiem.
Daudziem jūdaistiem(jūdi, tā ir Palestīnas tauta, sefardi - semīti), tāpat kā krieviem ir hazāru(tjurku) saknes, tikai saprātīgākie 8/9. gadsimtā pieņēma judaismu un šodien ir talantīgi žīdi, bet pārējos, fiziski un garīgi atpalikušākos, popi varmācīgi pievērsa Bizantijas sātanismam un šodien tie ir cilvēka pazīmes zaudējušie visu nicināmie krievi.

Atbildēt

Skolnieciņš

20.04.2022. 07:48

»

duraciņš, apmānīts uz četriem kulaciņiem

Nu ko - pacifismu sludināsim vai Latvieti nepadodies


Bībeles viltus Dievu Jahvi var aizliegt ar Krimināllikumu.

Atbildēt

lauķis

20.04.2022. 07:43

»

Uldis

Tas ir pravoslavnutijais IGIL


Ļoti precīzi.Maskavas patriarhāts,tāpat kā Vatikāns,ir starptautiskā rabināta filiāle.Kirils,īstajā vārdā Guņģjevs,ir jūds.

Atbildēt

duraciņš, apmānīts uz četriem kulaciņiem

20.04.2022. 07:38

Nu ko - pacifismu sludināsim vai Latvieti nepadodies?

Atbildēt

Zelenskis paziņo, ka Ukrainā atbrīvos cietumniekus

19.04.2022. 23:50

Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietumā Ukrainas nacionālās gvardes komandierim Vitālijam Markivam

Atbildēt

19.04.2022. 22:56

»

Uldis

Tas ir pravoslavnutijais IGIL


Uldis ir pravoslavnutijais pederastijais

Atbildēt

Anti colorados

19.04.2022. 22:32

»

raksta tēma

ir par to,ka "svētie"Kirils un Vladimirs ir uz viena viļņa,bet tas jau aprobežotos komentētājus smalki neinteresē.Jāsāk gānīt kriestietība,Bībele,Kudors un viskautkas,bet par tēmu,kā vienmēr,ne vārda.Tūdaļ klāt skolnieciņš un maļ savu maļamo,kā sabojājusies skaņu plate


Skolnieciņam ir ļoti pareiza nostāja, ka ļaunums jāiznīcina saknē, nevis jācīnās ar sekām.
Tāpat arī jāpanāk okupantu repatriācija, nevis jāklūp virsū pārdaugavas piemineklim. To pagūsim noslīcināt Daugavā arī pēc tam.

Atbildēt

Skolnieciņš

19.04.2022. 20:49

Pareizticīgo baznīca man nepatika arī pirms kara Ukrainā. Termins ”Dieva vergs” (”Раб Божий”) ir ļoti destruktīvs, nomācošs un ož pēc viduslaikiem, kad kristīgā baznīca nesodīta veica savas zvērības. Ābramiskās reliģijas – jūdaisms, kristietība, islāms – ir pēc būtības senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms. Ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova) jeb Bībeles viltus Dievs Jahve jeb Korāna viltus Dievs Allāhs tiek pielūgts un godāts visās ābramiskajās reliģijās. Jūdaisma pamatgrāmatu saturs ir iekļauts gan Bībelē, gan Korānā. Kristietība ir jūdaisma sekta, bet islāms ir kristietības sekta. Kristietība izveidojās kā jūdaisma atzars, bet islāms izveidojās kā kristietības atzars. Pareizticīgo baznīca, veicot savas neģēlības, vadās pēc Bībeles. Nu nav ko brīnīties, kāpēc pareizticīgo baznīca ir tāda, kāda tā ir. Pareizticīgo baznīca ir Sātana baznīca. Kristieši ir sātanisti, bet sātanisti ir kristieši, jo abas šīs cilvēku grupas kvēli tic Sātana eksistencei. Man Bībele un kristietība nepatīk, jo tā ir snobiska, aizspriedumaina, neiecietīga, paštaisna, ļoti ortodoksāla ar īpatnēju pasaules uztveri. Kā arī Bībele un kristietība ir pārsātināta ar lielebreju šovinismu, cionismu un naidu pret politeisko reliģiju piekritējiem (daudzdievjiem jeb pagāniem). Tad jau labāk būt par godīgu un likumpaklausīgu ateistu (bezdievi), vai brīvu pagānu (daudzdievi), nekā būt par liekulīgu, glumu kristieti, kas pielūdz ebreju cilts Dievu Jahvi.
Citāts no Bībeles: «И я пришел, чтобы спасти их от руки Египтян и вывести их из той земли в хорошую и широкую землю, в землю, где течет молоко и мед, в место Хананеев, Хеттеев, Аморреи, Перизеи, Хивеи и Иевусеи »(Исход 3: 8).”.
Citāts no Bībeles: “«Я пошлю перед вами ангела и изгоню хананеев, амореев, хеттов, перизеев, евеев и иевусеев» (Исход 33: 2).”.
Citāts no Bībeles: “«Когда Господь, Бог твой, введет тебя в землю, в которую ты вступаешь, чтобы овладеть ею, и очистит многие народы до тебя: хеттов, гиргашитов , амореев, хананеев, перизитов, хивитов и Иевусеи, семь народов многочисленнее и могущественнее вас »(Второзаконие 7: 1).”.
Citāts no Bībeles: “«Только в городах этих народов, которые Господь, Бог твой, дает тебе в удел, ты не должен оставлять в живых ничего дышащего. Но ты полностью истребишь их: хеттов и амореев, хананеев и перизитов, хивитов. и иевуситов, как повелел вам Господь, Бог ваш, чтобы они не научили вас делать все свои мерзости, которые они сделали для своих богов, чтобы вы согрешили против Господа, Бога вашего »- Второзаконие 20 : 16-18″.
Citāts no Bībeles: “«И Иисус Навин сказал:« Вот как вы узнаете, что Бог живой среди вас и что Он непременно изгонит от вас хананеев, хеттов, хивитов, перизеев, гиргашитов, амореев и Иевусеи »(Иисус Навин 3:10).”.
Citāts no Bībeles: “«Вы нашли его сердце верным до вас и заключили с ним завет дать его потомкам землю Хананеев, Хеттеев, Амореев, Ферезеев, Иевусеев и Гиргашитян . И вы сдержали свое обещание, ибо вы праведны »(Неемия 9: 8).”.
Senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms ir ābramisko reliģiju – jūdaisma, kristietības, islāma – pamats. Vārdu sakot, lielebreju šovinisms un cionisms. Ebreju cilts izkāva veselas septiņas tautas ar sektantisku fanātismu bez jebkādas nožēlas par padarīto. Tā vietā šie ebreji lepojās ar veikto genocīdu. Ebreju cilts Dievs Jahve ir vecais Velns. Šo monstru nedrīkst pielūgt, viņš ir kaitīgs cilvēcei…
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Gudri cilvēki vārdu “Dievs”, “Dieviete”, “Dievi”, “Dievietes” vienmēr raksta ar lielo sākumburtu jebkurā teikuma daļā. Nebūsim tik dumji kā Talmūda, Toras, Bībeles un Korāna autori!!!

Atbildēt

Skolnieciņš

19.04.2022. 20:48

Kāda sumpurņa pēc Latvijas Republikā ir vajadzīga pareizticīgo baznīca? Kāda sumpurņa pēc latviešiem vajag šo Kremļa 5. kolonnu? Kad Padomju Krievija okupēja Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā dievturība tika uzreiz aizliegta. Tas notika uzreiz, tomēr kristīgās baznīcas un sinagogas turpināja darboties (protams, daļēji ierobežotā veidā).
Mūsu vietējie kristieši un jūdaisti ziņoja par dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu NKV darboņiem (čekistiem), rezultātā 1940. gada 6. jūlijā Ernestu Brastiņu arestēja un izveda uz Padomju Krieviju. 1942. gadā Ernestu Brastiņu notiesāja ar nāves spriedumu – nošāva.
Dievturība okupētajā Latvijas Republikā bija pilnībā aizliegta. Gan pirmās Latvijas Brīvvalsts, gan otrās Latvijas Brīvvalsts laikā kristīgā baznīca jaucās dievturībā iekšā un bija pret politeismu (daudzievību). Padomju okupācijas vara neaizliedza kristiešu un jūdaistu eksistenci, bet dievturu eksistence bija aizliegta.
Ar cieņu pret daudzdievību un Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

19.04.2022. 20:47

Slāvu Dievi bija pirms 988. gada, kad kristīgais kuces dēls kņazs Vladimirs (dalbojobs Vasīlijs) pieņēma kristietību. Kņazs Vladimirs bija neadekvāts psihopāts, kuram nedrīkstēja uzticēt pat apakšbikšu izvēli, nerunājot par visu slāvu nākotni. Grieķu valodu kristīgais kuces dēls kņazs Vladimirs neprata, bet kaut kādus tizlus lēmumus pieņēma, būdams akls un slims ar venērisko kaiti. Kristīgais kuces dēls kņazs Vladimirs kristīšanas rituālu uzskatīja par kaut kādu grieķu maģiju, viņš neapjēdza sava lēmuma politiskās sekas.
Pirmo Bībeli iztulkoja vien apmēram vienu gadsimtu pēc kristīgā kuces dēla kņaza Vladimira nāves.
Svētīgi, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Tad jau labāk būt par ateistu vai klusām ticēt Slāvu Dieviem, nevis būt par kristiešu Dieva vergu.

Atbildēt

Uldis

19.04.2022. 20:25

Tas ir pravoslavnutijais IGIL

Atbildēt

Skolnieciņš

19.04.2022. 19:47

»

raksta tēma

ir par to,ka "svētie"Kirils un Vladimirs ir uz viena viļņa,bet tas jau aprobežotos komentētājus smalki neinteresē.Jāsāk gānīt kriestietība,Bībele,Kudors un viskautkas,bet par tēmu,kā vienmēr,ne vārda.Tūdaļ klāt skolnieciņš un maļ savu maļamo,kā sabojājusies skaņu plate


Bībele ir vistīrākais sātanisms. Tik asiņainu grāmatu kā Bībeli būs grūti atrast. Kad Tu paņemsi Bībeli rokās, no tās tecēs maza asiņu straumīte. Senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms ir īsts ļaunums. Ābramiskās reliģijas - jūdaisms, kristietība/sātanisms un islāms - ir ļaunums.
Kristieši savā paštaisnumā ir tikpat drastiski kā ''Russkij Mir'' pārstāvji. Snobisms no šīm ideoloģijām strāvo. Tā kā nav ko žēlo pareizticīgo baznīcu.
Bībele ir vistīrākais sātanisms. Tik asiņainu grāmatu kā Bībeli būs grūti atrast. Kad Tu paņemsi Bībeli rokās, no tās tecēs maza asiņu straumīte. Senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms ir īsts ļaunums. Ābramiskās reliģijas - jūdaisms, kristietība/sātanisms un islāms - ir ļaunums.
Kristieši savā paštaisnumā ir tikpat drastiski kā ''Russkij Mir'' pārstāvji. Snobisms no šīm ideoloģijām strāvo. Tā kā nav ko žēlo pareizticīgo baznīcu.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

raksta tēma

19.04.2022. 19:27

ir par to,ka "svētie"Kirils un Vladimirs ir uz viena viļņa,bet tas jau aprobežotos komentētājus smalki neinteresē.Jāsāk gānīt kriestietība,Bībele,Kudors un viskautkas,bet par tēmu,kā vienmēr,ne vārda.Tūdaļ klāt skolnieciņš un maļ savu maļamo,kā sabojājusies skaņu plate.

Atbildēt

Skolnieciņš

19.04.2022. 19:01

»

Emmaus

Reliģija ir opijs tautai


Emmau, Tev taisnība. Vienīgi ir cilvēks ir ļoti reliģioza būtne, ateisms (bezdievība) bez politeisma (daudzdievības) nevar ilgstoši un brīvi eksistēt, jo bez politeisma ateisms ātri zaudē monoteisma (viendievības) priekšā. Monoteisms ir pasaules ļaunums. Monoteisma reliģiju dēl tik daudz cilvēku noslepkavoja, ka šausmas. Visasiņainākā ir senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms (jūdaisms, kristietība/sātanisms, islāms).
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Emmaus

19.04.2022. 18:39

Reliģija ir opijs tautai.
Noprivatizējuši Dievu, nu uzstājas kā tā vietnieki zemes virsū.
Arī tava konfesija nav izņēmums, Andi Kudor!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: