Menu
Pilnā versija
Foto

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija · 19.10.2019. · Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Čīča

21.10.2019. 20:57

Bordelis ir uzpūtīgs provokātors.

Atbildēt

Cēzars 12

21.10.2019. 18:29

Tik naivi LSDSP, viņi domā, ka naudas maisi jau pubāzti priekš partijām, kurām nav teikšanas Saeimā un valdībā? Nabagi! Garā nabadzīgie domātāji. Rausta lāci aiz ūsām.

Nebūs tev naudas, tādēļ pieprasi, lai visas partijas tiktu vienādi aplaimotas ar valsts kases naudu un sponsoru nauda tiktu aizliegta pilnibā. Ziedot var tikai partijas biedri.

Atbildēt

Jānis

20.10.2019. 13:51

Latvijā ir Sociāldemokrātiska partija "Saskaņa". Vai nepietiek? Nākiet un stājieties iekšā, nevis mēģiniet reaminēt mironi ar šmucīgu vēsturi. Jums neviens pie pilna prāta esošs oligarhs vai sponsors naudu nedos.

Atbildēt

fakts

20.10.2019. 11:34

Partijām ir jāiznīkst,nav ko parazītus barot.

Atbildēt

Partiju finansēšanas palielināšana ir naudas atmazgāšana

20.10.2019. 10:42

»

manupraat

Izskataas, ka ar 'so rakstu LSDSP piedaavaa sevi oligarhiem.Lo'gisks solis...


caur reklāmu kampaņām un reklāmu firmām pirmsvēlēšanu stadijā. Naudas plūsma budžets- partiju kase- reklāmas birojs - partiju melnā kase.

Atbildēt

ha-ha

20.10.2019. 10:16

Kas gan šīm partijām liedz desmitkāršot vai pat simtkāršot biedru skaitu,piesaistot arī turīgos.Acīmredzot valdošie ir ieinteresēti saglabāt labējo sīkpartiju diktatūru,kā parasti izmantojot ierasto labējo sociālās un politiskās nevienlīdzības politikas iestrādes.Ir taču ierasts no kopējā katlā ķeksēt sākot ar cauru karoti un beidzot ar sūkņa palīdzību.Labs un uzskatāms piemērs ir nabadzīgās valsts spēja maksāt izbijušajiem kompartijas nomeklatūristiem milzu pensijas,kas gan vairāk līdzinās valsts ciniskai izlaupīšanai pēc ierastās specveikalu shēmas.

Atbildēt

manupraat

20.10.2019. 09:56

Izskataas, ka ar 'so rakstu LSDSP piedaavaa sevi oligarhiem.Lo'gisks solis.
Ir jaalikvidee partiju monopolstaavoklis deputaatu kandiidaatu izvirzii'sanaa, nevis jaadomaa kaa 'sos mafiozos grupeejumus finansees!
Cik gan naivam jaabuut cilveekam, lai noticeetu, ka partijas, sa'nemot miljonus nodok'lu naudas k'luus neatkariigas no 'so partiju liidz'sineejiem saimniekiem.

Atbildēt

āža kāja

20.10.2019. 07:43

sauciet to, kā gribat, bet mērkis tāpat ir skaidrs, ka esošā vara sevi nostriprina un dara to ātri - rīt uz brokastīm, pie tam trekni un pamatīgi. Cepuri nost! Lai kaut kādi "sīkmaņi" vai, nedod debesu papiņ, jauni konkurenti netiek klāt.

Atbildēt

Nauda vienmēr nonāk tur, kur tā grib vairoties

20.10.2019. 06:13

Nekad, lai to ierobežotu, nav pieticis likumu un paaugstināta partiju finansēšana. Naudas likumi ir naudas likumi. Ka vajag paaugstināt partiju finansēšanu, var minēt arī citus iemeslus. Vienmēr partiju finansēšanas paaugstināšana ir parazitārisma veicināšana, jo neviena partija nedomā par pilsoņu kopuma un latviešu tautas interesēm un tiesībām, bet par savu pašlabumu un izklaidēm. Tie, kuri raksta likumus un tos groza LAtvijai, nav redzami, jo viss notiek slepeni. Saeima nobalsos par visu, jo nespēj spriest, ir noderīgi idioti cionistiem ebreju impērijas vajadzībām.

Atbildēt

Atkal LSDSP

20.10.2019. 04:45

»

LSDSP - vecums nenāk viens

Vai tas ir LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks-Puķe, kurš var un prot strādāt? PR katastrofa viņš ir, kad no panckām ārā lamā Eiropas Savienību, bet pats labprāt piedalās ES finansētos projektos. NATO apsaukā par teroristisku organizāciju, bet tikmēr stāsta, ka zemessardze būšot NATO līguma 5.panta...


Acīmredzami slima, un manāmi ne visai kaitīga meitene kaut ko piedraud Facebook, Raimonds Lejnieks-Puķe jau skrien uz policiju. Nabadziņš! Uzmanību alkstošs narciss, kurš vienu rindkopu bez piecām pretrunām nemāk sarakstīt, intelekta "spīdeklis". Būtu nu paanalizējuši LSDSP sadarbību ar komuņagiem pirmās brīvvalsts laikā.

Atbildēt

LSDSP - vecums nenāk viens

20.10.2019. 04:39

Vai tas ir LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks-Puķe, kurš var un prot strādāt? PR katastrofa viņš ir, kad no panckām ārā lamā Eiropas Savienību, bet pats labprāt piedalās ES finansētos projektos. NATO apsaukā par teroristisku organizāciju, bet tikmēr stāsta, ka zemessardze būšot NATO līguma 5.panta balsts. ASV atzīst Kremļa kanālus par ārvalstu aģentiem, uzreiz Raimonds skrien par to pašu Latvijā, kad te nemaz nav likumu par ārvalstu aģentiem, Ukraina aizliedz Krimas banknoti, pēc dažām dienām tādu pašu ideju Raimonds sūta nīstajai ES Centrālajai bankai, Zviedrijā runā par obligātā militārā dienesta atjaunošanu, Raimonds atkal par to pašu izpildās pa visiem ziņu portāliem. Varētu turpināt vēl un vēl, nemaz nerunājot par to uz rasisma robežas balansējošo plakātu, kā tik vēlreiz apliecināt mūžseno patiesību - vecums nenāk viens, arī politiskajām partijām.

Atbildēt

LSDSP

20.10.2019. 00:35

Ka tad jūs sevi nodēvējāt par "mazo partiju"? Vai tad likums, Satversme šķiro partijas pēc lieluma? Nemauciet sev galvā spaini!

Pieprasiet līdztiesību un visu partiju finansēšanu, ja kas, Satversmes tiesā, finansēt visas partijas, kuras piedalījās Saeimas un/vai pašvaldību vēlēšanās, pie tam ar vienādu maksājumu summu, bez diskriminācijas. Re ko raksta, iespējams, ja atmiņa neviļ, bijušais jūsu biedrs Facebookā: Jānis Bordāns Juta Strīķe Elina Pinto Ziedojumu aizliegums vai sašaurināšana nestrādās: aizliegtie "ziedotāji" ietekmes un/vai likumu iepirkuma mērķu sasniegšanai ar savu naudas maku pielīdis vajadzīgām partijām pa skursteni, pa pagraba logu vai tml. Arī ieteikums, ka ziedo tikai partiju biedri, no teiktā neko nenovērsīs. Kur rast izeju? Šajā sakarā jāatceļ visi ziedojumu summu un veidu ierobežojumi, tā vietā ar likumu izveidojot partiju ziedojumu FONDU, kurā var ziedot jebkurš, varbūt pat neierobežojot ziedotāju ģeogrāfiju Re, izskatās, ka ir vienkāršs risinājums, kas ir vissarežģītākais, jo tas parādīs, cik patiesi, nesavtīgi un godīgi ir ziedotāji. Ziedo summas bez ierobežojumiem (biedru naudas iemaksu apmēru nosaka partiju statūti un tos neattiecina uz ziedojumiem un/vai partiju finansēšanas likumu). Kā finansēt partijas no FONDA,, kuras, kādā apmērā, tas jau ir radoši tehnisks jautājums: (1) izmaksas no FONDA par šo summu samazina valsts finansējumu(?) ; (2) noteiktas summas IZMAKSĀ VISĀM PARTIJĀM, kuras piedalās Saeimas un/vai pašvaldību vēlēšanās( ?); (3) izmaksājamās summas partijām nosaka atbilstoši partijas biedru skaitam (tas, iespējams, veicinās stāties partijās un ietekmēt valsts politisko attīstību (?); (4) citi iespējamie izmaksu risinājumi.

Pielīdīs ar naudas maku ne jau " mazajām", kurām nav teikšanas varā, bet tā pašām, kuras apmaksās no tavas naudas + maksa no naudas maisiem. Te ne viena, ne otra nebūs, sēdi tumsā un kūko.

Atbildēt

Virsaitis

19.10.2019. 20:10

Tik pat labi var paziņot, ka vienkāršie ļaudis būs spiesti pakārt jebkuru, kurš ņems kukuļus vai ies lobiju pavadā, kalpos citu valstu interesēm un gremdēs latviešu intereses. Ar demagoģiskām runām par bandītu tiesībām un noziedznieku nevainības prezumpcijām, bet tajā pašā laikā zaudējam tūkstošiem dzīvību, dēļ farmācijas mafijas manipulācijām, narkobiznesa neaizskaramību un klaja beztiesiskuma ikviena naudas maisa priekšā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: