Menu
Pilnā versija
Foto

Mazvērtības kompleksa ideoloģija

Arturs Priedītis · 07.10.2018. · Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.P.

11.10.2018. 08:43

Mediju teksti un to komentāri uzskatāmi liecina par latviešu masu drausmīgu cilvēcisko nevērtību. Runa nav par pagrimumu. Pagrimums būtu tad, ja agrāk būtu bijis kaut kas labāk. Nekādi nav saprotams, kāpēc XX gs. beigās latviešiem ir dzimuši tādi cilvēciskie kropļi - vesels milzīgs kalns ar izdzimteņiem, kuri nav tikai nozombēti, bet acīmredzot ģenētiski kropli programmēti. "Pietiek" komentāros tipiskajam latviešu plānprātiņam un nelietim Žulim ir aizvadītajās dienās pēc 6.X pievienojušies vēl citi izdzimteņi, kuri ir spējīgi aptvert, ka latviešu zemē ir pienācis latviešu izdzimteņu uzvaras laikmets, kas faktiski tā arī ir noticis ar attīstībā neveiksmīgo tautu. Nelietis Žulis raksta komentārus ar citu cilvēku vārdu, pseidonīmiem. Bet tas ir labi! Kā lai citādi būtu iegūstama pārliecība par etniskās smirdoņas apjomu.

Atbildēt

enchante

09.10.2018. 18:48

visu cienu autora spējām tik detalizēti analizēt. Tikai tas viss attiecas arī uz citām tautām, latvieši te nav nekāds izņēmums. Cilvēkus, cilvēci pamatā vada ego, tā ir "operētājsistēma", kurai piemīt viss autora pieminētais. Tā rada karus, nemierus, sacensību, pretimstāvēšanu un izcešanos. Kamēr vien dominēs ego, nekas cits pasaulē nav sagaidāms, bet tā jau ir pavisam cita "opera". Ja ir dziļāka interese, E.Tollem ir darbs "Jaunā pasaule"...viss "pa plauktiņiem", latvieši tajā skaitā

Atbildēt

Edge

08.10.2018. 15:53

"Pret gudriem un godīgiem latviešiem agresīvi izturas skaudības un nenovīdības pārņemti latvieši." Ja iztiekam bez
"mazvērtības kompleksa ideoloģijas", tad noder palasīt kinorežisora J.Streiča intervijas.
Pret gudriem un godīgiem latviešiem saprotoši un labvēlīgi izturas saprātīgi cilvēki. J.Streičs itin bieži savus labvēļus piemin:" Kas attiecas uz mani [J.Streču], tad “Goskino” priekšsēdētāja pirmais vietnieks, mans liels labdaris Boriss Pavļonoks (starp citu, viņš draudzējās ar Latvijas Kinematogrāfijas komitejas priekšsēdētāju Nikolaju Kārkliņu), manu daiļradi cienīja un, var teikt, izglāba manu filmu “Mans draugs – nenopietns cilvēks”, kā arī filmu “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” un “Svešās kaislības” scenārijus. Man bija lieliski skolotāji. Aleksandrs Leimanis man ļoti ticēja un vienmēr atbalstīja. Sāksim ar to, ka viņš paņēma Latgales puiku, kas spēlēja tautas pašdarbības teātrī, režisūras studijās konservatorijā mācību gada vidū." Jānis Streičs: Šeit jābūt kādas īstas, jaudīgas kinofabrikas filiālei! (lsm.lv)

Atbildēt

Tereza Mendoza

08.10.2018. 15:29

»

A.P.

Oligarhijas niecība...


Neattīstītai tautai nevar būt attīstīta oligarhija.

Atbildēt

bratka

08.10.2018. 14:18

Demokrātiskā Latvijā,varu pārņēma komunisti,čekisti,un krimināl personas,kuri uzspieda savu intresēs,savu veidoto varu,kura pastāveja līdz šīm vēlēšanām.Tagad dīgs demokrātijas asni,līdz šīm valdīja sarkanā buržuāzija,tauta par 28.g. beidzot saprata,jaunajā parlamentā, vēl palika.

Atbildēt

Edge

08.10.2018. 11:15

»

hm

Ar inteliģenci ir, kā ir. B. Pugo visu tā laika inteliģenci iesaistīja VDK darbībā. Bet šodien tāds jēdziens nepastāv...


B.Pugo centās visu LPSR inteliģenci iesaistīt valstiski un sabiedriski nozīmīgu uzdevumu (demogrāfija, migrācija, ekonomika) izpildē - uzņemties atbildību par masu organizēšanu, vadību un iedvesmošanu. Inteliģence piedāvāja savu problēmu risināšanas variantu, kas likumsakarīgi novedis līdz degradācijai: "“Meitenes un zēni, mums vajag sagraut visu un izmētāt akmeņus tā, lai neviens vairs nevar salasīt.Un tad,vajag kājas pār pleciem un pievienoties kam citam.” P.Laķis. (Esmu laimīgs cilvēks. Saruna ar Daini Īvānu 60. dzimšanas dienas priekšvakarā. / la.lv)

Atbildēt

Dainis Kalniņš

08.10.2018. 11:05

Abos profesora komentos ir galvenais pateikts, kam es piekrītu ar visu sirdi un dvēseli. Degradācijas apjoms un ātrums no vienas puses un kampēju nevērtība valsts lietās no otras puses Latviju dzen kapā kosmiskajā ātrumā.

Atbildēt

Adīna

08.10.2018. 10:46

»

Arturs Priedītis

Par degradācijas dinamiku. Latvijas jaunāko (2018.g. oktobra sākuma) sociāli politisko notikumu analītikā pati galvenā tēma ir latviešu tautas degradācijas dinamika. Saprotams, plašākā nozīmē tā jāskata visas „baltās” rases degradācijas dinamikas kontekstā demogrāfiskās pārejas laikmetā. Etniskā kopuma...


Ko var pārmest visai tautai, ja idejas un procesi nāk no ārpasaules? Tautai var pārmest naivumu, ticību viltus informācijai. Kāpēc tauta balsoja, piemēram, par AttīstībaiPar? Jo domāja, ka partija ir par attīstību.
Ja saka, ka jaunajai paaudzei ir anormāla enerģētika, tad jāatzīst arī, ka vecās gvardes neierobežotas kampšanas tieksme arī nav normāla, dabiska. Kā var lepnībā dzīvot pilīs un ballēties, ja pavalstnieki zaudē jumtu virs galvas, un tiem jāpamet dzimtene.

Atbildēt

A.P.

08.10.2018. 09:56

»

Arturs Priedītis

Par degradācijas dinamiku. Latvijas jaunāko (2018.g. oktobra sākuma) sociāli politisko notikumu analītikā pati galvenā tēma ir latviešu tautas degradācijas dinamika. Saprotams, plašākā nozīmē tā jāskata visas „baltās” rases degradācijas dinamikas kontekstā demogrāfiskās pārejas laikmetā. Etniskā kopuma...


Oligarhijas niecība.
13.Saeimas vēlēšanas demonstrēja Latvijas oligarhijas niecību – nekompetenci, bezspēcību, pagrimumu. Reāli visur valda oligarhija. Atšķirība ir vienīgi oligarhijas maskēšanās tehnoloģijā. Var būt zemes, kurās oligarhija ir gudri nomaskējusies un to dēvē par valdošo eliti – politisko eliti. Var būt zemes, kurās oligarhija ir slikti nomaskējusies un tad tiek skaidri un gaiši atzīts, ka valstī valda oligarhija. PSRS bijušajās republikās ar KF un LR priekšgalā valda kriminālā oligarhija – jauns oligarhijas veids cilvēces vēsturē. Tas ir vispārzināms fakts. Un, lūk, 13.Saeimas vēlēšanas parādīja latviešu vietējās kriminālās oligarhijas politiski organizatorisko pagrimumu. Lembergi, šķēles, savicki, šleseri un visa neformālā „Rīdzenes varza” izrādījās nekur nederīga no oligarhijas valstiski funkcionālā viedokļa. Latviešu jaunākās paaudzes dauni un pederasti apspēlēja „Rīdzenes varzu”. Latviešu oligarhi izrādījās nespējīgi pieskatīt „Latvijas tautu”. Tādējādi latviešu oligarhi ir ne tikai nacionālie nodevēji un nacionālie noziedznieki, bet ir arī politiski organizatoriski nekur nederīgs smirdējums. Viņi netika galā ar savu „oligarhisko pienākumu” pret latviešu tautu. Viņi faktiski piekrāpa latviešu tautu, kura vienmēr atbalstīja nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko valstiskumu. Tauta veltīgi 30 gadus atbalstīja savu oligarhiju. Viņi izrādījās tik aprobežoti, ka zaudēja garīgi slimo daunu un pederastu kompānijai. Latvijas kriminālā oligarhija pastrādāja jaunu nacionālo noziegumu – latviešu tautu atdeva garīgi slimu postcilvēku, Homo degradation pārvaldījumā.

Atbildēt

Arturs Priedītis

08.10.2018. 09:10

Par degradācijas dinamiku. Latvijas jaunāko (2018.g. oktobra sākuma) sociāli politisko notikumu analītikā pati galvenā tēma ir latviešu tautas degradācijas dinamika. Saprotams, plašākā nozīmē tā jāskata visas „baltās” rases degradācijas dinamikas kontekstā demogrāfiskās pārejas laikmetā. Etniskā kopuma (tautas) degradācijai vienmēr mēdz būt noteikts ātrums, noteikta virzības gaita un virzības gaitas maiņa dažādu faktoru ietekmē. Kā zināms, demogrāfiskās pārejas laikmeta būtiska iezīme ir notikumu straujums – milzīgā dinamika. Viss mainās ļoti ātri. Ja salīdzina vēsturiski zināmos etniskā kopuma degradācijas tempus ar šodienas degradācijas tempu, tad ir liels pārsteigums –mūsdienu notikumu virzības milzīgais ātrums nav salīdzināms ar pagātnes pieredzi, kad degradācijas process turpinājās gadsimtiem ilgi. Ņemot vērā Latvijas visjaunāko laiku materiālu, nākas etnosa degradācijas progresēšanu mērīt mēnešos, dažos gados. Pēcpadomju laikā (30 gados) degradācijas dinamika ir ļoti izteikta. Turklāt jo tuvāk šodienai, jo degradācijas dinamika kļūst straujāka. 13.Saeimas vēlēšanas uzskatāmi atspoguļo latviešu degradāciju aizvadītajos 4 gados – pēc 2014.gada 12.Saeimas vēlēšanām. Degradācija ir bijusi tik strauja, ka vietējā oligarhija, valdošā kliķe, valdošās politiskās partijas 4 gadu laikā ir zaudējušas sociāli politisko kontroli, iespēju ietekmēt sabiedrisko domu, iespēju diktēt „spēles noteikumus”. Degradācijas un deģenerācijas pārņemtās jaunās paaudzes anormālā, garīgi slimā enerģētika izrādījās daudz spēcīgāka nekā „vecās gvardes” racionālā un politiski pieredzējušā enerģētika. Latviešu degradācijas dinamika ir novedusi pie tā, ka latviešu tautu, valsti sāk pārvaldīt cilvēciski neadekvāti radījumi – Homo degradation, principā – postcilvēki. Latviešu tautā viņiem ir masveidīgs atbalsts, kas spilgti liecina par tautas degradācijas drausmīgo pakāpi. 13.Saeimas vēlēšanās zaudējumu cieta cilvēciskums kā Homo sapiens pamatelements. Degradācijas dinamikas rezultāts ir cilvēciskuma zudums etniskajā masā.

Atbildēt

piedzēries atkal?

07.10.2018. 22:31

»

Tikai latviešu tauta deģenerējoties komunismā

varēja radīt tik izcilu deģenerātu kā A. Priedītis, kas savā grafomāna atpalicībā piesmērē Pietiek slejas


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā.

Atbildēt

Σ.

07.10.2018. 21:48

Par ko īsti ir runa? Par mazvērtības kompleksu vai par upura lomu? Šīs abas lietas palīdz izprast psiholoģija. Upurim būt ir ērti- nekādas atbildības, nekas nav jādara, tik peldēt kā beigtai zivij pa straumi. Žēlabas par sevi un citiem “nabadziņiem”. Cik daudzi vispār pievērš uzmanību savai runai, kā formulē teikumus? Var jau, protams, to visu norakstīt uz šarlatānismu, bet der atcerēties par neirolingvistisko programmēšanu un autogēno treniņu. Paši ar saviem vārdiem radam fonu, paši pēc tam ciešam.
Cilvēki pārāk reti pievērš uzmanību saviem domāšanas modeļiem, jo savādāk uztvertu, ka tie sistemātiski atkārtojas, neatkarīgi no situācijām. Tad izveidojas pārliecība par neveiksminiekiem. Uzskatu, ka neveiksminieku nav! Ir tie, kuri sevi iepazinuši un tie, kuri vēl nav. Iesaku pastudēt kognitīvi biheiviorālās terapijas metodes.
Ja ir vēlēšanās apskatīt problēmu no t.s. “ku-kū” skatupunkta, iesaku “Removing fear to see your true essence as a divine being”.

Dzīvot ar mazvērtības kompleksu vai/un būt upurim ir izvēle, nevis spriedums.

Dzīve ir bankets, bet daudzi izvēlas mirt badā. (Citāta autoru meklējiet internetā)

Atbildēt

A.P.

07.10.2018. 20:48

»

A.P.

Ja valdības veidošana tiek uzticēta dauna dauniem un bordānnoziedzniekiem (skat. 7.X "Delfos"), tad premjerministrs būs daunis vai noziedznieks. Tik lieliskas nacionālās perspektīvas netika paredzētas! Liekas, latvieši (īpaši tās sapuvusī inteliģence) tādu valdības vadītāju vēl nav pelnījuši. Bet varbūt...


Vispirms citāts no vairākiem ierakstiem „Facebook” manā kontā 2018.gada 7.oktobrī*: „kad jums pēdējoreiz sieva "iedeva"? Pirms gada...? Bet varbūt Jums tādas nemaz nav - jo visas apvemjas no šīs Jūsu žults un mukšus mūk? Kā tad ir ar Jums, Artur? Ne jau no laimes publiski, un vēl šitik dauniski, vemjat šo psihiski acīmredzami neveselā idiota žulti... Un Jūsu publikāciju sacerēja kas - Jūsu staklē bezdarbībā kūļājošais dzimumorgāns? Jo ne jau vīrieša - cilvēka radīts un te iepostēts tāds žultsteksts! A mana vagīna, re, arī prot izteikties! Skat, un pat sakarīgāk nekā Jūsu stakles iemītnieks... - un tev, vecais dauni :) , būs tātad tagad mācīties samierināties, ka citi, ka es un citi, arī esam tik0at balsstiesīgi un izvēlējāmies un kopā sabalsojām tieši tādu Saeimas sastāvu! Nevis tādu, kādu tieši un tikai tev, cienīts vīriešu dzimumlocekļa kungs, būtu gribējies!
Visu cieņu un tagad pazemīgi atklanos no Jūsu sabiedrības! Nja, un Artura Priedīša fizionomijas taču nav starp potenciālajiem premjerministra amata kandidātiem: kāpēc gan? Vai patiesi visām savējo piedāvājāt, bet nevienai partijbrandžai Jūsējā, Artur, tik ļoti neiepatikās, ka savā bariņā Jūs uz vēlēšanām nepaņēma..? Un tagad Jums tāds rūgtums, tāāāds rūūūgtums par to...?” Ja internetā peldi pret straumi, tad insinuācijas komentāros ir ikdienišķs prieks. Tiesa, galvenokārt no antropoīdiem grantiņiem, gedroviciem, žuļiem, bubiem. Galvenokārt no vīriešu sugas eksemplāriem, kuri ļauni nomelno ar „nikiem”. Dotā citāta autors ir jauna sieviete – Lorita Balode Mikelsone. Viņa ierakstīja komentārus ar savu vārdu un uzvārdu manam materiālam par latviešu visslavenākā dauna panākumiem 13.Saeimas vēlēšanās. Citētajos viņas komentāros, protams, pārsteidza šī radījuma izteikumi „kad jums pēdējoreiz sieva "iedeva"”, „bezdarbībā kūļājošais dzimumorgāns”, „mana vagīna”. Nepārspīlēju: ar tik riebīgi vulgāru sieviešu kārtas eksemplāru savā mūžā nebiju sastapies. Atkārtoju: to raksta jauna sieviete ar savu vārdu un uzvārdu, labi apzinoties savu deģeneratīvo izteikumu publisko pieejamību, jo „Facebook” manu tekstu aktīvi komentēja arī citi cilvēki. Ne tik daudz pārsteidza šausmīgā valoda un daunu aizstāvēšana. Nepārsteidza tas, ka komentārus rakstījis deģenerāts. Portālā „Pietiek” jau ilgu laiku „troļļo” deģenerāts Žulis. Deģenerātu klātbūtne ir pierasta. Nepārsteidza arī šīs deģenerātes stulbais priekšstats, ka dzīves lielākā veiksme ir būt parlamenta deputātam. Pārsteidza kaut kas cits. Un šis „cits” ir galvenais. Citātā galvenais ir daunu pašapziņas apliecinājums. Izrādās, dauni sevi apzinās kā dauni un ir sākuši atklāti konfrontēt ar veselajiem cilvēkiem. Mūsu dauniem ir identiskā pārliecība. Mūsu dauni sevi apzinās kā atsevišķu sociālo grupu. Mūsu dauniem ir „šķiriskā apziņa” un „šķiriskās” politiskās prasības. Bet tas vēl nav viss. Mūsu dauniem ir nacionāli politiskās ambīcijas. Mūsu dauni vēlas pārvaldīt valsti, un viņi ir guvuši uzvaru parlamenta vēlēšanās. Mūsu dauni ir kļuvuši tautas likteņa noteicēji, un viņi par to ir lepni: „būs tātad tagad mācīties samierināties, ka citi, ka es un citi, arī esam tik0at balsstiesīgi un izvēlējāmies un kopā sabalsojām tieši tādu Saeimas sastāvu! Nevis tādu, kādu tieši un tikai tev, cienīts vīriešu dzimumlocekļa kungs, būtu gribējies!”. Secinājums ir unikāls: latviešu tauta ir noslīdējusi līdz daunu varzai kā sociāli politiskajam valdošajam spēkam. 13.Saeima veidos valdību no dauniem, un premjerministrs varbūt būs daunis.
*Ieraksti tiks izdzēsti 9.oktobrī.

Atbildēt

hm

07.10.2018. 18:39

Ar inteliģenci ir, kā ir. B. Pugo visu tā laika inteliģenci iesaistīja VDK darbībā. Bet šodien tāds jēdziens nepastāv.
Kam vairāk naudas, tas inteliģentāks!!!
Leišiem 13. gs. piederēja lielākā Eiropas valsts, igauņi - vikingu pēcteči, bet mēs vienīgi ar vācu 700 gadu "audzināšanu" varam lepoties, kur suņiem un bauriem pilsēta ieeja bija slēgta, kur muižkumgiem piederēja pirmās nakts tiesības un kur visādi tika veicināta ziņošana (trauksme), un citādas zemiskas, bet muižkungiem noderīgas lietas.
Patstāvības 40 gados to neizskaust, pārāk īss laika sprīdis.

Atbildēt

A.P.

07.10.2018. 17:53

Ja valdības veidošana tiek uzticēta dauna dauniem un bordānnoziedzniekiem (skat. 7.X "Delfos"), tad premjerministrs būs daunis vai noziedznieks. Tik lieliskas nacionālās perspektīvas netika paredzētas! Liekas, latvieši (īpaši tās sapuvusī inteliģence) tādu valdības vadītāju vēl nav pelnījuši. Bet varbūt maldos!

Atbildēt

johans

07.10.2018. 16:28

Finka pareģojumu piepilde,neatkarīgi no balsotāju skaita.Televīzoru ekrānos gan vid sašutušās Finka pareģojuma taisnīgās,nenovēršamās samaksas gaidītāju- padomju okupantu nopelniem bagāto čekas aģentu,ideoloģiskās frontes,mākslinieku noraizejošās sejas,sejas,kuras, drīz tiks nodotas okupācijas muzeja latviešu čaklāko kangaru kartotekā un labticīgie tautieši ātri aizmirsīs visus tingentangeļus,vārsmas,melodijas,kuras tika radītas tautas midzināšanai un atmiņas trulināšanai.

Atbildēt

Adīna

07.10.2018. 16:27

To, ko Priedīša kungs ar Merķeļa citātu palīdzību attiecina uz latviešu tautu, varētu teikt par katras tautas nabadzīgo daļu, katras tautas vairākumu. Palasiet kaut vai K.Marksa "Kapitālu", kā Anglijā tauta tika izkalpināta un pazemota jau no ļoti agras bērnības.
Vairāk gan šodien interesētu, par kādu partiju tad Priedīša kungs nobalsoja.

Atbildēt

Pha

07.10.2018. 15:27

»

Udo Ulbergs

Skaitlis "13" neesot labs skaitlis. Varbūt tāpēc Saeima ar kārtas numuru "13" iezvana latviešu tautai nelabu laikmetu? Taču daudz nopietnāks ir cits jautājums. Kā tas ir izskaidrojams, ka XIX gs. otrajā pusē latviešiem piedzima vesela plejāde izcilu personību, bet XX gs. otrajā pusē tika sadzemdēta ...


Vai tad tā ir tikai lv problēma? Paskat, pasaulē - vieni klauni, āksti un attīstībā kaut kur aizķērušies "trumputoīdi-junkermerkeloīdi". Nē, visā pasaulē notiek degradācija. Gudri un godīgi nekur nav cieņā. Nekad nav bijuši. Un viņi arī varā nekad nav bijuši. Un nebūs.

Atbildēt

Apmierinātais

07.10.2018. 14:48

»

Udo Ulbergs

Skaitlis "13" neesot labs skaitlis. Varbūt tāpēc Saeima ar kārtas numuru "13" iezvana latviešu tautai nelabu laikmetu? Taču daudz nopietnāks ir cits jautājums. Kā tas ir izskaidrojams, ka XIX gs. otrajā pusē latviešiem piedzima vesela plejāde izcilu personību, bet XX gs. otrajā pusē tika sadzemdēta ...


Tāpēc ka 1200. gadā kad Vatikāns okupēja šīs zemes un atrāva šo koku no saknēm, tas jau tika toreiz Vatikānā izlemts, kopienas kuras nes senu cilmju pazīmes ir jāiznīcina.
Tas nu ir izdarīts, kad Te dzīvojošā tauta vairs sevi nepazinās, bet ir kļuvuši par visu veidu un novirzienu mankurtiem, bet neviens nezin un pat neapjēdz jēdzienu, tautas saknes, nemaz nerunājot par sīkumiem, kuri katrs pats par sevi ir svarīgs.
Tiklīdz kāds ierunājas par šiem sīkumiem tā tu ķļūsti par "krievu pasaules" aģentu.

Atbildēt

Udo Ulbergs

07.10.2018. 14:22

Skaitlis "13" neesot labs skaitlis. Varbūt tāpēc Saeima ar kārtas numuru "13" iezvana latviešu tautai nelabu laikmetu? Taču daudz nopietnāks ir cits jautājums. Kā tas ir izskaidrojams, ka XIX gs. otrajā pusē latviešiem piedzima vesela plejāde izcilu personību, bet XX gs. otrajā pusē tika sadzemdēta idiotu, zagļu, daunu, pederastu, nodevēju, stulbeņu, neliešu varza, kura jau ir sabojājusi latviešu tautas reputāciju planētas mērogā līdz pasaules galam? Kāds iemesls ir šodienas latviešu inteliģences vārgulībai, dažādu šausmīgu izdzimteņu grantiņu, gedrovicu smirdēšanai, deģenerātu Žuļu, Bubu nemitīgajai "trollēšanai" ar necenzētiem vārdiem un deklasētu elementu pasaules uztveri? Kā tā varēja rasties, ka latviešu tautā godīgi un gudri cilvēki nav pilnīgi cieņā un tiek sistemātiski nobīdīti malā, tautas parlamentārajā sfērā priekšroku dodot dauniem, zagļiem, stulbeņiem, pederastiem?

Atbildēt

Tikai latviešu tauta deģenerējoties komunismā

07.10.2018. 13:54

varēja radīt tik izcilu deģenerātu kā A. Priedītis, kas savā grafomāna atpalicībā piesmērē Pietiek slejas.

Atbildēt

A.P.

07.10.2018. 12:56

Prognoze ir piepildījusies - latviešu tautai sākas dzīve ar jauniem identitātes epitetiem. To prognozēt nebija grūti. Kļūdīties nebija iespējams, balstoties uz sociāli psiholoģisko procesu un etniski antropoloģisko procesu loģiku un tendētību. Šoŗīt "Facebook" ievietoju piemērotu attēlu. Attēlā ir mirušo valstība. Tas tagad pamatā attiecas arī uz latviešu tautu. Kā redzams attēlā, arī mirušo valstībā dzīve turpinās - audzē puķes, mirušie katrs ar kaut ko ir nodarbināti. Tā būs arī Latvijā turpmāk.. Ārēji principā nekas nemainīsies. Tāpēc daudziem liksies, ka nekas jauns un ļauns nav noticis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: