Menu
Pilnā versija
Foto

Mediķi varas kalpībā

Viedais Manels · 20.01.2022. · Komentāri (59)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nuja

22.01.2022. 13:34

»

Marika

Man liels prieks, ka Latvijā tik daudz domājošu cilvēku, zinot, cik relatīvi maz izplatīta svešvalodu pratība...


tev vienīgajai jau gadu atpakaļ bija svaigas skaidas nomainītas galvā, visiem pārējiem tikai tagad vecās sapelējušās skaidas pamazām nomaina uz svaigām - kad tavas pirms gada mainītās skaidas jau ir palikušas nesvaigas un sākušas pelēt...

Atbildēt

Marika

22.01.2022. 04:36

Man liels prieks, ka Latvijā tik daudz domājošu cilvēku, zinot, cik relatīvi maz izplatīta svešvalodu pratība.
Visu šo es zināju un neklusēju jau gadu atpakaļ, bet mani tad uzskatīja par sazvērestības teorētiķi.
Sazvērestība ir notikusi visaugstākajā, globālajā līmenī. Visiem tika samaksāts, big pharma-i ir liela nauda. Kuram vairāk, kuram mazāk, pēc vajadzības.
Neaizmirstiet visus iesaistītos, lai tiesas dienā neviens neizsprūk sveikā. Jo tas ir genocīds pret cilvēci. Un par to, ka tiesas diena būs, tagad jau man nav ne mazāko šaubu. Paskatieties vien tikai uz UK, kā tur pēkšņi atceļ (laikam aizvakar) visas masku un piespiedu potes direktīvas. Vēl kādas dienas iepriekš UK (ves.aizs.org.) paziņoja, ka vakcinētie iespējams vairs nekad neatgūs dabīgo imunitāti (in general).
Mēs dzīvojam ārkārtīgi interesantos laikos un vēl mūsu dzīves laikā mēs piedzīvosim Nirnbergu 2.

Atbildēt

Rand

21.01.2022. 23:20

»

Ārsts

Visiem šiem nožēlojamajiem kvankšķiem varu ieteikt- ja saslimsiet, neejiet pie ārstiem


Ir nenormāla mirstība no ne-covid saslimšanām.

Atbildēt

Ja

21.01.2022. 22:55

»

Ārsts

Visiem šiem nožēlojamajiem kvankšķiem varu ieteikt- ja saslimsiet, neejiet pie ārstiem


Pie tada nozelojama mesla, ka tu, neiesu ari! Nebus jegas, augstpratiba jau pa gabalu atsit. Desmit minusu dakteris esi, simtiem tadu. Vienaldzigs, paklausies stastu, atri kaut ko uzraksti no zalem un atta. Negribi jau domajosus pacientus, tadi trauce. Tikai, neaizmirsti atteikties no algas un piemaksam, kurus tev dasni sametusi tavi par kvankskiem devetie pacienti ar saviem nodoklisiem. Saksi cienit pacientus un vinus godigi arstet, ari tevi cienīs!

Atbildēt

Par datu slēpšanu

21.01.2022. 15:52

https://www.bmj.com/content/376/bmj.o102

Atbildēt

Lopu dakteris

21.01.2022. 14:12

»

Ārsts

Visiem šiem nožēlojamajiem kvankšķiem varu ieteikt- ja saslimsiet, neejiet pie ārstiem


Vīrieši lielākoties arī neiet. Kad tos aizved, tad. Bet tad ir par vēlu. Uz skrīnibgu neiet arī sievietes.
Tāds nu ārsts tu esi, neko daudz vis neorientējies. Viltvārdis?

Atbildēt

Ārsts

21.01.2022. 13:51

Visiem šiem nožēlojamajiem kvankšķiem varu ieteikt- ja saslimsiet, neejiet pie ārstiem.

Atbildēt

21.01.2022. 13:49

»

Divas lietas

Ar elpas trūkumu šobrīd cīnās visu mūžu pareizi dzīvojušais, labi ēdušais un parauga veidā vakcinētais pavārs X...


Neaizmirsti vēl pateikt, ka kārtīgi dzērušais, kārtīgi slimojošais un orgānu transplantāciju pārcietušais. Un vairāk kā 70 gadus vecais

Atbildēt

Es

21.01.2022. 10:45

»

Ja

Piekritu. Lielaka dala arstu diemzel paklausigi izpilda PVO, Stradinu izdzisanas algoritmu. Ta arstet ir viegli, viss prieksa pateikts, tas nekas, ka katrs pacients ir savadaks. Vainigio pie daudzu tukstosu navem nav, pacienti pasi vainigi esot- veci, resni, slimi. Arsti/varoni izsdegusi esot. Arprats...


Bija raksts britu presē, šķiet, par to, ka šis mirstību veicinošais covid protokols vienā aspektā esot nepareizs. jo izvēloties nepareizās intubēšanas caurulītes, to marķējums esot pārprotams - tāds, ka tās ir līdzīgas, bet der tikai viena. Ja vajag, atradīšu.

Ikviens rutīnas darbs pēc gadiem pārvēršas par rutīnu, es apbrīnoju tos nedaudzos mediķus, kas spēj skatīties uz kopumu un strādāt ar katru pacientu kā ar teju unikālu bioloģisku vienību. Šaubos, ka to spēj māsiņas, kam jālido kā bitēm no viena pacienta pie otra, no vienas slimnīcas uz otru, jo valsts akciju sabiedrība tām maksā par maz, lai pietiktu kredītiem un dzīvei no darba vienā vietā.

Tikmēr Anglijā 30 uzņēmumu uz pusgadu pilotprojektā pārslēdzas uz 4 darba dienu nedēļu, saglabājot 100% darbinieku produktivitāti. Kas te notiek?

Atbildēt

Es

21.01.2022. 10:40

»

Ja

Piekritu. Lielaka dala arstu diemzel paklausigi izpilda PVO, Stradinu izdzisanas algoritmu. Ta arstet ir viegli, viss prieksa pateikts, tas nekas, ka katrs pacients ir savadaks. Vainigio pie daudzu tukstosu navem nav, pacienti pasi vainigi esot- veci, resni, slimi. Arsti/varoni izsdegusi esot. Arprats...


Daudzi ārsti, kā kaut vai marihuānas ideju izplatītājs Skride no azartspēlēm par, varbūt mīl savu nozari tehniski, taču ar cilvēkiem strādāt nespēj un nav tam gatavi, viņiem ir izveidojusies greiza izpratne par sevi kā pārāku kastu. Nepamatoti.

Esmu sastapis ļoti cilvēcīgus ārstus, kas tiešām dara visu ar interesi, viņus tiešām interesē kalpošana cilvēkam, bet arī tādus, kas moka sevi un mēģina citus mocīt ar kaut kādu nesaprotamu pārākuma un eksaltētības sajūtu - ar lomu spēlēm pilnīgi nevietā. Protams, ne pret visiem viņi atļaujas uzvesties pavirši un necienīgi, taču mani māc aizdomas, ka pacientu un cilvēcisko attiecību psiholoģija tur ir pamesta novārtā jau studiju gados.

Viena otra ģimenes ārste tā izdeg :) savā darbā, ka viņai ir laiks Twitter diezgan prasti brūķēt muti inteliģentam un darbā aizņemtam cilvēkam necienīgā veidā. Ar agresiju.

Atbildēt

Viss logiski

21.01.2022. 09:45

Viss ir samērā loģiski! Vai ir kāds vinnēts tiesu process pret ārstiem par nolaidību? Šī sistēma piesedz savus kalpus un par to viņi arī kalpo saviem kungiem. Ārsti kalpo varai un farmai (kas pēc būtības jau ir viens un tas pats).Pandēmijas pasūtītāji visu ko dara, nedara taču ar savām rokām. Ja nebūtu ārstu, policistu, varnešu šo visu nebūtu iespējams realizēt.

Atbildēt

Viss ir vienkārši

21.01.2022. 07:20

Kad viss būs galā,sāksies liels process. Uz viena sola partiju bonzas, MK, mediju vadītāji un VISI ārsti, kas piedalījās šajā ārprātā. Bez korumpētiem ārstiem tas nebija IESPĒJAMS. Ārsti, kas aizmirsuši Hipokrāta zvērastu ir jādegradē līdz sētniekiem, uz mūžu atņemot licenzes un diplomus.

Atbildēt

Zee

21.01.2022. 00:24

Dakterīšiem nevajadzēja visszinīgi bāzt savu degunu svešos lauciņos, lai paspīdētu TV kameru priekšā. Rezultātā tikai nodemonstrēja savu politisko tuvredzību un plus-mīnus nulles zināšanas virusoloģijā un imunoliģijā. Un vēl taisnoties nāksies. Vienīgais mierinājums, ka tautai atmiņa ir īsa.

Atbildēt

Anālajam izdzimtenim

21.01.2022. 00:08

»

nu ja

Antivakceri negrib nomirt kā normāli cilvēki, viņi grib mirt pieslēgti pie ventilatora cīnoties ar elpas trūkumu


Savas ventilātora pasakas vari stāstīt savā geju klubā laizot stukāna pautus 😀

Atbildēt

Atmaksa vairs nav aiz kalniem

21.01.2022. 00:02

Šo ideotu sistēmu sagraus paļaušanās uz pilnīgi aplamu informāciju, kuru lielā farma izplatīja caur savām globālajām adeptu organizācijām : PVO, SVF, PB, CNN, REAUTERS, BLACKROCK u.c. Priekš organizācijas, kuras aktīvi mērāmi triljonos, tas nav nemaz tik grūti. Pārrēķins ir tanī, ka neviens negaidīja, ka efektivitāte būs tik maza arī Versijām 2,3,4,5, ber blaknes tik biežas. Par to arī visi šie kretīni samaksās ar savām karjerām, reputācijām, bet kāds arī dzīvību. Žēl, ka tik daudz cilvēki uz planētas tika sakropļoti lielā kapitālā un ultraglobāliatu vārdā :(

Atbildēt

Ja

20.01.2022. 23:43

»

Jā!

Nezināju, ka starp ārstiem ir tik daudz pērkamu neliešu. Uz jūsu sirdsapziņu ir un būs to cilvēku nāves, kas jums uzticējās. Un nevarēsiet attaisnoties ar nezināšanu


Piekritu. Lielaka dala arstu diemzel paklausigi izpilda PVO, Stradinu izdzisanas algoritmu. Ta arstet ir viegli, viss prieksa pateikts, tas nekas, ka katrs pacients ir savadaks. Vainigio pie daudzu tukstosu navem nav, pacienti pasi vainigi esot- veci, resni, slimi. Arsti/varoni izsdegusi esot. Arprats, pajautajiet sev, kapec izvelejaties so profesiju, tikai naudas un prestiza del? Ja esi darba, strada! Naudu sanemiet pietiekami labu plus piemaksas. Lielaka dala strada diemzel, tikai naudas del. Nav jau mulki, saprot, ka ar sadam metodem isti izarstet nevar, bet pretim neruna, nav izdevigi. Ir jau nedaudzi, kuri megina ko labu darit, tikai vinus nogana un apsmej. Liela dala arstu ir vienaldzigi, neiejutigi un augstpratigi. Tas ir arprats, kas notiek slimnicas! Tautai jau stasta un rada, ka vini ir varoni. Tie, kuri nav saskarusies ar istenibu, notic visiem meliem. Lielas dalas tautas acis arsti ir zaudejusi uzticibu, ka vini to atgus? Neka!

Atbildēt

vakardienas ziņa:

20.01.2022. 22:52

Profesora Paula Stradiņa balva par ievērojamu veikumu praktiskajā medicīnā un zinātnē šogad piešķirta sirds ķirurgam Pēterim Stradiņam...

Atbildēt

Divas lietas

20.01.2022. 22:38

»

nu ja

Antivakceri negrib nomirt kā normāli cilvēki, viņi grib mirt pieslēgti pie ventilatora cīnoties ar elpas trūkumu


Ar elpas trūkumu šobrīd cīnās visu mūžu pareizi dzīvojušais, labi ēdušais un parauga veidā vakcinētais pavārs X.

Nevakcinētajiem nav jākonstatē, ka viņi ir sapotēti un tiem noziedzīgi tiek piedāvāts turpināt špricēties pret omikronu ar tam nederīgu vakcīnu.

Viss ir tik vienkārši. Valstis, kas to ir sapratušas - Apvienotā Karaliste, arī Izraēla, jau sper soļus pareizAjā virzienā. Neokomunistu un neomarksistu izvarotā Latvijas vara murmulē par balstvakcinēšanos ar draņķi, kas pat ķeksītim neder.

Atbildēt

Divas lietas

20.01.2022. 22:34

Farmācija ir, iespējams, viskorumpētākais legālais bizness pasaulē. Ar neskaitāmām civilprāvām, valsts piemērotiem sodiem, neskaitāmiem atsauktiem BĪSTAMIEM preparātiem. Neētisks investīciju (nevis medicīnisks) bizness. BIZNESS.

Nirnbergā tiesāja arī noziedzīgus ārstus un medmāsas.

Atbildēt

nu ja

20.01.2022. 22:34

»

Būsteris

Tīrais negals! Negrib tie ietiepīgie antivakseri vakcinēties un nosprāgt kā normāli cilvēki. Cietumos šos jāliek


Antivakceri negrib nomirt kā normāli cilvēki, viņi grib mirt pieslēgti pie ventilatora cīnoties ar elpas trūkumu.

Atbildēt

kaķa smiekli

20.01.2022. 22:04

»

Blondīne

Vasarā vēl mediķiem ( tāpat kā jebkuras citas profesijas pārstāvjiem) nebija informācijas, kuru var sniegt tikai LAIKS. Pie tam tā vakcīna tā kā bija domāta pret alfa variantu ( covid 19) , delta variants jau bija atšķirīgs ( tāda kā covid 21) un tā vakcīna iederējās so so, mazlietiņ. Tagad ieradies...


Nu tad vajadzēja paklusēt kaut vai tāpēc, ka viņš nav ne epidemiologs, ne infekcionists. Kas visiem dakteriem tā par slimīgu vēlmi muldēt par lietām, kuras nav skaidras, nesaprotu..
Laikam viņiem par to maksā.

Atbildēt

Vērotājs

20.01.2022. 21:39

»

fakts

Uz to brīdi kopā Latvijā bija inficējušies 8 reizes mazāk cilvēku nekā tagad vienas dienas laikā


Sanāk, ka vakcinējas un slimo vieni un tie paši, jo joprojām Latvijā ir milzīgs daudzums nesertificēto.

Atbildēt

Būsteris

20.01.2022. 21:36

»

fakts

Antivakceru un citu kovidiotu propaganda ko šie vēl šodien cenšas iestāstīt cilvēkiem, ir galīgas muļķības


Tīrais negals! Negrib tie ietiepīgie antivakseri vakcinēties un nosprāgt kā normāli cilvēki. Cietumos šos jāliek!

Atbildēt

ES

20.01.2022. 21:25

»

derdz

Nevis bažas, bet tas jau pirms tam bija zināms, bažas kā bažas publicēja vēlāk, jo varbūt pirms tam to visu bija iespējams noskaidrot laboratoriskos (u.c.) apstākļos vakcīnu aizsardzību pret dažādiem vīrusa paveidiem. Bažas rodas, kad ir pretdarbība (kuri to saprot un pierāda) darbībai, un patiesību...


Vai tad nav arī tāds ārstiem zināms likums ignorēts varas interesēs, ka tad , kad jau slimība plosās vakcinēt NEDRĪKST? vAI TOS VAR SAUKT PAR ĀRSTIEM, KAS TO IZLIEKAS NEZINĀM UN KLUSĒ KĀ AIZGĀJĒJI.

Atbildēt

Miedais Vanels

20.01.2022. 21:15

»

Viedais Anonymous


Raksts ir pēdējais sūds, kā visi māliņa raksti un tu, onanimus, beidz komentēt pats savus pļūtījumus

Atbildēt

derdz

20.01.2022. 21:13

»

apsveicu

Tu lieliski parādīji, ka Pēterim Stradiņam bija pilnīga taisnība, kad viņš izteica savu apgalvojumu, jo tikai jūlija pašās beigās CDC rodas bažas, ka ar "Deltu" inficētie vakcinētie var pārnest vīrusu


Nevis bažas, bet tas jau pirms tam bija zināms, bažas kā bažas publicēja vēlāk, jo varbūt pirms tam to visu bija iespējams noskaidrot laboratoriskos (u.c.) apstākļos vakcīnu aizsardzību pret dažādiem vīrusa paveidiem. Bažas rodas, kad ir pretdarbība (kuri to saprot un pierāda) darbībai, un patiesību grūti noliegt, kas skaidrs no jau sākuma. Bet abas darbības labas

Atbildēt

mentu stukač māliņ!

20.01.2022. 20:48

»

Viedais

Veselai no visas ģimenes ir nevakcinētais


Uztaisi sev klizmu un ej gulēt!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

20.01.2022. 20:22

Atbilde uz bildē uzdoto jautājumu: "Dakterīt, kad melsi muļķības, vai varneši tev stroķi pie galvas turēja?", ir banāli vienkārša: stroķi pie galvas neturēja, bet plānu kotleti (naudas paciņu) deguna priekšā gan. Biezu kotleti neviens nepiedāvāja: priekš kam šitādiem dakterīšiem pārmaksāt, kas pa lēto gatavi atdoties :D

Atbildēt

Viedais

20.01.2022. 20:18

»

Čiekurs Egles dēls

Teorija vs prakse...


Veselai no visas ģimenes ir nevakcinētais.

Zinu grāmatvežu kantori - 5 vakcinētas, viena ne - aktīva nūjotāja. Visas saslima un ar slimības lapām. Izņemot nevakcinēto.

Atbildēt

Viedais Mamels

20.01.2022. 20:15

🧑‍✈️
Neesu nevienā politiskā partijā (pārtijā), jo nekur tādus viedos neņem pretī, un man par savu imidžu raižu nav. Aizvien apcērpu “stulbas aitas” gan dzīvē, gan savos talantīgajos un būtiskajos rakstos un neatsveramos komentāros - tie muļķi maksā ar savu uzmanību, kad pamana mani un manus viedos tekstus.

Arī turpmāk viedi jo viedi rakstīšu ar literāro pseidonīmu - Viedais Mamels, kas man tīk un atbilst pēc būtības - savu pašcieņu novērtēju. Pēc troļļu stabules nelēkāšu par velti, tikai par maziņu un samērīgu atlīdzību - nieka uzmanību man, liekajam sociopātam.

Vēlreiz tfu uz visiem, kas man netic, bet ņirgājas par manu viedo talantu, tfu, tfu, tfu! Tagad pietiks!

Atbildēt

Viedais Mamzels

20.01.2022. 19:58

»


Reāli ņirdzu kā man perdeklis piededzis. Es esu patiess sava talanta cienītājs. Kaut arī tikai galīgu huiņu rakstu. Jo esu tikai apmāts dunduciņš. Es kā varas bļodlaiža lecu no biksēm laukā kad mēģināt mani kaut kā aizskart un novirzīt zombētos lasītājus no raksta tēmas.

Atbildēt

Viedais Mamels

20.01.2022. 19:55

»

Viedais Anonymous


Mans kārtējais raksts ir galīgs sūds. Gluži tāpat, kā visi iepriekšējie pļūtījumi. Nešaubīgi, ikviens atšķirs manas troļļa daiļdirsēja pelavas no talantīgas publicistikas graudiem.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

20.01.2022. 19:49

Teorija vs prakse.
Manā, kā tagad pieņemts teikt, mājsaimniecībā ir 4 cilvēki - 3 vakcinēti (sieva nupat vēl 3.poti iepirda) un 1 antivakceris. Viens no viņiem atnesa mājās o!mikronu. Aplaida vēl divus. Šobrīd mājās ir 3 slimnieki un viens vesels. Uzminiet nu, kurš ir tas veselais? (jā, pagājusi gandrīz nedēļa, nav runa, ka tas "veselais" vēl nav paspējis "inkubēties", jeb kā gudri to procesu sauc).

Atbildēt

!!

20.01.2022. 19:27

»

Kaža

Vēl atceros laikus,kad spiedienu 180 reklamėja,ka normalu un pulsu 100 par normālu.Kaut kā man šķiet,ka ar temperatüru virs 37 risks noķert plaušu karsoni neievērojot režïmu ir vienkārši,tādēļ ärstu vieglprātīgo attieksmi pret paaugstinātu virs 37 temperatūru nesaprotu


Jā un tā arī bija zinātne, kurai pretojās tikai "tumsoņas". Bet, starp citu, ir indivīdi, tādu gan nav daudz, kuriem šie cipari ir norma un viņi dzīvo uz priekšu cepuri kuldami.

Atbildēt

Jā!

20.01.2022. 19:22

Nezināju, ka starp ārstiem ir tik daudz pērkamu neliešu. Uz jūsu sirdsapziņu ir un būs to cilvēku nāves, kas jums uzticējās. Un nevarēsiet attaisnoties ar nezināšanu.

Atbildēt

Kaža

20.01.2022. 18:50

Vēl atceros laikus,kad spiedienu 180 reklamėja,ka normalu un pulsu 100 par normālu.Kaut kā man šķiet,ka ar temperatüru virs 37 risks noķert plaušu karsoni neievērojot režïmu ir vienkārši,tādēļ ärstu vieglprātīgo attieksmi pret paaugstinātu virs 37 temperatūru nesaprotu.

Atbildēt

fakts

20.01.2022. 18:37

»

Antiņš

Tā sludināja Rozentāle, lasi viņas teikto: teiktais - valdības pasākumi ir aplami...


Uz to brīdi kopā Latvijā bija inficējušies 8 reizes mazāk cilvēku nekā tagad vienas dienas laikā!

Atbildēt

apsveicu

20.01.2022. 18:34

»

derdz

V. VAKCINĒTI CILVĒKI, KURI SASLIMST IR ĻOTI INFEKCIOZI - kā pagājušajā vasarā atzina CDC direktore Ročelle Valenska (Rochelle P. Walensky https://www.cdc.gov/about/leadership/director.htm ). https://www.rollcall.com/2021/07/30/cdc-report-shows-vaccinated-people-can-spread-covid-19/ (THE SOURCE FOR NEWS...


Tu lieliski parādīji, ka Pēterim Stradiņam bija pilnīga taisnība, kad viņš izteica savu apgalvojumu, jo tikai jūlija pašās beigās CDC rodas bažas, ka ar "Deltu" inficētie vakcinētie var pārnest vīrusu.

Atbildēt

Antiņš

20.01.2022. 17:52

Tā sludināja Rozentāle, lasi viņas teikto: teiktais - valdības pasākumi ir aplami?
Komeentārs Pietiek.com
08.04.2020. 09:34
“Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!” “Koronavīruss agresīvs nav. Arī lipīgums nav augsts, jo, kā saka epidemiologi visā pasaulē, viens inficētais var vīrusu nodot tālāk diviem, diviem ar pusi, maksimālais trim cilvēkiem. Tātad tā nav augsta inficētība, augsta tā būtu, ja mēs runātu par 10 vai 15, 20 inficētajiem no viena infekcijas avota,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidro Baiba Rozentāle, RAKUS Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste.
Satraukumu par vīrusu rada fakts, ka tas ir kas jauns un nevienam pret to nav imunitātes.”Šeit viss ir atkarīgs no nespecifiskās šūnu imunitātes. Izrādās, ka daudziem cilvēkiem pie nelielas inficējošās devas, ieelpojot maz vīrusa, tā daļiņas tiek iznīcinātas. Tieši tādēļ 80% izslimo bez simptomiem vai ļoti viegliem – viegls klepus, kas pēc īsa laika pāriet,” turpina Rozentāle.

TĀTAD, ROZENTĀLES TEIKTAIS PIERĀDA, KA VALSTS IEVIESTAIS ĀRKĀRTAS STĀVOKLIS IR APLAMS, NEVAJADZĪGs, TAUTU TRACINOŠS, bezjēdzīgs utt.?

Ko par to teiktu Boriss Džonsons?

Atbildēt

Viedais Anonymous

20.01.2022. 17:43

😀
Raksts ir īsta pērle! Arvien labāk! Man aumež paticis, ka autors iesaistās diskusijās ar komentētājiem - pamāca, norāda, precizē, uzklausa, izdeldējot muļķību.

Atbildēt

derdz

20.01.2022. 17:41

III. PASAULES VESELĪBAS ORGANIZĀCIJA NORĀDA, KA JĀBŪT PIERĀDĪJUMIEM, KA VAKCĪNA NOVĒRŠ TRANSMISIJU UN SAMAZINA HOSPITALIZĀCIJU https://apps.who.int/iris/rest/bitstreams/1342697/retrieve WHO reference number: WHO/2019-nCoV/Policy_brief/Mandatory_vaccination/2021.1 COVID-19 and mandatory vaccination: Ethical considerations and caveats (13 April 2021 | COVID-19: Vaccines, WHO TEAM, Health Ethics & Governance, WHO Headquarters (HQ), NUMBER OF PAGES 5, REFERENCE NUMBERS, WHO REFERENCE NUMBER: WHO-2019-nCoV-Policy-brief-Mandatory-vaccination-2021.1 COPYRIGHT, CC BY-NC-SA 3.0 IGO). 3. Pietiekami pierādījumi par vakcīnas efektivitāti un iedarbīgumu. Kā norāda Pasaules Veselības organizācija, “ja obligāto vakcināciju uzskata par nepieciešamu, lai pārtrauktu transmisijas ķēdes un novērstu kaitējumu citiem, jābūt pietiekamiem pierādījumiem, ka vakcīna efektīvi novērš nopietnu infekciju un/vai transmisiju. Alternatīvi, ja obligāto vakcinēšanos uzskata par nepieciešamu, lai novērstu hospitalizāciju un aizsargātu akūtās veselības aprūpes sistēmas kapacitāti, jābūt pietiekamiem pierādījumiem, ka vakcīna ir efektīvs, samazinot hospitalizāciju.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: