Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MarVelToy

24.05.2020. 16:09

Un tu ņem un mēģini -- Getbаdgirl. соm

Atbildēt

lietiņas ir interesantākas kā iedomājos !

24.05.2020. 09:44

Lai nu ar Mironi kā ar mironi, bet, te redzams, cik
aizsargāta ir e-pasta sarakste !!!

Kuram tik nav slinkums - var uzlauzt "ar super drošiem"
algoritmiem nokriptētas vēstules kā nieku !


Atbildēt

Labi, tū sūdzēsies tautai par sīkumiem!

22.05.2020. 04:22

»

Sandra Briķe

Policija un prokuratūra nav spējīga atklāt daudzas smagas un sevišķi smagas lietas, t.sk. slepkavības, toties viņiem pietiek laika un enerģijas jau pus gadu ņirgāties par manu vīru, lai gan viņš to nav pelnījis ne kā bijušais kriminālpolicijas operatīvais darbinieks, ne kā 1991.gada barikāžu dalībnieks...


Salīdzinot ar politiku. Gāni politikā, mēģinsji “pielīst” E. Levitam nesen, šim bandas vadonim. Kas noticis?

Vaiizproti reālo situāciju ar likumgrozījumiem CVK vad. K. Bērziņai iedeva ar likumupielaidi valsts oēpumiem - balsis nu jāskaita pēc kliķes - VDD norādēm! Vai ne tā? Vienlaikus padarot par valsts noslēpumu Cimdara skaitļus pirms tam. Vai ne tā?

Vai izproti, ka Latvijā nav demokrātijas? Vai tagad izprot?

Atbildēt

hm

21.05.2020. 21:42

pat pierādījumus neprot noslēpt............hi hi hi

Atbildēt

jaajaa

21.05.2020. 21:11

»

Bet jūs par partijas uztaisīšanu runājat, kā par pirkstu apčurāšanu. Var just, pats neko nēesat taisījis un vadījis


…:D...tas gan...bet es arī negrasos to darīt...neinteresē man vara kā šķira...ļoti sen jau...:)

Atbildēt

jaajaa

21.05.2020. 18:55

»

lauķis

Tad kāpēc aicini balsot par partijniekiem,par šo noziedzīgo sistēmu


...nav labākas sistēmas par vēlētu...uztaisi savu partiju, pierādi, ka esi tā vērts, un ievēlēs Tevi...varēsi mainīt likumus...bet, ja negribi, nevari, baidies utt., tad vismaz starp piedāvātajiem atrodi to, ko uzskati par mazāko ļaunumu, un balso par to...būs ļaunums mazāks...bet balso...tie, kas neko nedara, neko arī neizmaina...:)

Atbildēt

VasyaBrilyant

21.05.2020. 17:16

Iesaku domenu registret zem .su vai .to, abi liek miksto uz visadiem meroniem.

Atbildēt

ZXD

21.05.2020. 16:00

»

Bashkjis

Nu ko... Bordāna un krievu mafijas uzvara


Krieviem ar fekālijas gabalu Bordānu būs atseviska saruna,ja nepaspēs aizmukt uz asv.

Atbildēt

Augsti godàtie...

21.05.2020. 15:03

pimpja sükàtàja kungi . Pirmoreiz mani tiesàja pirms 50 gadiem. Kà pa sapniem atminos Kreicis un vél un vél bet visi vienàdi ,gan tiesnesis ,prokurors un kaut kàds advokàts ,bet kukulus vini
nenéma ,bet paskats bija briesmigs. Kad ierunàjàs tiesnesis ,es apmïzos bez maz vai .Sroku man neiedeva .

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 12:49

»

Sandra Briķe

Ja man būtu verga dvēsele, tad es vēl sēdētu tiesneša krēslā. Diemžēl visu dara savējiem, kam ir aizmugure un nauda, bet man ir tikai kredīti, tādēļ nav ko rakstīt muļķības. Cik es varēju, tik cīnījos, bet, kā saka, viens nav cīnītājs, bet, ja blakus ir zaķapastalas, tad karavāna iet tālāk, veiksmīgi...


Un vēl,saprotot, ka zivs pūst no galvas, gāju politikā, jo jau 1997.gadā(par tiesnesi sāku strādāt 1995.gadā)es sapratu,ka viss iet grīstē, organizētā noziedzība sāk ietekmēt varas, politika sāk ietekmēt varas, likumi nav atbilstoši LR Satversmei un cilvēktiesībām utt., un te nu mēs esam valstī, kuras iekārta nav saprotama, LR Satversme tiek ignorēta utt. Grūti to mainīt, jo acīmredzami noziegumi, kļuvuši cilvēku galvās par normu, vara tiek izmantota ļaunprātīgi kādu personīgo ambīciju vai kādas citas ieinteresētības dēļ utt.

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 12:43

»

lauķis

Nav jau lielas izvēles, bet balsot ir jāiet


Ja man būtu verga dvēsele, tad es vēl sēdētu tiesneša krēslā. Diemžēl visu dara savējiem, kam ir aizmugure un nauda, bet man ir tikai kredīti, tādēļ nav ko rakstīt muļķības. Cik es varēju, tik cīnījos, bet, kā saka, viens nav cīnītājs, bet, ja blakus ir zaķapastalas, tad karavāna iet tālāk, veiksmīgi no manis atbrīvojoties, jo, kā teica AT tiesnesis A.Guļāns, es dezorganizēju viņu sistēmu!!!Tagad viņiem miers, visi cieš klusu un izliekas, ka viss kārtībā, un visi paklausīgi, kā teica tiesnešu konferencē LU Lielajā aulā AT bijušais tiesnesisun esošais Goda tiesnesis G.Aigars - galvenais ir paklausība,tādēļ arī mani bez motivēta nolēmuma izsvilpa Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijā. Bet es esmu redzējusi, kādus spriedumus rakstījis G.Aigars, un tie vispār neiztur kritiku. Ne tajā dātziņā, Jūs metat akmeni. Ja kaut 10% esošo tiesnešu būtu drosmīgi, tad tik tālu nenonāktu!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 11:35

»

Akacis

Cien.Sandra Briķe!Vai tik jūs nebalsojāt pat patreizējās valdības koalīcijas partijām


Nav jau lielas izvēles, bet balsot ir jāiet! Ja būtu iespējas balsot par konkrētiem gudriem cilvēkiem, tad jau katrā partijā kāds atrastos, es divreiz startēju uz Saeimas vēlēšanām no Kristīgiem demokrātiem par kristīgām un tiesiskām vērtībām, pirms tam 1998.gadā no sociāldemokrātiem, kas man bija vispieņemamākie. Neesmu bijusi nevienas partijas biedre, arī ne komunistiskās, jo esmu neatkarīga ar savu viedokli, bet, diemžēl, lielās masas balso pēc citiem principiem!

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 11:18

»

Dadzis

Vai tiešām PROKURATŪRAI trūkst pautu - lai aizsargātu valsti un tās tiesības


Tā ir gan nekompetence no zemākiem līmeņiem un tīša manipulācija no augstākiem līmeņiem. Tā kā tagad tiek pārkāptas cilvēktiesības gan policijā, gan prokuratūrā, patvaļa, amata ļaunprātīga izmantošana, vienlīdzības principa un cilvēktiesību ignorēšana, par to vien tikai var pabrīnīties, un tam visam ir aizmugure, bet, ja mūsu ģimenes kāds loceklis būtu kaut ko tādu atķāvies, tad mēs jau sen būtu notiesāti. Ir vajadzīgas radikālas reformas policijā, prokuratūrā un tiesā, jo visur ir tiesiskais nihilisms!!! Kā manipulē ar lietām un cilvēkiem, vienkārši veselam saprātam nav aptverami!!! Kā Latviju var uzskatīt par demokrātisku valsti, ja tajā ir patvaļa. Tas ir pārprastais demokrātisms un pārprastais tiesiskums, vai arī tīšām pārkāpj likumus un cilvēktiesības!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

21.05.2020. 11:05

Policija un prokuratūra nav spējīga atklāt daudzas smagas un sevišķi smagas lietas, t.sk. slepkavības, toties viņiem pietiek laika un enerģijas jau pus gadu ņirgāties par manu vīru, lai gan viņš to nav pelnījis ne kā bijušais kriminālpolicijas operatīvais darbinieks, ne kā 1991.gada barikāžu dalībnieks. Mans vīrs Juris Briķis, kurš no dežuranta palīga, operatīvā darbinieka, kļuva par kriminālpolicijas vadošo darbinieku un pēc tam policijas priekšnieku, būdams Liepājas rajona policijas priekšnieks, pats fiziski līdzēja atrakt apslēptu līķi, un pēc dienas saslima, slimoja ar vēzi un izdzīvoja,un tad tas atkārtojās un bija atkal ķīmijas tereapija, bet tagad esošie saucamie prokurori un izmeklētāji, kuri nav spējhīgi atklāt samgus noziegumus, vienkārši par mūsu ģimeni ņirgājas, jo bija, savulaik, safabricējuši mūsu ģimenes locekļim vēl vienu lietu, mocīja viņu 4 gadus pa tiesām lidz izbeidza. Ne tad, ne tagad, ģenerālprokurors uz policijas un prokuratūras patvaļu nav reaģējuši, ģenerālprokurors pat nav uzskatījis par vajadzību atbildēt uz sūdzību utt., kā tāds var atkārtoti kandidēt uz Ģenerālprokurora amatu? Man ir zināms, ka tiek piesegti citi likumpārkāpumi, bet, kad gribas atriebties mūsu ģimenei, tiek pielietoti visi iespējamie zemiskākie resursi. Kā vispār šos cilvēkus '' zeme nes'' un kā viņi var pa naktīm mierīgi gulēt,pēc tām cūcībām, ko ir izdarījuši! Es drīz rakstīšu medijiem visos sīkumos, jo tiesībsargājošās iestādes un valsts augstākās amatpersonas nav adekvāti reaģējuši!!!

Atbildēt

Vēlētājs

21.05.2020. 09:54

Bet kā tad paliek ar aktualais.info lapas bloķēšanu, ja prokuratūrai ir iestrādes, tad noteikti vajag arī JKP vērsties attiecīgajās iestādēs, lai bloķē.

Atbildēt

Ludviķis nr. 11

21.05.2020. 09:29

tas pidarels meroni vēlnav pakārts? Ja arī šis smerdelis mūs izklaideja vakar,tad av nekāda iemesla nepakart šo klaunu sodien...

Atbildēt

Pajolīšu paradīze

21.05.2020. 09:07

"lūdzot liecinošai personai attiecīgu pierādījumu iesniegšanu tad, kad viņa ieradīsies Latvijā"

Normāli prokuroram lūgumi caur inbox.lv

Atbildēt

Roma

21.05.2020. 07:01

Izskatās ka projekts nav īpaši veiksmīgs. Neviens tā īsti uzmanību tam nepievērš. Arī vietni izdvies nobloķēt. Tātad iemācījušies , šo un nālkamo jau nobloķēs ātrāk. Aivars varētu būt neapmierināts.

Atbildēt

fakts

21.05.2020. 05:40

»

ROFLMAO

Bezpreģela tiesiskums


Tas ir tiesiskums starptautiskā rabināta izpratnē.Judikatūra,no vārda Jūda.

Atbildēt

ROFLMAO

21.05.2020. 05:35

Bezpreģela tiesiskums

Atbildēt

Dadzis

20.05.2020. 23:48

Vai tiešām PROKURATŪRAI trūkst pautu - lai aizsargātu valsti un tās tiesības !

Atbildēt

20.05.2020. 21:34

»

Bs

Kurā tiesā


Tas no Kalnmeijera intervijas NRA.

Atbildēt

Paldies!

20.05.2020. 20:13

»

Lūdzu!

PIETIEK melot


Izskatās, ka failu ievietotājs jau paņemts pie gintfederiskās pēcpuses.:)))

The files in this link are deleted
Possible reasons:

The expiry date of these files is over
These files were deleted by the owner
The link you opened is incorrect

Atbildēt

purkšķis

20.05.2020. 20:05

Pietiek. Kam jau bija interese, tie reaģēja. Aktualizēt vēl un vēl kaut kādu sūdu, tā jau katra konkrēta dirsēja problēma.

Atbildēt

Lūdzu!

20.05.2020. 19:56

»

PIETIEK

Paldies


PIETIEK melot!

https://failiem.lv/u/dn43takk

Atbildēt

ģenerālprokurors

20.05.2020. 18:41

Jautājums par šīm akcijām ir skatīts tiesā. Tiesa atzina, ka akciju atsavināšanas darījumam nav nekādas saistības ar tiesā esošo kriminālprocesu.

Atbildēt

Merongeita

20.05.2020. 18:07

atspoguļo bijušo komunistu, čekistu, kabalas cionistu 4. maija valsts korporācijas būtību.

Atbildēt

Cyril

20.05.2020. 17:34

на нож уродов

Atbildēt

lol

20.05.2020. 17:10

tādus arhīvus uzreiz jāliek torrentos.
Kā ieliks, tad nekad neviens visas kopijas vairs neizķers un neizdzēsīs :D

Atbildēt

Jancis

20.05.2020. 16:44

»

Traktors

Var sīkāk, kā tehniski viņi to bloķējuši? Vai pie domēna reģistratora


Par epastu piekrītu 100%!!!
Varēja pie kāda Nigērijas provaidera noregistrēt, un iepūt pakalā!

Atbildēt

fakts

20.05.2020. 16:11

»

Bashkjis

Nu ko... Bordāna un krievu mafijas uzvara


Tā ir starptautiskā rabināta uzvara.

Atbildēt

Jep

20.05.2020. 15:40

https://neatkariga.nra.lv/izpete/314547-meroni-vairs-nav-sveices-advokats?utm_campaign nralvLinks&utm_content redirect&utm_medium site&utm_source nra.lv

Atbildēt

Traktors

20.05.2020. 15:40

Var sīkāk, kā tehniski viņi to bloķējuši? Vai pie domēna reģistratora?

Bet vispār, ja prokurors privātai sarakstei reģistrē adresi tādā caurstaigājamā miskastē kā inbox.lv tad pilns rublis viņam nav.

Atbildēt

Bashkjis

20.05.2020. 15:37

Nu ko... Bordāna un krievu mafijas uzvara?

Atbildēt

Dr RM

20.05.2020. 15:36

Nu nav, nav jau vairs Tauriņš advokāts. Parasts Krētas pensionārs tagad vairs tikai. Skat. NRA

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: