Menu
Pilnā versija
Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Dr. Edgars Alksnis · 14.12.2020. · Komentāri (31)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anna

16.12.2020. 00:16

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - http://bit.ly/ketosliim es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

Atbildēt

Fēlis

15.12.2020. 07:17

»

Žulis

Latviešu tauta ir nokavējusi gandrīz 30 gadus šo valsti prasīt atpakaļ. Toreiz, kad pārkrāsotais komunistu režīms pasludināja par atteikšanos no deokupācijas un dekolonizācijas tauta klusēja. Nedrīkstot taču tos okupantus kaitināt. Vajagot draudzīgi sadzīvot. Nedrīkstot arī nekādas lustrācijas taisīt...


Es nedomāju, ka te lieta grozās ap kaitināšanu vai nekaitināšanu. Brīdī, kad viss sāk iet pa sviestu, var bīdīt lielas lietas, bet visdrīzāk no OLIMPA pateica sharap!, jo tikko vēl bija mēģinājuši mūs pierunāt pasikt psrsā. Tā nu palika šeit visi tie, kuriem pēc Ženēvas konvencijas šeit nav jāatrodas, vai arī pēc Nirnbergas parauga jākarājas cilpā. Rietumiem jau galvenais lai nebūtu skaļu konfliktu. Var izveidot Mindskas grupu un desmitgadēm tēlot, ka risina problēmu. Pofig ka cilvēki savā zemē ir padzīti no mājām vai pat apslepkavoti.

Atbildēt

Viedais Manels

15.12.2020. 01:38

Autora mesidžs ir skaidrs un pat simpātisks, taču iz sapņu valstības. Latvieši nav ~10 miljonu tauta suverēnā līdz zobiem bruņotā valstī ar patriotisku, izlēmīgu un politiski slīpetu līderi.

Atbildēt

IM

14.12.2020. 23:23

»

to rajonu vajadzetu kartigi apsekot

te ir viens planpratins varda ivo ,kurs makten uztraucas par sauso tualesu skaitu Krievija,ta ka Lienes iela Riga varetu but izpetes cieniga teritorija Riga sai joma un ari parejas vietas visa Latvija,ja jau ir izdots valdibas ukazs ,par sauso tualesu uzskaites veiksanu visas valsts meroga


Kas mums ir, tas mums ir.
Skaidrs ka ierēdņi mums ir. Bet tas vēl būtu mazākais. Mums katram kārtīgam ierēdnim būs arī kārtīgs sabiedrisks vai privāts, tā teikt, blakusierēdņu pulks. Jo lielāks blakusierēdņu pulks, jo stabilāk amatā turas pats ierēdnis. Protams ka tas jāalgo, un protams ka ar ziedojumiem no tās pašas krāsošanas naudas. Skaitīšana, uzskaitīšana un pārskaitīšana uz blakusierēdņu pašuzstādījumu un ieviešanu? Darbošanās nodrošināta, ziedojiet. Un kur tad vēl pētniecība kā sausās tualetes pārvēršas slapjajās un atpakaļ.
Ka jau minēju, krāsot nav un vēl ilgi nebūs viegli.
Tāpat kā darīt jebko citu ir grūti un paliek aizvien grūtāk, jo arvien visādi apgrūtinājumi nāk un nāk tikai klāt. Kaut gan, kur nu tikai par klāt nākšanu ja apgrūtinājumu radīšanai parādās jau industrijas iezīmes.

Atbildēt

ha-ha

14.12.2020. 23:01

»

vēl nav par vēlu

Pievinojamies Krievijas federācijai


Krievijas varas vīri aicina uzlikt Latvijai sankcijas,bet nedrīkst,jo tas skārtu ekonomisko un finanšu grožu turošos, uzticamos čekistus,komunistus,krievvalodīgos caur kuriem visu var izdarīt nemanamāk.

Atbildēt

to rajonu vajadzetu kartigi apsekot

14.12.2020. 22:35

»

IM

Nu bet, nav jau tik viegli, krāsot. Mums jau tā ir iegājies ka pirms katra darba, pirms katras krāsošanas vispirms ir klāt pašuzpūties birokrātiskais aparāts, kas tos krāsošanai paredzētos līdzekļus pie kafijas galdiem vienā vēsā mierā ūdeņus lejot un matus skaldot veikli saliek savos makos. Nav viegli...


te ir viens planpratins varda ivo ,kurs makten uztraucas par sauso tualesu skaitu Krievija,ta ka Lienes iela Riga varetu but izpetes cieniga teritorija Riga sai joma un ari parejas vietas visa Latvija,ja jau ir izdots valdibas ukazs ,par sauso tualesu uzskaites veiksanu visas valsts meroga.

Atbildēt

alksnim

14.12.2020. 22:28

asv finansetaji izmegina ar polijas lietuvas atbalstu gazt likumigo valsts varu Baltkrievija.bet meginajums ir nesekmigs.ta ka Lukasenko daudzvektoru politika paradija sen zinamo lietu,vai nu asv kolonija vai suverena valsts par ko ir jacinas.sorosa uzpirkto babu,liekezu,apstulbinato jauniesu centienus realizet valsts nodevibas scenariju cietis pilnigu neveiksmi.

Atbildēt

IM

14.12.2020. 22:26

»

!

Praktiski nav jau ko vairs atdot, viss jau likvidēts, jeb nolaists līdz kliņķim...


Nu bet, nav jau tik viegli, krāsot. Mums jau tā ir iegājies ka pirms katra darba, pirms katras krāsošanas vispirms ir klāt pašuzpūties birokrātiskais aparāts, kas tos krāsošanai paredzētos līdzekļus pie kafijas galdiem vienā vēsā mierā ūdeņus lejot un matus skaldot veikli saliek savos makos. Nav viegli krāsot ja naudiņa aizripo pirms darba.

Atbildēt

!

14.12.2020. 22:16

»

saimnieki pasi sava zeme !

Skats tomer labaks neka njujorkas meslu cupas un losandzelosas bomzu telsu apmetnes


Būtu mūs 330-miljonu, būtu vēl lielākas mēslu čupas.

Atbildēt

Lasītājs

14.12.2020. 22:13

»

paardomas

Vai tik epidēmija nav jums galvā


Nē! Vienkārši slimojam pa otram lāgam un šoreiz ar visiem kovid testiem--- tas ir oficiāli, ārsti aŗi vairs to nesauc par saaukstēšanos, kā gadu atpakaļ.

Atbildēt

saimnieki pasi sava zeme !

14.12.2020. 22:13

»

!

Praktiski nav jau ko vairs atdot, viss jau likvidēts, jeb nolaists līdz kliņķim...


Skats tomer labaks neka njujorkas meslu cupas un losandzelosas bomzu telsu apmetnes.

Atbildēt

paardomas

14.12.2020. 21:41

»

Lasītājs

Tas nav otrais vilnis, bet pastāvīga epidēmija, kas saasinās ziemā


Vai tik epidēmija nav jums galvā?

Atbildēt

!

14.12.2020. 21:40

»

IM

Vispār jau ne kāds to valsti ir ņēmis, ne kādam to vajag. Tā ka manuprāt prasīt atdot ir galīgi garām. Paši vien vainīgi, no austrumu sērgām vēl vaļā nav tikuši, rietumu sērgas jau salaiduši iekšā papilnam, tā ka maz neliekas. Veselību neviens neatdos ja pats neārstēsies...


Praktiski nav jau ko vairs atdot, viss jau likvidēts, jeb nolaists līdz kliņķim.
Man bija jāpabraukā pa Lienes un Tallinas ielām, kad remontēja Čaka ielu. Bija bieži, pailgi jāstāv un es skatījos apkārt uz ēkām. Šausmīgi noplukušas, retā māja nokrāsota, sliktāk kā pie Rubika PSRS laikos.

Atbildēt

Renārs

14.12.2020. 21:04

Druzja, welcome to my country! Vakar bija labs raksts NRA, kā Kariņš septembrī atmetis Veselības ministrijai atpakaļ Covid 2.viļņa novēršanas plānu, nevēloties tērēt tam nepieciešamos 500 miljonus. Un tagad dēļ tā veselības aprūpē ir "ārkārtas situācija", kura no rītdienas tiks novērsta ar "vēl stingrāku ierobežojumu ieviešanu". Bet šajā putrā rodas interesants jautājums - kā jau pamanījāt, pagājušā gada nogalē, šī gada sākumā, kad Covida te vēl "oficiāli nebija", pašvaldību avīzēs bija neparasti gari mirušo saraksti, taču veselības aprūpē nekādas ārkārtas situācijas nebija! Tātad, tie visi cilvēki bija pamesti likteņa varā - atstāti nomiršanai mājās, pansionātos, patversmēs, kamēr ārsti devās atvaļinājumos uz Alpiem!

Atbildēt

IM

14.12.2020. 20:38

Vispār jau ne kāds to valsti ir ņēmis, ne kādam to vajag. Tā ka manuprāt prasīt atdot ir galīgi garām. Paši vien vainīgi, no austrumu sērgām vēl vaļā nav tikuši, rietumu sērgas jau salaiduši iekšā papilnam, tā ka maz neliekas. Veselību neviens neatdos ja pats neārstēsies.
Kā saka, vispirms diagnoze un tad zāles.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

14.12.2020. 20:32

1. Izskatās, ka Lato Lapsa ir sācis publicēt pretvalstiksus uzsaukumus un aicinājumu gāzt likumīgo valsts varu.
2. Latvijā tiešām ir krīze, ko ir radījis nevis Covid, bet nemākulīga, nekompetenta Kariņa valdība un, jā tā turpināsies, tad var pienākt laiks, kad Ministru kabineta ēka degs melnās liesmās un kokos pie tās tautas gaviļu pavadīti tiks kārti Kariņš ar Viņķeli un Šuplinsku.

Atbildēt

Žulis

14.12.2020. 20:27

Latviešu tauta ir nokavējusi gandrīz 30 gadus šo valsti prasīt atpakaļ. Toreiz, kad pārkrāsotais komunistu režīms pasludināja par atteikšanos no deokupācijas un dekolonizācijas tauta klusēja. Nedrīkstot taču tos okupantus kaitināt. Vajagot draudzīgi sadzīvot. Nedrīkstot arī nekādas lustrācijas taisīt, jo tie bijušie lūk esot ļoti vērtīgi kadri priekš mūsu armijas, drošības dienestiem,tiesu sistēmas, valsts pārvaldes... Tagad šie "vērtīgie kadri" ir saimniekojuši uz pilnu klapi visus šos gadus un izaudzējuši sev atbilstošu maiņu. Viņi ir izveidojuši no nostiprinājuši veselu sistēmu, kas nodrošina tiem varu pār tautu. Beidzot tauta sāk miglaini nojaust, ka kaut kas te īsti nav kārtībā. Labāk vēlāk, nekā nekad.

Atbildēt

14.12.2020. 19:51

»

vēl nav par vēlu

Pievinojamies Krievijas federācijai


Kad kangari izzags, izpārdos un nodos visu, novedot mūsu dzimteni līdz visaptverošam kraham, tad kādam nāksies rāpot pie krieviem un lūgties

Atbildēt

WWW

14.12.2020. 19:50

Ja jau te citē Ļeņinu, tad jāatgādina, ka Ļeņins bija pirmais fašists, kurš ar boļševiku izdzimteņiem radīja padomju civilizācijas mēslaini. Nebūtu Ļeņina, visticamāk, šodien nebūtu tādu kā Putins un Lukašeno.

Atbildēt

ha-ha

14.12.2020. 17:32

90 gados taču bija populārs sauklis - pastalās, bet brīvi.
50% šis sauklis būs izpildīts. Pastalās! Ja vēl nav, vasarā noteikti būsim!
Otrus 50% nebūs tik mazai valstiņai pa spēkam izpildīt. Varam tikai godīgi pasludināt - kurš vairāk maksās, tam arī laizīsim ...

Atbildēt

vēl nav par vēlu

14.12.2020. 17:21

Pievinojamies Krievijas federācijai!

Atbildēt

klau

14.12.2020. 16:59

Idiot, Alksni, kur tu biji agrāk? Kāpēc negāji palīgā Aivaram Gardam, kurš par deokupāciju un dekolonizāciju cīnās jau no 1991.gada?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: