Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Berta

10.03.2019. 11:03

»

Valdis Freimantāls

Ainars Kadišs runā gudri! Ir stabils savos spriedumos


Un kā ar Kadišs pašā gimeni

Atbildēt

Sieviete

10.03.2019. 11:02

»

!

Diemzel lidzcilveku pasivitate Kadisa pasakumu masveidigi neatbalstija un turpina balsot ar kajam,klusi izbraucot no Dzimtenes


Ar vīrieti kurš pats šeit pietiek informē ka ir tiesas aizliegums tuvoties sievai jo ir vardarbīgs. Un kura sieva ir bijusi arestējusi nervus pēc kopdzīves... Pusē iedzīvotāju tātad sievietes šo neatbalsta

Atbildēt

Vot

08.03.2019. 19:04

Apnicis gaudotajs

Atbildēt

!

06.03.2019. 06:10

»

Valdis Freimantāls

Ainars Kadišs runā gudri! Ir stabils savos spriedumos


Diemzel lidzcilveku pasivitate Kadisa pasakumu masveidigi neatbalstija un turpina balsot ar kajam,klusi izbraucot no Dzimtenes !

Atbildēt

tu

05.03.2019. 12:18

»

Ragains

Laikam Lapsa tev pamuļķi kārtīgi iekodis, ka tā gānies


patiešām uzskati, ka PATIESĪBA ir gānīšanās?!

Tādā gadījumā laikam tev, ragulopiņ, pamuļķe lapsa ir kārtīgi iekodusi, visticamāk intīmzonā. :D

Atbildēt

Ģimene

05.03.2019. 02:52

»

Valdis Freimantāls

Ainars Kadišs runā gudri! Ir stabils savos spriedumos


nes sevī citas vērtības - mīlestību, līdzcietību, rūpes citam par citu utt.

Šīs īpašības ir pretrunā ar kabalas cionistu reklamētām un ieviestām - cits citam konkurents, labais var būt slikts, sliktais var būt labs, genderisms, pornogrāfija, feminisms, ekonomika nav mājbūvniecība, nost ar dzimumu, nacionalitāti, valsts kā līdzeklis iedzīvoties bagātībā valsts amatos, nevis mērķis ģimenes vērtībām.

Atbildēt

Tvaika ielas stacionāra pastāvīgajam klientam

04.03.2019. 16:18

»

Tvaika ielas gusteknim

Nospied podzinu palata, lai masina atnes kadu krasainu tabletiti/konchu ! Kengat otru mes protam, bet ar galvu domat - nee


Kādā valodā tu centies murgot, patoloģiski mikrocefālais deģenerāt?

Tradicionāli lopiski truli ķengāties un tamlīdzīgi idiotiski izpildīties tu acīmredzami proti, jo šādai "kvalifikācijai" esi ticis ilgstoši dresēts un totāli zombēts, bet izmantot galvu domāšanai, nevis tikai ēšanai un kasīšanai - nē, kā izrādās.

Atbildēt

Tvaika ielas gusteknim

04.03.2019. 15:09

»

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

...


Nospied podzinu palata, lai masina atnes kadu krasainu tabletiti/konchu ! Kengat otru mes protam, bet ar galvu domat - nee!

Atbildēt

Valdis Freimantāls

04.03.2019. 14:51

Ainars Kadišs runā gudri! Ir stabils savos spriedumos.

Pati ideja par Tautas Varas Fronti ir gaiša.

Valsts grauj ģimenes - tas ir fakts.

Izlasiet WWW Tautastribunals.eu. Mosties, celies, strādā!

Ainārs iesācis komunistu varas demontāžu Latvija.

Atbildēt

Indulis Durka no Jobaniem Dikļiem?

04.03.2019. 08:33

»

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

...


Hihihihi:):):):) Šis nav mans komentārs!

Atbildēt

Aizsaveries, bezcerīgais idiot!

03.03.2019. 23:03

»

Atkal Indulis Durka?

Hihihihi


tu savu dzērumu varbūt izgulēsi, bet savu stukača un provokatora plānprātību tu neizgulēsi nekad!

Atbildēt

PIETIEK tēlot "svēto govi" un MELOT, truli rijīgā maitēdāja lapsa

03.03.2019. 13:37

Tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas w-bedres piecirst-com īpašniece un pieķēzītāja lažo lapsa
par 1000 latiem (1420 euro) notirgoja savus "mediju treniņa" jeb "konsultāciju" pakalpojumus "maxima" vadības locekļiem, lai atbalstītu par šo masu slepkavību iespējami līdzatbildīgos un palīdzētu saviem angažētājiem sagatavoties iespējami "optimālākai" komunikācijai ar masu informācijas līdzekļu pārstāvjiem.


Informācija par šo maituēdājas lapsas kārtējo necilvēcīgo alk.atību un šīs divkosīgās izdzimtenes patoloģisko iedzīvošanās kāri pat uz bojā gājušu cilvēku piemiņas apgānīšanas rēķina ir brīvi pieejama visiem interesentiem, t.sk.
izmantojot "Google" meklētāju.


Kā zināms, PATIESĪBU noslēpt NAV iespējams. Pat nožēlojami gļēvai lupatlapsai tas "nespīd".

Atbildēt

Neizaicini, muļķi

03.03.2019. 13:08

»

Redzi zem Fēļa nika

un citiem raksta idiots Indulis Duka no Dikļiem. Ieguvis jau sen palamu Mikropisāns un Indulis Durka


savu lapseņpissānijas provokatora stukača un cionistu židmasonu zombija likteni. tava dzīve drīz aprausies un tavi stukača veiksmes stāsti var pavisam drīz beigties. Aizver savas smirdīgās debiloida žaunas un tupi savā seskubedrē pietirst.komā! Jo, kad ar tevi tiksies tie, kuri tevi ir nopietni brīdinājuši, tu nepaspēsi ne apvemties, ne apmīzties! Neticami, bet fakts. Apdrošinies, muļķi, lai kaut kas paliek tuviniekiem, kuriem aiz paranojas neuzticies!! Tiesneši un prokurors neatradīs ar izmeklētājiem nevienu aizdomās turamo. Jo nomirīsi bez nevienas skrambas, arī iekšējo orgāņu saturs neuzrādīs nekā aizdomīga! Domā, ja esi vēl savā paranojā spējīgs to darīt. Ja tad, kad aizbrauksim pie tevis, uzreiz neatsūkāsi, būs kā pagājšziemu. Steku pārlauzīsim uz tavas muguras kamēr tu sūkāsi pilniem vaigiem! Domā mudīgi. Tu taču negribi, lai arī turpmāk publiskojam tavas ČEKAS stukača grēksūdzes, vai tavu mājas adresi kas ir tavā stukača aģenta kartiņā ČEKAS maisos!

Atbildēt

Redzi zem Fēļa nika

03.03.2019. 10:24

»

Fēlis

Pēdējais ieraksts nav mans. Es tad jau saldi čučēju, bet kāds pederasts izmantoja manu niku


un citiem raksta idiots Indulis Duka no Dikļiem. Ieguvis jau sen palamu Mikropisāns un Indulis Durka.

Atbildēt

Fēlis

03.03.2019. 07:24

»

Fēlis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla


Pēdējais ieraksts nav mans. Es tad jau saldi čučēju, bet kāds pederasts izmantoja manu niku.

Atbildēt

Neizaicini, muļķi

03.03.2019. 00:46

»

Ko vari izdarīt?

Dodies uz Dikļiem, tos var atrast Latvijas kartē un atrod tur Induli Duku. Daudzi viņu pazīst. Atrodi un sodi. Daudzi tev būs pateicīgi, ja viņš nekad vairs nespēs lietot klaviatūru


savu lapseņpissāniijas provokatora stukača un cionistu židmasonu zombija likteni. tava dzīve drīz aprausies un tavi stukača veiksmes stāsti var pavisam drīz beigties. Jo, kad ar tevi tiksies tie, kuri tevi ir nopietni brīdinājuši, tu nepaspēsi ne apvemties, ne apmīzties! Neticami, bet fakts.

Aizver savas smirdīgās debiloida žaunas un tupi savā seskubedrē pietirst.komā! Un apdrošinies, muļķi, lai kaut kas paliek tuviniekiem, kuriem aiz paranojas neuzticies!!

Tiesneši un prokurors neatradīs ar izmeklētājiem nevienu aizdomās turamo. Jo nomirīsi bez nevienas skrambas, arī iekšējo orgāņu saturs neuzrādīs nekā aizdomīga! Domā, ja esi vēl savā paranojā spējīgs to darīt.

Ja tad, kad aizbrauksim pie tevis, uzreiz neatsūkāsi, būs kā pagājšziemu. Steku pārlauzīsim uz tavas muguras kamēr tu sūkāsi pilniem vaigiem! Domā mudīgi. Tu taču negribi, lai arī turpmāk publiskojam tavas ČEKAS provokatora stukača grēksūdzes, vai tavu mājas adresi kas ir tavā stukača aģenta kartiņā ČEKAS maisos!

Piedzēries atkal esi, galvasslimā cionistu židmasonu samazga? tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu čekas provokatora stukača un cionistu židmasonu zombija identitāti.

Atbildēt

Par raksta novērtējumu

03.03.2019. 00:10

Kādēļ novērtējot rakstu ar plusiņu, tā vietā uzlec mīnus ?

Atbildēt

Fēlis

02.03.2019. 20:19

»

lauķis

Pagaidām Kadišs ne par deputāru ne ministru neuzprasās , bet Kadiša atsegtās problēmas ir aktuālas


Nepiedalījos, jo jau pa gabalu bija jūtama sūdu smaka. Viena lieta ir atsegt problēmas, bet cita lieta, kas tās atsedz. Kadišs man nešķiet tas labākais mesija. Sputņik arī apraksta Latvijas negācijas, bet vai Tu ieklausies ienaidnieku portāla sludinātajā un ietu piketēt, kad viņi aicinātu?

Atbildēt

Ko vari izdarīt?

02.03.2019. 19:01

»

Aksels

TAS JAU NU IR PAR TRAKU!!!! VAJAG TĀDUS "pamuļķu lapsenu mušpapīrus" dzēst no portāla uz neatgriešanos! Ja kādam nav ne kauna, ne atbildības, ne sajēgas par savu rīcību, tad jāizmanto visa likuma bardzība (tai skaitā piespiedu arstēšanās!) Parasti tie ir psihiski slimi un nelīdzsvaroti cilvēki, kurus...


Dodies uz Dikļiem, tos var atrast Latvijas kartē un atrod tur Induli Duku. Daudzi viņu pazīst. Atrodi un sodi. Daudzi tev būs pateicīgi, ja viņš nekad vairs nespēs lietot klaviatūru.

Atbildēt

Aksels

02.03.2019. 17:51

»

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

Lapsa Lato, dzimis 1969. gada 16. maijā, Rīgā, LV...


TAS JAU NU IR PAR TRAKU!!!! VAJAG TĀDUS "pamuļķu lapsenu mušpapīrus" dzēst no portāla uz neatgriešanos! Ja kādam nav ne kauna, ne atbildības, ne sajēgas par savu rīcību, tad jāizmanto visa likuma bardzība (tai skaitā piespiedu arstēšanās!) Parasti tie ir psihiski slimi un nelīdzsvaroti cilvēki, kurus kā zombijus izmanto tie,kuri citādāk savu mērķi sasniegt nevar.

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

02.03.2019. 17:15

Lapsa Lato, dzimis 1969. gada 16. maijā, Rīgā, LV.

Dēvē sevi par "žurnālistu un publicistu", kā arī par "rakstnieku", jo ir dažu ceļojumu aprakstu un dažu politiski orientētu "atmaskojuma brošūru" līdzautors.

Lapsas pirmās gaitas žurnālistikā sākās 1990. gadā, kad sāka iznākt laikraksts "Diena", no kura Lapsa drīz aizgājis, jau 1993. gadā. Pēc tam dažus gadus darbojies vairākos citos preses izdevumos un mediju struktūrās. Tostarp Lapsa ir strādājis arī aģentūrā LETA no 1998. līdz 2000. gadam, neilgi pat bijis LETA galvenais redaktors.

Lapsas publicistiskā darbība vienmēr ir tikusi pretrunīgi vērtēta un izraisījusi asas diskusijas sabiedrībā. Pret Lapsu daudzi ir vērsušies tiesā (tajā skaitā, piem., "Parex banka" par neslavas celšanu, 2011. gada 18. janvārī u.c). Lapsa arī daudzkārt vērsies tiesā pret citiem (piem., pret mācītāju Kārli Zuiku par neslavas celšanu, pret Einaru Repši par kļūdaini aizpildītu ienākumu deklarāciju u.c.)

Lapsa gan mēdzot žēloties, ka ar politisko publicistiku neko lāgā nopelnīt nespējot, viņam esot pat nācies ieķīlāt bankā paša divistabu dzīvokli savu politiski orientēto garadarbu izdošanas tēriņu segšanai. Šo dzīvokli Lapsa esot 2001. gadā iegādājies par 22 000 dolāru, tolaik milzu naudu. Mājoklis gan pēc tam „pārrakstīts” mātei, jo pirms vairākiem gadiem Lapsa esot sapratis, ka žurnālistika ir pietiekami riskanta nodarbe, lai neapkrautos ar īpašumiem. 2007. gadā Lapsa esot iegādājies jaunu apvidus auto Mitsubishi Pajero — operatīvajā līzingā, kas mēnesī izmaksājot vismaz 360 latu (ne mazāk kā 500 EURO).

2010. gada septembrī Lapsa nāca klajā ar paziņojumu, ka "aizvadītajā nedēļā esmu vērsies ar iesniegumu Drošības policijā par draudiem, kas man ir izteikti attiecībā uz maniem ģimenes locekļiem un konkrēti - uz māsu un viņas bērniem". Viņam esot "izteikti ļoti "skaidri draudi", ka līdz 3. oktobrim (2. oktobrī Latvijā notika 10. Saeimas vēlēšanas) jāpārtrauc žurnālistiskā darbība un nekavējoties jāslēdz tās interneta lapas, kas saistībā ar Lapsu tikušas uzturētas pēdējā laikā".

(Lato) Lapsas vecāki — Vito un Tamāra Lapsas, kas abi pēc profesijas ir ģeogrāfi, esot atklājis pats Lapsa, tāpat arī atzīstot, ka viņam vēl ir māsa Teika, kādas bankas sabiedrisko attiecību vadītāja, un brālis, jurists Endo Lapsa. Pašreiz Lapsa ir precējies ar izglītības portāla e-klase redaktori Ditu Lapsu (iepriekš Blaua), ar kuru savas attiecības oficiāli reģistrēja 2012. gada vasarā. Par savām attiecībām un privāto dzīvi Lapsu pāris izvairās runāt publiski, tomēr zināms, ka pirms dažiem gadiem šajās Lapsu attiecībās dzimis bērns, kam devuši vārdu Leo.

Lapsa tiek dēvēts par "ekstrēmu ceļojumu fanātu". Pēdējā laikā arvien biežāk lapsa tiek dēvēts un, visai iespējams, pamatoti uzskatīts arī par "Kremļa aģentu" un "Kremļa trolli". Tāpat arī Lapsa piekopjot visai savdabīgu zooloģisko hobiju – ja pret cilvēkiem viņš ir "zvērīgi" cinisks un ar gadiem arvien biežāk pat histēriski ļauns, tad taču kaķi un nodarbošanās ar viņiem esot šī "publicista" vājība. Lapsa atklāj, ka viņa plānos bijis neskaitāmus "adoptētos" kaķus izaudzināt un atdot dažādiem cilvēkiem, bet atzīst: "Viņi ir bezcerīgi. Man ir bijuši zināmi tikai pāris gadījumi, kad kaķis jau no mazām dienām neieredz cilvēku. Bet šie (Lapsas kaķi) — kamēr manis nav mājās, dzīvojas pa visu dzīvokli, ēd un tā tālāk, bet kad atgriežas saimnieks, slēpjas pagultē." Tomēr Lapsa arī "varot justies gandarīts, ka pēdējos gados apmēram kādam simtam ar asti esot atradis jaunus saimniekus."

L.Lapsas u.c. informācijas noplūdes avotu publiskotā Lapsas kontaktinformācija:

Lapsa Lato

Телефон:
(+371) 29277525
Код личности:
160569-13068
Регион и город:
Латвия, Рига
Домашний адрес:
Riga / улица Indranu дом 12-15, LV-1012
Дополнительные возможности:
Показать абонентов с фамилией Lapsa города Рига
Показать абонентов здания 12-15 улицы Indranu города Рига

Atbildēt

atkal tas galvasslimais seskubedres muļķis iesmirdējies

02.03.2019. 17:08

»

Tas Fēlis

īstajā vārdā Indulis Duka ir no Dikļiem. Te viņš zem dažādiem nikiem daudzus lamā. Īpaši, ja piemin žīdus, masonus un cionistus. Viņš tas pats Cenzētais un tas, kas te publicē kā Untuns Mazpusēns savas rīmes par Muļķu zemi XXI g.s. Daudzi viņu grib redzēt purnā. Ir zināma precīza viņa adrese un ar ko...


Neizaicini, debiloīdais biogaļas atkritums, savu cionistu židmasonu čekistu provokatora un stukača likteni. tevi mēģina brīdināt. tu pat nevari iedomāties, ar ko tev var būt darīšana. Aizver savas smirdīgās debiloida žaunas un tupi savā seskubedrē pietirst.komā! Jo, kad ar tevi tiksies tie, kuri tevi ir nopietni brīdinājuši, tu nepaspēsi ne apvemties, ne apmīzties! tava dzīve drīz aprausies! Neticami, bet fakts. Apdrošinies, muļķi, lai kaut kas paliek tuviniekiem, kuriem aiz paranojas neuzticies!! Tiesneši un prokurors neatradīs ar izmeklētājiem nevienu aizdomās turamo. Jo nomirīsi bez nevienas skrambas, arī iekšējo orgāņu saturs neuzrādīs nekā aizdomīga! Domā, ja esi vēl savā paranojā spējīgs to darīt.

Tiesneši un prokurors neatradīs ar izmeklētājiem nevienu aizdomās turamo. Jo nomirīsi bez nevienas skrambas, arī iekšējo orgāņu saturs neuzrādīs nekā aizdomīga! Domā, ja esi vēl savā paranojā spējīgs to darīt.

Ja tad, kad aizbrauksim pie tevis, uzreiz neatsūkāsi, būs kā pagājšziemu. Steku pārlauzīsim uz tavas muguras kamēr tu sūkāsi pilniem vaigiem! Domā mudīgi. Tu taču negribi, lai arī turpmāk publiskojam tavas ČEKAS provokatora stukača grēksūdzes, vai tavu mājas adresi kas ir tavā stukača aģenta kartiņā ČEKAS maisos!

Piedzēries atkal esi, galvasslimā cionistu židmasonu samazga? tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu čekas provokatora stukača un cionistu židmasonu zombija identitāti.

Atbildēt

Tas Fēlis

02.03.2019. 17:00

»

Krievs

Es nevienam nekād nedraud un neapsaukāju. Ja es redzēšu tavu seju, tāpat kā Aināra seju, tad es tev atbildēšu uz visiem jautājumiem


īstajā vārdā Indulis Duka ir no Dikļiem. Te viņš zem dažādiem nikiem daudzus lamā. Īpaši, ja piemin žīdus, masonus un cionistus. Viņš tas pats Cenzētais un tas, kas te publicē kā Untuns Mazpusēns savas rīmes par Muļķu zemi XXI g.s. Daudzi viņu grib redzēt purnā. Ir zināma precīza viņa adrese un ar ko nodarbojas. Ja būs laika, kādreiz ierakstīšu komentārā.Īpašs naids viņam pret L . Lapsu.

Atbildēt

piedzēries atkal?

02.03.2019. 16:52

»

Fēlis ir Indulis Durka

no Jobaniem Dikļiem


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu netradicionāli orientēta cionistu-židmasonu zombija, derdzīga specdienestu provokatora un recidīva stukača identitāti. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev atkal būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Krievs

02.03.2019. 11:53

»

Fēlis

Tu man draudi, mīsli? Paslēpies aiz interneta sienas


Es nevienam nekād nedraud un neapsaukāju. Ja es redzēšu tavu seju, tāpat kā Aināra seju, tad es tev atbildēšu uz visiem jautājumiem.

Atbildēt

kas nav fakts

02.03.2019. 11:24

»

lauķis

Nav fakts


Tas, ka Kadišs ir ilgstoši spļāvis virsū likumiem, tiesu spriedumiem, nodokļu maksāšanai un citu cilvēku īpašumtiesībām ir neapgāžams fakts.

Atbildēt

elementāri

02.03.2019. 11:21

»

Jā, bet

Kā tu zini, ka tā viņa sieva nonāca psihiatriskajā slimnīcā no "labās" dzīves pie viņa? Ja nu vienīgi tu pati esi tā sieva. Tādā gadījumā pastāsti, kāpēc izputināji to labi iekopto lauku saimniecību un kāpēc gāja bojā jūsu dēls, kurš bija atstāts tavā gādībā


Tas elementāri izsecināms no paša Kadiša rakstiem. Savukārt "labi iekoptā" saimniecība bija parasta naturālā saimniecība, kas nekādus ienākumus nenodrošināja un balstījās uz dzimtcilvēku darbaspēku, tas atkal no paša Kadiša rakstiem.

Atbildēt

Jā, bet

02.03.2019. 10:56

»

ja tu nepaslinkotu

Tad no Kadiša rakstiem uzzinātu, ka no "labās" dzīves pie viņa sieva nonāca psihiatriskajā slimnīcā, bet pēc tam viņš bija šausmīgi neapmierināts, ka pazudējis kalponi- verdzeni, jo sieva aizgājusi strādāt darbu par ko maksā algu un nodokļus. Tāpat tu uzzinātu, ka nekāda aizlieguma tuvoties bērniem ...


Kā tu zini, ka tā viņa sieva nonāca psihiatriskajā slimnīcā no "labās" dzīves pie viņa? Ja nu vienīgi tu pati esi tā sieva. Tādā gadījumā pastāsti, kāpēc izputināji to labi iekopto lauku saimniecību un kāpēc gāja bojā jūsu dēls, kurš bija atstāts tavā gādībā.

Atbildēt

pagaidām neuzprasās

02.03.2019. 10:30

»

lauķis

Pagaidām Kadišs ne par deputāru ne ministru neuzprasās , bet Kadiša atsegtās problēmas ir aktuālas


Bet raksturojot varu precīzi aprakstīja tieši sevi!

Atbildēt

ja tu nepaslinkotu

02.03.2019. 10:28

»

Marika

Ja tu nepaslinkotu, tad uzzinātu, ka Kadišs nepameta ģimeni, bet viņam tika "izkārtots" spriedums par liegumu tuvoties SAVAI saimniecībai, bērniem - tas ir ĢIMENEI. Kurp viņam doties, pie tevis ?? Pēc kā arī sekoja "šļaucījies pa ārzemēm", cik saprotu ar minimāliem izdevumiem, bet maksimālu labumu, ...


Tad no Kadiša rakstiem uzzinātu, ka no "labās" dzīves pie viņa sieva nonāca psihiatriskajā slimnīcā, bet pēc tam viņš bija šausmīgi neapmierināts, ka pazudējis kalponi- verdzeni, jo sieva aizgājusi strādāt darbu par ko maksā algu un nodokļus. Tāpat tu uzzinātu, ka nekāda aizlieguma tuvoties bērniem nebija, bet bērni paši negribēja kontaktēties ar "labo" tēvu.

Atbildēt

labrītiņš

02.03.2019. 10:07

»

hm

Kāds nepateiktu, par cik miljoniem tika runāts Rimševiča lietā, pirms viņu attaisnoja


Vai tu nepateiktu,kura tiesa un kad Rimševicu attaisnoja?Tiesa vēl tikai kaut kad būs.

Atbildēt

lauķis

02.03.2019. 08:57

»

Fēlis

Tikai nevajag! Šaubas pēc visiem pieredzētajiem apčakarēšanas gadījumiem jaunlaiku Latvijā ir vienkārši vitāli nepieciešamas. Pēdējās vēlēšanās droši vien balsoji par kādu no ,,jaunajām" partijām? Un tā katru reizi ar grābekli pa pieri, bet prātiņa kā nav, tā nav. Kur es teicu, ka esu par pediķiem, ...


Pagaidām Kadišs ne par deputāru ne ministru neuzprasās , bet Kadiša atsegtās problēmas ir aktuālas.
Ja jau tu esi pret pediņiem , izzagšanu un pārējam negācijām tad balsošanā nepiedalījies.Vai tomēr piedalījies?

Atbildēt

hm

02.03.2019. 08:24

Kāds nepateiktu, par cik miljoniem tika runāts Rimševiča lietā, pirms viņu attaisnoja?
Cik mēnesī saņem brīvostas un citu valsts uzņēmumu vadītāji, kuri par savu darbu neatbild ne ar ko?

Atbildēt

Fēlis

02.03.2019. 07:51

»

Krievs

Parādi savu seju, gļēvulis, un mēs tev atbildēsim


Tu man draudi, mīsli? Paslēpies aiz interneta sienas?

Atbildēt

Fēlis

02.03.2019. 07:49

»

Aksels

...viņi nerodas, viņi uzrodas...Tādi kā Fēlis visos portālos sēj naidu un nepatiku, apvaino, gānās un izliekas par naiviem pamuļķīšiem, kas tikko no plaukta nokrituši un nāk no tautas, kaut gan māc šaubas, kurus pārstāv un kādu mērķu sasniegšanai. Viņa prastā leksika (pirmo reizi dzirdu teicienu "šļaucījies...


Tikai nevajag! Šaubas pēc visiem pieredzētajiem apčakarēšanas gadījumiem jaunlaiku Latvijā ir vienkārši vitāli nepieciešamas. Pēdējās vēlēšanās droši vien balsoji par kādu no ,,jaunajām" partijām? Un tā katru reizi ar grābekli pa pieri, bet prātiņa kā nav, tā nav. Kur es teicu, ka esu par pediķiem, izzagšanu un pārējām negācijām? Vienkārši man tas cilvēks nevieš uzticību, lai cik cēli mērķi ir izlikti uz āru.

Atbildēt

Esi aptaisījies atkal?

01.03.2019. 22:17

»

Indulis Durka?

Bihihi


Ja tu staigā aptaisījies, nenovāc un/vai nenomazgā to vietu, bet nobrauc tikai garspalvām ar papīru, tev noteikti smird tā vieta un tu par to laikam esi spiests runāt. Citādi normāls cilvēks tā nebrauktu ar mēli pa savu smirdīgo pakaļcaurumu kā tu. Tāpēc arī tu pat elementāras lietas nesaproti, bet no tevis smird ārā naida runas. Ja cilvēks lieto tādus vārdus kā tu – tas ir slims cilvēks, psihiski nav normāls. Ar to arī tev kā plānprātiņam ir nolemts vilkt dzīvību kamēr nosprāgsi, jau drīz.

Atbildēt

Aksels

01.03.2019. 22:14

»

Vo

Ak tad, tavs laiks nav bezizmēra, lai izlasītu, ko cilvēks šeit rakstīja jau mēnesi un vairāk atpakaļ, bet tavs laiks ir pietiekami bezizmēra, lai šo cilvēku nozākātu un te spriedelētu par to, kā viņš ir šļaucījies pa ārzemēm un cik viņam ir destruktīvas smadzenes. Nesaprotu, kur tādi pārgudri nelieši...


...viņi nerodas, viņi uzrodas...Tādi kā Fēlis visos portālos sēj naidu un nepatiku, apvaino, gānās un izliekas par naiviem pamuļķīšiem, kas tikko no plaukta nokrituši un nāk no tautas, kaut gan māc šaubas, kurus pārstāv un kādu mērķu sasniegšanai. Viņa prastā leksika (pirmo reizi dzirdu teicienu "šļaucījies pa ārzemēm", izsecināju, ka tas varētu būtu atvasinājums no krievu valodas vārda "шастался") liecina pat to, ka nekādi labi nodomi viņam nav,

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: