Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kad

19.11.2015. 21:00

beidzot DP pēc būtības atbildēs uz advokāta un cietušā iesniegumu no 2015. g 25. aprīļa par ielaušanos privātīpašumā,personas nelikumīgu aizturēšanu un spīdzināšanu Bauskas policijā???

Atbildēt

haralds

13.11.2015. 02:16

"samērīgu prātu" ne DP, ne Mežviets lietot nevar, tas skaidrs.

Atbildēt

Anna Knābis

13.11.2015. 02:12

»

Domājiet ar savu galvu!

S.āboltiņa ir Nac. droš. komisijas Saeimā vadītāja un LV gestappo-DP īstenā vadītāja


Solvi†a Ābol†iņa ir pensionāru ūjinā†āja un pretīga mačka!

Atbildēt

pašam nevajag jaukt!

12.11.2015. 11:05

»

Grantiņu nespārdīja, bet pārmeta pār auto jumtu. Spārdīja citu, nevajag jaukt


Vismaz sešos Pietiek rakstos par Grantiņu ir minēta spārdīšana ar kājām
http://www.pietiek.com/raksti/prasa_sakt_kriminalprocesu_par_nezeligo_grantina_aizturesanu
http://www.pietiek.com/raksti/kapec_aizstavet_pustrako_grantinu
http://www.pietiek.com/raksti/ieslodzijuma_vietu_parvalde_oficiali_atzist__briviba__gutu_grantina__rokas_traumu__un_tris_dienas_cietuma_bez_arsta_palidzibas
http://www.pietiek.com/raksti/tiesibsargs__pamodies__un__pamanijis__grantina_brutalas_aizturesanas_lietu
http://www.pietiek.com/raksti/bridinot_grantinu,_drosibas_policija_nav_pat_pieminejusi_iespejamu_apcietinasanu
http://www.pietiek.com/raksti/cietuma_administracija_ja_grantinam_vajag_zales,_lai_gada_pats_vai_radinieki

Citāti

"Pietiek jau ziņoja par 23. jūlijā notikušo īpaši brutālo Grantiņa aizturēšanu, kurā viņam salauzta roka, radīti bojājumi nierēm un nobrāzumi, spārdot ar kājām pēc nogāšanas zemē."

"It kā jau tikai tāpēc, ka onkulis ir traks, nevienam nav tiesību viņu gāzt gar zemi, salauzt roku, atspārdīt nieres, stundām ilgi spīdzināt, ņirgāties utml."

"Pietiek jau vairākkārt ir ziņojis par 23. jūlijā notikušo īpaši brutālo Grantiņa aizturēšanu, kurā 64 gadus vecajam kungam salauzta roka, radīti bojājumi nierēm un nobrāzumi, spārdot ar kājām pēc nogāšanas zemē"

Atbildēt

ko

12.11.2015. 09:03

»

Grantiņu nespārdīja, bet pārmeta pār auto jumtu. Spārdīja citu, nevajag jaukt


Vai kāds Grantiņa aresta laikā nerakstīja kom., ka nekāda aresta vispār nav?

Atbildēt

12.11.2015. 08:53

»

nu tad

Citātu studijā


Grantiņu nespārdīja, bet pārmeta pār auto jumtu. Spārdīja citu, nevajag jaukt!

Atbildēt

nu tad

12.11.2015. 02:37

»

Lasi LRTT lapu un nemelo


Citātu studijā!

tautastribunals.eu/?p=28064 nav ne vārda par spārdīšnu ar kājām!

Atbildēt

savādāk

12.11.2015. 00:59

»

Imants Papirdnieks

Trakākais ir tas, ka mēs visi un arī DP saprot, ka pieļaujamās robežas ir pārkāptas, bet meklē izeju un cenšas izlocīties. Bābu izgājieni


Tās nav nekādas robežas, bet nepārprotams noziegums. Te labi redzam, ka uz dažiem likums neattiecas. Te labi redzam kalnmeiera organizētā grupējuma noziedzīgo dabu, slēpjot un attaisnojot šo noziegumu.

Atbildēt

Imants Papirdnieks

12.11.2015. 00:31

Trakākais ir tas, ka mēs visi un arī DP saprot, ka pieļaujamās robežas ir pārkāptas, bet meklē izeju un cenšas izlocīties. Bābu izgājieni.

Atbildēt

Spriedumus vajag lasīt līdz pēdējai instancei!

11.11.2015. 23:24

»

neelpo

Mežsargu tiesas zālē atbrīvoja! Protams, gandrīz gadu cietumā viņu noturēja


2000.gada 20.novembra AT sēdē apsūdzība tiek pārkvalificēta no tīšas slepkavības par nonāvēšanu afekta stāvoklī un piespriesta brīvības atņemšana uz trim gadiem. AT Senāts E.Barkāna advokāta iesniegto kasācijas sūdzību noraidīja, bet 2001.gada 6.decembrī ar Valsts prezidentes dekrētu E.Barkāns tika apžēlots.

Atbildēt

ha ha ha

11.11.2015. 23:19

»

Ōpaps

Te būs apraksts


Pat Grantiņš nepievienojas Lapsas meliem par spārdīšanu ar kājām.

Atbildēt

Kostjas draugs, kurš ir Grantiņa atbalstītājs

11.11.2015. 21:03

»

pipkins

Skumji, ka ar vecu vīru tā noticis. Skaidrs, ka drošībnieki grāba kā pierasts, bet aizmirsa ka vecam vīram tie kauli trauslāki un ātrāk lūst...


Kāpēc vecais vīrs Grantiņš nenodrošinājās tam gadījumam, kad pie viņa atnāk un viņu arestē? Viņš varēja kā deputāts Kaimiņš nēsāt līdzi kameru un visu filmēt ar tiešraidi savā tautastribunāla mājas lapā. Varēja paprasīt, lai radinieki nofilmē viņa arestu. Varēja īpašumā uzstādīt kameru un filmēt ko kurš dara pie viņa mašīnas (ja nu kāds no Dp sadomā zem mašīnas palikt bumbu?).

Atbildēt

:-[

11.11.2015. 20:58

»

formula

Grantiņam škiet,ka čekas provokators bija un joprojām ir viņš pats,ka tā satraucies


Un mūsu valsts struktūras attiecīgi piespēlēja, ko? Pēc principa - jo trakāk, jo labāk? Tad jāprasa - KAS TO VISU DIRIĢĒ?

Atbildēt

formula

11.11.2015. 19:26

Grantiņam škiet,ka čekas provokators bija un joprojām ir viņš pats,ka tā satraucies ?

Atbildēt

pipkins

11.11.2015. 18:30

Skumji, ka ar vecu vīru tā noticis. Skaidrs, ka drošībnieki grāba kā pierasts, bet aizmirsa ka vecam vīram tie kauli trauslāki un ātrāk lūst.
Tomēr neviens nav painteresējies, kāpēc vecais vīrs brauca uz Latviju, ja reiz viņu te jau gaidīja? Vai tiešām tā iepriekš aprakstītā nolādētā skleroze , kad viss aizmirsās? Tad kur skatījās radi, kāpēc laida, nepieskatīja? Vēl interesanti, kāpēc spirinājās pretīm drošībniekiem jeb kā te raksta pretojās? Vai atkat aizmirsa, šoreiz ka nav kaut kāds Rembo, bet vienkārši vecs vīrs?
Domāju radiem vajag onkulīti pamatīgāk pieskatīt, lai atkal kaut kur neiekuļas kādās problēmās.

Atbildēt

11.11.2015. 16:07

»

Dītrihs

Linarda Grantiņa aizstāvis - zvērināts advokāts Pāvils Rebenoks bija oficiāli aicinājis LR Ģenerālprokuratūru sākt kriminālprocesu par kādreizējā cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki-86 dibinātāja Linarda Grantiņa īpaši cietsirdīgo un brutālo aizturēšanu, ko veica Drošības policijas darbinieki, ...
Aizstāvja prasība ģenerālprokuratūrai kaut ko izmeklēt ir nemākulīga – jo prasība nav sagatavota pareizi. Un tādēļ arī tādas, tikpat formālas un stulbas atbildes. Brutālo aizturēšanu attaisno ne tikai Miets, bet arī Kalnadreijers, nekā īpaša. Apzināti un mērķtiecīgi veikts noziegums.

Tukša sūdzēšanās un tukšas, formālas atbildes.

Lai izvirzītu kriminālapsūdzību pret konkrētam DP personām kā publisko tiesību juridiskām personām, to vārdi, uzvārdi, amati jāatklāj DP, ja L.Grantiņš to lūdzis. Ja nav lūdzis, tad nav pamata sūdzēties. Cirks!

Ja DP neatklāj šo personu vārdus, tad tā veicina noziedzību, slēpj nozieguma pēdas, pašas saucamas pie kriminālatbildības par noziegumu grupā. Nevar visu policiju reizē ar Kozjolu saukt pie atbildības.

Vai L.Grantiņš tikai piesauks cionistus un augstākos garīgos spēkus, vai arī turpinās tēlot muļķi un nelūgs DP Mietam atklāt šo personu, kas sakropļoja L.Grantiņu, vārdus un amatus, lai pret šīm personām var izvirzīt kriminālapsūdzības? Vai samierināsimies ar šo DP kā gestapo?

Atbildēt

joske

11.11.2015. 12:19

»

Lauķis

Pārfrāzējot Meža mietu un Kalndreijera atbildi...


Ļoti labi pateikts!Īstenības precīzs rakstūrojums,kurš gan galīgi nesaskan ar oficiāli sludinātam fantāzijam.

Atbildēt

Ērikam Kalnmeeiram

11.11.2015. 10:14

Ērik Kalnmeier, Jūs esat ģenerālprokurors un vadāt augstāko iestādi valstī, kurai būtu jāuzsāk kriminālprocesi un uz LR tiesību normu pamata jāsauc pie atbildības personas, kuras izdarījušas krimināli sodāmas darbības. Tomēr Jūs un Jums padotie prokurori par konstatētām krimināli sodāmām darbībām pārkāpjat Kriminālprocesa likuma un Krimināllikuma normas un kriminālprocesu uz iesnieguma pamata neuzsākat, kaut gan likumi to jums uzliek par pienākumu darīt. Kas tā par rīcību, Kalnmeier? Jūs pieļāvāt Helsinki-86 dibinātāja Linarda Grantiņa īpaši cietsirdīgo un brutālo aizturēšanu, ko veica Drošības policijas darbinieki. Jūs paņirgājāties, ka "rokas salaušana bija pieļaujama", bet kriminālprocesu būtu uzsākuši, ja Linards Grantiņš būtu nosists. Jūs esat nelieti, Ērik Kalnmeier! Lai ir nolādēta Jūsu māte, kas dzemdēja tādu kropli kā Jūs!

Atbildēt

Dītrihs

11.11.2015. 10:07

Linarda Grantiņa aizstāvis - zvērināts advokāts Pāvils Rebenoks bija oficiāli aicinājis LR Ģenerālprokuratūru sākt kriminālprocesu par kādreizējā cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki-86 dibinātāja Linarda Grantiņa īpaši cietsirdīgo un brutālo aizturēšanu, ko veica Drošības policijas darbinieki, kā arī veikt visas darbības, lai pret Vācijas pilsoni Grantiņu nodarītais noziegums tiktu izmeklēts objektīvi, efektīvi un bez neattaisnotas novilcināšanas. Tāpat bija oficiāli lūgts nodrošināt visas nepieciešamās medicīniskās palīdzības sniegšanu Linardam Grantiņam ārpus Rīgas Centrālcietuma teritorijas.
Vai kādam var būt šaubas par zvērināta advokāta Pāvila Rebenoka kompetenci? Izrādās, ka var apšaubīt pie varas esošie noziedznieki, jo viņa sūdzība noraidīta. Varat iedomāties, kādas liekulīgas vaimanas sāksies no Kalnmeeira un Mežvieta puses, kad nākotnē Eiropas Cilvēktiesību tiesā zaudēs Latvijas valsts. Un tad visi runās, ka zvērinātam advokātam Pāvilam Rebenokam bija taisnība. Par to nav šaubu, ka tā būs. Jautājums ir par to, kad tiesās pašu Kalnmeieru, Mežvietu un tos izpildītājus?

Atbildēt

11.11.2015. 09:57

»

latvijas pilsonis

Gan jau Drošības policija izķers visus trakos grantiņveidīgos un sabāzīs aiz restēm. Pirms tam salaužot kādu roku vai kāju


Man jau arī šķiet, ka L.Grantiņš smird - neko nedara pareizi.Veicina LV gestapo-DP attīstību.Pie zināmiem apstākļiem pats šajās rindās visus kārtu pēc kārtas, piespriežot ASM mēru augstāko garīgo spēku pavadā..

Atbildēt

Domājiet ar savu galvu!

11.11.2015. 09:53

»

Brutālo aizturēšanu attaisno ne tikai Miets, bet arī Kalnadreijers, nekā īpaša. Apzināti un mērķtiecīgi veikts noziegums...


S.āboltiņa ir Nac. droš. komisijas Saeimā vadītāja un LV gestappo-DP īstenā vadītāja?

Atbildēt

11.11.2015. 09:48

»

Lauķis

Pārfrāzējot Meža mietu un Kalndreijera atbildi...


Jā, un tagad mēs meklējam jaunus vagarus, kas izkalpinātu tautu SVF/PB un mūsu – 4. maija kliķes labā, no latviešiem, kas kā vergi kalpo ārzemēs, piedāvājot tiem amatus valsts pārvaldē.

To mēs dēvējam par programmu latviešu atgriešanai Latvijā.

Mēs – tie esam Straujuma, Āboltiņa un citi vecie komunisti. Mēs viņiem piedāvājam iestāties Vienotības partijā un algu ne mazāk par 1000 euro mēnesī.

Atbildēt

neelpo

11.11.2015. 08:39

»

nedirs

Mežsargu notiesāja


Mežsargu tiesas zālē atbrīvoja! Protams, gandrīz gadu cietumā viņu noturēja.

http://www.diena.lv/arhivs/tiesa-attaisno-policistu-sausana-apsudzeto-mezsargu-10672450

Atbildēt

:-[

11.11.2015. 02:14

Neticiet nevienam.
Visvairāk neticiet tiem, kas rāda liekulīgi laipnus ģīmjus.

Atbildēt

latvijas pilsonis

11.11.2015. 01:20

»

sūds tu gan, ne pilsonis

tev vajadzēja smadzenes iztecināt, bet tas viegli saprotamu iemēslu dēl nav iespējams


Gan jau Drošības policija izķers visus trakos grantiņveidīgos un sabāzīs aiz restēm. Pirms tam salaužot kādu roku vai kāju.

Atbildēt

to cements

11.11.2015. 01:19

maldies gan, mežsargu, kurš likumīgi aizsargāja savu īpašumu un ģimeni notiesāja. Pantu nezinu - bet fakts ir tāds. Tā ka roka roku mazgā - abas melnas.

Atbildēt

Anna Knābis

11.11.2015. 01:19

Ulmanis anlfabēts un Mežviets kretīns!

Atbildēt

Lauķis

11.11.2015. 01:16

Pārfrāzējot Meža mietu un Kalndreijera atbildi:
Mēs, bijušie komunisti un komjaunieši kopā ar trimdiniekiem (kas par pēc pusgadsimta atgūtiem īpašumiem atzina mūsu leģitimitāti, kā arī virsvadību) izveidojām šo valsti. Tāpēc arī šī valsts pieder mums. Jo nevis jūs, bet mēs rakstām likumus, sodām un apbalvojam, izsniedzam atļaujas un aizliedzam, denacionalizējam un privatizējam.
Jūs domājat, ka jūs mūs ievēlat? Nē, mēs liekam jums balsot tā, kā labpatīk mums, nevis jums. Jo mēs izdarījām visu, lai jums nebūtu izvēles. Un pat ja uz politiskā apvāršņa parādās nezināmas sejas ar skaistiem lozungiem zobos un dāsniem solījumiem par drīzo paradīzi, nelolojiet ilūzijas – viņi nākuši no mūsu klana. Mēs viņus apmaksājam, mēs viņus apmācām. Un kad jūs tos ievēlēsiet, viņi pildīs mūsu pavēles.

Atbildēt

cements

11.11.2015. 01:13

»

Ōpaps

Te būs apraksts


Man skaidrs - bija kautiņš un tāpēc visi nogāzās uz zemes. Vārtoties pa zemi Grantiņš dabūja gan pa nierēm, gan traumēja elkoni.
DP par to klusē, jo tas DP nedarīs godu, ja viņi atklās, ka bijuši neprofesionāli un iesaistījušies kautiņā ar pensionāru.
Grantiņš var priecāties, ka DP pret viņu neierosina lietu par uzbrukumu policijas pārstāvim.
Tikai jautājums - kur notika arests? Policisti bez ordera ielauzās privātīpašūmā un veica Grantiņa arestu? Balvos pirms daudziem gadiem tika nošauti vairāki policisti, jo tie bez ordera līda privātīpašumā - policistu slepkavu tiesa attaisnoja.

Atbildēt

sūds tu gan, ne pilsonis

11.11.2015. 01:01

»

latvijas pilsonis

Gods un cieņa Mežvietam, neatdod savus darbiniekus saplosīšanai. Būtu vairāk tādu priekšnieku. Trakajam Grantiņam vajadzēja vēl otru roku salauzt


tev vajadzēja smadzenes iztecināt, bet tas viegli saprotamu iemēslu dēl nav iespējams!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

11.11.2015. 00:04

»

formula

Čeka vienu jefiņu,kurš tās uzdevumā "dibināja" kaut kādu somu galvaspilsētas blici,kuru,protams,čekas neaiztika,tomēr iebža čokā,jo citādi jefinš par varoni nu nekādi nemācēja kļūt.No čoka šis pamācoši TV vēstīja latvju tautai nepretoties okupantiem,jo re,nav citādi nekāda fīlinga sēdēt. Pēc tā darbiņa...


Tev, Konstantīn Pupur, ir tikko kā māte mirusi, bet tu narkotikas sarijies,kuras tu saņem Krievijas vēstniecībā, piesmērē visu latvisko internetu.Šeit vēl kādi no tava vidus:http://tautastribunals.eu/?p=12940 Tevi, pēc Tiesiskuma atjaunošanas, jau pirmajā stundā aizvilks uz DD. Tu esi ne tikai nodevējs, bet arī Kremļa apmācīts slepkava.

Atbildēt

latvijas pilsonis

10.11.2015. 23:41

Gods un cieņa Mežvietam, neatdod savus darbiniekus saplosīšanai. Būtu vairāk tādu priekšnieku. Trakajam Grantiņam vajadzēja vēl otru roku salauzt.

Atbildēt

uz Es tiesu

10.11.2015. 22:43

Jāiet uz Europas tiesu tu mežmietam tādu mietu iespraudīs ka maz neliksies !!!

Atbildēt

cements

10.11.2015. 22:23

»

Ōpaps

Izrādās, profesionāļi esot tie, kas apzināti lauž roku pretējā virzienā nekā skeleta uzbūve rokai ļauj saliekties


Ja tevi tur 2 policisti un tu mēģini ar savu spēku izlauzties ārā no tvēriena kratoties un spirinoties uz visām pusēm, tad roka lieksies uz pretējo pusi un uz vecumu vāji palikušie kauli lūzīs pat pie salīdzinoši mazas slodzes. Arī krītot var dabūt elkonī plīsumu un lūzumu.
Domāju, ka visi DP darbimieki nav stulbeņi. Viņi zināja, ka Grantiņu jāņem kulturāli un pieļāva iespēju, ka pie aizturēšanas Grantiņš var apzināti vai arī nejauši sev kaut ko salauzt. Īsti kulturāli gan nesanāca un atkal DP mundieris pamatīgi nosmērēts.
Esmu 100% pārliecināts, ka DP aizturēšanu filmēja. Ja aizies līdz tiesai, tad materiāls tiks publicēts.

Atbildēt

R

10.11.2015. 22:21

»

Pipec

Nu princips skaidrs. Roku izlauzt drīkst: tātad kaulus lauzt drīkst: nu ja kādreiz nāksies pārlauzt kakla skriemeļus: arī drīkst jo tas tak arī kauls


palasi DP vēsturi, kā tā radās, kas bija tās ,,varoņi'', ko tie šāva , spīdzināja un slepkavoja.... Te nav sakara ar kgb, te sakars ar LR vēsturi - mūsdienu DP ir pirmskara slepkavnieciskā arāju cukuru DP paradumumu pārņēmēji. Tie pirmie arī bija patvaļas un visatļautības apsēšti šāvēji un slepkavotāji.

Atbildēt

formula

10.11.2015. 21:41

Čeka vienu jefiņu,kurš tās uzdevumā "dibināja" kaut kādu somu galvaspilsētas blici,kuru,protams,čekas neaiztika,tomēr iebža čokā,jo citādi jefinš par varoni nu nekādi nemācēja kļūt.No čoka šis pamācoši TV vēstīja latvju tautai nepretoties okupantiem,jo re,nav citādi nekāda fīlinga sēdēt. Pēc tā darbiņa šo iekortelēja siltā vietiņā fāterlandē,lai lietu šmuces uz tautu,kura tik nekaunīgi tika vaļā no okupācijas.Bet skāde,tas nu nekādi tautu neietekmēja.Tad nu iesūtīja atpakaļ,lai patrakotu. Gan ,šo savaldot ,šim kāda skāde tiks.

Atbildēt

Pipec

10.11.2015. 21:33

Nu princips skaidrs. Roku izlauzt drīkst: tātad kaulus lauzt drīkst: nu ja kādreiz nāksies pārlauzt kakla skriemeļus: arī drīkst jo tas tak arī kauls.
Morāle: kgb vdk utt metodes plaukst un zeļ....dīvaini ka Lindermanim vai Girsam rokas nelūza?

Atbildēt

Ōpaps

10.11.2015. 20:37

Izrādās, profesionāļi esot tie, kas apzināti lauž roku pretējā virzienā nekā skeleta uzbūve rokai ļauj saliekties.

Nu, nu...
Kāds kādreiz varbūt domās tāpat, kad vajadzēs šos biedrus nogādāt uz NIRNBERGA-2.
Atbildēt

grafologs

10.11.2015. 19:53

Jo lielāks kretīns, jo lielāks un ķeburaināks paraksts.
Neesmu nekāds grantiņfans, bet dp darbiniekiem būtu vērts palikt bez rokām, kājām un visiem pārējiem atribūtiem. Pēc karmas likuma.

Atbildēt

fakts

10.11.2015. 19:33

Atšķirībā no Lapsas histēriskās bļaustīšanās rakstos par šo tēmu, ļoti loģisks un pamatots skaidrojums.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: