Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

No Nidas līdz Kolkai būves ceļ

21.06.2022. 06:08

Krasta kāpu aizsagjosla kā kurā vietā 150 metri vai 300 metri. Bet šī ir niša zaļajiem un pasaules dabas fondam piepelnīties. Gribi būvēties tuvu jūra aploksnīti un lieta darīta zaļiem labi un būvēties iecerētajam labi.

Atbildēt

Oki

20.06.2022. 16:18

»

nu tak

no satelīta par čangaļa uti redz...kur var būt tik stulbi radījumi, bet zog labi


Izglītojies , dēls - pameklē google vārdu salikumu "sattelite remote sensing" - nebūs muļķības jāraksta.

Atbildēt

nu tak

20.06.2022. 09:14

»

Oki

Arhīvi , protams, ir interesants pasākums , bet tagad no satelītiem var noteikt , kur ir bijusi apbūve


no satelīta par čangaļa uti redz...kur var būt tik stulbi radījumi, bet zog labi

Atbildēt

Indullis Durka no Dikļiem

20.06.2022. 05:56

»

pietieklap$$as pa$$ūtījumgalc

Nauda ne$$mird


tu, analfabētiskais idiot! Neiespringsti gluži veltīgi - tevis nesaprastie "stulbie penteri" ir domāti normāliem cilvēkiem ar veselām, adekvāti funkcionēt spējīgām smadzenēm. Tātad - ne priekš tevis un taml. BEZsmadzeņu "apustuļiem".

Atbildēt

Liegums

19.06.2022. 23:59

Krasta kāpu aizsargjosla ir dabas teritorija ar priežu mēžu. Tas nav Mežaparks ar savrupmāju apbūvi. Šai teritorijai būtu jāpaliek kā valstij (Rīgas Mežiem) piederošam dabas liegumam.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

19.06.2022. 22:36

»

Oki

Man vairāk interesē , kāpēc skandināvijā , amerikā , lielbritānijā un daudz kur citur kāpās drīkst būvēt , bet šeit pēkšni nedrīkst . Nepietiek ar to , ka iznīcinājuši zvejniecību , iznīcinās arī apbūvi kāpās ? Birokrāti jau galīgi krastus pazaudējuši . Cerams , ka šis privātīpašnieks izcīnīs šo cīņu...


Arī pareizi: būvē, bet uz savu atbildību. Varbūt varētu ierobežot, ka būvēt vari tikai sev, nevis pārdošanai, bet, ja kāds muļķis riska zonā uzbūvētu māju grib pirkt, tad tā ir viņa, nevis valsts atbildība.

Atbildēt

Oki

19.06.2022. 22:28

»

?

Par cik portāls uzstājīgi raksta par vienu un to pašu, atļaušos tajā pašā stilā pajautāt to, kas nav uzrakstījies vai pat tiek pat slēpts...


Man vairāk interesē , kāpēc skandināvijā , amerikā , lielbritānijā un daudz kur citur kāpās drīkst būvēt , bet šeit pēkšni nedrīkst . Nepietiek ar to , ka iznīcinājuši zvejniecību , iznīcinās arī apbūvi kāpās ? Birokrāti jau galīgi krastus pazaudējuši . Cerams , ka šis privātīpašnieks izcīnīs šo cīņu , resursi ir vairāk kā vidējajam pilsonim.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

19.06.2022. 22:28

Kur problēma? Lai takš miljonārs būvē to savu hatu: ierēdņus var nopirkt, bet pie Mātes Dabas ar aploksnīti neaiziesi.
Tālā pagātnē, kad strādāju nekustamo īpašumu apsaimniekošanā, bija tāds jaunais projekts Jūrmalā, Plūdu ielā (ielas nosaukums runā jau pats par sevi). Krutajai mājai bija apakšzemes auto stāvvieta, kura pavasarī pārvērtās par laivu garāžu. Un pacani, kuri bija sapirkuši dzīvokļus Lielupes applūstošajās pļavās, gribēja, lai apsaimniekotājs to problēmu atrisina. Toreizējai vadībai pietika prāta šo objektu atšūt.

Atbildēt

Oki

19.06.2022. 22:19

Arhīvi , protams, ir interesants pasākums , bet tagad no satelītiem var noteikt , kur ir bijusi apbūve .

Ka tik beigās tā krekla raušana neizvēršas tā , ka bijušo apbūvi kāpās konstatēs ne vien šajā , bet daudzos jo daudzos citos īpašumos ...

Atbildēt

No malas

19.06.2022. 19:46

»

?

Par cik portāls uzstājīgi raksta par vienu un to pašu, atļaušos tajā pašā stilā pajautāt to, kas nav uzrakstījies vai pat tiek pat slēpts...


Epopeja ir nejēgām, jo tie domā par to, kas rakstīts un citu neko nezin. Ka Aizsargjoslu likumu sponsorēja Sorosa fonds. Un ka Aisargjoslu likuma daļa, kas attiecas uz kāpu aizsargjoslu ir terorisms. Jo krasta kāpu aizsargjosla ir mainīga, kuras mainīgumam nav nozīmes, jo lietas ietosina, vadoties pēc novecojušiem datiem. Ne katras ir spējīgs samaksāt sertificētam ģeodēzistam uzmērīšanu ar plānu 150 m apdzīvotās vietās un 300 m laukos.

Dabas aizsardzības pārvalde ir augstāka ar saviem biotopiem un sodiem par latviešu dzīvestelpas izmantošanu latviešu dzīvei un priekam. Tas ir terors no valsts puses.Atbildēt

?

19.06.2022. 17:22

Par cik portāls uzstājīgi raksta par vienu un to pašu, atļaušos tajā pašā stilā pajautāt to, kas nav uzrakstījies vai pat tiek pat slēpts.

Kurš ir paskaidrojumu autors Lato Lapsas it kā iesniegtajiem paskaidrojumiem, jo tie nav rakstīti viņa stilā?

Kā labā Lato Lapsa raujas un kurš to visu finansē?

Kāpēc vispār tiek realizētā šī ilgstošā un vienveidīgā epopeja.?

Atbildēt

tas taču ir loģiski

19.06.2022. 17:03

Prezidenta draugam viss ir atļeuts! Abi miljonāri, roka roku mazgā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: