Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedais Manels

21.11.2021. 22:26

»

Autors

Nav vieds! Vajag "mācēt" vienā rakstā sakompilēt savstarpēji pretrunīgas sazvērestību teorijas, lai, it kā, apstiprinātu vienu "patiesību


Komentētājs vienkārši neredz kopējo ainu. Tā teikt spriež par ziloni, skatot vien asti vai snuķi. Te 2 varianti vai nu glups, vai citus par tādiem uzskata. Jo āreče komentētājam vēl viena mīkla: ļaudis, kas iestājas par cilvēku populācijas samazināšanu, sponsorē Pasaules Veselības organizāciju.

Atbildēt

Autors

20.11.2021. 13:04

Nav vieds! Vajag "mācēt" vienā rakstā sakompilēt savstarpēji pretrunīgas sazvērestību teorijas, lai, it kā, apstiprinātu vienu "patiesību".

Atbildēt

Ne mēs katrs izvēlējāmes šai pasaulē ierasties

19.11.2021. 21:49

»

Skumjais

Sobrid konkreti nesauksu. Kad viss bus skaidraks, tad. Runajot par tiesasanos, zinu, ka diez vai ko vares panakt, jo sobrid visi, kas nostajas pret sistemu, tiek soditi, apsaukati, apmeloti. Visi iebaiditi, zurnalisti, politiki, advokati, arsti. Iet gruti, neviens jau neatbalsta. Tikmer Latvijas slimnicas...


Pavļuts: mums vēl jāsavakcinē ap 100 000 senioru

SABIEDRĪBA
Jauns.lv / LETA
Atbildēt

Kopējie mani atzinumi par kovid atbilst viena mēneša karantīnas principiem. Princips vecs, kā pasaule.

Kuģis pienāk ostā ar inficētiem. To aizsūta uz salu uz vienu mēnesi. Vieni neinficējas, citi izslimo, citi nomirst.

Tas pats notiek pie mums, arī slimnīcā, ko nosacīti var salīdzināt ar karantīnu...mirst vakciēti un nevakcinēti.. riski ir kopējais veselības stāvoklis...

Kam jānomirst, tie nomirs, kas izārstēsies utt. Man palaimējās izdzīvot. Bet mājās bija tik slikti, ka būtu nošāvies, ja pa rokai būtu “mauzeris”.

Tomēr ir viena vāja vieta - vakcinētie (kas lec no 20. stāva), tieši viņi apdraud nevakcinētos un sevi, jo tieši vakcinētajos attīstās kovid celmi, kas kļūst agresīvāki.

Hunta, apzinoties savus noziegumus, vainu uzveļ nevakcinētiem. Jo vairāk būs vakcinācijas sakropļoto, kas paši ar savu parakstu atbild par sevi un pūļa imunitāti, jo mazāka atbildība slepkavām - Levitm, Kariņam, Dumpim utt.

Atbildēt

Skumjais

19.11.2021. 21:42

»

Tu nopietni?

Tiesas prāvas? Sev turpinsāsi pats veselību čakarēt gadiem tiesājoties


Sobrid konkreti nesauksu. Kad viss bus skaidraks, tad. Runajot par tiesasanos, zinu, ka diez vai ko vares panakt, jo sobrid visi, kas nostajas pret sistemu, tiek soditi, apsaukati, apmeloti. Visi iebaiditi, zurnalisti, politiki, advokati, arsti. Iet gruti, neviens jau neatbalsta. Tikmer Latvijas slimnicas mirst simtiem cilveku, vai tiesam parejie vienkarsi noskatisies uz to arpratu, noskurinasies, jo tas jau vinus neskar. Milie, jebkura bridi var skart pa tieso! Ta jau mes visi laujamies.

Atbildēt

Labi labi

19.11.2021. 19:36

»

kļimoviča aita

O, pateicos...


es jau pa pusei sapratuto joku, ka nav..

Atbildēt

kļimoviča aita

19.11.2021. 18:41

»

Tiešām?

Vietas, kurās impulsi pārslēdzas no viena neirona uz citu, sauc par sinapsēm...


O, pateicos!
Uzreiz tā vajadzēja. Tagad es saprotu, ka man ir darīšana ar patiesi nopietnu cilvēku!
Protams, ka sinapses ir - beidzot atcerējos, ka to man kaut kad mācīja institūtā... lai dzīvo sinapses!
Tomēr sinapšu esamība, ko tagad varam uzskatīt par pilnībā pierādītu, nebūt neizslēdz ZEBRU SVĪTRU esamību un to izcelsmi!!!

P.S. Viņš aizgāja pie jūras, un tur bija trīs laivas - viena caura, otra bez dibena, un trešās laivas nemaz nebija. Tad viņš ņēma to laivu, kuras nemaz nebija, un brauca jūrā!

Atbildēt

Tiešām?

19.11.2021. 16:17

»

kļimoviča aita

Diemžēl nevienam no jums nav taisnība. Sinapšu nav vispār


Vietas, kurās impulsi pārslēdzas no viena neirona uz citu, sauc par sinapsēm.
Kad neirona galā nonāk impulss, sinapsē notiek ķīmiskas pārvērtības. Ķīmiskie savienojumi, kuri rodas sinapsē, savukārt, stimulē nākamo neironu un tajā rodas impulsi. Šīs pārvērtības nodrošina nepārtrauktu informācijas plūsmu. Pārraide sinapsēs tiek traucēta, ja cilvēks lieto narkotiskās vielas, piemēram, stimulantu amfetamīnu, depresantu – heroīnu, morfīnu, kas pārtrauc fermentu darbību sinaptiskajā spraugā.

Atbildēt

kļimoviča aita

19.11.2021. 15:30

»

fakts

Sinapses ir tikai zebrām..IDIOT!NEMUĻĶO SABIEDRĪBU


Diemžēl nevienam no jums nav taisnība. Sinapšu nav vispār.

Zebrām ir tikai SVĪTRAS!

SVĪTRAS radušās krustošanās rezultātā - MELNĀS SVĪTRAS ir no nēģeru organizācijas "Melnā pantera", savukārt BALTĀS SVĪTRAS ir no Ku Kluks Klana!

Atbildēt

Skujais to ej.....

19.11.2021. 14:50

»

Ej dirst, vecais demagog!

Atpisies


Neesmu ne demagogs, ne ipasi vecs, ne dumjs. Man ir lugums nesaukaties. Ja Jums ir iebildumi, ludzu uzrakstiet tos sakariga veida. Mana sapiga pieredze kada slimnica lauj man par to rakstit, lai Latvija kadi cilveki aizdomatos ari par arstesanas problemam. Ne jau es vienigais sastapos ar med. personala nievam, noniecinasanu, ar mistisko arstesanas algoritmu, no kura mirst tik daudzi. Driz saksies tiesas pravas. Bus jaatbild.

Atbildēt

To Klīneris

19.11.2021. 13:39

»

Klīneris

Daudzi virtuvēs spriež, ka grūti izķert Bilu Geitsu vai ielaist lodi galvā Švābam.Bet tas nemaz nav nepieciešams. Geitsu izķers Amerikā, Švābu Šveicē un Sorosu piedušīs kaut lidostas tranzīta zonā. Svarīgi ir saprast, ka fašisti ir jāiznīcina tur, kur viņi rosas, dzīvo un traucē dzīvot citiem.Katrai...


Ir 1991.gads.Ir vajadzīga 100% vienotība, sapratne par ienaidnieku. Ja tauta sapratīs , ka šie ir tūkstošreiz ļaunāki par sociālistiem, tad arī varēsim viņus iznīdēt un padzīt.Nekāds Nato pakaļ nedziedās.

Atbildēt

Klīneris

19.11.2021. 13:30

Daudzi virtuvēs spriež, ka grūti izķert Bilu Geitsu vai ielaist lodi galvā Švābam.Bet tas nemaz nav nepieciešams. Geitsu izķers Amerikā, Švābu Šveicē un Sorosu piedušīs kaut lidostas tranzīta zonā. Svarīgi ir saprast, ka fašisti ir jāiznīcina tur, kur viņi rosas, dzīvo un traucē dzīvot citiem.Katrai valstij jāmobilizē savi sanitāri, lai apguldītu zem metra bieza hlorkaļķa slāņa savus deģenerātus un uzurpatorus.Ja šī patiesība tiks saprasta visā Eiropā, konservatori piežmiegs liberāļu mazākumu un attīrīs zemi.Jārēķinās, ka jebkurš karš par nākotni nebūs viegls, jāveido neatkarīgas finansu aprites sistēmas, nacionālistu un konservatoru valstīm jāapvienojas un jāturas kopā.Pat ja pusplanētas ies bojā, cilvēce tiks glābta.Un izbeidziet murgot par vīrusu un vakcīnām, šeit vienīgais būtiskais vīruss ir Kariņa hunta, kas ar steigu jāvelk pie tiesas par valsts apvērsumu!

Atbildēt

Nu,aptuveni tā ir gan..

18.11.2021. 20:45

»

Derdz

(..)atbildēt par sabiedrības veselību ( vai vairākuma interesēm), citu, pārējo, cilvēku veselību, ja daļa no tiem (20%) paši atbildīgi savu veselību, kuru ir novājinājuši (savas vainas vai dabas dēļ). Ja, nebūtu novājinājuši, tad būtu laba veselība. Manu atbildību par sabiedrības veselību ( ik katra...


Ne velti neļāva vakcinēt caur ģimenes ārstiem, kas aizliegtu vakciēt infarkta uni insulta reiz ķertos- jo arī C19 ir saistīts ar trombu palieināšanos. Ne visiem mājas apstākļos ģimenes ārsts bez pilnas asinsainas (māju uz labaratoriju nedrīkst pamest) izrakstīs asinis šķidriošo ķīmiju pareizā daudzumā.

Mēnesim zāles maksā 100€. Vimaz tik vajag. Bet zāles ir zāles. Ķīmija. Var būt ar palekošām sekām pēc tām...Tie, kas izmocās mājās, tiek sakropļoti ar trombocītu sekām smadzenēs.Cits nevar paiet, cits nesaož, citam domāšana traucēta.. utt.ilgstošs nespēks..

Līdz ar to slepkavām kā Kariņam, Pervozščikovam, Dumpim tas viss bija jāpastāsta publikai. Noteikti, ka Kariņš bija informēts. Bet noraidīja ģim. ārstus, jo būtu jāstrādā pie likumdošanas šo cilvēku veselības aizsardzibai.Bet vara aicināja vispirms vakcinēt personas ar hroiskām kaitēm. Apzināta slepkavošana.

Bet kāda jēga? To neparedz ES vakcinācijas plāns ka regula 2015.-2020. gadam. Tādēļ visus pār bortu, kā prasa PVO.

Kāda jēga? Tie lētticīgie taču paši gatavi parakstīties par sekām savai veselībai pēc vakcinācijas! Tikai jāmelo un jāmudina špricēties!


Vai velti 13/03/2020 LV atteikusies ievēfot cilvēktiesības? Tikai divas dienas pēc tam, kad PVO izsludināja pandēmiju!

Atbildēt

Derdz

18.11.2021. 17:37

»

vispār

Tūkstošu cilvēku dzīvības ir uz antivakceru sirdsapziņas


(..)atbildēt par sabiedrības veselību ( vai vairākuma interesēm), citu, pārējo, cilvēku veselību, ja daļa no tiem (20%) paši atbildīgi savu veselību, kuru ir novājinājuši (savas vainas vai dabas dēļ). Ja, nebūtu novājinājuši, tad būtu laba veselība. Manu atbildību par sabiedrības veselību ( ik katra cilvēka) noņem, tas fakts, punktā Nr.9. un 10 minētā informācija, uzsveru (statuss) - “novājinātā veselība”, “hroniskas slimības, utml.,”. Tajā statusā atrunāts, medicīnisks formulējums (raksturojums), jau iepriekš zināms ka zināmais vīrusa raksturs var kaitēt vairāk tiem cilvēkiem, kam novājināta veselība., un ar kuru pamato, kam nepieciešama vakcinācija vakcīnu Covid-19, kā tas noteikts punktā Nr.9, Eiropas regula. Tāpat vien jau tā nenoteiktu un zila gaisa neizzīstu. Ja šajā statusā “novājināta veselība/hroniskas kaites” vietā būtu minēts, piemēram “kaitē veseliem un dabiskā imunitāte nespēj tik galā ar vīrusu”, u.c., tad saprastu, un ietu vakcinēties! Līdz ar to, man laba dabiskā imunitāte un veselība!!!9.) vīruss nav bīstams lielākai daļai cilvēku, jo vīrusa raksturs – 80 procenti no inficētiem mājas apstākļos var atveseļoties bez hospitalizācijas, 20 procenti (65% tiek izrakstītu uz mājām) tiek stacionēti, kā arī Covid-19 infekcija potenciāli novēršama, augstāks risks nomirt Covid19 gadījumā, ja viņi slimo ar kādu hronisku slimību vai ja viņiem ir pazemināta imunitāte, https://www.rsu.lv/sites/default/files/imce/Projekti/covid_19_rekomendacijas_marts_2021.pdf RSU rekomendācijas (03.2021.). Cilvēki, kas inficējušies ar Covid-19, lielākoties izjūt vieglu vai vidēji smagu elpceļu saslimšanu un spēj atveseļoties bez hospitalizācijas jeb mājas apstākļos!!!. https://covid19.gov.lv/covid-19/par-covid-19 gan www.spkc.gov.lv. Tad rodas jautājums, ja spēj atveseļoties mājās 80 % inficēto, tad tas nozīmē, ka lielākai daļai (sabiedrības vairākumam) infekcija nav bīstama ar ļaundabīgu klīnisko norisi saskaņā Epidemioloģiskās drošības likumu, ka tiek norīkoti mājās, bet ar nosacījumu, ja nav novājināta veselība visiem 80% cilvēkiem Līdz ar to, tas liecina par manu labu dabisko imunitāti un veselību;10.) Eiropas Komisija (EK), Briselē, 17.6.2020. COM(2020) 245 final, Komisijas paziņojums Eiropas parlamentam, Eiropadomei, Padomei un Eiropas Investīciju Bankai, ES stratēģija Covid-19 vakcīnas .https://eur-lex.europa.eu/legal content/LV/TXT/?qid 1597339415327uri CELEX3A52020DC0245 ; EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULA (ES) 2020/1043 (2020. gada 15. jūlijs, https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/coronavirus-response/public-health/eu-vaccines-strategy_lv – paredz vakcīnu tiem, kam novājināta veselība, utml., un nav citu zāļu, kā var palīdzēt. Es Neesmu riska grupā pēc veselības stāvokļa, kam būtu novājināta veselība, tas ir fakts un pierādāms, tātad zāles (vakcīna Covid-19) nav nepieciešama tieši man;

Atbildēt

Derdz

18.11.2021. 17:32

COVID-19 pieaugums nav saistīts ar vakcinācijas līmeni 68 valstīs un 2947 apgabalos Amerikas Savienotajās Valstīs, jo Eiropas Epidemioloģija žurnālā publicētā 30.09.2021. pētījumā, kurā informācija liek secināt, ka vakcinēšanās ar esošām vakcīnām Covid-19 novedusi pie gluži pretēja rezultāta. Pētījums https://link.springer.com/article/10.1007/s10654-021-00808-7 Increases in COVID-19 are unrelated to levels of vaccination across 68 countries and 2947 counties in the United States | SpringerLink.

Atbildēt

Es

18.11.2021. 15:41

»

veltījums

mans veltījums komentētājam ""ES...


Čukča ne čitateļ, čukča pisaķeļ. Neesmu licis komentārā akcentu uz tautību, tikai pieminējis sociālos slāņus un dalījumu pēc iegūtā izglītības līmeņa, varbūt profesijām. Diemžēl konformistus sastop visur. Pirmais piemērs, kas nāk prātā, ir dokumentu iesniegšana studijām. Divas meitenes iet kaut kur iestāties, viena aiziet līdzi draudzenei un arī izvēlas kādu tobrīd modes profesiju. Tikai, atšķirībā no tiesnešu psiholoģiskās testēšanas, šeit neviens nepārbauda tādas meitenes sociālās iemaņas un psiholoģisko noturību. Kas viņu atzīst par derīgu darbam ar cilvēkiem?

Un tā nu sanāk, ka mēs pēc tam lasām mediķu veltītas nievas cilvēkiem, kurus tie acīmredzot "ārstē" pēc aplama protokola. Man ir tikai divi izskaidrojumi - viens, daudzi ir slimi, faktiski kropli miesā, un ticība zinātnei un farmācijai tiem neko reālu nedod, sevišķi, ja dzīvesveids ir sūdīgs. Otrs, kāda meitene ir aizgājusi līdzi draudzenei un iestājusies mācīties vietā, kas tai nav piemērota un varbūt pat īpaši to neinteresē.

Jums būtu jāpiemaksā, lai es piekristu ar jums tikties un tērēt laiku. Man gan aitas patīk dzīvas.

Atbildēt

Skumjais

18.11.2021. 15:12

»

Covid nodaļās

ārstē kovid inficētos


Vai tiesam arste? Ja arstetu, tad nebutu tik daudz miruso. Nav neviena atbildiga, ne mirstibas analizes, specialistu jedziga skaidrojuma. Ir tikai standarta frazes par vakcinacijas aptveri. Kapec sabiedriba un mediji vienkarsi noskatas uz so visu? Sak, mani jau neskar. Sodien, ne, bet rit? Rit jebkurs var nonak slimnicu algoritmu naves riteni, tad bus par velu. Vel tacu ir palikusi godigi mediki, zurnalisti, politiki.

Atbildēt

Izēd ateju

18.11.2021. 13:28

»

Iedzerit drapītes

ja nav ko teikt


kārtējo reizi!

Atbildēt

veltījums

18.11.2021. 12:46

mans veltījums komentētājam ""ES"
Izlasīju Jūsu komentāru un pēc Jūsu teiktā sapratu, ka nāku no garīgi un fiziski slimas sabiedrības, kas dzīvo nepareizi. Toties cer, ka pēc vakcinācijas vien tiks atvēlēti 120 gadu kvalitatīva mūža.Tālāk seko uzskaitījums, ka mums ir daudz pešku, iznireļu, sistēmas skrūvīšu un konformistu.
Ticiet man, es labāk dzīvoju ar šiem Jūsu pieauktajiem netikumiem, lai tikai man nekad mūžā nebūtu jāsatiekas ar jums un jāredz Jūs vaigā, kur nu vēl jāklausās zaimi manai tautai.
Jums steidzīgi vajadzīga vakcīna!!!Prātam.

Atbildēt

Vai vispār vairs ir “mūsu latviešu Latvijas valsts”?

18.11.2021. 12:44

»

un tomēr

visiem vakcinētajiem, piespiedu vakcinētajiem un nevakcinētajiem sveiciens Latvijas valsts svētkos..... kāda nu tā mums ir iznākusi


Sarkanbaltsarkano krāsu pieminējums Latvijas vēsturē pirmoreiz izskan 13. gadsimtā Atskaņu hronikā — vēstures piemineklī, kas vēstī par krustnešu agresiju pret Baltijas tautām. Aprakstot zemgaļu virsaiša Nameiša karagājienu pret Rīgu (laiks nav tieši minēts, bet no konteksta izriet, ka tas varētu būt bijis 1279. gads vai 1280. gads), hronika vēstī (9215 —9229. pants):
«Kā zemes sargi uz Rīgu steidza
Vēl Cēsu kopa, kā man teica.
Kad kara ziņu dzirdēja,
Viens brālis simts vīru atveda
Tie nāca braši, diženi;
Šīs kopas karogs sarkans bij.
Turklāt ar baltu svītru tas
Pēc cēsinieku parašas
Par Cēsīm saucās pils tur kāda,
Tās karogam ir krāsa tāda,
Šī pils ir latviešos,
to es jums varu teikt; tur sievietes
Kā vīri jāj, tāds paradums
ir viņām. To patiesi jums
Es saku, ka latvju karogs ir tas.»

Tikai gribas atgādināt Raiņa baskājiešu karodznieka vārdus («Daugava», 1919. g.): «Vienā tumšā vakarā/Sarkanbaltā debess mirdz. —/Sarkanbaltās debesis/Atviz trijās zelta zvaigznes./ Viena zvaigzne Kurzemīte./Otra zvaigzne Vidzemīte./Trešā zvaigzne zvaigznājā/Tā bij’ mīļā Latgalīte./Sarkanu guns kvēlumā/Dzima mūsu brīvā Latve,/Sarkanbaltais karodziņš/ Uz sarkana plivināja.»

Mūsu attieksmei jābūt tikai un vienīgi Raiņa attieksmei: «Sarkanuguns kvēlumā/Dzima mūsu brīvā Latve Sarkanbaltais karodziņš/ Uz sarkana plivināja».

Atbildēt

un tomēr

18.11.2021. 10:38

visiem vakcinētajiem, piespiedu vakcinētajiem un nevakcinētajiem sveiciens Latvijas valsts svētkos..... kāda nu tā mums ir iznākusi

Atbildēt

Rebe

18.11.2021. 05:54

»

Lauku Pele

Esmu antivakcere un uz manas sirdsapziņas, iespējams, būs to man pazīstamo cilvēku dzīvības, kuri, neievērojot recepšu zāļu iegādes kārtību, vieglprātīgi sapotējušies ar eksperimentālajiem ģenētiskās terapijas preparātiem, jo neesmu savlaicīgi pratusi viņiem izklāstīt ģenētikas un fizioloģijas pamatus...


Rebe

Jo valsts terora piespiedu vakcinācija ir žīdu cionistu “Farmas rebe” - tev ar likumu noteic, ka žļurga jāpotē, bet par tās sekām jāatbild vien pašam ar savu parakstu.

Gluži kā nekorekts bankas līgums, kur viena daļa aprakstīta sešvalodā, kurai nav pat tulkojuma nevienā citā valodā.

Piespiedu vakcināciju veic valsts totalitārisma terora veidā pret tautu - “ar viltu, maldiem un spaidiem”.

Ar viltu maldina, ka “vakcīnas ir zinātnes sasniegums”, ka tās uzlabos kolektīvo imunizāciju, lai gan patiesībā agresīvāki kovid celmi rodas tieši vakcinēto organismos, kas tos izplata citiem ... koncertos...., darbvietās, sabiedriskajos transporta līdzekļos, it visur, kur ietodas. Maldināšana ir arī masku piespiedu lietošana..

Bet spaidi ir valsts terors, liedzot cilvēktiesības ikvienam ar likumu un MK noteikumiem.

Jo huntas piespiedu vakcinācija tautai ir žīdu cionistu “Farmas rebe” - tev ar likumu noteic, ka žļurga jāpotē, bet par tās sekām jāatbild tikai pašam ar savu parakstu... tā piespiedu kārtā veidojot “kolektīvo kibuca pašatbildību”.

Valsts suverenitātes proritātes noteic ārvalstu privātas un pusprivātas organizācijas, kā noteic valsts stratēģiju ar finanšu parāda nosacījumiem.

Atbildēt

Lauku Pele

18.11.2021. 01:12

»

vispār

Tūkstošu cilvēku dzīvības ir uz antivakceru sirdsapziņas


Esmu antivakcere un uz manas sirdsapziņas, iespējams, būs to man pazīstamo cilvēku dzīvības, kuri, neievērojot recepšu zāļu iegādes kārtību, vieglprātīgi sapotējušies ar eksperimentālajiem ģenētiskās terapijas preparātiem, jo neesmu savlaicīgi pratusi viņiem izklāstīt ģenētikas un fizioloģijas pamatus.

Atbildēt

ptu

17.11.2021. 21:49

»

tu

Tajās austrumu zemēs...


ceturtkārt viņi ēd rīsus nevis kartupeļus!

Atbildēt

pareizais jautājums

17.11.2021. 21:34

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem?

Atbildēt

tu

17.11.2021. 21:10

»

Es

Jā, ja kaut kas būtu tik lipīgs un viss būtu tam pierakstāms (kā to mēģina tagad pasniegt, ka cilvēki mirst tikai no covid), tad austrumu zemēs būtu šausmu ainas. Un reāli līķu kalni un izmiršanas pazīmes. Bez variantiem, ņemot vērā visu viņu dzīvesveidu un antisanitarščinu, ko mazina ar spēcīgām ... ...


Tajās austrumu zemēs
Pirmkārt, ir krietni siltāks klimats, kas kovidam ne pārāk patīk.
Otrkārt, tieši viņu dzīvesveids nodrošina labāku imunitāti, turklāt dzīve pamatā notiek ārpus telpām.
Treškārt, tur valdošajā bardakā dažus simtus vai tūkstošus mirušo dienā vienkārši neuzskaita.

Atbildēt

MK huntas “cietais vakcinācijas plāns”, faktiski slepkavu centieni

17.11.2021. 18:53

Pavļuts: mums vēl jāsavakcinē ap 100 000 senioru

SABIEDRĪBA Šodien 17:47
Jauns.lv / LETA

Atbildēt

Īpaši redzamie plāna punkti, korealizē arī Latvijas MK valdības hunta mūsdienās

17.11.2021. 18:50

»

European Vaccine Action Plan 2015-2020 Midterm report

A midterm review was undertaken to assess progress made by the WHO European Region (the Region) in implementing the Eu- ropean Vaccine Action Plan 2015-2020 (EVAP) as of its mid-point at the end of 2017. This report documents progress made by the Region with a focus on the EVAP goals and reflects upon...


at risk of not reaching vaccination targets (Goal 4), on track for making evidence-based decisions about introduction of new and underutilized vaccines (Goal 5) and on track for securing the financial sustainability of national immunization programmes (Goal 6).

Atbildēt

European Vaccine Action Plan 2015-2020 Midterm report

17.11.2021. 18:31

A midterm review was undertaken to assess progress made by the WHO European Region (the Region) in implementing the Eu- ropean Vaccine Action Plan 2015-2020 (EVAP) as of its mid-point at the end of 2017. This report documents progress made by the Region with a focus on the EVAP goals and reflects upon the key challenges in achieving the outlined targets in the EVAP. Overall, the Region is on track for maintaining its polio-free status (Goal 1), off track for verification of measles and rubella elimination in all 53 Member States by 2020 (Goal 2), pending validation to as- certain the control of hepatitis B (Goal 3), at risk of not reaching vaccination targets (Goal 4), on track for making evidence-based decisions about introduction of new and underutilized vaccines (Goal 5) and on track for securing the financial sustainability of national immunization programmes (Goal 6).
© World Health Organization 2018
All rights reserved. The Regional Office for Europe of the World Health Organization welcomes requests for permission to repro- duce or translate its publications, in part or in full.
The designations employed and the presentation of the mate-
rial in this publication do not imply the expression of any opinion whatsoever on the part of the World Health Organization concern- ing the legal status of any country, territory, city or area or of
its authorities, or concerning the delimitation of its frontiers or boundaries. Dotted lines on maps represent approximate border lines for which there may not yet be full agreement.
The mention of specific companies or of certain manufacturers’ products does not imply that they are endorsed or recommended by the World Health Organization in preference to others of a similar nature that are not mentioned. Errors and omissions excepted, the names of proprietary products are distinguished by initial capital letters.
All reasonable precautions have been taken by the World Health Organization to verify the information contained in this publica- tion. However, the published material is being distributed without warranty of any kind, either expressed or implied. The responsi- bility for the interpretation and use of the material lies with the
Keywords
HEPATITIS B VACCINE IMMUNIZATION PROGRAMS MEASLES VACCINE POLIOVIRUS VACCINES PUBLIC HEALTH
RUBELLA VACCINE
reader. In no event shall the World Health Organization be liable for damages arising from its use. The views expressed by au- thors, editors, or expert groups do not necessarily represent the decisions or the stated policy of the World Health Organization.
Address requests about publications of the WHO Regional Office for Europe to: Publications
WHO Regional Office for Europe
UN City, Marmorvej 51
DK-2100 Copenhagen Ø, Denmark
Alternatively, complete an online request form for documentation, health information, or for permission to quote or translate, on the Regional Office website (http://www.euro.who.int/pubrequest).
Photo credits: V: WHO/M. Bring / IX: WHO/G. Lazdane / X: WHO / 3: WHO / 8: WHO/M.Bring / 29: WHO/M. Bring / 36: WHO/L.Shea- hen / 40: WHO/A.Shpigunov / 46: Russian Nurses Association / 51: A. Sokolovic- Rasmussen / 61: WHO / 66:WHO/M.Bring

Atbildēt

triljonu peļņa

17.11.2021. 18:28

un vēl vairak no pūļa manipulacijas tehnikas

Atbildēt

ES vakcinācijas plāns un vīrusa kovid nosaukuma patenta sākums ir 2015. gadā

17.11.2021. 18:26

ES vispārējās vakcinācijas plāns, kā tikt galā ar pūlļa pretstību un obligātuma ieviešanu ES jau sāka izstrādāt 2015. gadā, nostiprinot īpašu plānu.

https://www.euro.who.int/__data/assets/pdf_file/0007/381184/evap-midterm-report-eng.pdfAtbildēt

jautajums

17.11.2021. 18:24

un kur var dabūt darbu nevakcinētais? Kāds zin ?

Atbildēt

Wow

17.11.2021. 18:15

Antivaxeri ir sociopāti, kas bīstami sabiedrībai.

Atbildēt

Es

17.11.2021. 17:32

»

šausmu stāsts

Vakar vietnē jauns.lv parādījās ziņa par Meņģeles pagasta pārvaldnieces (vakcinētas) nāvi. Viņa kopā ar feldšeri apbraukājusi vakcinēt pagasta seniorus. Izrādījās, feldšere bijusi inficēta. Arī daži seniori saslimuši


Interesantākais, ka šo nāvi oficiozie mēdīkļi un uzpirktie ārsti turpinās noliegt, un varbūt pat teiks, ka arī šis sertifikāts bija viltots, lai tikai nebūtu jāatzīst tik būtiska lieta valstī, kurā labprātīgi vakcinējās tikai maza daļa, pārējos piespieda darbs, bet vēl atlikušos nepiespiedīs nekas.

Mani fascinē arī plebeju mēģinājmi uzspodrināt savu bēdīgo intelektuālo rādītāju ar bezierunu piesliešanos zinātnei (seviški labi viņiem piestāvētu kāds zinātnieku jaunatklājums saistībā
ar tabaku vai spirtu) un ar piesliešanos masu mēdīkļu pastāstiņu, ka izglītotie vakcinējoties bez ierunām. Latvijā tikai 28% vīriešu ir pabeigta augstākā (diploms), sievietēm šis rādītājs ir apt. 52%.

Interesanti, kā šie pārintelektuālie spēj dzīvot, veidot ģimenes utt. sabiedrībā, kurā 50-70% esot muļķi. :) Un, vai arī Austrijā, uz kuru šie paši pseidointelektuāļi skatās siekalainu zodu kā uz sapņu zemi, nevakcinētie ir tumsoņas, idioti, kretīni, nelieši, vienaldzīgie, ļaunie ... nu, visi tie, kādos epitetos internetā tos atļaujas lamāt pat it kā formāli izglītoti mediķi, kā jau norāda vairāki komentētāji.

Latvijas sabiedrība ir slima fiziski un garīgi. Viena daļa caurām dienām un vakariem rij transtaukskābes, palmu eļļu, dzīvus taukus, daudz sāls un cukura saturošu pārtiku, slimo ar diabētu un smagu aptaukošanos, kaulu un locītavu, iekšķīgām kaitēm utt., cita daļa domā, ka viņiem pēc vakcinēšanās vien tiks atmērīti 120 gadi kvalitatīva mūža. Un tādu grupu ir vēl un vēl. Šī nav ne progresīva, ne ar analīzes spēju vai intelektu apveltīta sabiedrība. Ir daudz pešku, iznireļu, sistēmas skrūvīšu un konformistu, kas nodos savu tēvu un māti.

Atbildēt

Es

17.11.2021. 17:21

»

Molohs

Nupat biju Tuvajos Austrumos.Nekādu masku un covida.Visur aptiekās ivermektīns, to lieto un tas ir oficiāli ordinēts. Slimnīcas tukšas.secinājumus izdariet paši. Koalīciju laiks izšaut kā trakus suņus, viņi ar labu neapstāsies


Jā, ja kaut kas būtu tik lipīgs un viss būtu tam pierakstāms (kā to mēģina tagad pasniegt, ka cilvēki mirst tikai no covid), tad austrumu zemēs būtu šausmu ainas. Un reāli līķu kalni un izmiršanas pazīmes. Bez variantiem, ņemot vērā visu viņu dzīvesveidu un antisanitarščinu, ko mazina ar spēcīgām ... garšvielām. Bet nekā tāda nav. Par spīti pārapdzīvotībai.

Atbildēt

PunktsNr.1.

17.11.2021. 16:50

Liekam VISI viņiem pimpi virsū!Pavisam mierīgi. Un Zemessargi ,ja izrādīsies nodevēji , lai Dievinš viņiem stāv klāt!

Atbildēt

Tiek prognozēts ari kas cits

17.11.2021. 16:32

»

Tiek prognozeets Muuzjiigais Lokdauns

https://www.youtube.com/watch?v 4hGd5gfppS0


Ka cionistu kovidafēra ar “viltu, maldiem un spadiem”, liekot vakcinētiem ar savu parakstu uzņemties atbildību par “pūļa imunitāti” 2022. gadā transforēsies un “nomierināsies”. Tomēr cionistu plāni ir noslēpums vienmēr.

ECB izlaiž elektronisko naudu, šai bankā un tās filiālēs būšot visu ES iedzīvotāju naudas konti. Un neparedzamais Bāzele-4 jaunais globālais finanšu līgums attiecībā pret fizisko zeltu stājas spēkā ar 2022. gadu..

Atbildēt

Tiek prognozeets Muuzjiigais Lokdauns

17.11.2021. 15:48

https://www.youtube.com/watch?v 4hGd5gfppS0

Atbildēt

Zāles paredzētas slimnīcām

17.11.2021. 15:31

»

Viedais Manels

Varat būt droši, kad vara jau būs spiesta atzīt, ka ir zāles (visticamāk dārgās no farmagigantiem) potēšana nebeigsies. Pote tāpat būs obligāta + zāles (iespējama variācija "pārcilvēkiem" par brīvu vai lēti, "zemcilvēkiem" - nepavelkami dārgas


Nebūs tik dārgas pret izšēkātiem miljardiem.


Es saprotu tos, kas nevakcinējās, esmu starp tiem. Izslimoju pirmoreiz kovid 2019. g. nogalē, kad neviens par to nezināja plašāk... frizieres znots atveda no Uhaņas pa tiešo. Daudzi vēma, mocījās.. bet neviens nenomira.

Es bez paaugst. t. izmocījos 4 mēnešus, bet attīrījos. No gultas pieceļoties reiba galva, knapi varēju paiet utt. Neticēju, plaušas visas gārdza.. sapratu, ka tā nav gripa... neticēju, ka izdzīvošu... vēlāk sapratu, ka tas bijis kovids...

Saprāts lika atteikties no bezatbildīgas vakcinācijas, kad pašam vēl par sekām jāparakstās.. nu īstas žīdu rebes.

Nupat izslimoju delta, biju slimnīcā, trešdaļa plaušu vidēji smagi skartas ar iekaisumu.. skābeklis 90-93. Tāpec paņēma slimnīcā. Ārstēšanas protokolu šķērsoju veiksmīgi. Jau 4. dienu mājās atgūstu spēkus. Par valsts politiku slimnīcas kovid nodaļā es savu viedokli neteikšu nekad. Man 69.

Kopējie mani atzinumi par kovid atbilst viena mēneša karantīnas principiem. Princips vecs, kā pasaule.

Kuģis pienāk ostā ar inficētiem. To aizsūta uz salu uz vienu mēnesi. Vieni neinficējas, citi izslimo, citi nomirst.

Tas pats notiek pie mums, arī slimnīcā, ko nosacīti var salīdzināt ar karantīnu...mirst vakciēti un nevakcinēti.. riski ir kopējais veselības stāvoklis...

Kam jānomirst, tie nomirs, kas izārstēsies utt. Man palaimējās izdzīvot. Bet mājās bija tik slikti, ka būtu nošāvies, ja pa rokai būtu “mauzeris”.

Tomēr ir viena vāja vieta - vakcinētie (kas lec no 20. stāva), tieši viņi apdraud nevakcinētos un sevi, jo tieši vakcinētajos attīstās kovid celmi, kas kļūst agresīvāki.

Hunta, apzinoties savus noziegumus, vainu uzveļ nevakcinētiem. Jo vairāk būs vakcinācijas sakropļoto, kas paši ar savu parakstu atbild par sevi un pūļa imunitāti, jo mazāka atbildība slepkavām - Levitm, Kariņam, Dumpim utt.

Atbildēt

Viedais Manels

17.11.2021. 14:52

»

Manel,

esi strupceļā. Es saprotu, ka huntas totalitārisma terorisms nākotnes perspektīvu mums nezīmē rožainu...


Varat būt droši, kad vara jau būs spiesta atzīt, ka ir zāles (visticamāk dārgās no farmagigantiem) potēšana nebeigsies. Pote tāpat būs obligāta + zāles (iespējama variācija "pārcilvēkiem" par brīvu vai lēti, "zemcilvēkiem" - nepavelkami dārgas).

Atbildēt

Skarabejs

17.11.2021. 13:14

»

Molohs

Nupat biju Tuvajos Austrumos.Nekādu masku un covida.Visur aptiekās ivermektīns, to lieto un tas ir oficiāli ordinēts. Slimnīcas tukšas.secinājumus izdariet paši. Koalīciju laiks izšaut kā trakus suņus, viņi ar labu neapstāsies


Katrā ziņā skaidrs, ka plāndēmijai nav nekāda sakara
ar medicīnu. Ja būtu, tad ārstētu slimos, nevis zagtu un terorizētu veselos. Koalīcija pilda Farmas uzdevumu un ir 100% PVO pakļautībā, globālistu uzdevumā apzināti iznīcinot mazo un vidējo biznesu. Viņu īstā funkcija atklāsies pavisam drīz, kad sāksies jukas, finansialais sabrukums, apgādes problēmas un viss, ko ieplānojuši Davosas reptīļi.
Proti, visas šīs jezgas īstais mērķis ir nodot valsts vadību globālo struktūru un korporāciju rokās.Tā arī ir vīrusa afēras jēga.Un nebūs nekādas vecās dzīves, vakscinējaties kaut anāli.Diemžēl tauta ir 80 procentīgi auni un to nesaprot. Vienīgā iespēja, nesadarboties, neaizmirst, nepiedot, pierakstīt adreses un noziegumus, gaidīt brīdi atriebties un izveidot jaunu valsti uz citiem principiem.\jāatzīst, ka Baltkrievijas un Krievijas teorētiskie un mediju izpūstie draudi ir nekas pret Koalīcijas pučistu radīto apdraudējumu valsts drošībai.

Atbildēt

Hīts

17.11.2021. 12:49

Moskoļi deg
https://youtu.be/iQytA4lpGi4

Atbildēt

Molohs

17.11.2021. 12:39

Nupat biju Tuvajos Austrumos.Nekādu masku un covida.Visur aptiekās ivermektīns, to lieto un tas ir oficiāli ordinēts. Slimnīcas tukšas.secinājumus izdariet paši. Koalīciju laiks izšaut kā trakus suņus, viņi ar labu neapstāsies

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: