Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

BA

03.12.2021. 23:56

Vajadzētu otru prezidentu. Viens runātu, otrs skaidrotu, ko tas pirmais ir gribējis pateikt.

Atbildēt

nekur jau fukcijas nav uzrakstītas un parakstītas!!!!

25.11.2021. 20:17

»

kaķa smiekli

Tas grupējums piedāvāja vispirms samazināt ministriju skaitu. To laikam tava zelta zivtiņas atmiņa nepiefiksēja...


kurai ministrijai tad ir iekšējā kvalitātēs kontrole???????????????????????????????
bet laikam jau prezidemnts pat nezin, kas tas ir....

Atbildēt

kaķa smiekli

25.11.2021. 14:15

»

reāli rēcīgi

Kad praktiski to pašu pirms iepriekšējām vēlēšanām piedāvāja Kaimiņ-gobzema grupējums, tad tagadējie Levita gānītāji slapināja biksēs aiz sajūsmas


Tas grupējums piedāvāja vispirms samazināt ministriju skaitu. To laikam tava zelta zivtiņas atmiņa nepiefiksēja.
Ja Levits būtu rosinājis apvienot ministrijas, pirms tam veicot funkcionālo auditu un pārskatot, vai Pārresoru koordinācijas centrs un Valsts kanceleja jau neveic tās funkcijas, ko viņš iecerējis šiem pusministriem, vēl varētu padomāt.
Bez tā šim ierosinājumam lietderības koecients iir apaļa nulle. Darbības imitācija.

Atbildēt

mja

25.11.2021. 12:03

jo tālāk jo glupāk. MUMS JAU TA IR MEŽĀ STRĀDĀJOŠO STRUKTŪRA!!! RAŽO LABI JA 20 % VISI CITI APKALPO VAI ZOG VAI PARAZITĒ VADOT, SPORTOJOT, TĒLOJOT MĀKSLINIEKUS MĀCOT NEZIN KO, NEZIN KAM, NEZIN PRIEKŠ KAM........NEVIENS JAU SEVI NEATRAŽO DARBĀ
Tirgotāji ceļ inflāciju-mehānisms tāds: korumpanti dala pabalstus,muļķi tos notriec veikalos ( gudrie nevajadzīgo nepērk, liek ekonomikā)
u.t.t.t.
VAI ŠO VALSTI MAZ VAIRS IESPĀJAMS SAKĀRTOT??????????????????

Atbildēt

Skaisti

24.11.2021. 20:27

»

nu ko

izšķērdība un stulbums kā norma, darbības imitācija kā sasniegums


O, jā! Bet kā bez tā memus varētu taisīt tik masveidīgi?

Atbildēt

Divas versijas

24.11.2021. 20:26

»

kaktuss

Vai mums nepietiek ar teim itkā domājošajiem esošajiem!!Tikai kādas auzas savārītas uz nākamajiem 50 gadiem.Ja vien tas nav uzdevums no kādas lielvaras


1) valsti jāatbrīvo no iedzīvotājiem, lai varētu šeit, seismiski drošā vietā, no loģistikas viedokļa izdevīgā vietā - no visām pusēm, kraut te visdažādākos atkritumus.
2) jāsaaudzē tāds valsts parāds, lai par labu gāzes cenas piedāvājumu mūs varētu noandelēt Krievijai, pasakot, ka paši vainīgi.

Atbildēt

kaktuss

24.11.2021. 19:34

Vai mums nepietiek ar teim itkā domājošajiem esošajiem!!Tikai kādas auzas savārītas uz nākamajiem 50 gadiem.Ja vien tas nav uzdevums no kādas lielvaras!

Atbildēt

Derdz

24.11.2021. 19:03

diviem soļiem nākotnē pavelkot līdzi x 2 papīrus triju pirkstu kombinācijā visā antinākotnē

Atbildēt

reāli rēcīgi

24.11.2021. 18:58

Kad praktiski to pašu pirms iepriekšējām vēlēšanām piedāvāja Kaimiņ-gobzema grupējums, tad tagadējie Levita gānītāji slapināja biksēs aiz sajūsmas!

Atbildēt

Esmu pieradis kunga bīties...

24.11.2021. 18:17

»

Lapsene

Kārtējā reizie, ka prezidents demonstrē absolūtu neizpratni par valsts struktūru, starpnozaru sadarbību utt. Ierēdņu un valsts struktūru aparāts ir tā uzpūsts, ka drīz mums būs tikai divas iedzīvotāju grupas - ierēdņi un strādnieki. Valsts kanceleja ir tā, kurai jāvada koordinācija, jāpalīdz ministru...


Nu tāds joku plēsējs, kā spožā zvaigzne, pie mūsu politiķiem, ir pirmo reiz! Visi iepriekšējie ampelmaņi, ir tikai nožēlojami diletanti, dižā, gudrā prātvēdera priekšā! Kā taisa muti vaļā, tā sērdieņi nokrīt no podiņa. Viņam gan sen pienāktos vieta, ja ne Eiropas padomē, tad Ginesa grāmatā noteikti! Tavu gaišu galvu, varbūt viņam izdosies, valdību dubultot, lai gan daudzi liek sprunguļus viņa cēlajā ceļā! Nu neskaudīsim, pasaule tak viņu tik un tā nesapratīs...

Atbildēt

Uldis

24.11.2021. 18:11

»

krievu kroplim

Latvieši, lai kādi tie nebūtu, Latvijā nevar būt viestrādnieki, pēc definīcijas, bet krievu fašistiskie izdzimteņi, kuru katra senčos ir bijis viens vai vairāki NKVD nagu maucēji, nāves nometņu vertuhaji, vai zagradotrjad ložmetējnieki, katrs no tiem necilvēkiem ir intervents, kam vispār nav jāmaitā...


"vertuhaji" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nu ko

24.11.2021. 17:01

izšķērdība un stulbums kā norma, darbības imitācija kā sasniegums...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.11.2021. 16:39

Kucinas amats nākotnē?

Atbildēt

krievu kroplim

24.11.2021. 15:38

»

ASV protektorāts Latvija

Vislabākais veids kā uzlabot Latvijas valsts pārvaldi būtu aizsūtīt mājās viesstrādniekus kariņu un levitu


Latvieši, lai kādi tie nebūtu, Latvijā nevar būt viestrādnieki, pēc definīcijas, bet krievu fašistiskie izdzimteņi, kuru katra senčos ir bijis viens vai vairāki NKVD nagu maucēji, nāves nometņu vertuhaji, vai zagradotrjad ložmetējnieki, katrs no tiem necilvēkiem ir intervents, kam vispār nav jāmaitā mūsu brīnišķīgās planētas gaiss.

Atbildēt

autoram

24.11.2021. 15:33

Padari par nebijušiem Kariņu un Pavļutu un ieliec to vietā vienu pēc savas labākās sirdsapziņas, par Reiru un Pabriku, vēl vienu un par Rinkēviču un savas bijušās partijas biedru Bordānu, savu trešo cilvēku, un, pavisam droši, ka bez kaitniekiem lietas ies labāk.

Atbildēt

Zaiga

24.11.2021. 14:42

»

Lapsene

Kārtējā reizie, ka prezidents demonstrē absolūtu neizpratni par valsts struktūru, starpnozaru sadarbību utt. Ierēdņu un valsts struktūru aparāts ir tā uzpūsts, ka drīz mums būs tikai divas iedzīvotāju grupas - ierēdņi un strādnieki. Valsts kanceleja ir tā, kurai jāvada koordinācija, jāpalīdz ministru...


Pati situācija pašlaik mums ļauj sakārtot savu Valsts aparātu, nevis palielinot ierēdņu, vai ministru skaitu,bet katrai ministrijai nepieciešams izvērtēt esošo amatu nepieciešamību,jo pašlaik atklājas visas nepilnības štatu sarakstos.Ir daudzi amati,ko ieņem "attālināti strādājošie", bet būtu jātiek skaidrībā, cik daudz šo attālināto darbu tiešām dara, vai tikai saņem algu.Starpnozaru sadarbību ,bez ministra amata, var nodrošināt katras ministrijas Valsts sekretārs.

Atbildēt

pogaļa

24.11.2021. 14:04

Vai prezidents gatavo sev vietiņu nākotnē, jo visu laiku grib mums uztiept tos valsts ministrus? (Atkārtota ievēlēšana par prezidentu nedraud). Šis jautājums ir līdzīgs kā ar tām kultūras zemēm ( nu iedalīja, atsaucīgam cilvēkam medālis pasniegts, kas tālāk? Toties Rīgā Pētera baznīcu (kultūras pieminekli) apsaimniekos kaut kādi svešzemju dīvainīši- viss kā pie mums!!!

Atbildēt

Skaudīgs kultūras darbinieks

24.11.2021. 13:15

Saemā 534 darbarūķi , prez. kancelejā 59 u.t.t.kuru prioritāte savu algu celšana . Kāds labums mums ?

Atbildēt

Statistika

24.11.2021. 12:44

»

RP

Onka muld kā pa ķešu. Mūsu mazajai valstiņai tie mega dārgie ''pārvaldītāji'' ir jāsamazina , vismaz, uz pusi


Salīdzinot ar Franciju, uz valsts budžeta sēdošo skaits Latvijā ir astoņas reizes lielāks. Ja šai parazītu armija vēl pieskaita agresīvus ekonomikas iznīcinātājus kā piemēram apdrošinātājus, tirgotājus, mūziķus, sportistus un Russkij Mir kriminālo pasauli, kas Latvijā ieņem ļoti būtisku lomu, tad varas gaiteņu iemītniekiem būtu pašiem jānosēžas uz tiesas sola, lai izvairītos linčas tiesas.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju deoligarhizāciju

24.11.2021. 12:24

Oho vajadzīgs kārtējais danusevič heinriks, kas dāsni lobētu partijniekus. Okupantu čekistiskā internacionālā sarkanā banda, kas iemitinājusies Saeimas ēkā, vairs nespēj nodrošināt starpnozaru sadarbību bez piešprices personīgai labklājībai.

Atbildēt

Labi! Jaunas žīda rebes!

24.11.2021. 11:55

Jauni savējie jaunos amatos, vairāk var sašķelt valsts vārvaldes darbību, apgalvojot pretējo.

Viss balstīts uz populistiskuem nodomoiem, lai turpinātu valsts bezatbildību.

Atbildēt

Lapsene

24.11.2021. 11:46

Kārtējā reizie, ka prezidents demonstrē absolūtu neizpratni par valsts struktūru, starpnozaru sadarbību utt. Ierēdņu un valsts struktūru aparāts ir tā uzpūsts, ka drīz mums būs tikai divas iedzīvotāju grupas - ierēdņi un strādnieki. Valsts kanceleja ir tā, kurai jāvada koordinācija, jāpalīdz ministru prezidentam pārredzēt lauku, bet tur jau ir tā lielākā problēma, ka tagadējais kancelejas vadītājs ir nespējīgs pārredzēt lauku, bez iniciatīvas, prasts izpildītājs, bet nevis vadītājs. Vajaga sakārtot to, kas ir, nevis izdomāt jaunus amatus!

Atbildēt

Žulis

24.11.2021. 11:44

Sapulcinot kopā desmit muļķus, nekādu gudru lēmumu no viņiem sagaidīt nav iespējams. Tas pats rezultāts būs, ja vienkopus sapulcināsim simts muļķus. Gudru lēmumu var panākt tad, ja desmit vai simts muļķiem pievieno kaut vienu gudro. Tikai tad šim gudrajam tie desmit vai simts muļķi nav vajadzīgi, jo viņi ar savu vāvuļošanu to gudro tikai traucēs.
Domāju, ka "nācijas tēvam" ir cits aprēķins. Viņš vadās pēc principa "jo vairāk iesaistīto, jo grūtāk atrast vainīgo". Un pats galvenais - vēl vienam bariņam "pareizo cilvēku" dot iespēju apgūt nodokļos nomaksāto naudu. Kā tas jau bija ar tā saucamā "vakcinēšanas biroja" izveidi.

Atbildēt

Lasītājs

24.11.2021. 11:26

Drīzāk vajadzētu divus ministrus atstāt, bet pārējos padzīt ar visiem ministriju liekēžiem. Tas mazinātu valsts izzagšanu, un piespiestu atlikušos sākt strādāt.

Atbildēt

Kaimiņš

24.11.2021. 11:02

Kad to alkatīgo žīdu no pils izmetīs? Lai iet dzīvot savos 12 īpašumos.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.11.2021. 10:37

Vislabākais veids kā uzlabot Latvijas valsts pārvaldi būtu aizsūtīt mājās viesstrādniekus kariņu un levitu.

Atbildēt

gunars

24.11.2021. 10:15

Nu ka Jus nesaprotat? Jo vairak ierednu un varai pietuvinatu darbonu ar labam algam, jo lielaka garantija, ka valesanas tiks nobalsots par tiem pasiem, kas sodien pie varas. Nu nemainisies Latvija kekas, kamer pastaves kropliga partiju sistema!!!

Atbildēt

nu ko te teikt

24.11.2021. 09:27

marš būdā, plušķi!

Atbildēt

RP

24.11.2021. 08:33

Onka muld kā pa ķešu. Mūsu mazajai valstiņai tie mega dārgie ''pārvaldītāji'' ir jāsamazina , vismaz, uz pusi.

Atbildēt

XFILE

24.11.2021. 08:18

Un ministru prezidents - kādam nolūkam domāts?

Atbildēt

paardomas

24.11.2021. 07:31

Cik ilgi vēl cilvēki ir gatavi paciest šo kosmosa atkritumu?

Atbildēt

Diagnoze

24.11.2021. 06:52

Onkulim jumts galīgi aizbraucis))))))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: