Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bet ko ģē-prokurors?

11.07.2019. 06:29

Sarežģīta lieta, bet redzot, cik augstu vilni sit korupcija valsts pārvaldes augtākajās aprindās un mēģinot saklausīt ģē-prokurora balsi šajā noziedzības kakafonijā, viņa balss praktiski nav sadzirdama, viņš atver muti tik reti, ka varētu domāt - valstī viss ideāli, un tikai gadījumos, kad aizķerti augstākā līmeņa korumpanti, viņš padod balsi, bet tad arī kā aizstāvis.

Atbildēt

es

07.07.2019. 12:07

RIKTĪGAS PASAKAS...

Atbildēt

Lembergu atradīs Puzes ezerā

05.07.2019. 15:46

»

atis

Lembergs jau prasīs no republikas. Republika atdeva Meroni, republika ir atbildīga Lemberga priekšā


piedzērušos un noslīkušu jauna anālā konkurenta upura lomā..

Atbildēt

atis

05.07.2019. 09:01

»

jaajaa

...vot interesanti būs tad, kad Lembergs visu savu mantu dabūs atpakaļ un "pieskatītājam" par visu nāksies atskaitīties īpašniekam nevis 4.maija republikai


Lembergs jau prasīs no republikas. Republika atdeva Meroni, republika ir atbildīga Lemberga priekšā.

Atbildēt

Likums nevar aizliegt mainīt

05.07.2019. 08:29

»

Jau sākotnēji Šveices advokāts

Meroni un Lembergs izprata, ka rīkojas noziedzīgi, Lembergam izmantojot amatu Ventspils domē labuma gūšanai. Iesaistot prokuratūru, Kalnmeijers medījis dzīvniekus kopā ar Lembergu.. nevar sacīt, ka nepazīst Lembergu personīgi... Tagad Lembergs tēlo, ka nesaprot, par ko pret viņu celtas apsūdzības... ...


patiesā labuma guvējus.. tādēļ tiesas process, tos noskaidrojot, var turpināties, kamēr iestājas noilgums.. tāda izskatās Lemberga Meroni, Šveices advokāta prakse, aizstāvot Lemberga intereses būt nenotiesātam, tiesas procesu pārvēršot farsā..

Atbildēt

Kasiņš

05.07.2019. 08:08

Tiešām smieklīgs smērējums! Kaut kāds stulbs Lemberga pakaļlaiža izspiedis trulu savārstījumu, un jau atrodas bariņš idiotu, kas māj ar galvu: Jā protams, ar Lembergu tur nav nekāda sakara, visu tas nejaukais Meroni... Domāju, ir jābūt Ventspils pensionāram bez vidējās izglītības, lai kaut kam tādam noticētu.

Atbildēt

John Doe

05.07.2019. 07:40

Viens krāpnieks apkrāpa otru blēdi, bet stipendiāts Liepinš brēc. Gan viens, gan otrs ar kumosu aizrīsies. Ne pirmie, ne pēdējie, kam galvā sakāpis.

Atbildēt

Jau sākotnēji Šveices advokāts

05.07.2019. 04:05

»

ha-ha

Un biedrs Lembergs nemaz nav miljonārs,bet pārtiek no grūtā darbā sastrādātās pensijas un invaliditātes pabalsta


Meroni un Lembergs izprata, ka rīkojas noziedzīgi, Lembergam izmantojot amatu Ventspils domē labuma gūšanai. Iesaistot prokuratūru, Kalnmeijers medījis dzīvniekus kopā ar Lembergu.. nevar sacīt, ka nepazīst Lembergu personīgi... Tagad Lembergs tēlo, ka nesaprot, par ko pret viņu celtas apsūdzības... Visas shēmas, lai valsts Lemberga notiesāšanas gad., vai noziedz. nod. izd. noilguma gad. neko nekonfiscētu. Kā sākotnēji, tā šodien Meroni pārvalda Lemberga sazagto, ja vajag, atrod citas personas, kas formāli pārvalda - personas, kas pārvalda, var mainīt bezgalīgi, prokuratūru un tiesu novedot strupceļā, jo pārvaldītāji un patiesā labuma guvēji jānoskaidro no jauna un tiesas process var turpināties bezgalīgi...un bez rezultāta...

Atbildēt

ha-ha

04.07.2019. 22:54

Un biedrs Lembergs nemaz nav miljonārs,bet pārtiek no grūtā darbā sastrādātās pensijas un invaliditātes pabalsta.

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

04.07.2019. 21:10

Lūdzu mūsu priekšniekus paskaidrot , kur palika mūsu valsts manta!

Atbildēt

interesanti

04.07.2019. 20:34

Tikai nez kāpēc Lemberga skribentu pārītis pirms pāris dienām rīkoja histēriju, ka viņu saimnieks norādīts kā patiesā labuma guvējs Ventbunkers.

Atbildēt

Levita klucis

04.07.2019. 19:59

Levits, Lembergs, Meroni ir kompanjoni un apčakarē visus, lai no Lemberga notiesāšanas gad. nebūtu ko konfiscēt. Savu daļu saņems ari Juris Juriss, ko Lembergs nosoda kā prokuroru. Izrāde tautai. Tādi ir spēles noteikumi. Lemberga stipendiāti NA un citi jau žīdu Levitu tur žīda Lemberga vajadzībai apžēlot notiesāšanas gad. Arī Levitu lamā Lembergs, jo ir bagāts zaglis un mūziku pasūta viņš. Tādi ir spēles noteikumi. Bet tautiņai Lembergs spēlē nevainīgu celku, kaut bija stukačs, kas savervēts uz homosexsuālisma šantāžas pamata VDK. Tādi ir spēles noteikumi, lai apspēlētu valsti un sabiedrību.

Atbildēt

jaajaa

04.07.2019. 19:58

...vot interesanti būs tad, kad Lembergs visu savu mantu dabūs atpakaļ un "pieskatītājam" par visu nāksies atskaitīties īpašniekam nevis 4.maija republikai...:)

Atbildēt

lauķis

04.07.2019. 18:59

Prasīt atbildību ir pilnīgi bezcerīgs pasākums,jo,to visu piesedz biedri partijnieki,un,kā zināms,biedriem partijniekiem ir tikai politiskā atbildība,pareizāk sakot,kolektīvā bezatbildība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: