Menu
Pilnā versija
Foto

Mūsdienu čekisti un to metodes

Vestards Šimkus · 21.10.2021. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Visu cieņu, Vestard !

27.10.2021. 13:10

Lai Dievs dod gudrību valdībām un visiem mums !

Atbildēt

slimo un nevakcinājs jau

22.10.2021. 15:17

bijušie partorgi poļitruki -viņu novads...Latvija maza!!!!!!!!!!!daudzi cilvēki zin tūkstošiem cilvēķu, dzīve gara

Atbildēt

esi arī akls?

22.10.2021. 14:37

»

Bezzobainis

Apsoli ka izdauzīsi visiem zobus? Un ja ne, kas tad būs


ja nav zobu, ir acis, ja nav acu, var arī ausis noplēst

Atbildēt

Paskatījos

22.10.2021. 12:45

»

Atsvaidzināsim demences skarto atmiņu

"viņš kopā ar pārējiem ZZS parazītiem ir atbildīgs arī par to, kas notiek tagad slimnīcās...


Nav ko taisnoties, neviens nenoliedz arī Jenotu un TP realizēto budžeta izzagšanu. Gandrīz 4,5 gadi nav NIEKI. Un tie ir PĒDĒJIE 4,5 gadi pirms Covida gada, ja, tavuprāt, ZZS ir nevainīgi, tad šajos 4,5 gados ar finanšu ministri Pazoli un savu Ministru prezi viņiem bija neierobežotas iespējas uzlabot veselības aprūpi, bet izzaga un nolaida visu vēl negausīgāk, tieši ZZS laikā parādījās tās anomālijas, kad regulāri nebija kvotu valsts apmaksātajiem speciālistu apmeklējumiem un izmeklējumiem, slimnīcās nebija brīvu gultasvietu. Pasaules veselības organizācijas pārstāvis jau pateica, ka ar naudas pumpēšanu veselības aprūpē Covida laikā ir par maz, jo tam bija jābūt ikgadējam ieguldījumam, lai veselības aprūpe vispār būtu gatava kam tādam, un Igaunijā, Lietuvā redz ir gatava. ZZS sarkanais Belašs, būdams Veselības ministrs, tik lobēja savas aptiekas un bīdīja lietas tā, lai tik cilvēki vairāk naudas atstātu viņa aptiekās, ne laicīgi izārstētos, un Čačka pēdējā brīdī atņēma miljonus no tieši pacientu ārstēšanai paredzētās naudas.

Atbildēt

Kaza

22.10.2021. 11:08

Tajā brīdī kad Vestards sāk ierunāties par lopu vagoniem un konclāģeriem - piedod puika - tu pat nejēdz ko runā. Tu redzi izskatu, nevis saturu. Tas ir lēti un noželojami. Tu esi egoists, kas izmanto populismu, lai paglābtu sevi no vienkārši netīkamas procedūras, kas izglābs ne vien tavu, bet arīū daudzu citu cilvēku veselību un dzīvību.

Atbildēt

Ezops

22.10.2021. 08:15

Šoreiz pianistam notis ir noklīdušas un ar komponēšanu citiem nemūzikas instrumentiem, protams, nesanāk. Vestards iedomājas, ka varēs spēlēt uz mikrobioloģijas instrumentiem bez mācīšanās. Interesanti vai pašam izdotos kvalitatīvi pūst fleiti bez mācīšanās? Un ko viņš domā par cilvēka spēju muzicēt bez muzikālās dzirdes? Par citām sfērām pianists domā tā, ka pietiek tikai kaut ko palasīt un zinatnieks gatavs. Nē, tā ir daudz smalkaka lieta kā māksla un tajā amatieriem nav ko darit. Vispār pārgudrs duraks.

Atbildēt

Atsvaidzināsim demences skarto atmiņu

22.10.2021. 07:50

»

Paskatījos

Velti centies aizstāvēt Ulmi, par viņu pietiekoši daudz ir lasāms Grantiņa portālā. Bet, pat nerunājot par viņa agrāko darbību, viņš kopā ar pārējiem ZZS parazītiem ir atbildīgs arī par to, kas notiek tagad slimnīcās, bet demonstrācijās nu tēlo lielo glābēju! Neciešu Jenotus, bet viņi Veselības ministrijas...


"viņš kopā ar pārējiem ZZS parazītiem ir atbildīgs arī par to, kas notiek tagad slimnīcās"

Kopš Ļaunā laika nokļūšanas pie varas būtiskajos amatos - ministru prezidenta, veselības ministra un finanšu ministra amatos kāds no ZZS ir pabijis tikai vienu reizi. Visu pārējo laiku - Vienotības un tās klonu personāži. Pavļuts izcēlās arī kā ekonomikas ministrs (pareizās partijas biedra karte rada superspējas), sadiršot valsti ar OIK.

Domā, pirms mels niekus.

Atbildēt

G.

22.10.2021. 04:22

»

Skumjais Bruņinieks

Vestards vēl ir par zaļu, lai spriestu par "čekistu metodēm...


Nevajag maskačkas vārtrūmes "bruņiniekam" ("kaļimbambas" spēlētājam bērnībā) muldēt par lietām par kuram nav ne mazākās sajēgas. Troļļi te ir saskatāmi arī bez jūsu izmisīgā savārstījuma. Bet Vestardam ir pieejama vairāk nekā iespaidīga informācija par marksistu, čekistu un cionistu metodem no vecākiem, viņu kolēģiem un draugiem. Viņš ir uzaudzis lieliskā, dabīgā, latviskā lauku vidē, izglītotu, ļoti daudz pieredzējušu un zinošu cilvēku sabiedrībā. Nemaz nerunājot par reālo pieredzi kas gūta gan ilgstoši, gan īslaicīgi uzturoties dažādās pasaules valstīs un vietās.

Atbildēt

Amigo

21.10.2021. 23:12

»

Pa ko cieņa?

Tiem, kuri sauc - visu cieņu Šimkusam,- es gribētu pajautāt - par ko tad viņam cieņa? Par to, ka runā lietas, no kurām maz, ko saprot? Par to, ka sanaido cilvēkus? Vai viņš zina, kas ir čekistu metodes? Būtu kaunējies no cilvēkiem, kas tās izbaudījuši! Kaunējies no tiem, kuri zaudējuši savus mīļos...


Pilnīgi piekrītu.Paskatījos to sarakstu, par kuru Šimkus tā ir sacepies. Tajā sarakstā nav pilnīgi neviena kurš drīktētu kaut ko murmināt šajā sakarā, ne pēc izglītības ne pēc profesionālās darbības. Kas tad tajā covid- viedo sarakstā ir? Labākājā gadījumā pāris homeopātu un viens izbijis-nepraktizējošs dakteris (Apinis). Izbijis viņš ir tāpēc, ka laikā, kad viņš praktizēja, izrādījās, ka viņš ir "reti sūdīgs ārsts", tāpēc iztika bija jāsāk pelnīt "pļūtījot zaļu". Jā,pavisam aizmirsu, arī Keris esot bijis ārsts. Ne jau no laba prāta un nejau aiz laba prāta viņš vairs nav ārsts, bet tikai arodbiedrības funkcionārs. Nemaz nerunājot par tādiem domas gigantiem, kā Šlesers, Gobzems, Krištopāns,....utt...
Un tādi krāpnieki kā Memory Pļaviņš, vienkārši spridzina. Pēc Pļaviņa teorijas, vakcīnas ir inde, bet "Atmiņas ūdens" veldzē un dziedē. Un tam visam pa virsu kā "Kirsītis uz tortes" lielie domas giganti musulmanis Klimovičs, ex policists Zivītis un abas influenceres. Par dižo rakstnieku Kiviču nerunājot.
Es pat teiktu, tajā sarakstā nolasījusies visa "akadēmiskā elite", kuriem patiešam ir ko teikt "pandēmijas sakarā.
Tikai tāds neliels sīkums. Ja mēs paskatamies kāda ir "intenacionālā kompānija" mūsu viedajiem, tad tā lien arā, kā "āža kāja". Šajā kompānijā ietilpst tādas viedas un attīstītas valstis, kā Bulgārija un Rumānija, kā arī Izraēlas arābi. Vienkārši burvīga kompānija. Pēc viņu teorijas izriet, ka visas "stulbās rietum eropas valstis" kurās vakcinācijas aptvere ir lielāka par 70% un visi ierobežjumi ir atcelti, ir nolemtas izmiršanai. Paliks vienīgi Latvijas "civid viedie" un viņu aizrobežu kompanjoni. Lieki piebilst, ka visi šie kompanjoni ir "ar zemu dzīves līmeni".
Un pašās beigās, lai cik tas arī nebūtu ciniski, it sevišķi man (es neesmu ciniķis), bet viens viedais, no tā saraksta, vairs nekad neveiks aktīvas darbības "tautas brīvas izvēles ideju popularizēšanā". Lai vieglas viņam smiltis un līdzjūtība tuviniekiem. Varbūt tomēr kāds no šiem stūrgalvīgajiem vēl nāks pie prāta.

Atbildēt

pasēdi

21.10.2021. 23:00

»

Jūsu vārds

Cik cēli, tāds gudrinieks, tikai dēļ tādiem lopiem atkal ir mājsēdes laiks, kamēr ir valstis kur atkal viss ir atvērts


vien mājās, nav ko pa klubiņiem un citiem tusiņiem skraidīt un citus vakcinētos inficēt.

Atbildēt

Jūsu vārds

21.10.2021. 22:28

Cik cēli, tāds gudrinieks, tikai dēļ tādiem lopiem atkal ir mājsēdes laiks, kamēr ir valstis kur atkal viss ir atvērts.

Atbildēt

Neticēt. Nevienam.

21.10.2021. 22:20

»

Skumjais Bruņinieks

uz Paskatījos


Visi viņi labi. Kad jādarbojas pret vienkāršiem cilvēkiem no tautas, tad viņi visi var vienoties. Vajadzēja likvidēt rajonu slimnīcas, kā tur bija Bauskā ar Lindu Mūrnieci no Vienotības? Vajadzēja likvidēt mazās skolas, jo lielajās skolās varot labāk apmācīt. Un "pareizā" virzienā bērni jāsāk mācīt jau bērnudārzā, vaine, Viņķele? Un darbojāties visi vienā koalīcijā.
Tagad nu vēršas pie vecajiem, nu viņi vajadzīgi, statistikai, vai ne? Var piedraudēt. Var piekukuļot. Tak jau 20€ ir liela nauda! Vai tā ir liela arī priekš tiem, kas saņem 10 reizes vairāk?

Atbildēt

Paldies par linku!

21.10.2021. 21:55

»

Bioķīmiķis

Precīzi pateici. Pfizer gan 3.fāzi diez vai sagaidīs, jo potētajās valstīs cilvēki sāks pastiprināti mirt no šīs gēnu terapijas kīmijas izraisītajiem audzējiem, trombozēm un smadzeņu degradācijas. Piemēram, valstī, kura kādreiz visvairā cietusi no fašisma, Spānijā ārsti jau pavisam atklāti raksta par...


https://biomedres.us/pdfs/BJSTR.MS.ID.005501.pdf

Secinājumi

Pfizer mRNS vakcīna un Moderna, kas satur mRNS, kas ietīta LNP un PEG. Ja ir pārbaudāmi dati, ka šī tehnoloģija ir izmantota ģenētiskā materiāla ievadīšanai kodolā, vēža un citu ģenētisku slimību ārstēšanai, mēs vienkārši nevaram pieņemt, ka šī vakcīna to nedarīs, it īpaši, ja pirmsklīniskajā klīnikā netika veikti īpaši pētījumi līmeni, lai novērtētu minēto efektu. Ja mēs arī zinām, ka eikariotu šūnām ir savi endogēni RT un ka tās spēj pārvērst RNS DNS, kā jūs varat nodrošināt, ka šī vakcīna neintegrējas mūsu genomā? Šajā sakarā ir pārāk daudz šaubu, lai atļautu šāda veida vakcīnu klīnisku izmantošanu. MRNS vakcīnu ražotāji apgalvo, ka, tā kā viņi neizmanto visu vīrusu, tā lietošana nevar inficēt vakcinētos. Tomēr kopš vakcinācijas uzsākšanas rezidencēs šajās dzīvesvietās veco ļaužu vidū ir radušās milzīgas infekcijas un nāves gadījumi. Tas ir nenoliedzams klīnisks fakts, un neviens nesniedz adekvātu atbildi uz to, kāpēc šīs infekcijas rodas neilgi pēc vakcinācijas [77, 78]. Mūsuprāt, to bez ierobežojumiem izmanto simtiem miljonu cilvēku visā pasaulē, lai novērstu slimību ar mirstību.

Atbildēt

kas notiek LV cietumos?!

21.10.2021. 21:30

www. gulagu. net Krievijas cietumu darbinieku sadistiskās metodes, ieslodzīto spīdzināšana, kas notiek LV cietumos?!

Atbildēt

Dings

21.10.2021. 21:26

Paldies Vestardam!

Atbildēt

Vienas šausmas

21.10.2021. 21:19

Ko savārīja valdība ar tautas tracināšana, draudēšanu, šķirošanu un pretstatīšanu.

Nu jau pie visa ļaunuma vainīgi, kā noziedznieki ir pensionāri vai "personas no 60 gadu vecuma, kuri nevakcinējas". Tie citi var nevakcinēties, var izplatīt COVID 19, tas nekas.

Atbildēt

Bioķīmiķis

21.10.2021. 21:02

»

Inženieris

Man ir inženiera izglītība. Protu lasīt statistiku un zinātniskos pētījumus...


Precīzi pateici. Pfizer gan 3.fāzi diez vai sagaidīs, jo potētajās valstīs cilvēki sāks pastiprināti mirt no šīs gēnu terapijas kīmijas izraisītajiem audzējiem, trombozēm un smadzeņu degradācijas. Piemēram, valstī, kura kādreiz visvairā cietusi no fašisma, Spānijā ārsti jau pavisam atklāti raksta par šīs ķīmijas izraisītām ģenētiskām mutācijām. Kariņa kovidfašistu partija ar saviem “lopu vagonu” sarakstiem pret zinātniekiem?https://biomedres.us/pdfs/BJSTR.MS.ID.005501.pdf

Atbildēt

Nav problēmu

21.10.2021. 20:50

»

...

Ne jau velti jūsu niks ir 666. "Jūsu" ar mazo burtu apzināti


es ar 2 sanitāriem un vienu medmāsu apskatījos youtube kā spēlēt klavieres. Varam aizstāt Šimkusu. Kas tur īpašs - vienu vakaru dzerot aliņus un uzkožot čipšus apskatos un rītā jau koncertēju. +māsiņas smukākas par šo puisi....

Atbildēt

111

21.10.2021. 20:23

»

Daina

Visu cieņu Vestardam Šimkusam


Pievienojos!

Atbildēt

Paskatījos

21.10.2021. 19:48

»

Armands

Ulmi vismaz neaiztiec!Ko tu vispār zini par čeku un čekistiem


Velti centies aizstāvēt Ulmi, par viņu pietiekoši daudz ir lasāms Grantiņa portālā. Bet, pat nerunājot par viņa agrāko darbību, viņš kopā ar pārējiem ZZS parazītiem ir atbildīgs arī par to, kas notiek tagad slimnīcās, bet demonstrācijās nu tēlo lielo glābēju! Neciešu Jenotus, bet viņi Veselības ministrijas vadību pārņēma tikai 2019.gadā – neilgi pirms Covida. Pirms tam gandrīz 4,5 (!) gadus Veselības ministriju vadīja farmācijas mērglis ZZS sarkanais izdzimtenis Belašs un ZZS zagle Čačka, kura pēdējā brīdī atņēma pacientiem paredzētos miljonus, par tiem noorganizējot apšaubāmu aparatūras iepirkumu, un Ministru prezidents tad bija ZZS/TP mērglis Kucinskis, finanšu ministre – NLP apguvusī fanātiskā ZZS žestikulētāja Pazole, kura žestikulējot bezmaz vai rokas sev pakaļā bakstīja. Tas, kas tagad notiek slimnīcās, un ko Pasaules Veselības organizācijas pārstāvis atklāti ir pateicis par Latvijas veselības aprūpes finansējumu, pielīdzinot to pēdējā vietā Eiropā esošajai Rumānijai, ir tieši ZZS sarkano izdzimteņu komuņagu un čekistu un viņu parazītisko „atslēgas cilvēku” nopelns, un ne Viņķelei, ne Pavļutam Covid laikā nebūs pa spēkam sasmelt šos ZZS sarkano izdzimteņu sūdus. Un Ulme bija 12. Saeimā kā ZZS deputāts un kandidēja uz 13. Saeimu kā ZZS deputāts.

Atbildēt

lauķis

21.10.2021. 19:26

»

jautājums

Negribat vakcinēties? Karogs rokā un uz priekšu


Kas ir ķermeņa nāve,sākums vai beigas?Ja nav dvēseles nebūs arī atdzimšanas.

Atbildēt

Es

21.10.2021. 19:14

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Šimkus, kārtējais āksts ar vijoli padusē


Grantiņ, vismaz tev pa muti var gan iedot, gan piesolīt.

Atbildēt

bet kur lai dabū darbu nevakcinētie

21.10.2021. 19:07

... tikai caur piespiedu vakcināciju. nāve šā vai tā vai nu no vakcīnas vai no bada

Atbildēt

kantoris

21.10.2021. 19:03

»

brīve

O, jā, vakcīnas pasargā kā nāve! http://www.viestursrudzitis.lv/ir-ari-arsti


kāpēc nepameklē internetā kas ir VAERS un kādus datus tas apkopo, angliski viss ir pieejams.....šī organizācija uzskaita gadījumus ko iesniedz ikviens - pacients, radinieks, medpersonāls utt....tas nozīmē ka viss ir samests vienā katlā un nekas nav sašķirots...par šo jau zināms no vakcinācijas sākuma, citiem acīmredzami tas ir kaut kāds vov....

Atbildēt

brīve

21.10.2021. 18:53

»

jautājums

nu nevar taču tādas muļķības gvelzt...


O, jā, vakcīnas pasargā kā nāve! http://www.viestursrudzitis.lv/ir-ari-arsti/
Ieskaties tur redzamajā oficiālajā statistikā!

Tikai vienā vietā nepiekrītu autoram- totalitārisms vairs nebūt nav maigs, bet zvērīgs!

Atbildēt

Diletants

21.10.2021. 18:52

»

Fakts

Paldies Vestardam! Skaidri redzams, ar ko patiesi inteliģents, izglītots cilvēks atšķiras no tās lapas veidotājiem - aroganti aprobežotiem, gļēviem neliešiem


Nez kā būtu, ja katrs, kas zina kā klavieres izskatās, sāktu mācīt Vestardu Šimku, kā pareizi notis jālasa un ar kuriem pirkstiem akordi jāņem. Pilnīgs sviests, ka jebkurš var uzdoties par epidemiologu, virusologu vai arī ekspertu cilvēktiesībās. Nelaime vēl tā, ka Latvijā pazīstami cilvēki var gvelzt jebkādas aplamības un pietiek ļautiņu, kas kā sapīpējušies applaudē līdz nemaņai. Aizveriet to pianistu uz reanimāciju, kur pavisam cita skaņu kakafonija.

Atbildēt

RPI

21.10.2021. 18:50

»

Inženieris

Man ir inženiera izglītība. Protu lasīt statistiku un zinātniskos pētījumus...


Ar inzeniera izglitibu ir stipri par maz aizsardzibai pret covid-19.

Atbildēt

Paskatījos

21.10.2021. 18:48

»

Inženieris

Man ir inženiera izglītība. Protu lasīt statistiku un zinātniskos pētījumus...


Tas ir saprotams, tomēr citiem kaut ko ieteikt vislabāk un ticamāk var cilvēks, kas ir izglītots medicīnā, arī ārstējas cilvēki pie mediķiem, ne pianistiem. Skaidrs, ka tas saraksts nav "tīrs", un ir radīts prātu jaukšanai cilvēkiem, vislabāk būtu, ka kāds steidzami uztaisītu alternatīvu sarakstu tieši ar to visu Aināra Šlesera-Alekseja Ledjajeva-Pētera Dimanta-Roberta Raimo-Roberta Klimoviča-Jura Paidera-Brīvvalsts TV prokrievisko varzu, lai tauta jau laicīgi tiek informēta, pirms uzkāpj uz sarkana grābekļa nākamajās Saeimas vēlēšanās.

Atbildēt

jautājums

21.10.2021. 18:43

Negribat vakcinēties? Karogs rokā un uz priekšu!
Kam tieši jūs ieriebsiet?
Jūsu dzīve-jūsu nāve.

Atbildēt

Inženieris

21.10.2021. 18:30

»

Paskatījos

Ja godīgi, tad tas saraksts ir pat ļoti noderīgs un izglītojošs kā nevakcinētajiem, tā vakcinētajiem, jo sniedz plašu ieskatu ļaunu cilvēku aprindās, kuri vēlas sagrābt varu šajā haosa laikā, un tāpēc nav par mata tiesu labāki par tiem, kuri šo haosu projektējuši un izraisījuši. Ja paskatās, Beinerte...


Man ir inženiera izglītība. Protu lasīt statistiku un zinātniskos pētījumus.
Ar "vakcīnām" pret Covid-19 nevakcinēšos, jo neviena nav izgājusi klīnisko izmēģinājumu 3. fāzi.

Tuvākām, kam būs šie izmēģinājumi pabeigti, ir Moderna vakcīnai (2022. gada oktobris).

Pārējiem 2023. gads (Pfizer iespējams, ka pat 2024.).

Atbildēt

Paskatījos

21.10.2021. 18:18

Ja godīgi, tad tas saraksts ir pat ļoti noderīgs un izglītojošs kā nevakcinētajiem, tā vakcinētajiem, jo sniedz plašu ieskatu ļaunu cilvēku aprindās, kuri vēlas sagrābt varu šajā haosa laikā, un tāpēc nav par mata tiesu labāki par tiem, kuri šo haosu projektējuši un izraisījuši. Ja paskatās, Beinerte, Ulme, Ledjajevs - paši bijušie čekas darboņi! Un jebkuram saraksta aplūkotājam ir saprotams, ka labi ja 5 procenti no tā saraksta ir cilvēki, kuru uzskati ir balstīti ētiskos un zinātniskos apsvērumos un neviltoti (žurnālists Bojārs, daži ārsti, izņemot ZZS politdivkosi Apini, apšaubāmo Medni), vēl daži, kuru uzskati šķiet neviltoti, ir Keris, Kramiņš, Zlidnis, Šimkus. Ir pat labi, ka šāds saraksts parāda, ka šie atsevišķie cilvēki nepieder pie tās Aināra Šlesera-Alekseja Ledjajeva-Pētera Dimanta-Roberta Raimo-Roberta Klimoviča-Jura Paidera-Brīvvalsts TV prokrieviskās varzas. Bet Šimkus vienkārši ir neapdomīgs romantiķis, kas iebāzis savu galvu tur, kur nevajag, jo ja viņam nav nekādas dabaszinātņu vai mediķa izglītības, neviens viņu neņems par pilnu, tāpat kā Zlidni.

Atbildēt

lauķis

21.10.2021. 18:12

»

jautājums

nu nevar taču tādas muļķības gvelzt...


Nemelo!Meli ir vislielākais grēks.

Atbildēt

atbilde

21.10.2021. 18:10

»

jautājums

nu nevar taču tādas muļķības gvelzt...


Vakcīna pasargā.Ja saslimsi tad viegli,ja mirsi tad pavisam viegli.Vakcīnu blaknes tāds sīkums vien ir,ilgtermiņa pat nav zināmas.
Jēdziens vīrusi un gripa parādījās tikai 60 gadu sākumā,pagājušā gadsimtā.Par Spāņu gripu Spānijā neviens neko nezina,arī kapakmeņi klusē.
Grūti ir cīnīties pret to kā nav.Neviens vēl nav izdalījis nevienu elpceļu vīrusu jo nav tādu tehnoloģiju.Toties ir organisma saindēsanās u baktēriju invāzija ko izraisa saindēsanās.To pašu apstiprina Koha traktāti.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: