Menu
Pilnā versija
Foto

Mūsdienu feodālisms

Lauris Galiņš · 02.12.2022. · Komentāri (78)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fredis>tev

07.12.2022. 18:10

»

tev

problēmas ar latviešu valodu? Vajag iet skolā, nevis laist muļķi komentāros


Cilvēks pareizi raksta. Kas tur nepareizs?

Atbildēt

tev

07.12.2022. 16:43

»

Gints

Palīdzi tovariščiem-CCCP imigrantiem kļūt laimīgiem. Palīdzi tiem aizbraukt uz rodinu un celt tur kophozi i zavodi


problēmas ar latviešu valodu? Vajag iet skolā, nevis laist muļķi komentāros.

Atbildēt

Gints

07.12.2022. 13:57

Palīdzi tovariščiem-CCCP imigrantiem kļūt laimīgiem. Palīdzi tiem aizbraukt uz rodinu un celt tur kophozi i zavodi...

NEAIZMIRSTI PARAKSTĪTIES WWW.MANABALSS.LV PAR CCCP IMIGRANTU REPATRIĀCIJU UZ RODINU....

Atbildēt

Vai tu jau pierakstījies

07.12.2022. 00:01

»

jautājums

Vai Tu jau parakstījies


rindā pie psihoterapeita?

Atbildēt

jautājums

06.12.2022. 11:19

»

beidz

dirst pamperos: paprasi mammai lai iemāca tevi iet uz podiņa


Vai Tu jau parakstījies?

Atbildēt

beidz

05.12.2022. 22:33

»

beidz

dirst netā: paraksties par rašistu repaatriāciju


dirst pamperos: paprasi mammai lai iemāca tevi iet uz podiņa!

Atbildēt

beidz

05.12.2022. 21:09

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


dirst netā: paraksties par rašistu repaatriāciju!

Atbildēt

FG

05.12.2022. 18:24

»

muļķuzemes imigrantam

REAPTRIĒJIES uz tavu okupantu RODINU aiz lielā dīķa


Es jūs saprotu: Bet kā tā var būt, ka integrēties jūs te negribat, no rodinas paši aizbēgat, bet par to roģinu te gadu desmitiem aģitējat? Jums smadzenes pilnīgi nodzertas vai kas cits?

Atbildēt

muļķuzemes imigrantam

05.12.2022. 15:38

»

Gints

NEAIZMIRSTI PARAKSTĪTIES WWW.MANABALSS.LV PAR CCCP IMIGRANTU REPATRIĀCIJU UZ RODINU


REAPTRIĒJIES uz tavu okupantu RODINU aiz lielā dīķa.

Atbildēt

Gints

05.12.2022. 14:24

»

romānu nerakstītājam un nelasītājam

Vai tu vēl joprojām neesi spējīgs apgūt savu dzimto(?) valodu vismaz palīgskolas līmenī


Beidz tukši muldēt netā: Sāc ko darīt-paraksties par CCCP iebraucēju repatriāciju uz rodinu. Viņus arī aicina mājas Pskovas apbabala vadība. Atbalsti labu pasākumu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.12.2022. 19:48

»

ZINOŠAJAM

kā ir ar tiem padomijas TRĪS GESiem,elektrību ražo ŪDENS,nekādas rupniecības nav,kur latus ielikt nevajag,vienīgi turbīnu uzturēšana!?ELEKTRĪBAI LATVIM JABŪT 0,001 sant.labusi un kurrati tā nava,bet elektrība lētāka.Kas latvānijā SLIKTĀK


Tāpēc arī Latvenergo strādā ar peļņu, ka ir hesi, bet Latvijai savas elektroenerģijas no tā nepietiek. No Krievijas un Baltkrievijas neiepērk politisku iemeslu dēl, bet iepērk dārgāku pārsvarā no Somijas. Somija starp citu elektroenerģiju ražo ātomelektrostacijā.

Atbildēt

ZINOŠAJAM

04.12.2022. 16:06

»

ASV protektorāts Latvija

Nevar īsti saprast, par ko īsti ir raksts? Vai tā ir kārtējā Šlesera reklāma? Vai jautājums ir par to, kas ir demokrātija? Vai arī raksts ir par Sadales tīkla jaunajiem tarifiem...


kā ir ar tiem padomijas TRĪS GESiem,elektrību ražo ŪDENS,nekādas rupniecības nav,kur latus ielikt nevajag,vienīgi turbīnu uzturēšana!?ELEKTRĪBAI LATVIM JABŪT 0,001 sant.labusi un kurrati tā nava,bet elektrība lētāka.Kas latvānijā SLIKTĀK?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.12.2022. 15:39

Nevar īsti saprast, par ko īsti ir raksts? Vai tā ir kārtējā Šlesera reklāma? Vai jautājums ir par to, kas ir demokrātija? Vai arī raksts ir par Sadales tīkla jaunajiem tarifiem?
1. Demokrātija ir demosa jeb tautas vara pretstatā monarha, oligarhu vai plutokrātu varai. Demokrātija nav tad, kad nav jāmaksā par elektrību, un maksāšana par elektrību nav demokrātijas trūkums. Ja neliek cietumā, tad tā nav demokrātija, un ja liek cietumā, tad tas nav demokrātijas trūkums. Demokrātija senajā Romā bija priekš pilsoņiem, bet vergi un nabagi pie pilsoņiem nepiederāja. Nabagiem un vergiem nekāda demokrātija nebija. Ja oligarhs kaut ko runā par demokrātiju, tad tas ir populisms, kārtējā lumpeņu muļķošana.
2. Ja runa ir par Sadales tīkla tarifiem, tad vaina ir 100% Ekonomikas ministrijai, kur saimnieko nacionālie atkritumi un viņi tik tālu ir nosaimniekojušies, ka tautai grib likt maksāt šādu tarifu. Kariņš atkal dara to, kas viņam vislabāk padodas- ir ieslēdzis muļķīti un kā labs aktieris bola acis, kā tad tā? kaut gan lieliski saprot, kas notiek. Ir uzņēmums Augsprieguma tīkls, kura daļas pieder valstij un tās pārvalda Ekonomikas ministrija. Ja Augsprieguma tīkls cieš zaudējumus, tad tie jāsedz Latvijas nodokļu maksatājiem. Ir uzņēmums Sadasles tīkls, kas pieder Latvenergo. Ja Sadales tīkls cieš zaudējumus, tad tie jāsedz no Latvenergo peļņas. Sadales tīkla jauno tarifu pamatā nebūt nav maksa par saules paneļiem, bet lielāko daļu tā tarifa veido Augsprieguma tīkla tarifs, kas klusi tika pacelts debesu augstumos un automātiski nokļuva Sadaales tīkla tarifos. No Sadales tīkla tarifa lielākā daļa aiziet Augsprieguma tīklam. Kad Kariņš prātuļo, ka Sadales tīklu vajadzētu vairāk atdalīt no Latvenergo, tad viņš ir ieslēdziz muļķīti. Ja Sadales tīklu nodos valstij, tad Sadles tīkla zaudējumi būs jāsedz Latvijas nodokļu maksātājiem, bet, ja paliks kā ir tagad, tad Latvenergo un Latvenergo peļņa aizies Sadales tīkla un caur to arī Augstsprieguma tīkla zaudējumu segšanai. Vārdu sakot necionālie atkritumi Ekonomikas ministrijā ir pārshēmujošies un Kariņš ieslēdzis muļkīti, lai nebūtu vainīgie jasauc vārdā.

Atbildēt

nestreso modrā vecā mamiņa

04.12.2022. 14:58

»

Vienā vecā mamiņā

"izkar zilidzeltenas lupatas


tevi un citus rietumdermokrātu lumpenpropagandas vemšļus atcerēsies noteikti.

Atbildēt

romānu nerakstītājam un nelasītājam

04.12.2022. 14:53

»

romānu rakstītājam

Vai tu jau parakstījies www.manabalss.lv par deokupāciju un CCCP imigrantu repatriāciju uz rodinu


Vai tu vēl joprojām neesi spējīgs apgūt savu dzimto(?) valodu vismaz palīgskolas līmenī???

Atbildēt

Un

04.12.2022. 14:21

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Paldies par tiešu valodu dziesmiņās. Negribētos Latviju pazaudēt, bet uz to ejam.

Atbildēt

Čekists - jo sliktāk, jo labāk.

04.12.2022. 14:16

Kā var būt valstī labāk, ja nacionālie gvardi, kuri
ņem pretī ČEKISTU izvirzītus saukļus - DDD un kladzina, musina tautu, ceļ naidu, bet galvenais - bļaustās un neko nedara, lai realizētu. Bet ne tas - kladzina saukļus, ko nevar realizēt, tātad tos var sludināt tikai čekistu musināti nacionālie un laikraksts DDD - čekistu AVĪZE.

Zini, ka čekisti uzdod risināt visnacionālākos jautājumus, kas patīk tautai, saukļus, kuriem nav un NEKAD NEBŪS rezultātu. Tā ir čekistu "MĀKSLA". - jo sliktā, jo labāk.

Atbildēt

Nebrīnies

04.12.2022. 14:07

»

Šie ir modernie Ļeņina ideju pārņēmēji


Idejas, kas pastāvēja daudzus gadus, nemirst, jo "iezīdušās" asinīs un ... "reČEKISTI" no NA neguļ.

Atbildēt

Te nu bija

04.12.2022. 14:04

https://pietiek.com/raksti/vai_pandemijas_aizsega_vara_meginas_izstumt_feodalu_likumu_un_kadastralo_vertibu

Vai pandēmijas aizsegā vara mēģinās „izstumt” „feodāļu likumu” un kadastrālo vērtību?
Biedrība Doma - māja, zeme
05.04.2021.
Komentāri (5)
Iesaki rakstu:
Varas gaiteņos un kabinetos, šķiet, ir sajukušas laika dimensijas dzīvojamo māju privatizācijas aspektā. Reģistros „samiksējušies” simtgadīgi veci un šodienīgi jauni apstākļi, kas rada kopīgu „ķīseli”, ko vara izvairās apspriest kā „nepabeigtu dzīvojamo māju privatizāciju”. Tikmēr zeļ un plaukst „zemes baronu” jeb „jaunfeodāļu” apšaubāmās likumības „zemes iznomāšanas bizness”.

Problemātika
Ārkārtas situācijas ilgstoša uzturēšana ir „ārkārtīgi izdevīgs” instruments varas mazspējas un muļķību piesegšanai daudzās jomās. Vara drīkst atļauties nedarīt vispār neko un aizbildināties ar „ārkārtumu”. Tautas paruna saka, ka vienkārši slinks muļķis pie stūres ir drāma, bet slinks muļķis ar iniciatīvu - tā jau ir traģēdija. Traģiskākās nozares šaizemē šobrīd ir jau „ar iniciatīvu sagrautā” ekonomika un „varas izspēkotā” izglītība.
Šīm abām nozarēm vajadzēja būt šīs valsts nākotnes labklājības pils stūrakmeņiem.Nu akmeņi ir sadrupināti un izkaisīti smiltīs. Labklājības pils vīzija tautiešu sapņos sadalījusies „neredzamās domājamās daļās” un izkūpējusi skurstenī. Ātrajos pabalstkredītos notērēto naudu ar procentiem atmaksās vēl mūsu mazmazbērni.
Tāda nu reiz ir vispārējā situācija šaizemē.
Tagad tālāk jau par konkrētām ilgstošām nejēdzībām šaizemē.
Turpat blakus pandēmijai veģetē un plaukst „jauktā [dalītā, sadrupinātā] īpašuma [dokumentu]” problemātika jeb „zemes baronu” zemes domājamo daļu iznomāšanas vieglās peļņas bizness. Zemes iznomāšanas „Kovids” mūs šaizemē neatstāj jau 30 (trīsdesmit) gadus. Arī „zemes baronu” peļņa no „domājamo daļu” iznomāšanas nāk ar maksimumiem, noplakumuem un jauniem „viļņiem” pavisam līdzīgi kā šodienas „ārkārtas” Covid-19.
Savā saturā un būtībā arī šī ir „varas [piespiedu] izspēkotā” ekonomikas apakšnozare - padomju laikā būvēto dzīvokļu māju un to dzīvokļu joprojām vēl 2021.gadā nepabeigtā privatizācija. Tās pabeigšanai vajadzēja notikt jau pirms 20 (divdesmit) gadiem vienlaikus ar pārējām Austrumeiropas valstīm, iebetonējot šīszemes tautas labklājībā vismaz vienu stabilitātes stūrakmeni (kas līdzīgi kā ekonomikas stūrakmens ir sadrupināts, jālīmē kopā no kripatām un jālāpa caurumi satrunējošā maisā [likumos]).
Faktiski jau pēc savas vietas un piekritības mājokļi un to privatizācija piederas Ekonomikas ministrijai (EM). Likumdevēja un valdības krēslos saskaitīju turpat vai desmit bijušos ekonomikas ministrus. Taču viņu absolūtā pasivitāte un piedalīšanās likumos par dzīvokļiem iegrozīt „zemes baronu” peļņu palielinošas normas rosina pamatotas aizdomas, ka viņi/viņas tajos krēslos iesēdušies ar nolūku nosargāt savu lielo noslēpumu, ka viņi savā EM-laikā „neko labu dzīvokļu privatizācijas nozarē nav izdarījuši”.

Atbildēt

Vienā vecā mamiņā

04.12.2022. 13:08

»

anti soross

Aizliedz skaidras naudas lietosanu,palielina nodoklus,trauce bankas konta atversanu,bet visur izkar zilidzeltenas lupatas


"izkar zilidzeltenas lupatas"
------------------------
Cilvēki esiet modri!

Šito kvemļa lakstīgalu vajag atcerēties.

Atbildēt

hi hi

04.12.2022. 12:30

»

romānu rakstītājam

Vai tu jau parakstījies www.manabalss.lv par deokupāciju un CCCP imigrantu repatriāciju uz rodinu


tu no to 44 "trimdinieku" ataudzes,nevari taču pa gadiem būt šucmanītis,brauc ka pie savējiem uz jankiju,kļava lapas zemi,kenguru zemi,ČAVA.

Atbildēt

romānu rakstītājam

04.12.2022. 12:09

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Vai tu jau parakstījies www.manabalss.lv par deokupāciju un CCCP imigrantu repatriāciju uz rodinu????

Atbildēt

lauķis

04.12.2022. 06:22

»

Gopņiks

Kombinācija, ar jenotiem, drīz beigsies! JV ies saskaņas pēdās, un varēs stenēt opozīcijā


Visas partijas aizies pa skuju taku kopā ar visiem partijniekiem.

Atbildēt

Gopņiks

03.12.2022. 22:22

»

?!

kas zina,sakiet,vai jaunvēlētā "vairākuma" vienotās kolicijas kopas saime jau darbojās


Kombinācija, ar jenotiem, drīz beigsies! JV ies saskaņas pēdās, un varēs stenēt opozīcijā!

Atbildēt

Anti colorados

03.12.2022. 20:25

Kad cekist sleseris saņēma 50 štukas pabalstu par otpriska piedzimšanu, tad neuzstāja ka vajadzētu ieviest griestus, bet tagad šim nelietim vajadzīgi griesti,pēc izspēlētā teijātera ar 570%

Atbildēt

foršas peršiņas

03.12.2022. 19:43

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


un trāpīgas

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

03.12.2022. 19:05

»

HT

Feodāļi ministrijās kāļiem vien! Katrs sēž uz ķebli ar trīs kājām - ministrijas piepildās ministru biedriem, kungiem - visām “modernās valsts” algotām partijām vajag ienesīgas darbvietas ministrijās...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

Mediju ziņa (02.2015.): "Tas, ko drīkst nosacīti saukt par tautas pārvaldīšanas tehnoloģiju, sastāv no divām daļām. Viena daļa ir politkorekta, bet otra daļa ir nepolitkorekta. Vara tautas pārvaldīšanā var izmantot gan morāli atbalstāmu un sociāli cienījamu tehnoloģiju, gan amorāli antihumānu un sociāli necienīgu tehnoloģiju. Turklāt sociāli cienījamo tehnoloģiju neviens neslēpj no tautas un atklāti informē sabiedrību par šīs tehnoloģijas pielietošanu, bet sociāli necienīgo tehnoloģiju cenšas slēpt no tautas un par tās pielietošanu atklāti neinformē sabiedrību." ... ( apt.cit.vied.aut. - zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija "Tautas pārvaldīšanas nepolitkorektās receptes" )
-------

'MOTO':
"Nelidot augstāk par vistu kūts laktu,
vismīļāki domāt par dējamo kaktu!..."
/ Vilis Plūdon(i)s, iz poēmas "Uz saulaino tāli" /
-------

"Latv(ĀŅ)u LUMPE.ŅU "morālētisko pamatvērtību" Kodekss."
( "latv(ĀN)ijas SILES valsts titulnācijas" 'status quo', fragmentāri )
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

Pasaules Tautām, kam Valstis IR savas,
"Globālā kontekstā" pārsvara NAV(a) ~
Vairumam atliek vien sapņot un cerēt,
Normālai Valstij par Nāciju derēt...
...
Valsti, kas dzimusi Brīvības cīņās,
Varas un SISTĒMAS zombiji mīņā,
Sū#os pie SILES, ko ķēza jau gadiem,
Cūk.lopu varza ar "draugiem un radiem".

"Nācijas līderi" LUMP.EŅU baru,
Spiež "valsti mīlēt" un "respektēt varu"
(TĀDU, kas vājprāta muŗgos vien rādās),
"Cērpot kā aunus" - pirms "noģērē ādas":

"NOZOMBĒT "nāciju" - problēma maza!
"Latv(ĀŅ)u LUMP.EŅU Kodeksā" drazas,
Sabāzts pa pilnam, no vāka līdz vākam ~
"Primāros" fragmentus "sprediķot" mākam:

"Kodeksa" tēzes kā "mantru" būs zināt!!!
(Tāpēc - tās dienišķi vērts "atsvaidzināt",
Latv(ĀŅ)u LUMP.EŅIEM, veciem un jauniem,
"Klusajiem mī#ējiem" & "cērpamiem auniem"):

"Nācijai" - paklausīt VISAM, ko saka!!!
('biedri' no "priekšstāvju" sugas, kam fraka,
Nokārta "bļembukiem", bet - "neiet kopā",
Sen jau uz ŗumpja, kas nobarots lopā...)

"Partiju" SISTĒMA "valstī" ir "svēta"!!!
(BEZjēgā zaglīga, stulba, NE lēta,
"Tumbočkām" pilnām un "konceptiem" tukšiem ~
Citāda neder ne SILEI, ne rukšiem...)

Nemurkšķēt "vietvalžiem" pretī, ne vārda!!!
(Kaut vai - spļauj ģīmī, min sū#os un spārda,
LUMP.EŅUS pašus, šo ģimenes, dzimtas,
Draugus un paziņas, versijās simtās...)

Vergot par grašiem un kredītu klaušām!!!
(Kurus "pa fikso" var "iebarot" aušām,
Reklāmu ZOMBĒTIEM "onlaina" spamā ~
"Pisness", kam lobiji "augstajā namā"...)

Nodokļus bleķot, kaut - iznīkstot badā!!!
('Kāpostu' VID'am un SISTĒMAI gādāt,
"juristiem pofig" (?!) - lai plēš "ķēķa tiesas",
Pēdējo skrandu no LUMP.EŅU miesas...)

LIKUMIEM - uz(spļaut): NE zināt, NE pildīt!!!
(Lai var ar "shēmām" SEV "pisnesu sildīt",
Tie, kas šmauc LUMP.EŅUS "tiesību vārdā",
"Klientiem" NEJĒGĀM "piešujot bārdas"...)

Žaunas - uz krampi, ar zobiem pret sienu!!!
("B(ļ)auris", kurš "palaidīs purkšķi", kaut vienu,
N-tajām "struktūrām" trāpīs iekš nagiem ~
Tur TĀDIEM "izrakstīs fiksi pa ragiem"...)

"Viedokļus" tiražēt - TIKAI pa glupo!!!
(Mē.dekļu "vietnēs" kur "komentus" čupo,
BEZjēgas LUMP.EŅI, vākušies kopā,
Ieņirdzot Valodu pakropļot, lopā...)

Boksterēt - 'twitter"-a spamu (ar pūlēm ~
LUMP.EŅIEM 'profīta' dirnēt pa "šūlēm",
NAV [vairs] nekāda, jo - "vienrievu fiškās",
Sū[nas] tās pašas, kas "taisnajās kiškās"...)

Mē.dekļus zaurēt, līdz - "ačas uz kātiem"!!!
(CEN.ZŪRAS kastrēts, priekš inertiem "prātiem",
ZOMBĒJUMS, piegānot "valsti" līdz malām,
Latv(ĀŅ)u LUMP.EŅUS piebeidz, pagalam...)

"(G)eirōpas kolChōzu" - slavēt un balstīt!!!
(Tāpēc, ka "shēmot" var LUMP.EŅU "valstī",
"Bufera zōnu" priekš "hibrīda kara",
BrjukSILES "provinces" cūk.lopu vara...)

"Pārdīķa saimniekus" - klausīt un godāt!!!
(Tāpēc, ka "valsti" šie 'nolaist grib podā' ~
Uzrīdot Kaimiņiem LUMP.EŅU vaukšķus,
[P]iesūtot OKUPĒT gangsteru 'taukšķus'...)

"Ietusēt" - "soctīklu" bedrēs & zīst "spaisu"!!!
(HUĻI, bļin, "draugosies" ar svaigu gaisu,
Defektīvs "lohs", kam par "jevrōpas naudu",
LUMP.EŅA "dzīve" svilst smirdot, "ar baudu"...)

"Ģimenei" - ņemt TIKAI dzimumu savu!!!
(Štrunts, ka nav bērnu, kas turpinās tavu,
"p!dara" sugu – ar "lepnuma" naidu,
"partneru" barā var drāzties pa "prrraidu"...)

Šprices un uzpurņus – slavēt un lūgties!!!
(Nevis - ar "vakceru" zombijiem 'plūkties',
Smīnot par 'valdošo locekļu' shēmām,
COVIDA "globālā pisnesa" tēmā…)

Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

Galvenais - VISS lai pēc "Kodeksa" 'rullē'!!!
(Citādi - "latv(ĀŅ)u valsts" būs "pa nullēm" ~
SILEI ciet[s] "vāks", zaudēs cūk.lopi svaru,
SISTĒMA nosprāgs un 'pakāsīs' varu...)"
...
LUMP.EŅU "nācija", ZOMBĒTA truli,
Pasaulē aizklīst ( ar "ubaga kuli" ) ~
Normālas Valstis par mājvietām meklē:
"Pieriebies "latv(ĀŅ)u SILES valsts" peklē..."

Zaudēta Valsts, izdziest Tauta kā liesma,
Vēl tikai - "Jevropas provincē" dziesma,
Klusa ( kā "Rekviēms" ) izskan, jo sūra:
"Reiz BIJA (Tēvzeme), pie Dzintarjūras..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

interesanti

03.12.2022. 18:58

»

tas labi

vienreiz tāk jasasit tas ruskii mir


kāpēc?

Atbildēt

patiesībā

03.12.2022. 18:53

»

jautājums

Tad kas ko te mainītu


ir 2 varianti - mazticami reālistiskais un neticami fantastiskais:

1. Mazticami reālistiskais - atlidos citplanētieši un visu sakārtos šajā valstī kā pienākas.
2. Neticami fantastiskais - latvānieši paši visu sakārtos savā valstī kā pienākas.

Izvēlies ko vēlies un gan jau viss būs labi. Vai arī nebūs, bet tad viss būs galīgi *irsā.

Atbildēt

?

03.12.2022. 18:47

»

jautājums

Tad kas ko te mainītu


Kas tevī ko mainīs? Varbūt Tev jāmācās? Esi taču idiots!

Atbildēt

Miers baro, pederastija nes postu, karu

03.12.2022. 18:37

»

tas labi

Tev patīk ruskii mir no kura pats atbēgi te


Protams labāk krieva miers, ne ka tavu pederastu sātanisms, kuru Tu te ievazāji!

Atbildēt

Aleksandrs Poika

03.12.2022. 18:36

..interesanti...kas tic saukļiem...Latvieši, kā bija bauri, tā paliks..palasot komentārus to var secināt...nejēgu bars...

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

03.12.2022. 18:34

MALACIS KRIŠTOPĀNA KUNGS,no tribīnes ielika ameram karinam ausēs un acēs redzamo.Ne dieniņas miera vienotās kolicijas mazākuma kopai.Patiesību ačelēs!

Atbildēt

ja kas

03.12.2022. 18:31

ja nepatīk, kas notiek video, tad ir jau vēl cita izeja, klusiņām sēdēt,smaidīt un ik pa brīdim aplaudēt

Atbildēt

tas labi

03.12.2022. 18:24

»

?

Tev patīk būt LGBT savienības sātanistu vergam


Tev patīk ruskii mir no kura pats atbēgi te?

Atbildēt

?

03.12.2022. 18:16

»

tas labi

vienreiz tāk jasasit tas ruskii mir


Tev patīk būt LGBT savienības sātanistu vergam?

Atbildēt

Lasītājs

03.12.2022. 18:13

»

tikai

Tiesa gan-Jūs to zināt, es to zinu..bet vairums to nezina..citādi tak paši no sava brīva prāta neskrietu vēlēt


Un ko tas mainītu? Atrastos kāds kas par mazāku naudiņu tiktu saeimā? Viņš būs labāks? --- diez vai.

Atbildēt

tikai

03.12.2022. 18:05

»

Lasītājs

Par to ir rakstā. Vieni feodāļi plēšas ar otriem, tas labi--- tā arī parastais cilvēks var uzzināt, kā tas viss tur notiek. Mums nav bagātnieku, kas nav zadzis,tikai noķerto nav


Tiesa gan-Jūs to zināt, es to zinu..bet vairums to nezina..citādi tak paši no sava brīva prāta neskrietu vēlēt...

Atbildēt

?!

03.12.2022. 18:01

»

anti soross

Aizliedz skaidras naudas lietosanu,palielina nodoklus,trauce bankas konta atversanu,bet visur izkar zilidzeltenas lupatas


kā SUVERĒNAS un NEATKARĪGAS ZEMES parlamenta tribjunā var izkārt režisēta huntas apvērsuma un karojošas vairāk kā 8 gadus valsteles praporu?!

Atbildēt

anti soross

03.12.2022. 17:00

»

skaidrībai

Šie kungi "apsaimnieko" Latviju ar feodālām metodēm


Aizliedz skaidras naudas lietosanu,palielina nodoklus,trauce bankas konta atversanu,bet visur izkar zilidzeltenas lupatas.

Atbildēt

HT

03.12.2022. 16:38

»

Šie ir modernie Ļeņina ideju pārņēmēji


Latvijas huntas, kas izveidojās kovidafērā, ideoloģija ir švābes žīdu kibuca ideoloģija bez īpašuma, bez cilvēktiesībām un sociālā reitinga punktu kredītsistēmā ar elektronisko naudas norīķinu kārtību. Tā kontrolējot ikviena ienākumus un izdevumus pa Smiltēna diagonālēm starp ministrijām “zaļajā kilnata un enerģētikas politikā”.

Lai Latvijas kibucu padarītu patiesi viegli pārvaldāmu ar lielu nabago skaitu, jābūt sodu sistēmai. Tāda jau ir ar 30 huntas iestādēm. Papildus būs Zaļā policija. Tiks bloķēti uzņēmumu naudas konti pie mazākā pārkāpuma.

Lai kibucs būtu visaptveroši politiski īsts, Rīgas pilī jābūt žīdam, kas stāsta, ka latviešu valodai jābūt mūžīgai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: