Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lelle

04.10.2018. 05:08

Žēl ka pie mums nav uzradies neviens Navaļnijs, kas spēj tautu pacelt un izvest ielās.

Atbildēt

Lelle

04.10.2018. 05:06

»

Apmierinātais

Jaukā Tauta, kamēr Jūs nesapratīsiet un nepieņemsiet Aksiomu - "bijušie" Komunisti, tagadējās "daudzās" Latvijas partijas, zem dažādiem nosaukumiem, veidojumiem un krāsām, ir vieni un tie paši Komunisti, kuri ir uzveidojuši sev personīgo komunismu, ka tā ir viena un tā pati partija, tikai tagad paslēpusies...


Pievienojos! Tāpēc vairs nesekoju kas notiek Latvijā, bet uzmanīgi sekoju kas notiek Krievijā. Kartotēkas orģināli tika aizvesti uz Maskavu un tur stāv neizķidāti. Līdzko Krievijā kritīs Pļutera banda un pie varas nāks jaunie, visa kartotēka atgriezīsies Latvijā....tad tik ieraudzīsim brīnumus....un tad arī sāksies Latvijas atgūšanās no šitā murga.

Atbildēt

Lelle

04.10.2018. 04:57

Kas Tu esi Skumjais Bruņiniek?! Esam saskrējušies portālos bieži, pēdējā laikā maz, jo pati vairs neinteresējos kas notiek šai Muļķu un bandītu valstī. Balsot iešu un aizinu visus pārējos, tikai ne par vienu veco nelieti!!!!
Parakstos te zem katra Tava vārda!!! Gaisā virmo pārmaiņas un Finka pareģojums arī joprojām nekur nav pazudis. Svēti ticu, ka zagļi sēdēs cietumā un izzagto valsts naudu izdosies no ofšoriem un ārzemju kontiem atgriezt Latvijas budžetā. Man radagabals strādā vienā lielā ārzemju bankā, viņš redz kas tur darās.....

Atbildēt

Apmierinātais

03.10.2018. 01:46

»

Kropli meklē kropļus?

Neizdosies, ja jau lamājas un apsaukājasm, tātad ir pareizais ceļs balsot par noniecinātiem. Šīm partijām nav korupcijas skandālu 0 tātad tās ir "launās"partijas, neņems netīro naudu un nedos par meliem naudu...


Nu tādiem kropļiem kā tu, kropļi JKP un V ļoti patīk, tāpēc ka tās ir gatavas tev atļaut reklamēt pederastiju.
Bet patiesībā komunisti bija, ir un paliek komunisti, viņi nekad nav bijušie, viņu bērni ir komunisti un viņu mazbērni būs komunisti, līdz devītajam zaram ieskaitot.
P.S.
Tas attiecas uz visām partijām Latvijā, tieši šī iemesla dēļ es nekad neesmu gājis uz vēlēšanām un līdz ar to neesmu piedalījies noziegumā "4. maija republika".

Atbildēt

Kropli meklē kropļus?

02.10.2018. 23:24

»

Vienotība ir mafiozs veidojums

un JKP un Par ir tās kroplās atvases


Neizdosies, ja jau lamājas un apsaukājasm, tātad ir pareizais ceļs balsot par noniecinātiem. Šīm partijām nav korupcijas skandālu 0 tātad tās ir "launās"partijas, neņems netīro naudu un nedos par meliem naudu,

Visus taisnīgos mafijas apsmej, padzen, apmelo, aprej.

VIENOTĪBA un JKP - tās ir tīras partijas no korupcijas. Ja ir Vienotībā bijušas kļūdas vadībā, savstarpējā neiecietībā - tas ir visās partijās un tas nemaz nenozīmē, ka par to nevar balsot.

Bet Vienotībai bija jāiet koalīcijā ar latviešu partijām, lai izveidotu valdību, lai ietekmētu un tā guva milzīgu uzvaru Kārļa Šadurska un tās partijas vadībā - krievu bērnu segregācijas SKOLU REFORMA, ko TB/LNNK - latvietības sargi nemaz necentās realizēt.

Par to viņus jānonīcina> Un kas to dara - Saskaņa un TB/LNNK/NA gan jau visvairāk. Arī JKP paziņo "stingro stāju" pret prokremliskajiem censoniem un NOMAS latviešienm, kas iestājās riet NE -SaSkaņas(SS) stabulē (neries, sodīs, bīstami).

Atbildēt

Profesors Haoss

02.10.2018. 19:26

ļaužu prātos un rakstos nu jau iesācies pilns haoss. Par to priecājas visi mūsu nedraugi un atsevišķi nobaidūtie kon kurenti, kāq ir - TB/LNNK/NA, ZZS un promaskaviskais Gobzems.

Vēlētāji, mostieties, LATVIJA BRIESNMĀS ar pašu savējo nodevību, ar pašu apkarošanu.

Paldies Jaunajai Konservatīvajai partija (JKP) par konsekvenci, par atklātību, izturību. V\ēlešanu karš iet pinā sparā. Āksts KAKTUSS ar saviem gobzemiem dara melno darbu. Pats āksts izskatās slims un kaut kādu vielu nomāksts, dod vaļu citiem ākstiem gobzemiem. Pašām pilna pakaļa, tādēl grib uz citu apsaukāsnas fona izskatītie labāk.

GOBZEM. par tādiem blefotājiem vēlētāji nebalso, vai tu to nezini. Tā ka tev, Gobzem, Saeimu neredzēt. Labāk taisnojies advokātu padomei par divām lietām, ko tā, liekas pārbauda.

Atbildēt

Apmierinātais

02.10.2018. 12:59

Jaukā Tauta, kamēr Jūs nesapratīsiet un nepieņemsiet Aksiomu - "bijušie" Komunisti, tagadējās "daudzās" Latvijas partijas, zem dažādiem nosaukumiem, veidojumiem un krāsām, ir vieni un tie paši Komunisti, kuri ir uzveidojuši sev personīgo komunismu, ka tā ir viena un tā pati partija, tikai tagad paslēpusies zem daudzām un dažādām maskām vienlaicīgi, ka šai komunistu partijai neinteresē nekāda Latvija un Latvijas Tauta, ka šie komunisti ir tie paši, kuri šodien Liberasti-piderasti-komunisti-KGBešņiki-NKVdisti-Čekisti, tikmēr jūs drāzīs pakaļā kamēr vien viņiem būs spēks, tikmēr čekas maisi gulēs pagrabā un neviens viņus neredzēs, tikmēr tieslietu sistēma darbosies viņu interesēs, tikmēr viss ko viņi darīs būs virzīts tikai uz vienu mērķi, Latvijas un Latvijas Tautas iznīcināšana, jo par to viņi ir saņēmuši naudu, un lielu naudu, un šī nauda ir jāatstrādā un jāizpilda uzdevums - Latvijas un Latvijas Tautas iznīcināšana.

Atbildēt

f

02.10.2018. 08:22

Laba analīze !

Atbildēt

Vienotībai 0% reitingu

01.10.2018. 21:31

Vienotība ir mafiozs veidojums, kas nespēj iztikt bez provokācijām, diversijām pret pašas tautu. Var uzskaitīt OIK un LM ekonomiskās diversijas, provokācijas saistībā ar Zaķa un Āboltiņas vēlēšanu skandāliem, ūdensmetēju demonstrēšanu valsts svētkos, Mūrnieces agresiju pret tantēm Bauskā. Vienotība ved valsti fašistiskas, pilnībā kontrolētas, pie tam izlaupītas virzienā, kurā sabiedrībai nav reālas varas pār koridoros un pirtīs pieņemtajiem lēmumiem.

Atbildēt

Atbrivotajs

01.10.2018. 16:03

Vienotiba savilka vecos komunistus kgb seksotus no LU ,tie ari sagrava partiju ...

Atbildēt

Dumjais bruņinieks

01.10.2018. 15:30

Atkal pie visām nelaimēm vainīgi tikai 3 A. Cik var stumt to tuftu.

Atbildēt

lauķis

01.10.2018. 15:16

»

!

Nu tak Vienotība ne ar ko neatšķiras no ZZS, tādi paši zagļi un shēmotāji, tikai atšķirīgi patiesā labuma guvēji, un tā nav tauta


Visas partijās valda noziedznieku pasaules principi.Ja vēlies tikt spicē , tev ir ,,jasasmērējas,, , bez skeleta skapī tevi nevarēs raustit aiz auklinam un kontrolēt.Un tieši tas pats notiek koalīcijas padomē.
Balso par ko gribi , tik un tā vinnes KOALĪCIJA.

Atbildēt

Stulbenis

01.10.2018. 14:50

Latviešu mēsli villojas. Lopiem lopu daba.

Atbildēt

to !

01.10.2018. 14:48

»

!

Nu tak Vienotība ne ar ko neatšķiras no ZZS, tādi paši zagļi un shēmotāji, tikai atšķirīgi patiesā labuma guvēji, un tā nav tauta


Vienotība neatšķirās no SC un izņemot vienu, par pederastijas mācibas ieviešanu skolās, balsojumu, visi pārējie tiem bija Vienoti & Saskaņoti.

Atbildēt

!

01.10.2018. 14:45

Nu tak Vienotība ne ar ko neatšķiras no ZZS, tādi paši zagļi un shēmotāji, tikai atšķirīgi patiesā labuma guvēji, un tā nav tauta!

Atbildēt

Uldis

01.10.2018. 14:45

Ieliec svaigu ābolu kastē pāri puvušus ābolus: Rinkēviču, Kozlovski un Ķirsi un pēc nedēļas visa kaste būs vieni puvekļi, tikai kastē jau nemaz nebija nevainojami āboli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: