Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gatis

02.06.2022. 17:27

»

bridejs

Latvijā piektās kolonas pārstāvji ieņem ministru amatus


un viņas bezjēdzīgā darbošanās šajā amatā to pilnībā apliecnāja. Krievs visur ir un paliek krievs.

Atbildēt

bridejs

16.04.2022. 10:47

Latvijā piektās kolonas pārstāvji ieņem ministru amatus.

Atbildēt

Помоги Украине!

15.04.2022. 00:20

Выявляй дезертиров !!!Латвия правовое Государство!И Мы все должны активно помогать Украине выявляя дезертиров позорно бежавших с Украины !Пока наш екс депутат Юрис Юрашс воюет они тут с плакатиками тусят .

Atbildēt

karmas likums

11.04.2022. 13:11

»

3s

Bailēs no krieva piečurātai pastalai, zīmējot ar pirkstu pasaku valstības teritoriju uz Latvijas globusa, nekas cits neatliek kā cerēt, ka kādu sodīs viens, otrs vai trešais, bet noteikti ne viņš. Un tikai tāpēc, ka kāds krievs tev ir iedevis pa muti


Pelnies vien! Katrs tavs komentārs vismaz kādam krievam nodrošinās mokpilnu nāvi, no ukraiņa, turka, taliba, kaukāzieša, tatāra, vai ķīnieša rokas, bet ņemot vērā to, ka vismaz 3 miljardi pasaules iedzīvotāju vēlas, lai jūs, nolādētie sadisti un pederasti, vairs nesmirdētu uz Cilvēku planētas, tad dzīvi palikušie krievi apskaudīs tos, kas jau būs ieņēmuši labākās vietas uz Kabzdona kuncertu.

Atbildēt

3s

11.04.2022. 08:05

»

to 3s

Pietiek jau tikai ar to, ka esi krievs, lai tev būtu jāatbild par visām tavas, necilvēku, sugas īpatņu pastrādātām zvērībām. Es paļaujos, ka starptautiskais tribunāls ar vienu tiesas spriedumu notiesās visu krievu pasauli par noziegumiem pret cilvēci un tad katrs skolnieks tevi varēs nobeigt kā tarakānu...


Bailēs no krieva piečurātai pastalai, zīmējot ar pirkstu pasaku valstības teritoriju uz Latvijas globusa, nekas cits neatliek kā cerēt, ka kādu sodīs viens, otrs vai trešais, bet noteikti ne viņš. Un tikai tāpēc, ka kāds krievs tev ir iedevis pa muti.

Atbildēt

Gatis

11.04.2022. 02:27

»

Pauks

Tad kā cienījamā ministre izskaidros to ka strādājot policijā ir obligāta prasība ideāli zināt krievu valodu? Un kāpēc policists policijas iecirknī tevi uzrunā vispirms krieviski


Tāpēc, ka šie indivīdi par to netiek atbilstoši sodīti un valsts valodas zinbāšanas un lietošana netiek regulāri un stingri kontrolēta. Viņi ļoti vaļīgi šeit jūtas un ne bez iemesla.

Atbildēt

Pedro

11.04.2022. 00:51

Palīdzība grūtībās nonākušiem cilvēkiem.
Mēs esam šeit ikvienai nopietnai personai, kurai ir projekti un kam nepieciešama palīdzība šo projektu īstenošanai. Lūdzu, sazinieties ar mums pa whatsapp pa tālruni +37125222669 vai Viber pa tālruni +33755409845

Atbildēt

to 3s

10.04.2022. 16:29

»

3s

Naciķiem visas cerības uz to, ka menti atkārtos kovida laika plānu: pēc rīkojuma medīt cilvēkus un uzņēmumus. Ja vēl krievs un īstākā letiņa nostučīts, nu, tad sapnis! Tad amatā pasprukušais balodītis būs pizdiec, ku' labs


Pietiek jau tikai ar to, ka esi krievs, lai tev būtu jāatbild par visām tavas, necilvēku, sugas īpatņu pastrādātām zvērībām. Es paļaujos, ka starptautiskais tribunāls ar vienu tiesas spriedumu notiesās visu krievu pasauli par noziegumiem pret cilvēci un tad katrs skolnieks tevi varēs nobeigt kā tarakānu.

Atbildēt

Uldis

10.04.2022. 16:23

Tie, kas Čevera, Turlā, Godmaņa, Jaundžeikara, Mūrnieces un Kozlovska laikā taisīja spožu karjeru, visi ir nelojāli un tā kā Golubeva tos aizstāv, turklāt vēl čekistu un pederastu partija, ko viņa pārstāv, liek apšaubīt viņas lojalitāti.

Atbildēt

:)))

10.04.2022. 15:36

»

!!!

Sāc ar sevi


Viņu utilizē regulāri, tai skaitā LDz viņu jau utilizēja kā pārstrādei nederīgu atkritumu.

Atbildēt

Spilgts piemērs

10.04.2022. 15:06

LSM rakstā «Kultūršoks»: Vai kritīs piemineklis Uzvaras parkā? LKS hazāržīds atklāti kurina nacionālo naidu -
LKS priekšsēdētājs Miroslavs Mitrofanovs uzskata, ka pasākumiem, lai atturētu sabiedrības daļas plūsmu, sekas var būt bīstamas, bet pieminekļa nojaukšana var izraisīt vardarbību.
Kur ir kriminālprocess pret šo LKS mērgli par reālu nacionālā naida kurināšanu masu medijos? Nav, jo Iekšlietu ministrija ir prokrieviska Nacionālā naida ministrija, un VP ir prokrieviska nacionālā naida iestāde, kas kalpo krieviem un hazāržīdiem.

Atbildēt

ah-ha

10.04.2022. 12:40

»

Valsts policija melo

Ukrainā nav kara...


švaks tev feiciņš,feicīte vien sanākusi,unikālais lasītpratēj

Atbildēt

fakts

10.04.2022. 11:08

Golubevas zilās meitenes,policijā vīriešu nav.

Atbildēt

NU RE

10.04.2022. 09:44

TEICU-bidlu armijā narkotikas, šodien dzirdēju apstiprinājumu, you tube Gončarenko. puķins tonnām saveda, ne jau sev.......................'par attīstību'

Atbildēt

Pauks

10.04.2022. 09:39

Tad kā cienījamā ministre izskaidros to ka strādājot policijā ir obligāta prasība ideāli zināt krievu valodu? Un kāpēc policists policijas iecirknī tevi uzrunā vispirms krieviski?

Atbildēt

delta

10.04.2022. 08:32

Ja tu neesi nostučījis nevienu policistu, tu esi putinists.
Tā es sapratu.

Atbildēt

Manas domas

10.04.2022. 07:55

Policījā ir jāpievērš vairāk uzmanības tiem priekšniekiem ,kas tik krievus bīda amatos.

Atbildēt

3s

10.04.2022. 07:48

Naciķiem visas cerības uz to, ka menti atkārtos kovida laika plānu: pēc rīkojuma medīt cilvēkus un uzņēmumus. Ja vēl krievs un īstākā letiņa nostučīts, nu, tad sapnis! Tad amatā pasprukušais balodītis būs pizdiec, ku' labs.
Paldies par pravietojumu pateiksiet vēlāk.

Atbildēt

Valsts policija melo

10.04.2022. 06:53

Ukrainā nav kara!

Ja uzsāk un runā par karu, tad karam jābeidzas ar kādas karojošās puses kapitulāciju. Tāds nav globālo plānotāju plāns!

Kremļa mērķi ir citi. Tāpēc runa ir par mērķoperāciju Ukrainā. Tādu vai citādu.

Ja nav kara, tajā navar ne vinnēt, ne zaudēt.

Kas tad vada miera līguma sarunu līguma noslēgšanas sarunas līdz vismaz 7. maijam pēc Mariupoles plānotās krišanas?

Militārās specoperācijas plānotāji, cionisti, ar savu pārstāvi Abramoviču no Londonas un ebreju interešu pārstāvi Borisu Džonsonu! Boriss Džonsons, Lielbritāijas premjerministrs, no malas vērojot, ir vispasīvākā persona militārajā konfliktā, kas juridiski un militārajā terminoloģijā nav karš. Jo nav kara pieteikuma, nav plāna iznīcināt Ukrainu ar okupāciju un kapitulāciju utt. Tas vienreiz jāsaprt pareizi.

Tomēr tieši B. Džonsons ir visieinteresētākā persona. Apgādājot Zeļenski ar ieročiem, Džonsons Zeļenski ir padarījis par savu ķīlnieku manipulācijās ar ieroču piegādi un “miera līguma noteikumiem”. Ja Džonsons saziņā ar ASV pārtrauks ieroču piegādi, Zeļenska Ukrainai var klātes pavisam plāni. Gadījumā, ja Zeļenskis nepiekrīt parakstīt Džonsona un ASV “miera līguma” dokumentus, kas apmierinātu visas puses. Krievija iegūtu Ukrainas demilitarizēto zonu bez perspektīvas iestāties NATO, žīdu nacisti, cionisti, ar Džonsonu un Abramoviču iegūtu Krimas Hazāriju - jauno Izraēlu, bet Zeļenskis saglabātu Ukrainas valstiskumu vismaz daļā no bijušās Ukrainas teritorijas. Tas arī bija iemesls, kāpēc KF armija atstāja ielenkto Kijevu. Jo Vācija nule paziņoja, ka tās ieroču rezerves, ko piegādāt Ukrainai, ir izsmeltas. Bet Džondons tikko bija ieradies pie Zeļenska, lai apspriestu “miera līguma tekstu”, nevis jaunus ieroču piegādes termiņus.

Ebreju miljardierim ar klubu “Čelsija”, jahtu un dārgiem nekustamiem īpašumiem Londonā Abramovičam no Londonas nav uzliktas sankcijas.

Militārās operācijas plānotāji ļaus Krievijai “saglabāt seju” ar parādi 9. maijā Sarkanajā laukumā it kā “uzvarā pār nacismu”, protams, cionistu izpratnē, Kremli “uz stulbo” izmantojot militārā specoperācijā pret Ukrainu, ko ar ebreja Zeļenska piekrišanu sadalīs vismaz 4 daļās. Vai trijās.

Patiesie operācijas plānotāji un ieguvēji, Zeļenskim, ebreju marionetei, atsakoties no Krimas diplomātiskā ceļā, būs žīdu nacisti, cionisti, ar Jauno Hazāriju - Izraēlu Krimā un piecos Ukrainas dienvidu apgabalos.

Bez militāras specoperācijas Ukrainā nebija citas “nepārvaramas varas”, lai Zeļenskis atdotu Krimu un dienvidu piecus apgabalus žīdu nacistiem, cionistiem, Jaunajai Hazārijai.

Zeļenskis jau ar saviem pēdējiem tekstiem sagatavo tam ceļu, vien visi gaida Mariupoles jautājuma atrisinājumu. Arī Zeļenskis. Pārējais ir žīdu nacistu tejāteris.

Kad būs jaunā Izraēla, plānotāji plāno Irānas uzbrukumu Izraēlai, lai ar “nepārvaramas varas apstākļiem” žīdi no Izraēlas pārceltis uz jauno Hazāriju- Izraēlu esošajā Krimas republikā.


https://www.google.lv/amp/s/www.pravda.com.ua/rus/news/2022/03/30/7335834/index.amp

Atbildēt

Fēlis

10.04.2022. 06:43

Vatņiku pāraudzināt nav iespējams, jo smadzeņu vietā kremļa propaganda. Vatņiku var tikai utilizēt.

Atbildēt

kaņepju pīpētāju

10.04.2022. 00:22

»

un vispār YOU TUBE LEON WEINSTEIN

KRIEVU CILVĒKU SPRIEDUMI PAR KRIEVU CILVĒKIEM. LABĀK NEPATEIKSI


paplašinātām zīlītem ieskaitot

Atbildēt

un vispār YOU TUBE LEON WEINSTEIN

10.04.2022. 00:21

KRIEVU CILVĒKU SPRIEDUMI PAR KRIEVU CILVĒKIEM. LABĀK NEPATEIKSI.

Atbildēt

cerams, ka nu vairs otru algu no puķina

10.04.2022. 00:20

nesaņems...krievam taču nav dvēseles...viss par naudu. pavļiks māti tēvu nodeva...krievenes par naudu sūta mirt dēlus...

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

09.04.2022. 20:20

»

robot

Armand, sveiks


Mani sauc Jānis :) Bet Armandam ļoti daudzos jautājumos piekrītu :):):)

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

09.04.2022. 19:38

Par to, ka policisti ir lojāli, nav ne mazāko šaubu. Labs policists ir kā labi dresēts polcijas suns, kurš pēc komandas fass skrien norādītajā virzienā un neuzdod liekus jautājumus. Kā vecajā poļu filmā "Nākotnes amazones" (Seksmisija) vienas epizodes sarunā: "Tu domā? Tātad esi slima! Vesels organisms nedomā, tas funkcionē!" Labs polcists nedomā, viņš funkcionē.
Baidos, ka kadru tīrīšanas un citu akciju rezultātā vietējā policija sastāv pārsvarā no labiem policistiem. Vakar bija jātrenkā antivaxeri, šodien jātrenkā tie, kas pietiekami skaļi nebļauj "Nāvi Putinam!", rīt būs pavēle no augšas trenkāt tos, kas 5x dienā nelūdzās uz Meku... Labam policistam poh - tikai jānorāda virziens un japasaka fass... un viņš funkcionē.

Atbildēt

Egils

09.04.2022. 19:17

Nav noslēpums, ka latvijas policijā komunikācijas valoda ir krievu. Kompānijā kur ir desmit latvieši un viens krievs, visi runās krieviski.

Atbildēt

P.

09.04.2022. 18:02

> kriminālā vai administratīvā atbildība par (...) Ukrainas atbalsta nopēlumu.

Tātad jebkuru, kurš ir paziņojis, ka «atbalsta Ukrainu», vairs nedrīkst kritizēt nekādā veidā, jo tas būs «nopēlums».

Kāpiet ārā, atbraucām.

Atbildēt

pameklējiet, atrast neiespējami

09.04.2022. 17:57

»

vai tik tas

M.Gulbis pats nav sapinies ar krievu specdienestiem


Latvijā daudz grūtāk ir atrast tādus, kuri nebūtu sapinušies ne tikai ar krievu, bet arī ar citu valstu spečiem.

Atbildēt

vai tik tas

09.04.2022. 17:31

M.Gulbis pats nav sapinies ar krievu specdienestiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: