Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jautājums

02.10.2022. 08:36

»

jautājums

kā kaut kas var būt neatkarīgs kādā valstī, kur cilvēki paši baidās no visa publiskā


tādi cilvēki, tāda tauta jau pēc savas būtības ir atkarīga-dibini ko vien gribi..

Atbildēt

jautājums

02.10.2022. 08:35

»

https://sites.google.com/site/govlawyerlv/

1. Kiršteina teksts...


kā kaut kas var būt neatkarīgs kādā valstī, kur cilvēki paši baidās no visa publiskā?????

Atbildēt

https://sites.google.com/site/govlawyerlv/

02.10.2022. 06:08

1. Kiršteina teksts
atbilst jau Brežņeva laikā
Eiropas Cilvēktiesību tiesas
noteiktajam vārda brīvības standartam,
bet Saeimas normas tam neatbilst.

2.
>Konstitucionālās uzraudzības jautājumus lēma >Augstākās tiesas palāta.

Vajadzīga neatkarīga Satversmes tiesa, jo
jāskata tiesu procesuālo likumu atbilstība
Satversmei.

Tie jālabo Saeimai, kad tai būs IQ.

Atbildēt

Miķelis

01.10.2022. 15:15

»

Miķelis

zurnalisti.nvo


eeett.gmail.com

Atbildēt

Miķelis

01.10.2022. 15:11

»

fg

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv


Nav jēgas te lieki lamāties: Sūtiet visi savus iebildumus žurnālistu asociācijai.

Atbildēt

fg

01.10.2022. 15:05

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Atbildēt

nu jā

01.10.2022. 09:03

»

Хм

Забавно. Многие возмущаются ( и правильно) быдловатыми высказываниями Путина. Но при этом млеют от таких же высказываний "настоящих" латышей. Вообще это занятный парадокс. Например, возмущаться Путиным и считать Ульманиса лучшим, кто был у Латвии. Хотя он был диктатором, закрыл партии, ограничил СМИ...


Tagad mums ir krievu okupantu palieku biomateriāls, no kura ar pātagas un rausīša palīdzibu izgatavot latviešus. Jāapzinās, ka visi Latvijas Republikas pilsoņi ir latvieši un tā arī viņi jāapzīmē. Sovoku laiks ir pagājis, rusņas piekritējiem jābūt izstumtiem. Apzīmējums ,,krievs" ir kļuvis par lamuvārdu, ar šadām etniskām saknēm nav ko lepoties.

Atbildēt

bet

30.09.2022. 08:05

jūs žurnālisti paši jau stāvat politprostitūcijas pirmajās rindās LV publiskajos mass media...Jūs ne vārda nerunājiet par kolaboracionismu, par osvoboditeli repatriāciju, par miljonāru kļūšanu stāvus bagātiem uz sabiedrības rēkina...un par daudz, daudz ko citu, kas interesē sabiedrību..Pie kam vēl ignorējat citu, rakstošu un zinošu cilvēku rakstus...un domas publiskos mass media..

Atbildēt

BEIDZ

30.09.2022. 08:02

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


diiirst...romānu rakstītāj..

Atbildēt

Es brīnos

29.09.2022. 21:07

ka ir vēl cilvēki LR, kas skatās televīziju kā tādu. To dara tikai pilnīgi idioti. Man nav ko citu teikt. Ar tādiem pat nav vērts diskutēt ne par ko, jo daunīšus nevar pārliecināt ar zināšanām, faktiem,argumentiem; viņiem ir vnk jāpalīdz dzīvot, taču vnm atrodas ciniķi, kuri nevis palīdz grūtgalvīšiem, bet viņus seksuāli vai kā citādi izmanto.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

29.09.2022. 00:06

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava mentālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Nost ar NA

28.09.2022. 22:45

»

Slivkins

Ir vecs pedarasts


SLIVKINAS dēls - Ķiršteins ir TB/LNNK - NA. Pajautā, kādēļ viņi nav latviskojuši skolas visus 30 gadus, kamēr to izdarīja IZM - Kārlis Šadurskis, Vienotība. Un kādēļ nav izskauduši divvalodību, kamēr to uzsāka darīt Jānis Bordāns, kurš sagatavoja likumu, un kādēļ NA nenogāza okupantu pieminekļus Latvijā - kamēr likumu sagatavoja Jānis Bordāns - Konservatīvie un Pārdaugavā galvenais okupantu slavināšanas monstrs likvidēts - ar likumu.

Kur ir Helsinki 86, TB, LNNK, VL vai NA nopelni. Čekisti tā dara, klaigā, cilā karogu, izsaka saukļus kā kopā ar komunistiem nesēdēsim, bet izrādās, ka Saskaņa iebalso Saeimas prezidijā Ināru Mūrnieci, balso kopā. Tā dara čekisti!

Atbildēt

XYZ

28.09.2022. 19:24

Ну, а какая принципиальная разница между политическими проститутками из соросовской ассоциации журнашлюх и политической проституткой Кирштейном (известным по прозвищу Саша Сливкин)? Эти лижут задницу американцам, Соросу, правительству Кариньша. Тот - меняет партии, с каждым разом становясь все большим фашистом. Про подобных персонажей хорошо сказал пес Шарик из "Собачьего сердца": человеческие очистки. То, что они срутся между собой, очень приятно.

Atbildēt

Brūnie un sarkanie kompanjoni

28.09.2022. 17:47

»

Хм

Забавно. Многие возмущаются ( и правильно) быдловатыми высказываниями Путина. Но при этом млеют от таких же высказываний "настоящих" латышей. Вообще это занятный парадокс. Например, возмущаться Путиным и считать Ульманиса лучшим, кто был у Латвии. Хотя он был диктатором, закрыл партии, ограничил СМИ...


Jā atgādina gan, Angliju pirms otrā pasaules kara, kur arī hitleriskās vācijas mēdijus aizliedza un aizdomīgos izolēja no sabiedrības. Līdzīgi rīkojās ari Kārlis Ulmanis, ekonomika bez sarkanajiem sociālisma parazītiem uzplauka, bet ar kaimiņvalstīm vienoties nevarēja, atšķirīgo interešu dēļ, kas krievu okupantiem deva lielas priekšrocības.

Atbildēt

tik tiešām

28.09.2022. 17:40

Man arī nepatīk šī žurnaļuga !!!

Atbildēt

Хм

28.09.2022. 16:30

Забавно. Многие возмущаются ( и правильно) быдловатыми высказываниями Путина. Но при этом млеют от таких же высказываний "настоящих" латышей. Вообще это занятный парадокс. Например, возмущаться Путиным и считать Ульманиса лучшим, кто был у Латвии. Хотя он был диктатором, закрыл партии, ограничил СМИ-никого не напоминает?

Atbildēt

vv

28.09.2022. 15:50

Latvijā vispār žurnālistu nav, pārdevušies manipulātori, bet tas kas tur klaigā ar jau tāds glumais komuņaga vien ir, visi viņi tur viens otru ir cienīgi.

Atbildēt

vv

28.09.2022. 15:47

»

frukts

Es mīlēju Čombi, bet tagad Māru Jansoni


Māru Jansoni!ai tas ir sarkasma par Māru Jansoni, nopirkta no papēžiem līdz matu galiņiem, kāds te vispār sakars ar žurnālistiem.

Atbildēt

Njā

28.09.2022. 14:52

»

lauķis

Vai pamuļķākam ir jēga skaidrot ka tas ir pamuļķāks


Tādiem kā tev tikai divi ceļi, uz durku vai pie austrumu komunisma cēlājiem kur čekas mafija valda.

Atbildēt

Par neatkarību

28.09.2022. 14:44

»

par saturu

Es nesaprotu - vai tiešām Satversmes tiesa (citās valstīs saukta Konstitucionālā tiesa vai vēl kā citādi) nav kas īpašs, ārpus parastās tiesu sistēmas stāvošs veidojums? (Tas- labā nozīmē.) Te Kiršetins pieminējis tādat piemērus ar igauņiem un zviedriem, bet vai ar to arī aprobežojas "pareizo paraugvalstu...


Nekas Latvijā nevar būt neatkarīgs no saviem pilsoņiem. Ar pilsoņu balsu vairākumu var izmest miskastē jebkuru neatkarīgas iestādes vadītāju kopā ar visu iestādi. Satversme nosaka, ka Latvijā ir tkai viena vara - tautas vara. Viss pārējais ir tikai atvasinājums un pilnvarojums. Daudz mums to neatkarīgo saradies.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

28.09.2022. 13:38

»

Naivajam

Precīzi


PAR GOBZEMU.

Atbildēt

hi hi

28.09.2022. 13:02

»

MEDIJI

LATVIEŠU VALODU SĀKUMAM IEMĀCIETIES


tu kas,varbūt Andzeļiņš no paradīzes!

Atbildēt

dzejnieces magones

28.09.2022. 12:09

»

MEDIJI

LATVIEŠU VALODU SĀKUMAM IEMĀCIETIES


..............

Atbildēt

MEDIJI

28.09.2022. 12:09

LATVIEŠU VALODU SĀKUMAM IEMĀCIETIES

Atbildēt

VAU

28.09.2022. 11:43

»

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

Nodevēji ir vismaz jāpakar, ja nevar citādi atbrīvot valsti no tiem


šāmējais takš otrreizējais KIRHINŠTEINS,pie tam šā brāļi kamradi prihvatiējuši visu kas saistīts ar TAUTAS DĒLIEM un MEITĀM saistīto SVĒTO SIRDĒS BRĪVĪBAS skulptūru.Ko tik nažuki neizdomā propagandā?!

Atbildēt

VĒROTĀjs

28.09.2022. 10:30

sKAIDRS,ka arī Kiršteins ir veidojis šo korumpēto mediju sistēmu, kas neļauj pat parādīties nesistēmas opozīcijas viedoklim.

Atbildēt

kaktuss

28.09.2022. 10:01

NA visus 32 gadus ir atradusies valdībā un tādējādi ir tieši atbildīga par to bedri kurp esam nonāķuši.Bezatbildīga un intrigu pilna ir visa tās kompaškas vestā politika.Un cik partijās ir pabijis Kiršteins un kurš tad ir politprostitūta?

Atbildēt

Apmierinātais

28.09.2022. 09:13

Politprostitutka Ķiršteiņžīds, var dirst ko viņš grib, tas tā ievadam.
Kaut arī es Kiršteinu neieredzu, deļ viņa krāpšanās un NLP metodēm, kad viņš locās uz karstas panas kā zutis, viņam nevar nepiekrist, Latvijas žurnālisti ir ne tikai prostitūtes, tas vēl maigi teikts.
Latvijas žurnālisti ir politiskie piderasi.

Atbildēt

necilības kakta plaģiāts

28.09.2022. 08:54

Tie ziņojumi kas Latvijas arhīvā, neesot pašu aģentu jeb stukaču rakstīti ziņojumi bet VDK darbinieku pārskats par saņemtajiem ziņojumiem. Oriģinālie ziņojumi līdz ar bij. VDK aģentūru ir pārgājuši Krievijas FSB valdījumā, Latvijā palikuši paši aģenti, kurus no LPSR pārmantoja Krievija. Būtu dīvaini, ja Krievija viņus neizmantotu hibrīdkarā, jo vienkāršāk ir izmantot jau savervētus un pārbaudītus aģentus nekā vervēt jaunus.

Atbildēt

gadījuma rakstura pakalpiņš

28.09.2022. 08:48

»

HT- okupantu atrauga? Bet ....

Vai tad Kiršteins nav no TB/LNNK vai kā to sauc tagad - Nacionālā apvienība, kur mājo un rīkojas bijuši stukači, kā man rāda nojauta. Ja NA nebūtu stukaču vadīta partija, tā rīkotos par latvisku Latviju. Jā, klaigā pilnu muti:"mēs par Ļatvisku Latviju", bet nedara neko, pat bremzē. Vai tā nav čekistu...


Mūsdienu trends: ja tevis nav maisos, tevis nav vispār. VDK stukači tagad pīārojas, saņem sarkanbaltsarkanos ordeņus un dod intervijas: jā, mēs stučījām, nebija varbūt smuki, bet tā vajadzēja, lai mēs - stukači, nācijas elite - varētu atnest brīvību un panākt ka komuņaki pārtapa par Latvijas Ceļu, kam tika piemaisīti klāt daži "trimdas" mikimauši, un ZZS. "Trimdas" acīmredzot jāliek pēdiņās, jo pat dziļos padomijas laikos šādi "trimdinieki" vienā mierā braukāja no "trimdas" uz LPSR un atpakaļ uz "trimdu", un ja kaut vienu būtu apcietinājusi čeka, kas it kā būtu loģiski. Ā, "pelēka volga stāvēja aiz stūra".

Atbildēt

vice

28.09.2022. 08:48

Nesaprotu: ja žurnālistes/-ta kompetences, zināšanas atbilst saturam - muļķe/-is, kādēļ nedrīkst viņu tā saukt? Daudzjomu profāne - varbūt?

Atbildēt

vice

28.09.2022. 08:38

Tieši ko Kiršteins nepareizu pateica?

(bez jebkādām simpātijām vai antipātijām pret kādu no poltiskiem spēkiem)

Atbildēt

Esošie jau apnikuši

28.09.2022. 06:38

Kā tad savādāk lai šos pie siles raujošos lai nosauc? Dzīvē neko nemāk darbu strādāt negrib bet zin kur varēs uzdzīvot pie siles tiekot.

Atbildēt

lauķis

28.09.2022. 05:21

»

Es

Kovida afēra spilgti parādīja, par cik, kurš un kāpēc jūs - neatkarīgo presi - var nopirkt. Varat nepūlēties te dirst


Tikpat pērkami ir "tautas kalpi", visas partijas,augstākā ierēdniecība un zinātne.

Atbildēt

lauķis

28.09.2022. 05:13

»

ha ha ha

Pēc demokrātijas un cilvēku tiesībām visvairāk izslāpuši tieši krievu okupanti un visu kategoriju noziedznieki


Vai pamuļķākam ir jēga skaidrot ka tas ir pamuļķāks?
Ir tāda lieta ko sauc par kapitālu,arī nauda un tiesības to emitēt kādam pieder un tā nav nedz Krievija nedz ASV nedz kāda cita kolonija.Tu pat neesi vēl sapratis ka valstu nav vispār.

Atbildēt

Indullis Durka no Tvaika ielas durkas

28.09.2022. 03:51

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ir vispārzināms, ka lumpenpropagandas nozombētie bioizstrādājumi parasti ir arī analfabēti - mentāli nepietiekami attīstītiem personāžiem tipiski raksturīgās problēmas ar valodas apguvi un lietošanu ir tieši proporcionālas NEspējai pretoties jebkādam zombējumam.

Крик о помощи! В моей психбольнице все еще применяется насилие: физическое, психологическое и даже сексуализированное.

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava mentālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

28.09.2022. 01:21

»

HT

Latvijas Žurnālistu asociācija ir politprostitūtu cūku aizgalds, jo barojas no Huntas subsīdijām unievēfo Huntas priekrakstus, priekšroku dodot cenzūrai un noklusēšanai - meliem...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, graujošāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk" un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezceŗīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, aktuālā publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"M.U.Ļ.Ķ.U Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos (paš)C.E.N.Z.Ū.R.A izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Saimnieks vēkšķ, ka "brīvība",
Tiek 'banderlohiem' atņemta,
Un slāvu kašķim -- 'jeņķu' fōns,
Tad – tā vi’š i’ ('bļin, lohatrōns')!

Ja Saimnieks "pandēmiski" spiedz:
"Qiii - "kroņa" vīruss 'fišku žmiedz' ~
Laiks 'špricēties' un griķus pirkt!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'pavelk ņirgt')!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" šķēŗmi smiŗdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad – M.U.Ļ.Ķ.U Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “C.E.N.Z.Ē.T.I” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Haralds Kalns

28.09.2022. 00:19

Kad Komunistiskās partijas rajona sapulcē sprieda par lauksaimniecības problēmām un vadītāja teica, ka jāglābj rajona gods, sieviete zālē iebilda: "Vecmamma man teica, ka GODS IR JĀSARGĀ"!

Atbildēt

ha ha ha

27.09.2022. 23:18

»

HT

Bērtule ir politprostitūta, jo noklusē par aicinājumu Satversmes tiesu pārcelt uz Augstāko tiesu...


Pēc demokrātijas un cilvēku tiesībām visvairāk izslāpuši tieši krievu okupanti un visu kategoriju noziedznieki.

Atbildēt

HT

27.09.2022. 23:10

»

HT

Bērtule ir politprostitūta, jo noklusē par aicinājumu Satversmes tiesu pārcelt uz Augstāko tiesu...


Huntas drausmīgās un nejēdzīgās represijas pret Gobzemu ir viena no Huntas politikas perkolācijas sliekšņa sasniegšanas pazīmēm.

Atbildēt

HT

27.09.2022. 22:58

Bērtule ir politprostitūta, jo noklusē par aicinājumu Satversmes tiesu pārcelt uz Augstāko tiesu.

No savas pieredzes, tiesājoties ar 4. maija finanšu korporāciju, sen nonācu pue atziņas, ka abas tiesas ir šķirtas un “jautājumi paliek gaisā”.

Kopumā neticu ar apvienošanas rezultātiem tiesiskuma ziņā. Personīgi uzskatu, ka tas ir NA māņu gājiens tiesiskuma uzlabošanai.

Līdzīgi saskaņā ar žīdu cionistu trīs standartiem ekonomikā ES izveidotas ELT - žīdu tiesas saimniecuskos strīdos. LV tas notiek ar žīda Levita un marksistiskā revolucionāra Bordāna starpniecību. ELT uzdevums ir ceļā uz inkluzīvo kapitālismu atsavināt NĪ žīdu finanšu korporāciju un banku labā. No šī viedokļa Satversmes tiesas pievienošana Augstākajai tiesai kalpos ELT interesēm, jo “jautājumus vairs nevarēs atstāt karājamies gaisā starp Satversmes tiesu un Augstāko tiesu”.

ELT atvieglos ātru īpašumu atsavināšanu mākslīgi safabricētajos kriminālprocesos. Paraugs ir Alda Gobzema novešana līdz bēgšanai no valsts, pārdodot savus īpašumus savlaicīgi, Huntai represējot Gobzemu politiskos un cilvēktiesību jautājumos.

Noskatieties you tube Dž. Džilindžera interviju ar Gobzemu, lai to saprastu. Personīgi nepazīstu un man nav pieņemama Gobzema politika, bet jautājumi ir par demokrātiju un cilvēktiesībām ikvienam.

Atbildēt

Es

27.09.2022. 22:41

Kovida afēra spilgti parādīja, par cik, kurš un kāpēc jūs - neatkarīgo presi - var nopirkt. Varat nepūlēties te dirst.

Atbildēt

HT- okupantu atrauga? Bet ....

27.09.2022. 22:10

»

HT

Latvijas Žurnālistu asociācija ir politprostitūtu cūku aizgalds, jo barojas no Huntas subsīdijām unievēfo Huntas priekrakstus, priekšroku dodot cenzūrai un noklusēšanai - meliem...


Vai tad Kiršteins nav no TB/LNNK vai kā to sauc tagad - Nacionālā apvienība, kur mājo un rīkojas bijuši stukači, kā man rāda nojauta. Ja NA nebūtu stukaču vadīta partija, tā rīkotos par latvisku Latviju. Jā, klaigā pilnu muti:"mēs par Ļatvisku Latviju", bet nedara neko, pat bremzē. Vai tā nav čekistu politika.
Dzimis tagadējā Vecpiebalgas pagasta "Vecozoliņos". Tēvs Kārlis Kiršteins bija kalnrūpniecības inženieris, bet māte Marija (dzimusi Slivkina) mājsaimniece. Pirmās skolas gaitas uzsāka Ogrēnskolā,[1, Slivkinas dēls tika izmest no partijas LC, dibinājis savu partiju, tad staigājis pa partijām. Iespējams, kā izskatās, ka pilda kāda specdienesta uzdevumu vai?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: