Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

28.12.2015. 20:27

Normunda Šlitkes aktīvās darbības, konsolidējot zemes īpašumus zem mikrorajonu ēkām ar visu no tā izrietošām sekām panāks tikai to, ko nepaveica E.Repše, kas krievu rubļus vagonos nogādāja uz Krievijas robežas, lai gan ar šiem rubļiem vajadzēja izmaksāt kompensācijas krievu okupantiem, viņus „deportējot” no Latvijas.

Bet autora vaimanāšana, vainojot pašu tautu, kas paši ievēlēja deputātus un varnešus, kas realizē savu „ feodālo nacionālo baronu varu”, neiztur kritiku. Jo nacionālie, lasi, sarkanie baroni un viņu rokaspuiši, reizē ar citām partijām tautu reāli padara tik maksātnespējīgu, ka tā pat nespēj vienoties par kaut kādiem kopējiem mērķiem prastas nabadzības dēļ.

Atbildēt

Normunds Šlitke

28.12.2015. 20:23

»

govs

Bet kas ir piespiedu noma


Tādas nav, ir likumiskās nomas attiecības (skat. K.Torgāna rakstus)

Atbildēt

Lielinieks

28.12.2015. 20:03

»

Normunds Šlitke

Tiesneši un izpildvaras pārstāvji parasti noraidās, ja ir šaubas par viņu objektivitāti un personīgo ieinteresētību...


Kas gan iedvesis jūsu smadzenītēs tik aplamu pārliecību, ka man un biedriem Latvijas sabiedrībā varētu nebūt vietas? Atļaušos par to pavīpsnāt:D
P.S. Mūsu ir daudz vairāk, nekā Jūs spējat iztēloties.
P.P.S. Mēs JAU ŠEIT ESAM un mums JAU IR ŠEIT VIETA.
P.P.P.S. Gaidiet. Jūsu kārta pienāks pavisam drīz.

Atbildēt

28.12.2015. 20:00

Nacionālā apvienība ir organizācija ar nacionālu misiju. Viņi jau sen apjautuši, ka padomju laikā būvētajos dzīvojamajos rajonos mīt lielākoties iebraucēji no citām PSRS republikām – kurus mēdz saukt arī par migrantiem vai nepilsoņiem. Pārņemot zemes pārvaldību un sagatavojot atbilstošu likumu par “zemes izpirkšanu”, nacionāļiem paveras lieliska iespēja šos “migrantus, okupantu pēctečus, kolonistus un kolaborantus” pakļaut ne tikai “nebeidzamām šausmām”, bet arī “šausmīgām beigām”. Jeb, kā savulaik izteicās Hitlera domubiedri, – “galīgajam atrisinājumam”. Savukārt šajos namos mītošos tautiešus viņi gatavi norakstīt kā “etniski samaitātu resursu”, kurš zaudējis savu latviskumu un apdraud rases tīrību. Norakstīt tikpat viegli, kā jau norakstīti simti tūkstoši citu tautiešu, kuri režīma politikas dēļ spiesti paši kļūt par migrantiem un okupantiem citās zemēs.

Atbildēt

28.12.2015. 19:56

Turpretī mūsdienu Latvija (cik nu to vairs var saukt par valsti) ir depresīvs ekonomikas tuksnesis, kurā plaukst tikai nekustāmo īpašumu spekulācijas, ārvalstu bankas, ārvalstu lielveikalu un resursu tirdzniecības tīkli, lēta darbaspēka eksports, dažādas “lētāk pērc un dārgāk pārdod” operācijas, ar varas partijām saistītas ātras iedzīvošanās shēmas un uzblīdusi ierēdņu armija, kas šeit apkalpo globālā biznesa intereses. “Zemes izpirkšanas” kampaņa, ja tā īstenosies kā iecerēts, šādos apstākļos lielākai dzīvokļu īpašnieku daļai nozīmēs sava dzīvokļa neatgriezenisku zaudēšanu un strauju pārcelšanos brīvo bomžu kārtā. Tās tad arī ir Normunda Šlitkes piedāvātās “šausmīgās beigas” pēc 25 gadus ieilgušajām “nebeidzamajām šausmām”.

Atbildēt

vista

28.12.2015. 19:40

Vienīgais risinājums - sūdzība ECT un denacionalizācijas likumu atcelšana no pieņemšanas brīža

Atbildēt

Normunds Šlitke

28.12.2015. 18:48

Tiesneši un izpildvaras pārstāvji parasti noraidās, ja ir šaubas par viņu objektivitāti un personīgo ieinteresētību.
Ceru, ka raksta autors nav tas Jānis K., kuru nesen iesūdzējām tiesā par gadiem ilgu izvairīšanos no maksas par zemes nomu. Būtu vien godīgi, ja ceturtā vara neizmantotu savas tiesības negodprātīgi - lasītājus par savu ieinteresētību neinformējot.

Raksta autora zināšanu un loģikas trūkums, kā arī klajā neprofesionalitāte izbrīna - vai tiešām pirms rakstu rakstīšanas nebūtu vismaz kādas pamatzināšanas jāapgūst?
Turklāt dižošanās ar radikāliem komunistu uzskatiem mūsu daudz cietušajā sabiedrībā ir nožēlojama. Nu nebūs vairs Lieliniekiem vietas Latvijas sabiedrībā!

Īsumā - cilvēkiem, kam atņēma zemi, dzīvokļus nedeva (tos deva vien tiem, kuriem pēcāk atņēma savrupmājas - nojaukšanai);
Tiesneši neizvēlas administratora kandidātu.
Zemes nomas līgums rakstveidā nav jāslēdz, nomas maksu var samaksāt vairākos veidos, ja vien ir griba to darīt
Visbeidzot - raidījumā, kas bija pamatā šim rakstam, nebija gandrīz nekā no tā, ko tur ir saskatījis raksta autors.

Atbildēt

govs

28.12.2015. 18:24

A es balsoju par Ušakovu un balsošu arī turpmāk, jo Saskaņa ir vienīgā garantija, ka neizmetīs visus no dzīvokļiem.

Atbildēt

vanna

28.12.2015. 18:22

Austrumvācijas iedzīvotāji panāca taisnību ECT. Latvija pievienojās ECT ar nosacījumu, ka netiks izskatītas denacionalizācijas lietas. Taču vai šodien ES valsts var būt vēl arvien šādā režīmā, ja represijas, kuras izraisīja denacionalizācija, turpinās?

Autors varētu painteresēties ECT, kā tad ir.

Atbildēt

w

28.12.2015. 18:15

Saeimā par naudu 170 000(lobijs) taisa likumus, ja dzīvukļu īpašnieki apvienojas un samaksā vairāk par bankrotu afēristiem, tad taisnība būs viņiem?

Atbildēt

zoss

28.12.2015. 18:08

Ja jau ir piespiedu noma (kefala), tad drīz te būs arī piespiedu laulība? Islāma valsts.

Atbildēt

100%

28.12.2015. 17:45

.,...civillikums ir viens un visiem vienādi saprotams: KAM PIEDER ZEME, TAM PIEDER VISS TAS, KAS AR ZEMI ir neatraujami SAVIENOTS. CL968. pants.
...ja konversijas rezultātā atgrieza denacionalizēto māju, tad loģiski ir spriest, ka jāatgriež visa māja ar zemi zem tās. Ja atgriež zemi, tad visu to, kas atrodas uz tās zemes. Kur te ir redzamas šausmas.
...ja pirms ēku privatizēšanas valsts radīja virtuālo naudu-sertifikātus, tad tos vajadzēja radīt tik daudz, lai katrs nopirktu savu ēku ar zemi zem tās, nevis radītu 99 eiro-deputātu GINESA cienīgu stulbumu par dalīto īpašumu.
....atrisinājums ir tikai viens kā likvidēt to ginesa stulbumu, un tas ir, radīt atkal to virtuālo naudu, lai izpirktu zemi zem ēkas. CITA VARIANTA NAV!!!!

Atbildēt

101%

28.12.2015. 17:44

.,..kurš muļķis grib man iestāstīt ka bankas un spekulanti vainīgi! ...zemes nodoklis bija no neatkarības laika sākuma un to uzskrūvēja eiro-latvijas deputāti... tad, kad aptrūkās naudas budžeta caurajā katlā, tad arī uzradās dzīvojamās mājas „jumta nodoklis”
...Ja bija piespiedu okupācija, tad okupācijas rezultāts ir piespiedu zemes noma un nekas cits.!!!
...ja sūdi ir savārīti, tad sūdu vārītājs nemaz netaisās savu šmuci novākt un te bazūnē pa internetu muļķības!!!!

Atbildēt

lauķis

28.12.2015. 16:53

»

Raivis Dzintars

Rakstā par nacionālismu ļoti daudz kļūdu un nepatiesības


Biedri partijniek Dzintar , jūsu domas tautai nav saistošas.

Atbildēt

lauķis

28.12.2015. 16:52

»

Dakters

Tvaika ielā šodien izlaidums


Jā , un jau labi sen , izlaiduma dalībnieki ir biedri partijnieki un Saeimas siles dalībnieki.

Atbildēt

vēsturiskā taisnīguma upuri

28.12.2015. 16:38

Perfekti! Paldies!

Atbildēt

Dakters

28.12.2015. 16:25

Tvaika ielā šodien izlaidums!

Atbildēt

to Raivim Dzintaram

28.12.2015. 16:11

»

Raivis Dzintars

Rakstā par nacionālismu ļoti daudz kļūdu un nepatiesības


Raivi Dzintar, Jums nepieder monopola tiesības uz nacionālismu. Tieši Jūsu partijas nominētais tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs ir atbildīgs par cilvēku spīdzināšanām cietumos. Spilgs piemērs - Linards Grantiņš, kurš tika spīdzināts, kad tieslietu vadību kūrē tieši NA biedri. Jūs esat melis, Raivi Dzintar! Un vēlētājiem tas jāzina.

Atbildēt

Raivis Dzintars

28.12.2015. 16:01

Rakstā par nacionālismu ļoti daudz kļūdu un nepatiesības.

Atbildēt

Latvijas pilsoņiem un pilsonēm

28.12.2015. 15:50

Aicinām par gadījumiem, kad nevar parakstīties par 12.Saeimas atlaišanu, informēt zvanot vai rakstot uz biedrības "VLT"(kura iesniedza dokumentus Centrālā Vēlēšanu komisijā par 12.Saeimas atlaišanu) valdi, norādot datumu, vēlēšanu iecirkni, novadu un konkrētu personas uzvārdu, kas traucēja parakstīties par Saeimas atsaukšanu.
Zvaniet un sagatavosim sūdzību ģenerālprokuroram. Tālruņi: 29119996; 26347783, fakss: 67379890


90.pants. Kavēšana realizēt vēlēšanu tiesības, tiesības piedalīties likuma ierosināšanā, tautas nobalsošanas ierosināšanā, tautas nobalsošanā un Eiropas pilsoņu iniciatīvas atbalstīšanā
(1) Par apzinātu kavēšanu personai brīvi piedalīties saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem rīkotajā parakstu vākšanā likuma vai tautas nobalsošanas ierosināšanai vai Eiropas pilsoņu iniciatīvas atbalstīšanai, lietojot vardarbību, viltu, draudus, uzpirkšanu vai citā prettiesiskā veidā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
…Info avots: http://likumi.lv/doc.php?id=88966

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: