Menu
Pilnā versija
Foto

Nauda, sabiedrotie un smakas IV

Mārcis Bendiks · 07.04.2018. · Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kļimoviča aita

11.04.2018. 18:48

Kaščejs Nemirstīgais ir tīrais nieks salīdzinājumā ar šito androgīnu un blakusekistējošo androgīnkaķi... par ko gan dzied šis dziesminieks??? ... a tā, ko redz, par to arī dzied!

Atbildēt

Protams, ka ar Lemberga!

08.04.2018. 12:32

»

Uldis

Vai tiešām reāli domā, ka visi Vienotības un SC pastrādātie noziegumi, kā rezultātā valsts zaudē miljardus, notiek ar Lemberga ziņu


Izlasi uz A. Grūtupa iegūtās informācijas SAB VDK kartotēkā un Krievijas VDK arhīvospamata Indriķa Latvieša Bailes. Lembergs ar Savicki, Godmani, Blumbergu, Ušakovu ir galvenie Krievijas FSB aģenti Latvijā. Ja esi pamanījis, medijos viņi ne tikai nekritizē, bet klusē un savu viedokli nekad cits par citu neizsaka. Jaunie FSB aģenti Jurašs, Potapva, vecais-jaunais Bordās, kas pielaide valsts noslēpumiem.

Atbildēt

Uldis

08.04.2018. 12:01

»

jautaajums

Vai varat nosaukt kaut vienu banku kas pieder krieviem


Naudas mazgātājas, starptautiskā terorisma finansētājas un uzturēšanās atļauju tirgotājas ir Krievijas organizēto noziedzību un FSB apkalpojošās bankas un nav nozīmes, kāda deguna un galvaskausa forma to īpašniekiem.

Atbildēt

Jautājums pastulbs

08.04.2018. 11:30

»

jautaajums

Vai varat nosaukt kaut vienu banku kas pieder krieviem


Jo neviens nevar nosaukt nevienu latvietim piederošu banku. Žīds Lembergs ar savu ofšoru naudu ir politikā kā banka, pērkot prokurorus, tiesnešus un politiķus. Ar smaidu. Jo naudas izcelsme caur ofšoriem ir šaubīga. Bankas, kurām FTKT uz SAB un DP informācijas pamata izdod licences banku atvēršanai Latvijā ir Krievijas netīrās oligarhu un Kkrievijas FSB naudas bankas ar ietekmi Latvijas politikā.

Krievijā visas bankas kontrolē līdzīgi kā Latvijā SAB un DP. Krievijā, kuru vada Pēterburgas bandīts Vova Putins, kas savulaik atbalstīja Drēzdenē Palestīniešu teroristus un spridzinātājus Vācijas FR, šodien kontrolē Krievijas FSB, kas arī kontrolē visas bankas Krievijā. Bandītam Putinam personīgi labvēlīgas vai nelabvēlīgas.

Tā kā pēc būtības Vova Putins, kā viņu savās atmiņās apraksta tie, ar ko kopā viņš strādāja Drēzdenē, ir "cilvēks bez sejas", kas nozīmē, ka nav krievs, tas nozīmē, ka ir cionists. No kā izriet, ka bankas Krievijā nevar piederēt krieviem. Cilvēks bez sejas var vienlaikus sadarboties ar Izraēlas cionistiem un Palestīnas teroristiem, jo pats Putins (savulaik ar segvārdu Platovs) ir terorists.

Atbildēt

Jhh

08.04.2018. 11:25

Ardievu latvija

Atbildēt

vecais spekulants

08.04.2018. 09:53

Kapec tik sapigi skiramies no naudes mazgasanas kantoriem,ku rus nez kapec deve par bankam. Tapec ,ka kremla uztureta ietekme mazinas dazu " uzraugu" ienakumus un iespejas ar saviem bankrotiem izpumpet nodoklu maksataju naudu.

Atbildēt

Vecā slota

08.04.2018. 04:57

Liberālkomunistu jautājumā pilnībā pievienojos satrakotajam Žirinovskim.Skatīties līdz galam :))
https://www.youtube.com/watch?v pflhSQHjnA4

Atbildēt

"Čaulas" partijas, un BENDIKS - čaula

07.04.2018. 22:56

»

Nepiekrītu daļā

par to, ka Kučinska valdība nesaprot neko par bankām un runā tukšu. Tā nav, izliekas, ka nesaprot, bet apzināt piesedz netīrās naudas mazgātuves. Putniņš no FTKT tikai čivina, ko tam liek saimnieki. Kas tad ir Putniņa saimnieki? Tie, kam patiesībā jāveic izlūkošana naudas plūsmām - SAB un DP. Skaidrāks...


"Tas sakrīt ar laiku, kad iepriekšējo astoņu gadu obamiskās daiļdiršanas vietā bija nākusi visnotaļ krasa, nediplomātiska un reāli mulsinoša Trampa komunikācija attiecībās ar Ziemeļkoreju. Liberasti ņirgājās, bet rezultāts sasniegts konkrēts, kāds iepriekšējām administrācijām ij sapņos nerādījās"- ja tum bendik, sāc dirsties, smird un raksts ir smirdīgs un tukšs, aplams. Ja autors lamājas, rakstam vairs nav satura, tas ir zemisks.

Tu , bendik, neko nesaproti un nezini, kas ir liberāli vai kā lamājies - liberasti. Durāks tu vai?

Atbildēt

Nepiekrītu daļā

07.04.2018. 19:09

par to, ka Kučinska valdība nesaprot neko par bankām un runā tukšu. Tā nav, izliekas, ka nesaprot, bet apzināt piesedz netīrās naudas mazgātuves. Putniņš no FTKT tikai čivina, ko tam liek saimnieki. Kas tad ir Putniņa saimnieki? Tie, kam patiesībā jāveic izlūkošana naudas plūsmām - SAB un DP. Skaidrāks par dienu, ka Nacionālās drošības padomē, komisijā slepeni apspriež situāciju un risinājumus. Viens, ko pauž publiski, atstājot iespaidu, ka viss tiek kontrolēts, manipulējot ar procentdaļām, cits, ko neatklāj. Tas, ka Kučinskis, kurš pārrauga KNAB piekrita starptautiski skaļai Rimševica aizturēšanai ir apzināta diversija pret Latvijas tautsaimniecību.

Kas tad ir diversijas pamatā? Krievijas FSB pasūtījums tādējādi graut ECB reputāciju.

Bet par naudas plūsmu kontroli raksta otrā daļā, tad , jāteic, tādas nav vairs vispār. Jo nekas nevar apsteigt naudas plūsmu internetā ar vai bez čaulu kompānijām, jo jebkāda naudas plūsma var brīvi pārvietoties ar CIP vai Krievijas FSB gādību. Sabiedrība ar kaut ko jābaro, lai tai rastos ilūzija, ka tā visu kontrolē. Tam vislabāk noder modernās pasakas.

Latvija ar parādiem un CIP un Krievijas FSB ietekmi visos varas līmeņos ir čaulas valsts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: