Menu
Pilnā versija
Foto

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Andris Pauls-Pāvuls · 13.05.2021. · Komentāri (15)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bidok75121

25.05.2021. 12:56

Change Your Life Right Now! Work From Comfort Of Your Home And Receive Your First Paycheck Within A Week. No Experience Needed, No Boss Over Your Shoulder... Say Goodbye To Your Old Job! Limited Number Of Spots Open... Find out how HERE......... https://www.Cash.Works68.com

Atbildēt

Pipo Franko

16.05.2021. 12:02

kļūdas labojums - dienvidaustrumu reģioni,

un vēl kas Pēterburgas latviešu pašpalīdzības komitejas skan gluži kā "pašvaldības".

Atbildēt

Pipo Franko

16.05.2021. 11:13

viss es vācos, bet nedaudz Dena Sao Pina mums nekaitētu, ja ņem vērā, ka šķēle kūrē visu Latvijas būvniecību, Dens to nepieļautu, tikko bambuss izaug cauri sltumnīcai, dārznieks no nocērt, vēsta sena ķīniešu paruna.

Atbildēt

Pipo Franko

16.05.2021. 11:09

Ķīnā nav politiskās dzīves - neinteresanti - bet ir kas cits - pašvaldību dinamika spiežas uz augšu, ir konkurence pašā KP starp augšas nomenklatūristiem (lembergs (paradokss, bet viņš nav pašvaldības cilvēks), ēlerte, inkēns, kalniete) un apakšas nomenklatūristiem, kas vada bagātos dienvidrietumus rajonus, kuriem ir reālā un konkrētā pieredze, nevis abstrakcijas. Tur notiek interesanti procesi. Mums vajag tieši jaunu pašvaldību nomneklatūru, kas spētu buldozerēt augšas. Es esmu Dantona piekritējs, Marat, tu būsi nākošais.

Atbildēt

Pipo Franko

16.05.2021. 10:48

1) Jebkura partija ir čomi, jebkura; 2) APP manuprāt, prasmīgi attīsta Latvijā neizkopto pašvaldību procesu dinamikas atspoguļošanu, tas ir neapgūts žanrs un paldies viņam par to; 3) atcerēsimies, ka Ķīnas lēciens sākās agrāk par gorbiju - 1978. gadā, liberalizējot pašvaldības un veicot zemes reformu, Ķīna tagad ir atpakaļ pie konsolidācijas; 4) pašvaldības var kļūt par kalvi, kur velmē valsts līmeņa politiķus, mums tādas dinamikas vēl nav (ar maziem izņēmumiem); 5) mani interesē tikai viens - vai un kurā punktā universālisma elements vulkānēs, valsts līmenī tas nenotiek, atliek pašvaldības - pret to, kā mums te (lokāli) ir pieņemts, kamēr pilsoņu kongresa ievirzes cilvēki lietos vārdu "nacionāls", viņi ir nolemti neveiksmei. Visi antipadomiskie spēki ir izskatījušies pēc jampapiņiem, sākot ar zīgeristu (TP ir izņēmums, bet TP nebija antipadomiski), un nav slikti kādu laiku padarboties pašvaldībā. Nu, cinque stelle līderis Grillo teica - no politisko mērķu viedokļa pašvaldības neder - arī tajās, kur ***** guva panākumus, vecā nomenklatūra, kura zina, "kā pie mums ir te ir pieņemts", lika sprunguļus spieķos, bet iedzīvotājiem pīārē, kā opozicionāri ir nekompetenti - vai tas jums kaut ko nezvana? Ok, ko tur liegties, valsts līmenī mums ar vecās nomenklatūras izskaušanu nekā neiet, bet pašvaldībās .. tas pats laikam, bet tās ir pateicīgas eksperimentu vietas, kā tagad jaunais prokurors Sanfrancisko, radikālie kreisie reformēs cietumus vienā vietā, pārējie skatās... Gaidīšu no APP jaunas pašvaldību vēstis un analīzes, labi, ka pietiek.com viņam piešķir tribīni

Atbildēt

Žulis

13.05.2021. 18:28

Jā, ir vēl naivie, kas tic un kaut ko labu cer sagaidīt no partijām. Ar 30 gadu pieredzi vēl nepietiek. Tāpēc jau pieņēma likumu, ka tikai partijas var izvirzīt kandidātus pašvaldību vēlēšanām, lai pašvaldībās nebūtu brīvdomātāju, kas cenšas aizstāvēt vietējo intereses.

Atbildēt

Pareizi

13.05.2021. 18:10

»

Autors pats

Ir sarkani tikumigs


Kādreiz bija baigais nacionālis, pēc tam aizlīda Šķēlem pakaļu laizīt.

Atbildēt

lauķis

13.05.2021. 15:56

»

Vietējais

Nu tad pats ej un kandidē. Pierādi, ka vari būt kārtīgs saimnieks


Varētu jau kandidēt,bet,kandidēt bez partijas piederības nav paredzēts.Savukārt stāties kriminālnoziedznieku bandā nevaru ētisku apsvērumu pēc.Satversmē rakstīts ka vara piederot tautai,dzīvē vara pieder partijām,jo,aitas un kāmīši ir stipri reliģiozi,tic partijām,tic reliģijām,tic zinātnei,bet negrib ticēt sev,negrib dzīvot bez parazītiem.

Atbildēt

Vietējais

13.05.2021. 15:49

Nu tad pats ej un kandidē. Pierādi, ka vari būt kārtīgs saimnieks.

Atbildēt

Pēteris

13.05.2021. 13:22

»

Autors pats

Ir sarkani tikumigs


Vo vo, sākās! Tipisks Jenotības un prievīšu stils - pats tāds un šitāds, pats vainīgs!

Atbildēt

Autors pats

13.05.2021. 12:27

Ir sarkani tikumigs

Atbildēt

žanis

13.05.2021. 12:02

Vai tad nepietiek ,ka partijas Latviju ir novedušas pēdējā vietā ES, tagad šos partiju lopus sabalsos pašvaldībās un tas novedīs pie legalizētas visas valsts izzagšanas partiju bandu vadībā!

Atbildēt

lauķis

13.05.2021. 10:43

Visas partijas jākompostē,ar visiem partijniekiem

Atbildēt

Jūsmiņš

13.05.2021. 09:52

Ja nevaru balsot par konkrētu, manis atbalstītu, cilvēku - uz balsošanu iet nav jēgas. Ja balsoju par partiju, tad deputātos visbiežāk nokļūst personas, kurām savu atbalstu neesmu devis. Un vēl - ja tās nepilda savus "solījumus", tad atsaukt to, vai tās, man nav iespējas. Tā ka rakstā minētais ir tikai pagaidām nesasniedzama ilūzija, priekšvēlēšanu aģitācija. Tātad, kamēr vēlēšanu likums būs līdzšinējais, bez izmaiņām, visās šajās vēlēšanās neesmu piedalījies un arī turpmāk tās ignorēšu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: