Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Derdzis

08.03.2023. 11:07

»

Āķis

Domē jau vismaz gadu visu nosaka Kraukle. Priekšsēdētājs tur ir tikai priekš skaistuma


O, Preiļos arī tāda ute ir ieradusies, riža un tieši tāpat regulē visus kā tīk. Kompetence un sajēga nulle, bet augstprātība pārsit visu.

Atbildēt

Žagata

03.11.2022. 07:20

Pilsētā runā, ka galvenā propagondone ļoti neapmierināta ar rakstu. Tagad domes darbinieki dabū sutas par neko, jo kā tā var būt, ka galvenās propagondones teiktais nav absolūta taisnība.

Atbildēt

+ + +

02.11.2022. 07:59

»

Kovids

HT, atnāc un pastrādā kopā ar G.Kraukli. Tad Tu varēsi labāk novērtēt sejas un galvaskausa daļas kopējo proporciju pret gara harmoniju un kāju izvērsuma platumu. Kādu laiku viņa slēpās aiz vīriešu dzimtas līdera- frontālā traktora vadītāja muguras, tagad viņa to jefiņu pastums malā. Pastum, pastum, ...


...bet, mīļie saullēkta draugi !..pasaules LIETU KĀRTĪBU - //kakls vienmēr grozīs galvu !// - nemainīs Te nekāgi sīkdeputāti....bet. kas gan apdraud Latv. nākotni, tie ir nekatrās dz. politpr. Jo stipri sagroza valsts pastāvēšanu de fakto un de jure.

Atbildēt

Kovids

01.11.2022. 19:44

»

HT

Tiešām? Gara raksturs ir rakstīts sejas un galvaskausa daļu proporcijās. Tas ir izpētes objekts, nevis kāju garums un vidukļa šaurums. Pieejamais attēls atstāj gara harmonijas iespaidu. Gars noteic virzību un tendenci, nevis miesa. Pēc visa spriežot, augums viņai simpātisks un proprcionāls...


HT, atnāc un pastrādā kopā ar G.Kraukli. Tad Tu varēsi labāk novērtēt sejas un galvaskausa daļas kopējo proporciju pret gara harmoniju un kāju izvērsuma platumu. Kādu laiku viņa slēpās aiz vīriešu dzimtas līdera- frontālā traktora vadītāja muguras, tagad viņa to jefiņu pastums malā. Pastum, pastum, pietupies...

Atbildēt

HT

01.11.2022. 13:12

»

Eksperts

Vispār jau fotogrāfijas ir jāpēta, kad persona ir nobildēta visā augumā, no priekšas un pakaļas. Tā augšējā daļa ne vienmēr ir tā labākā. Un tas teiciens - ,,man tagad ir kauns", jau daudzreiz ir dzirdēts no Kraukles mutes, tas jau ir kļuvis par viņas logo


Tiešām? Gara raksturs ir rakstīts sejas un galvaskausa daļu proporcijās. Tas ir izpētes objekts, nevis kāju garums un vidukļa šaurums. Pieejamais attēls atstāj gara harmonijas iespaidu. Gars noteic virzību un tendenci, nevis miesa. Pēc visa spriežot, augums viņai simpātisks un proprcionāls.

Ja viņas teiciens ir par kaunu, tas norāda, ka esmu viņu noraksturojis visai objektīvi. Iespējams, ka tieši viņa ir pati līdere, līdera godu atdodot vīruešu dzimtas pārstāvim.

Atbildēt

NU TĀPĒC ARĪ VĒLĒTĀJI SAVĒL

01.11.2022. 10:41

»

Romka

Korado Katani! Tev laikam skauž ka viens otrs var kniebties kā truši. Uzaicini tos abus balodīšus uz svingeru klubu, tiks Tev arī


...cik ilgi un periodiski pa četrgadēm KOMENTĒTĀJI apnicīgi uzdod vecu jautājumu NABAGA Latvijas ievēlētājiem !!?....bet nekas nav labāks pie rīta tējas KĀ suppervietnes komentāri !...kā gailis uz //čupiņas// {sakām.v.}

Atbildēt

ha-ha

01.11.2022. 09:54

Latvija jau sen ir viena stagnējoša, zem kolaborantu jūga stenoša valsts,kurā,sevišķi pašvaldībās,bez termiņa ierobežojumiem darbojās bijušie okupantu kājlaiži un viņu audzēkņi,jo netika veikta lustrācija,bet notika diametrāli pretējais, kolaborantu godā celšanas process,bet koloborants arī Äfrika paliek kolaborants, ar valsts noziedzniekiem rakstūrīgu dzīves un darbības veidu.

Atbildēt

Eksperts

01.11.2022. 09:01

»

HT

Pēc Kraukles foto izpētes konstatējams, ka viņa ir gudra, veiksmīga un harmoniska persona...


Vispār jau fotogrāfijas ir jāpēta, kad persona ir nobildēta visā augumā, no priekšas un pakaļas. Tā augšējā daļa ne vienmēr ir tā labākā. Un tas teiciens - ,,man tagad ir kauns", jau daudzreiz ir dzirdēts no Kraukles mutes, tas jau ir kļuvis par viņas logo.

Atbildēt

Eduards Lunis

01.11.2022. 08:47

---Nu te Līvānos, vismaz pēc skata smuks meitēns bet Ķegumā visu saVĀS ROKĀS TURĒJA LIĀNA ČORTDARE-NEIZGLĪTOTA AR DRAUSMĪGU AUGSTPRĀTĪBU UN TRULUMU APVELTĪTAPRASTA PĒC IZSKATA BĀBA...

Atbildēt

HT

01.11.2022. 08:34

Pēc Kraukles foto izpētes konstatējams, ka viņa ir gudra, veiksmīga un harmoniska persona.

Raksta autora deformētā rakstura iezīmes atklājas visā paša autora tekstā.

Bet sūdzībnieki prokuratūrai paši sev un savai pašvaldībai ceļ neslavu. Vai tad citu ko darīt nav, ka jāskauž, jāapmelo un jākašķējas?

Neesmu no Līvāniem, bet man tagad ir kauns par tiem.

KNAB un Eiropas prokuratūra tagad plosīsies pa visām pašvaldībām, jo ar 1. janvāri stājas spēkā jaunais Latvijas bankas likums - sekos kratīšanas “uz aizdomu pamata”, kriminālprocesu safabricēšana, ātra lietu nonākšana EL tiesā ar nežēlīgām konfiskācijām.

Atbildēt

Tēvocis Sems

01.11.2022. 06:52

»

...

Nu bet nevar nebalsot,no katra balsotāja taču kaut kas atkarājas


Atkarāties vai nekarāties, var tikai kaut kas biksēs starp kājām. Vēlēšanās ir jābalso par labākajiem kandidātiem, par XXL izmēriem.

Atbildēt

...

01.11.2022. 06:14

»

Onlains

Protams ka vēlētāji ir vainīgi. Vai tad neredzēja un nesaprata, ka ievēl stervočku


Nu bet nevar nebalsot,no katra balsotāja taču kaut kas atkarājas...
Varēja jau ievēlēt kādu citu partiju bet tur tādas pat stervočkas vai lenteņi atradīsies.

Atbildēt

Seļskij glamur

31.10.2022. 22:54

Liekaties mierā - tik gaiša būtne, tik ļoti gaiša, uztur sieviešu procentu domē un tā stila izjūta dabiskā Nu ko vēl varat prasīt no vienas izcilnieces Līvānu ekrāna un ētera zvaigznes, personības!

Atbildēt

Onlains

31.10.2022. 20:37

»

bet jautājums paliek:

kapēc vēlētāji, to visu zinot, tādus savēl


Protams ka vēlētāji ir vainīgi. Vai tad neredzēja un nesaprata, ka ievēl stervočku.

Atbildēt

Āķis

31.10.2022. 20:26

»

Haralds Kalns

Kā tādu eņģeli nemīlēt? Smuks ģīmis esot labs palīgs pakaļai


Domē jau vismaz gadu visu nosaka Kraukle. Priekšsēdētājs tur ir tikai priekš skaistuma.

Atbildēt

Romka

31.10.2022. 19:52

Korado Katani! Tev laikam skauž ka viens otrs var kniebties kā truši. Uzaicini tos abus balodīšus uz svingeru klubu, tiks Tev arī.

Atbildēt

Haralds Kalns

31.10.2022. 19:38

Kā tādu eņģeli nemīlēt? Smuks ģīmis esot labs palīgs pakaļai!

Atbildēt

Dižozols

31.10.2022. 19:35

Esmu saistīts ar Līvānu novada pašvaldību, šīs varas gaiteņi man ir labi pazīstami. Pilnībā piekrītu autora rakstā izklāstītajam. Gaisotne pašvaldības kolektīvā jau pāris gadus nav no tām labākajām. Tas viss sākās tad, kad G.Kraukle kļuva par priekšsēdētāja vietnieci. Vara sabojāja šo blondīni, kura arī pirms tam nebija vērtējama ar plusiņu, tātad ar nulli. Bet vēl lielāks nulle, es teiktu nulle kubā, ir pašvaldības administrācijas vadītājs J.Sniķers. Totāls neprofesionālisms, nav spējīgs noorganizēt administrācijas darbus, liekas ka laiks šajā iestādē ir apstājies.

Atbildēt

Opaps

31.10.2022. 19:17

a kāpēc te jāpiesauc Krievija,kāpēc ukri,līvāniem vai ta LĪB(v)IJAS statuss.Tas pārāk lepni,arī jozefa mākslai daudze jācenšās.Raksti,kā padirsāt stikla fabriķi,māju razošanas kompleksu,dauzko.Bet vaivods malacis,lēja ūdeni,bārstīja makaronus,skanēja putņa troļļi 30 gadus Latvijai.

Atbildēt

Varbūt

31.10.2022. 17:46

uztaisīt kārtīgu revīziju iestādē,pakratīt krāsotās blondīnes kabinetu un mājas,cik tur tā darba?!Ko viņa darbā un kuru mīlēja,nu kā tā var?

Atbildēt

bet jautājums paliek:

31.10.2022. 17:42

kapēc vēlētāji, to visu zinot, tādus savēl?

Atbildēt

No Dīvāniem

31.10.2022. 17:30

Pilnīgs bullshits.Tas taču sen notiek it visur.Kroni visam uzliek Šoigu,Kraukles un kāviņsauca Līvānu “pagastveča”samešana vienā katlā.Pēc labākajiem PSRS propogandonu paraugiem,kad visur jāpiepin klāt bija partijas līnija vai “buržuāziskie nacionālisti”.Dūša pat apskrejās…

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: