Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ja kas

27.04.2017. 20:16

Pētījumu rezultātam jābūt tieši tādam, kādu gaida finansētājs (pasūtītājs). Tik vienkārši. Ir zinātnieki, kuri no zinātnes aiziet tieši šī iemesla dēļ, jo tas ir pret zinātnieka ētiku.

Atbildēt

p.s.

27.04.2017. 19:25

pie tam vēl LLU rektore Irina Pilvere ir a/s "Latvijas valsts meži" padomes locekle, bet Latvijas valsts meži" bliņu ceptuves "Silava" direktors Jurģis Jansons ir tā paša "Latvijas valsts meži" padomes priekšsēdētājs!!!!! Tas, Vietur, būtu tā kā aicināt alkoholiķi nedzert:)

Atbildēt

Viestur, to ko?!

27.04.2017. 19:08

Viestur, kur tu tik naivs?! AS "Latvijas valsts meži", LVMI "Silava", LLU Meža fakultāte - tie būs tie īstie, kas izteiks kādas pretenzijas vai nosodīs Liopas un viņa kantora publiskās provokācijās pret dabas sargiem?! Jāsmejas!:) Tu taču to labi, pat pārāk labi zini, ka nosauktie Liopu baro par šo apriešanas, apmelošanas un gānīšanas darbu. Tā ir apmaksāta kampaņa. Un galvenais šīs gānīšanās kampaņas apmaksātājs un patrons ir A/S "LATVIJAS VALSTS MEŽI". Tu to visu pat ļoti labi zini.

Atbildēt

meza garins

27.04.2017. 19:02

ja jus zinatu cik cilveku rigas biroja sez un neatskir egli no priedes un cik cilveki reali dara darbu meza par smiekligu atalgojumu...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: