Menu
Pilnā versija
Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Egils Helmanis · 01.04.2024. · Komentāri (43)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tiešām

04.04.2024. 13:14

»

zinoši patrioti, tie jau 3a

tā viņi teica, kur tur helmanim vieta...otrā šķira, zem dzīru galda


Kā zināms, tavējais Zatlers vienmēr noēda drupačas no čekistu, bandītu un pederastu dzīres galdiem un uzlaizīja mērces paliekas.

Atbildēt

kurš zaglis kuru veiks

03.04.2024. 16:02

.................

Atbildēt

zinoši patrioti, tie jau 3a

03.04.2024. 16:01

tā viņi teica, kur tur helmanim vieta...otrā šķira, zem dzīru galda

Atbildēt

Nav jau runa par IR

03.04.2024. 13:46

Lasot, cik rupji nepieklājīgi ir vadoņu apjūsmotāji, varu izdaqrīt secinājumus, tā teikt, pasaki, kas ir Tavi draugi un es pateikšu, kas un kāds tu pats esi.

Atbildēt

Sūdiņ, tu draudi sev,

02.04.2024. 22:50

»

Sūdiņ,

tu draudi sev,jo tā tas strādā


jo tā tas strādā, deģenerāt analfabēt pielipušais smirdīgais sūdiņ!

Atbildēt

Ventiš

02.04.2024. 22:17

Imantiš jau pilsētā ar nākotni slīpēja savas profatlaizītāja iemaņas...

Atbildēt

IncParaac

02.04.2024. 21:50

Anonīmie - necienīgu gaisotni rada. Valodas korektors-kaitnieciski maiņa, ne vien galotnes vārdiem, bet vārdus. Lasītāji tādējādi, kaitināt tiek, ka rakstīts pa-virši - doma grūti uztverama. Kurš gan "vinnēja konkursā un ieguva pasūtījumu rentīgu? Vai Icaks kāds?
Hermanis - gan datraucas pamatoti, gan izklāsta uzmanīgi. Paldies!

Atbildēt

krievu mēslam

02.04.2024. 18:33

»

ludzu adreses

ludzu municipalas zupas adreses pa visu Latviju


Līdz šim, krievu batrak, visu laiku biji badā? Es neēdu municipālo zupu un neesmu sociālais darbinieks.

Atbildēt

Atmiņas par nākotni

02.04.2024. 18:10

»

un

russia delenda est


Kur tu biji agrāk – pašreiz "varonīgi krievplēsīgi" uz caurumaini nomītām pastalām pēdējās smadzeņu(?) atliekas izmīzošais urrrāpat.REJ.ot un "Krievijas iznīcinātāj" – pirms pāris gadiem un visus iepriekšējos gadus? Visticamāk turpat, kur atkal būsi pēc dažiem "kalendāriem periodiem" - atpakaļ savā ilgtspējīgi piesmirdušajā aizkrāsnē ar pastāvīgās tŗuli lopiskās bailēs regulāri pieķēzītiem pamperiem, tāpat kā citi pašreizējie "vienreizlietojamie varoņbauroņi".

Par saviem vārdiem un darbiem ir bijis un būs jāatbild VISIEM.
Ir sacīts: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts."

Atbildēt

NEkrievu mēslam

02.04.2024. 18:07

»

krievu mēslam

Pastalas, atšķirībā no seno somu apaviem, lapķjām, ko nēsā krievu mēsli, ir kurpes


"lapķjas" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, visu nicināmie civilizācijas atkritumi ar nomīstām un nodirstām pastalām, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

Pilsonis

02.04.2024. 17:46

Helmaņa k-gs kā vienmēr labi informēts un trāpīja Lieldienās IRšu Ručekistienēm ar Jermolajevu tieši pa olām. Respekts Ogres pašvaldības vadītājam!

Atbildēt

Krievu mēsls

02.04.2024. 17:31

NA, Dzintars Raivis un Egils Helamanis ir manējie favorīti un godīgškie politiķi valstī!

Atbildēt

krievu mēslam

02.04.2024. 17:25

»

Baltkrievijas apavi

pastaldauni mulku zeme latvija savas kurpes nerazo jau 30 gadus


Nopērc baltkrievijas apavus, paēd latviešu sarūpēto municipālo zupu, salasi benčikus un iedzer funfiriku, ja būsi pietiekami salasījis pudeles!

Atbildēt

Baltkrievijas apavi

02.04.2024. 17:09

»

krievu mēslam

Pastalas, atšķirībā no seno somu apaviem, lapķjām, ko nēsā krievu mēsli, ir kurpes


pastaldauni mulku zeme latvija savas kurpes nerazo jau 30 gadus.

Atbildēt

interesanti gan

02.04.2024. 16:16

»

sokrāts

No valsts siles, jeb nodokļu maksātāju lielās naudas, jo NA ar savu tradicionālo saukli "krievi nāk"ir palikuši ārpus koalīcijas


"krievi nāk", pakāļā drāztais jenot, ņirgājās jūsējā, krievu fašistu kuce Ždanok.
Krievus mīlošie zagļi un pederasti, JV/Progresīvie, būtu laimīgi slaucīt savus sūdainos daiktus NA vai vismaz AS kamzoļos, bet uz to pierunāt tiem izdevās tikai ZZS. NA un AS ir sava higiēnas prasību latiņa, zem kuras nekādi nevar nolaisties, lai nepazaudētu savu latvisko vēlētāju.
Vai tu, grupņikā ieņemtais nezināma tēva dēls un nezināmu vectēvu mazdēls, ar "Egils taču ar IRšiem agrāk kā roka ar cimdu", domāji NA, jeb kādus trešos jeb ceturtos?
IR, bet pirms tam Dienas, čekas pasūtīto paskvilu skribenti vienmēr ir bijuši naidīgi pret nacionālpatriotiem, tā kā Helmaņa kungs ar tādiem nekādi nevarēja būt draudzīgs.

Atbildēt

sokrāts

02.04.2024. 15:40

»

interesanti gan

No kādas "siles", pakāļā drāztais jenot, būtu atbīdīts Helmaņa kungs? Ogrēniešu ievēlētais Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs joprojām kalpo savam novadam


No valsts siles, jeb nodokļu maksātāju lielās naudas, jo NA ar savu tradicionālo saukli "krievi nāk"ir palikuši ārpus koalīcijas!

Atbildēt

interesanti gan

02.04.2024. 15:15

»

sokrāts

Egils taču ar IRšiem agrāk kā roka ar cimdu , tagad atbīdīts no siles , kauc kā kaujams sivēns,tādi mums tie tautas kalpi, negausīgi rijīgi kā hiēnas


No kādas "siles", pakāļā drāztais jenot, būtu atbīdīts Helmaņa kungs? Ogrēniešu ievēlētais Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs joprojām kalpo savam novadam.

Atbildēt

sokrāts

02.04.2024. 12:33

Egils taču ar IRšiem agrāk kā roka ar cimdu , tagad atbīdīts no siles , kauc kā kaujams sivēns,tādi mums tie tautas kalpi, negausīgi rijīgi kā hiēnas!

Atbildēt

Ko cepieties

02.04.2024. 11:35

D IR ši mazliet sad IR sās. Kam negadās.

Atbildēt

Хм

02.04.2024. 09:49

»

tiešām

Ogres un Siguldas pašvaldības, kuras vada nacionālpatrioti, ir pamatoti atzītas par labākām vietām dzīvošanai un, jādomā, tur bērnus tik ļoti kā citur neapdraud JV/Progresīvo pedofīli


Почти все пририжские самоуправления хороши для проживания. По одной простой причине-обеспеченные рижане (как и жители других крупных городов) часто не хотят уже жить в городской черте. Хотят или свои частные дома, или малоэтажные рядные т.н. таунхаусы и т.д. И переезжают. А подоходный платится по месту проживания (хадекларированному). Поэтому самоуправление получает хорошие деньги, на которые может делать дороги, парки и прочие для комфортной жизни приятные вещи. А Риге остается транспортный поток утром и вечером, занятые парковки и торговые центры.

Atbildēt

viss var būt

02.04.2024. 09:15

»

izcilības pārskats

Vadošie mediji vēsta ka no jūlija, lietoti apģērbi jeb humpalas Latvijā kļūšot dārgāki. Pasteidzieties


Eiropas second hand'am konkurence aug. Šodien tikai retais raškā-paraškā var atļauties jaunu apģērbu, bet ķīnieši savējo pieraduši novalkāt līdz galam.

Atbildēt

tiešām

02.04.2024. 09:10

»

autoram

Ogres dome kļuvusi par pansionātu NA caurkritušajiem politiķiem


Ogres un Siguldas pašvaldības, kuras vada nacionālpatrioti, ir pamatoti atzītas par labākām vietām dzīvošanai un, jādomā, tur bērnus tik ļoti kā citur neapdraud JV/Progresīvo pedofīli.

Atbildēt

krievu mēslam

02.04.2024. 09:06

»

nekrievu mēslam

Smirdi tikai savā aizkrāsnē un mīz tikai uz savām pastalām


Pastalas, atšķirībā no seno somu apaviem, lapķjām, ko nēsā krievu mēsli, ir kurpes.

Atbildēt

autoram

02.04.2024. 09:00

Ogres dome kļuvusi par pansionātu NA caurkritušajiem politiķiem.
Nožēlojami

Atbildēt

izcilības pārskats

02.04.2024. 08:39

Vadošie mediji vēsta ka no jūlija, lietoti apģērbi jeb humpalas Latvijā kļūšot dārgāki. Pasteidzieties!

Atbildēt

Pēteris

02.04.2024. 08:20

Vai taisnība, ka Aija kļuva par Jāņa vietnieci, jo viņus vieno kas vairāk kā profesionāla pazīšanās

Atbildēt

va vellos

02.04.2024. 08:15

EH lielkungs, man jūs bajāri uz tautas kakla visi vienādi taču šoreiz atklāšu jums vienu brīnumu.
HELMANIM!
Pamēģiniet ņemt nopietni, ja pats nezinat, ka partija Jaunie Jenotsuņi ar kuru jūsējie pie viena aplaistīta staba ostījās un joprojām ostās, ir izsūtījusi uz novadiem, ko pašlaik nekontrolē, savus aģentus diversantus no rakstošo ļautiņu sugas ar nolūku vākt kompromātu. Tuvāko gadu laikā, līdz ar novājināšanos, nesaņemot izsapņoto jeņķu garnizonu, jenotsuņi aizvien vairāk balstīsies uz kompromāta draudiem.
Bet jūs taču to pats zinat, tikai partiju līgums neaiztikt viens otras spiegus neļauj rīkoties. Citādi taču tie, kas ieraksta jūsu komandas sarunas un ziņo par jums jenotiem, tiktu ātri atlaisti. Vai ne?

Atbildēt

un

02.04.2024. 08:15

»

nu jā

krievam vulva, ukrainim slava


russia delenda est

Atbildēt

nu jā

02.04.2024. 08:14

krievam vulva, ukrainim slava!

Atbildēt

nekrievu mēslam

01.04.2024. 23:54

»

krievu mēslam

Raksti tikai savā vārdā


Smirdi tikai savā aizkrāsnē un mīz tikai uz savām pastalām!

Atbildēt

Baldones patriote

01.04.2024. 18:55

Eglīts - zinošs un profesionāls patriots... Zinošs tieši kādā jomā? Jebšu zinošs it visā?

Atbildēt

vot

01.04.2024. 17:54

Egīl, lai ir spēks atmaskot politisko kliķi, kas gadu desmitus jāj uz darba cilvēku pleciem. Un arī ar tādiem un "Diršiem', kas viņu līdzskrējēji

Atbildēt

Tur viņiem vieta

01.04.2024. 17:46

»

Labais

Egil


visiem tādiem kā tu pats.

Atbildēt

Labais

01.04.2024. 17:35

Egil!
Sūti visus tos mēslus uz pekli. Tur viņiem vieta.

Atbildēt

sokrāts

01.04.2024. 17:07

IRši tādi paši sūda brāļi kā NA ,jeb nacionālo atkritumi , abi naidīgi latviešu tautas interesēm!

Atbildēt

tā ir

01.04.2024. 16:26

IR pārliecināts, ka Ogres novadā darbiniekiem būtu jābūt krievu, nēģeru un fekāliju stumdītāju kvotas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: