Menu
Pilnā versija
Foto

Nenoslīkt pašu ambīcijās

Miesnieks · 20.10.2018. · Komentāri (33)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Akademikis

27.10.2018. 19:15

Puse tas teksts ir murgi. Iebrauc īstajā rajonā, te noziedzības līmenis ir augstāks kā LV. Mūsu rajona, Turku meneša laikā 3 mašīnas ir nodedzinātas. Nodzērušies somi ar cauriem apaviem staigā apkārt. Visi vini ir uzsēdināti uz specīgiem anti-depresantiem.

P.S. Izbrauc no saviem Helsinkiem aaraaa... Atbrauc uz Turku. Man ir vasaras laikā no autoostas 2 riteni nozagati.

Atbildēt

Yes

26.10.2018. 18:22

»

opim

Jā, mums nebija Manerheims, bet mums bija Pēteris Radziņš. Ja kas, abi divi bija cara armijas virsnieki. Nebūtu Radziņš, ļoti ticams, ka Latvijas nebūtu atsitusies no sarkanajiem. Un kas notika pēc tam? Manerheims arī nebija somu tautas mīlulis, nebūt nē, bet vismaz viņš bija un tad kad vajadzēja, atkal...


...Ulmanis, kurš tik vien varēja pateikt kā "stāviet visi pie saviem ratiem, es pie savējiem"...
Netiražē šīs kremļa muļķības: "ja jūs būtu pret mums karojuši, kā somi, vot, tad gan mēs būtu jūsu neatkarību atzinuši un aizvākušies"!
Jāpaskatās kartē, lai redzētu, ka Somijai bija gara kopīga robeža ar draudzīgu valsti Zviedriju, bet 1939.gadā Latvija bija spīlēs starp 2 naidīgām valstīm, kuras tikko bija saplosījušas spēcīgo Poliju. Molotova-Ribentropa līgums 1. versijā paredzēja abu lielvalstu ietekmes robežu pa Daugavu. Latvijas iespējamie sabiedrotie - Lietuva ar krievu palīdzību bija atguvusi savu seno galvaspilsētu Viļņu, bet Igaunija pirmā bija piekritusi krievu karaspēka ievešanai - ne viens, ne otrs nebija karotājs. Latvija palika viena pret Krieviju un Vāciju, -vai Radzinš būtu dzinis tautu pašnāvībā?

Atbildēt

opim

26.10.2018. 09:18

»

opis

Es ar pēdējos gados blandīdamies pēc materiāliem esmu...


Jā, mums nebija Manerheims, bet mums bija Pēteris Radziņš. Ja kas, abi divi bija cara armijas virsnieki. Nebūtu Radziņš, ļoti ticams, ka Latvijas nebūtu atsitusies no sarkanajiem. Un kas notika pēc tam? Manerheims arī nebija somu tautas mīlulis, nebūt nē, bet vismaz viņš bija un tad kad vajadzēja, atkal nostājās somu aizsardzībā, te jau par 39.gadu. Bet ko mūsu tautieši sadarīja ar Radziņu 20.gados? Un tad nevajag brīnīties, ka somiem 39.gadā bija Manerheims, bet mums Radziņa vietā Ulmanis, kurš tik vien varēja pateikt kā "stāviet visi pie saviem ratiem, es pie savējiem". Un tā nav post-padomju domāšana, tā ir mentāla atšķirība.

Atbildēt

Gff

23.10.2018. 18:07

Stulba reklama labak buutu tevi is visas majas vienadas izklaides nekadas un visi mezi izzageti 100 km garumaa skandinavija vispar ir totali garlaiciga esmu tur visu izbraucis un piemini ka ap miljonu paari ir melnie sabraukusi

Atbildēt

Vaira3000

22.10.2018. 18:51

»

Pats no

Krakovas vai Gomeļas, muļķi no Latvijas! To tur Somijā, svešā zemē, verg, kas pelna nodokļus Somijai, uzskati par normālu stāvokli? Rakstot blēņas? Tukštiršana, latvju kareivi


A kas tev dirsu pleesh ka vins tur ir ? Nacionaali norupejies kaut kaads esat. Prezidenta runas laikaa noraujiet kulakaa profilakses peec. Vai Rinkevicha, ja orientacijas sader

Atbildēt

Kopija

22.10.2018. 16:04

Nokopēsim šito, atdarināsims šos, pamēģināsim kā šamējie - somi, zviedri, amerikāņi, rietunmeiropa u.c. A moš kaut kas iznāk. Mēs esam rietumnieki, fu, ne kaut kādi tur krievi, tie ir vatņiki, vai šķibacainie čurkas.
Neviens nekur neciena pakaļskrējējus, cilvēkus bez savām domām un idejām, bez konsekvences, pārliecības un saprāta. Kad LV būs kaut pašiem savs izauklēts, izsāpēts un īstenots - tad varbūt kaut kas arī mainīsies. Tagad varat skriet pakaļ svešiem modeļiem un moduļiem.

Atbildēt

fzss

22.10.2018. 15:21

skaidri zinu, ka savos 50 gados, un vecējot, Somijas līmeni Latvijā nepieredzēšu ! un nav ko mēģināt no biksēm lēkt ārā :DDDDDD

Atbildēt

forcemajeure

22.10.2018. 12:01

»

vx

Latvija ir DIVKOPIENU valsts


gribēju šo te vienkāršo patiesību atgādināt, bet skatos, ka VX to jau izdarījis. protams, ka beigties var slikti. viss jau arī iet uz galu. bet letiņi paši vien vainīgi, ka viņu te ir tik daudz. EST un LT pavisam cita bilde. kāpēc?

Atbildēt

vx

22.10.2018. 11:45

Latvija ir DIVKOPIENU valsts.
Tā ir ĻOTI LIELA PROBLĒMA.
Kamēr būs krievi šeit, kas UZSVĒRTI RUNĀS TIKAI KRIEVISKI veikalos - nekas labs te nebūs.
Beigties var vispār slikti

Atbildēt

Pats no

22.10.2018. 00:03

»

ka tu no krakovas

uzreiz redzams pēc izteiksmes


Krakovas vai Gomeļas, muļķi no Latvijas! To tur Somijā, svešā zemē, verg, kas pelna nodokļus Somijai, uzskati par normālu stāvokli? Rakstot blēņas? Tukštiršana, latvju kareivi!

Atbildēt

citi pie varas

21.10.2018. 16:38

»

echantei

Nevar novelt visu uz 50 okupācijas gadiem. Kopš 50 okupācijas gadiem ir pagājuši 28 gadi. Tas ir pietiekami, lai sabiedrība kļūtu civilizēta. Lai valsts ekonomiski uzplauktu. Sevišķi apstākļos, kad pēdējo apmēram 20 gadu laikā avalst attīstībā ir pumpēti simtiem miljardi dažādi starpautiskās palīdzības...


Kā nu nenovelt uz tiem padomju gadiem?Tikai šajās vēlēšanās Latv.Kom.Part. rajona līmeņa darbonis A.Brigmanis (ZS) beidzot netika ievēlēts Saeimā!Vai tad viņš tikai pats par sevi balsoja?!Un tagad ņemas ar valdības veidošanu,nevis ir nošāvies,kad viņa vadītā partija izgāzusies!

Atbildēt

varu tikai piekrist autoram

21.10.2018. 15:02

Man patīk twitter konts very finish problems. Arī tas ir pierādījums, cik mēs esam atšķirīgi. Un cik daudz foršāk ir dzīvot valstī, kur prezidents pats pie savas mājas šķūrē sniegu, lido parastā ekonomklasē vai, atnācis uz pārpildītu pasākumu, vienkārši apsēžas uz kāpnēm. Tikmēr Latvijā.... ne tikai pirms prezidenta, bet arī daža laba eksprezidenta ierašanās ierodas vīri ar suņiem un izvicina ieročus. Ne tikai prezidents, bet pat sen piemirsti eksprezidenti tiek vizināti valsts apmaksātos limuzīnos, sēdināti pasākumos goda vietās, ja viņi ar visu eskortu nav izkasījušies laikā, pasākuma sākums tiem kavēts, it kā tikai kādai 80gadus vecai kundzei laiks būtu dārgs, citiem tā pietiktu bezgalīgi, uz pasākumiem biļetes nepērk, bet sēž pirmajās rindās, biznesa klases biļetes arī ne, baidoties no dusmām, lidostas darbinieki viņus bez maksas apgreido uz biznesa klasi (VVF, Zatleri), pat savas mūža mājas nespēj bez skandāliem nokārtot.

Atbildēt

Kāpēc?

21.10.2018. 14:54

»

Korupcija

ir un būs. Bet ES korupcija ir zināmu nolūku. Ne velti - KNAB ir korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs. Tātad var tā un var šitā, pieļaujot korupciju pašā KNAB. Ne velti KNAB ir valdošās partijas barotne - KNAB pārraudzība ir izredzētajai partijai - tai, no kuras nāk MP, kura " pārraudzībā" ir...


Tāpēc, ka visu centrālo banku, tostarp ECB uzdevums ir uzturēt nelielu inflāciju, kura nedrīkst pāraugt deflācijā. Uzturot nelielu inflāciju, tomēr kaut kā nauda jāizņem no apgrozības. Tam lieliski kalpo kontrolētā korupcija, jo naudas līdzekļus korumpantiem jāslēpj, viņi nevar dzīvot pāri saviem līdzekļiem. Tos tad slēpj globālajās kriptovalūtās un ofšoros. Nerezidentu banku kontos, kuriem uzliek politiskas sankcijas, iesaldējot naudu. € ir tikai USD klons.

Atbildēt

varu tikai piekrist autoram

21.10.2018. 14:53

Vēl padomājot, tieši no somu kolēģiem iemācījos, ka nav nekāds kauns pirms braukšanas atvaļinājumā nevis izmest misenē pārtiku, kam beigsies termiņš, kamēr būšu prom, vai sākt ar šādas pārtikas izmešanu, kad atbrauc no atvaļinājuma, bet jogurtus, maizi, pienu, tomātus, gurķi, burkānu (arī starp citu tos mēs saucam vienādi, tikai somi B vietā saka P) atdot vietējam bomzim, čigānmammai, kas vienmēr kaut kur ganās trasē darbs-mājas un dīki diedelē, vai pat aiznest uz darbu un pielikt zīmīti "rīt braucu prom, ņemiet, lai nav jāmet ārā". Atzīšos, pirmajā reizē, kad somu kolēģis atstiepa maisu ar pārtiku pirms došanās atvaļinājumā, es apvainojos, sak, viņš domā, ka man nav ko ēst??? Tikai, kad ilgāk pakomunicē ar somiem, daļēji arī dāņiem un atsevišķu reģionu sviedriem, tu saproti, cik nenormāli tu, kompleksainais potspadmju latvietis, kas nāk no valsts, kur katrs kaut ko tēlo, kur brauc ar mašīnām, ko nevar atļauties, un pērk drēbes, kas pārsniedz ienākumus, lai tik nepadomā, ka nabags, cik nenormāli tu šai šik-bļesk postpadomju kultūrā esi iemācījies uztvert normālu, racionālu, sabiedriski un pilsoniski atbildīgu rīcību.

Atbildēt

Korupcija

21.10.2018. 14:47

»

paga paga

Korupcija ir galvenais iemesls, kas iznīcina valstis. Visskaudrāk pašlaik to redzam Venecuēlā, kuru pamet simti tūkstoši iedzīvotāju, jo nav izdzīvošanas iespēju. Latvijā korupcija ir padarījusi nabagu 10 5 bagātnieku labā. Šajos 20 gados no Eiropas Savienības Latvijā ir ieplūduši tik daudz miljonu ...


ir un būs. Bet ES korupcija ir zināmu nolūku. Ne velti - KNAB ir korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs. Tātad var tā un var šitā, pieļaujot korupciju pašā KNAB. Ne velti KNAB ir valdošās partijas barotne - KNAB pārraudzība ir izredzētajai partijai - tai, no kuras nāk MP, kura " pārraudzībā" ir KNAB. MP koruptīvi izmantojot savu MP amatu ir iespēja ar KNAB pārraudzību izrēķināties ar politiskajiem konkurentiem.

A. Potapova saka - KNAB jālikvidē kā iestāde, tai kā nodaļai jābūt policijā. Ne velti korupcijas attīstībai KNAB pārraudzība ir politiska.

Kāpēc tā? Lai politiķus varētu ietekmēt ar korupcijas kompromātiem. Šantāžu.

Tad, kurš gan to izdomājis? Tie, kuri kontrolē Latvijas likumdošanu - ASV masoni un E Komisija. Par korupciju ir jārunā kā par problēmu, bet to izskaust nedrīkst.

No materiālā viedokļa - ASV finansu ilūkdienesta rīcībā kā instruments ir bitcoin. com ar bitcoin, kriptovalūtu, caur kuras apgrozību kontrolē personas, kuras ieguvušas līdzekļus arī koruptīvā ceļā. Utt. Arī ofšorus. Korupcija ir laba lieta - tā izņem naudu no tautsaimniecībad, palielinot parādus un pieprasījumu pēc USD.

Atbildēt

echantei

21.10.2018. 14:43

Nevar novelt visu uz 50 okupācijas gadiem. Kopš 50 okupācijas gadiem ir pagājuši 28 gadi. Tas ir pietiekami, lai sabiedrība kļūtu civilizēta. Lai valsts ekonomiski uzplauktu. Sevišķi apstākļos, kad pēdējo apmēram 20 gadu laikā avalst attīstībā ir pumpēti simtiem miljardi dažādi starpautiskās palīdzības organizāciju (pirms iestāšanās ES) un ES līdzekļi (gan gadus 5 pirms iestāšānās, gan visu laiku, kopš Latvija ir ES). Tā nauda ir lielākoties notrallināta. Tā nav izmantota saviem mērķiem. Zem sabiedrības attīstības mērķa pabāž vietējās 3 lauku vecenes, kas sanāk kopā paadīt kultūras namā, un piešķir līdzekļus. No līdzekļiem zivju krājumu attīstīšanai un ūdenstiplju stāvokļa uzlabošanai piešķir līdzekļus kaut kādas Sokrata skolas šizofrēniķiem, kas Siguldā taisa taciņas ar ezotērisku murgu aprakstiem.... Tie ir daži no 1000šiem piemēru, kur mēs esam noplunckurējuši mums dāsni iedotu naudu, kas varēja ļaut mums atsperties. Bet mēs izvēlējāmies Sokrara skolai iedot. Taciņām. Un babenēm, kas it kā kopj tradīcijas. It kā vecenes vairs neadītu, ja nedotu ES piķi.

Atbildēt

opis

21.10.2018. 14:39

Es ar pēdējos gados blandīdamies pēc materiāliem esmu
iemīlējis SOMIJĀ,un saprotu,ko mums nodarījis komunisms.40 mēs tik nedaudz no viņiem atpalikām......
Mums nebija MANERHEIMA......Kad parneris Pasi brīnas,ka protu krieviski......saku nevadzējja cīnīties 39.,tad tu ar prastu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

varu tikai piekrist autoram

21.10.2018. 14:11

Somija patiešām ir fascinējoša tieši somu dēļ, tieši tāpēc, ka viņi var būt tik ļoti cilvēcīgi saliedēti sīkumos, nevis reizi 4 gados masu dziedāšanas svētkos. Viņiem navajag tās masu izpausmes. Un viņiem tās nepatīk. Viņi tomēr ir lielā mērā vienpatņi, kas piecas dienas nedēļā eksistē pilsētā, lai piektdienas vakarā brauku uz savu namiņu ar sauniņu pie ezera. Vai, vēl labāk, savas mazās saliņas. Viņiem nevajag rīkot talkas, lai lasītu atkritumus, jo viņi nemet zemē atkritumus. Vai, ja ierauga nomestu papīru, paceļ. Varbūt tie ir tomēr skarbie apstākļi, arī lielā nabadzība, kādā somi dzīvoja vēl tikai pirms nieka 100 gadiem, kas liek padomāt par otru, palīdzēt sīkumos, jo rīt tev pašam varbūt vajadzēs palīdzību, padalīties ar otru. Somi, sevišķi gados vecāki somi, tiešām nespēj izmest pārtiku, jo nāk no bērnības, kur lielākais gardums bija baltmaizes bulciņa ar cukuru un kanēli. Viņi vismaz paši tā saka. Es dzīvoju un strādāju internacionālā vidē, ES iestādē, un arī varu apliecināt, ka mums, latviešiem, vairāk saskan ar somiem un igauņiem. Lietuvieši liekas līdzīgi poļiem un krīt uz nerviem ar savu akcentu angļu valodā un slāviskumu. Ā, jā, un viena tipiska lieta, kas, manuprāt, vislabāk raksturo somus, ir kempingos un uz salām sastopamās dīvainās iekārtas, kas paredzētas zivju tīrīšanai. Tipisks latvietis uzliek šilti "privātīpašums", pasludina, ka tuvējā ezermala ir viņa, uzslien žogu, uzliek šlagbaumu (lai arī ne visai legāli), MANS, citi NEDRĪKST. Tipisks soms ezermalā uztaisa publisku zivju tīrīšanas dēli, lai citi arī var savas zivtiņas notīrīt. Kad aizbraucu uz Latviju, skumdina tas, ko Latvijā dzīvojošie vairs pat nepamana: cik maz paliek vietu, kur piekļūt jūrai, ezeram, upei, cik maz iespēju patiesībā cilvēka iziet ārā. Visur ir privātīpašumi, nikni suņi, pat veselas ielas tiek pasludinātas par privātām Pierīgā ezeru un jūras tuvumā. Skumdina, ka aiz saukļiem par smuko, zaļo Latviju cilvēki neredz, ka to skaistumu baudīt brīvi kļūst aizvien grūtāk un kailcirtes un rapšu lauki nav nekāds zaļums.

Atbildēt

enchante

21.10.2018. 13:48

Somijā ir civilizēta sabiedrība. Salīdzinot to ar Latviju, ir viena būtiska nianse, Somijā nebija 50 okupācijas gadu, kuri Latvijā morāli sakropļoja un degradēja vietējo sabiedrību līdz līmenim, kāds tas tagad ir. Un vajadzēs vēl daudz gadu, tos pašus 50 un daudz paaudzes, lai tauta atgriestos civilizētas sabiedrības līmenī. Ļoti labs un normāls raksts, neizpratni rada mīnusošana, jebšu tas arī pieder pie pagātnes "tikumiem"..

Atbildēt

paga paga

21.10.2018. 13:00

Korupcija ir galvenais iemesls, kas iznīcina valstis. Visskaudrāk pašlaik to redzam Venecuēlā, kuru pamet simti tūkstoši iedzīvotāju, jo nav izdzīvošanas iespēju. Latvijā korupcija ir padarījusi nabagu 10 5 bagātnieku labā. Šajos 20 gados no Eiropas Savienības Latvijā ir ieplūduši tik daudz miljonu eiro, kas valsti varēja padarīt attīstītu un bagātu visiem. Kur ir palikuši visi ES iedotie miljoni? Dažu kabatās un shēmošanas firmās un darījumos, no kuriem Latvijia ilgtermiņā nav nekāda labuma. Somoja 50 gadus atpakaļ bija ļoti nabadzīga valsts, bet to padarīja bagātu varas un tautas kopējais darbs veltīts visas valsts izaugzmē. Latvijā viss notiek pilnīgi pretēji - vara un tauta atdalās gaismas gadu ātrumā.

Atbildēt

derdz

21.10.2018. 10:27

Par valodu līdzību, vai ir nojausma kas vieno vienā līdzībā visas valodas uz zemes, skaņas un skaņu salikumi ko izrunājam neatkarājoties kādā rakstībā ir katras tautas valodas burti. :)

"Un cilvēki. Tagad redzu to, ka vidējais latvietis (lai cik abstrakts ir šis jēdziens) ir drīzāk līdzīgs somam, nevis lietuvietim visās izpausmēs - ikdienišķajā piezemētībā, nesavtīgajā strādīgumā un visbeidzot - domāšanā un pasaules uztverē."

Atbildēt

ir jau visādi

21.10.2018. 08:30

Labi, ja varam atcerēties tikai labo. Bija kāda somu filma, cilvēku notrieca mašīna, viņš atjēdzās slimnīcā, bet bija zaudējis atmiņu. Pēc tam nonāca pie bezpajumtniekiem, jābrīnās, gandrīz kā pie mums.
Vēl bija grāmata, Anja Snellmane "Balkonu dievi", diezgan biedējoši par musulmaņu imigrantiem Somijā.
Varbūt tomēr nepietiek ar laipnību un izpalīdzību, reizēm no svešiniekiem jāspēj aizsargāt savu zemi.

Atbildēt

vegāns

21.10.2018. 08:06

Labs raksts,paldies autoram

Atbildēt

švamme

21.10.2018. 00:59

Kopības sajūta nav viegli iegūstama, ja indivīds uzaudzis Latvijā. Nokļūstot civilizācijā, tikai ar gadiem sāc pierast, ka pasaulē ir daudz cilvēcības un savstarpējas izpalīdzības. Stāsta pirmajai daļai arī gāju cauri gadus 15 atpakaļ. Tagad skatoties atpakaļ, nesaprotu, kā es neredzēju tik vienkāršas lietas, skrēju kā vāvere ritenī, tik lai izvilktu dzīvību, neredzēju sev cilvēkus apkārt. Bet atnāca mirklis, kas apstādināja. Latvijā daudz no cilvēcības nogalināja komunisti, un ja ne nogalināja pavisam, tad samazināja līdz minimumam. Šodienas paaudzei būtu jāaug citādi, bet, kas tad ir vecāki? - komunistu aizlauztie, kas nevar vienā dienā pārvilkt svītru visai savai dzīvei un uzspiestajiem dzīves redzējumiem. Ne jau visi ir tik viedi, ka spēj saskatīt vispār cilvēciskās vērtības atrodoties koncentrācijas lēģerī.
Patreiz es brīnos, kā es spēju dzīvot Latvijā? Cilvēcības tur ļoti maz. Ieredņu armija arī uztur Latvijā to nebeidzamo augstprātības kultu (jo mazāks ierēdnis, jo vairāk tam augstprātības), kas neļauj rasties kopības sajūtai. Mazos kolektīvos tā ir sastopama daudzās vietās, bet ļoti mazos, kā vienas ielas kaimiņi, darba vietas, mazi miestiņi tālu no pilsētām, iespējams, ka kādu arī nenosaucu. Bet kā lielāki ļaužu pulki, tā jāsāk uzpasēties un nacionālā kopība ir sista, galēta, mērdēta un joprojām nav tāda, kādai tai būtu jābūt tik mazai tautai, kā latviešu.

Atbildēt

Kriksis

20.10.2018. 23:37

Prieks par zaimojošo tekstu ziemeļu tautai ,mūsu jaukajiem,kaimiņiem.
Lielāks prieks,ka esmu mantojusi no Karēlijas vecmāmiņas veselus 15 % tīrus somu gēnus.
Somijā man ir ap 1000 radu.
Arī jūs variet ko vairāk izpētīt par savu etnisko izcelsmi,atrast māsīcas ,brālēnus visā pasaulē.
Jāieiet saitā familytreedna un iesākumā pietiks ar Family ancestry,kurš jau turīgāks var pasūtīt y 500,x mtdna.

Atbildēt

Aksels

20.10.2018. 21:56

Cienu cilvēkus, kuri māk analizēt vidi, kurā atrodas! Paldies Tev par rakstu! Man bija līdzīgas sajūtas,kad pētīju savu ciltskoku... Senči, sākot ar pagājušā gadsimta sākumu, devās bēgļu gaitās.Daži nokļuva Amerikā, citi Kanādā, vēl daži Lielbritānijā,,, BET neviens no viņiem nekļuva par bomzi vai lūzeri,,, ko es nevaru teikt par šeit palikušajiem... Sāpīgi apjaust, ka savā zemē esi tikai nodokļu maksātājs un niecība...Pat lasot komentārus, saproti, ka tā nav tā vide, kur gribētos dzīvot,,,

Atbildēt

Figviņzinkas!

20.10.2018. 21:26

Nodevēj un verg! Apdomā, nepazaudē savu latvieša būtību! Atgriezies uz pareizā ceļa! Ja nevari, adomā, kā vairāk apčakarēt tos somus! Tāpat, kā viņi izpērk Latviju! Sāc domāt, esi karotājs! Kafejnīcā dzer kafiju, nevis tēju! Fiogvinņzin no kura Latvijas gala esi! Kāpēc nepieminēji, kas lika aizbraukt karot uz Somiju maizes un pajumtes dēļ? Kuri ir tie maitas, kas tevi aizdzina svešumā?

Atbildēt

RP

20.10.2018. 20:41

Toties LV ir Ginesa rekorda cienīga miljonāru jomā. Kāds uzņēmīgs students varētu pat aizstāvēt disertāciju par tēmu- kā tik mazā valstiņā, rekordīsā laikā uzradās n-tie miljonāri!

Atbildēt

Edge

20.10.2018. 20:26

".....bet šobrīd jūtu, ka virzība uz tā saucamo Ziemeļvalstu modeli tomēr, iespējams, būtu reālāka un vēlamāka."
Ha-ha-ha, arī Godmanis 1990.g. tā juta, taču viņam un viņa padomniekiem ātri ieskaidroja, kāda virzienā nāksies doties (sk. vairāk - Starp dzirnakmeņiem…  Gundars Valdmanis, nod. - Hadsona institūts nosprauž reformas Latvijai)
Ja pārnacionālās struktūras nolems, ka 4.maija repubļikai vajag Z-valstu modeli, tad to sāks nekavējoties veidot vagaru komanda Rabriku priekšgalā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: