Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ES

16.07.2019. 11:47

Es saliku blakus Bondaru un Lembergu.. Bondars jau notiesāts divās tiesu instancēs par krājbankas izlaupīšanu, apkrāpjot tūkstošiem cilvēkus, kas zaudējuši savu naudu... Un blakus lembergu, par kura darba rezultātiem brauc priecāties cilvēki no visas pasaulēs ne tkai Latvijas, kuru tiesā nez cik gadu , gribot pierādīt neesošas lietas, kad viņa vietā būtu jāsēžas prokuroriem, kas šo lietu ir safabricējuši - kā liecināja viens liecinieks, atsakoties no savas liecības 0 mani palūdza,lai es ta liecinu un es piekritu... Tomēr gala vārdā jāsaka - ne jau Prezidents syādīja šo sarakstu. Tikai prezidentam tagad vajadzētu šos sarakstu stādītājus palaist ganībās... To viņi būtu godam nopelnījuši. bet par Zālīti un viņas ģimeni pilnā sastāvā gan man bija pārsteigums...

Atbildēt

jautājums

16.07.2019. 11:46

Pasākuma ielūgumā teikts bija, ka kungiem jāierodas smokingā vai tumšā uzvalkā, bet dāmām jātērpjas īsajā vai garajā vakartērpā, svinīgās kleitās vai kostīmos
-----------------------------------------
Un vēl pie reizes.
Izstrādājiet taču beidzot protokolu šādiem pasākumiem. Paši nejēdz, tad aizņemas no britiem. Tur ja visi ir garajās kleitās, tad garajās, ja īsajās (kā Dārza svētkos vai dienas pieņemšanās), tad visas. Plkst. tikos ir tā, bet plkst.tikos ir šitā.Kā karaliene, tā arī pārejās dāmas. Katram pasākumam savs dresskods.
Citādi tikai Mērnieku laiku Goda maltīte un Moljēra Pilsonis muižniekos nāk prātā uz šito miksli skatoties...

Atbildēt

Viņs, E. Levits, nosūtāms

16.07.2019. 11:46

»

formula

Forši jautājumi.Pamatoti.Vecais puika jāaudzina.Nevar būt ,ka ja par vēlu


uz grūti pāraudzināmk iestādi. Arī tur viņš sāktu runāt par iestādes varas tiesībām un kļūtu par frizieri vai bibliotekāru. Nodotu un stučītu, lai izdzīvotu.

Atbildēt

formula

16.07.2019. 11:43

Forši jautājumi.Pamatoti.Vecais puika jāaudzina.Nevar būt ,ka ja par vēlu?

Atbildēt

Nedzīvojam totalitārismā

16.07.2019. 11:20

»

Redakcijai

Ja nav par ko rakstīt, tad nerakstiet nemaz, bet netaisiet sensāciju no sīkumiem. Jā, un lieciet vienreiz mieru Latvijas Valsts Prezidentam!Ko gribēja, to ielūdza. Tāpēc jau valstij neiet viss, kā vajag, jo daži cenšas visu nomelnot, izķidāt, redzēt ļaunu , sliktu. Aprunāt, apliet mēsliem, ievietot ...


Ziemeļkorejā, Krievijā un citās nedemokrātiskās valstīs "prezidents" ir svētā govs, kuru "nedrīkst apgrūtināt ar sīkumiem." Demokrātiskās valstīs, tādā, ka Vācija, Zviedrija, Dānija, Somija un citās - šāda "ballīte" būs nopietns ētikas pārkāpums un mediji nopietni vārītos. Un nelīdzētu fakts, ka daži šo mediju pārstāvji būtu "aplaimoti" ar ielūgumiem.
Ak jā - jums nevajadzētu būt pārāk augstās domās par tautiešiem, kuri kolektīvi un gļēvi gadiem noskatījās, kā ar OIK tika nozagts vismaz miljards, Citadales/Parex afērā - arī. Un pēc tam partijas, kuras tieši atbildīgas par šīm un citām milzīgām korupcijas afērām tika aplaimotas ar vietām Eiropas parlamentā. Un tas viss apstākļos, kad nevienlīdzības plaisa, atpalicība no Eiropas ir tikai pieaugusi, nevis samazinājusies. Tā dara ar veselo saprātu apveltīti cilvēki, tautas?
Levita inaugurācijas "ballīte'" bija neveikli un apšaubāmi organizēta, slikti izskaidrota. Un atbildīgs valstsvīrs to spētu atzīt. Ja viņš tāds, protams, patiesība spēj būt.

Atbildēt

jautājums

16.07.2019. 11:12

»

Redakcijai

Ja nav par ko rakstīt, tad nerakstiet nemaz, bet netaisiet sensāciju no sīkumiem. Jā, un lieciet vienreiz mieru Latvijas Valsts Prezidentam!Ko gribēja, to ielūdza. Tāpēc jau valstij neiet viss, kā vajag, jo daži cenšas visu nomelnot, izķidāt, redzēt ļaunu , sliktu. Aprunāt, apliet mēsliem, ievietot ...


Pareizi!
Mēs viņam liekam mieru, bet viņš liek mieru mums.
Kā jau to ir apliecinājusi iepriekšējā pieredze:
1) Latvijā par prezidentu var būt jebkurš
2) Latvija lieliski var iztikt vispār bez prezidenta.
Viss paiet...Paies arī šis...

Atbildēt

Redakcijai

16.07.2019. 11:08

Ja nav par ko rakstīt, tad nerakstiet nemaz, bet netaisiet sensāciju no sīkumiem. Jā, un lieciet vienreiz mieru Latvijas Valsts Prezidentam!Ko gribēja, to ielūdza. Tāpēc jau valstij neiet viss, kā vajag, jo daži cenšas visu nomelnot, izķidāt, redzēt ļaunu , sliktu. Aprunāt, apliet mēsliem, ievietot aizskarošas fotogrāfijas. Vai tiešām mēs, latvieši, no inteliģentiem cilēkiem esam pārvērtušies zemiskos radījumos?

Atbildēt

Q

16.07.2019. 11:06

»

R

Kādu smago noziegumu ir izdarījis Juris Juraš?Viņš atklāja sabiedrībai to ko prokuratūra slēpa


Jurašs privāti tikās ar nopietnās aizdomās turētu Igaunijas oligarhu, tikšanās notika ārpus darba telpā, neievērojot nekādu procesuālo kārtību. Piedevām operatīvais darbinieks ar ļoti lielu pieredzi kaut kādu "dīvainu" iemeslu dēļ šo sarunu nav ierakstījis - vai vismaz par šādu faktu neviens līdz šim nav informēts.
Līdz ar to nav precīzi zināms, kas un kā tika runāts. Pašu sarunas faktu, bez konkrētiem pierādījumiem uz tiesu nevar aiznest, vismaz tiesiskā valstī.

Atbildēt

TYT

16.07.2019. 10:59

»

atis

PIETIEK muļķības rakstīt. labāk uzrakstiet kas un kāpēc finasē PIETIEK


Kopš kura laika nodokļu maksātāju naudas tēriņu publiskošana ir muļķība? Demokrātiskās, atbildīgās valstīs ļoti stingri ievēro tā dēvēto Transparency jeb (nodokļu tērēšanas) caurspīdīguma principus. Latvijā ir labi zināms, ka Zviedrijā ministre nopietnās nepatikšanās iekūlās dēļ ļoti nelielu maksājumu izdarīšanas ar valsts kredītkarti. Te ir runa par ballīti, kuras izmaksas ir desmitos tūkstošos. Piedevām nav precīzi izskaidrots - kas un kāpēc aicināts. Tāpat atklājas, ka jaunais prezidents ir izmantojis nodokļu maksātāju naudu, lai izklaidētu privātus draugus, pilngadīgus bērnus ar saviem draugiem, kuru statuss nekādi nav attiecināms uz valsts interesēm vai vajadzībām.

Atbildēt

jautājums

16.07.2019. 10:56

Nu labi, ko grib to lūdz- Levita ballitē, viņa viesi. V
ismaz tautai viss kļuva skaidrs un uzreiz. Un varbūt tas ir arī labi, lai nelido mākoņos, jo Mākonis apmeklē prezidenta party...
Tajā viesu sarakstā es neredzēju Vējoņa sievu-viņa ir citā uzvārdā?
Paulu manīju sarakstā- viņš to party apmeklēja? Bez Lanas?
Citādi, kā parast-sorositi, juristi un blatņiki. Viss kā vienmēr-krējumu krējums. ļoti daudz mediju pārstāvju-tā teikt, iebaros uzreiz...
Un vēl ...Māras Zālites ģimene, kas pēc tiem neaizmirstamajiem cildinājumiem Levitam, kuri lika visai latviešu tautai apbrīnā noelsties (Pietuka Krustiņš aiz skaudības apraudātos!) ,bija pārstāvēta pilnā sastāvā (nu nav meitiņa pie latviešu vadošajām aktrisēm pieskaitāma pat šajos laikos).
Respektīvi, prezidents ar konkludentām darbībām (Levits ir jurists-zina) apliecināja, ka viņam ļoti patīk glaimi un pielīšana. Pat tik zema mākslinieciskā līmeņa. Nu kaut kā neinteliģenti.
Par Mirdzu Zīveri.
Viņa mana paaudzei, kam trakā jaunība bija 80tie-, ir tieši Zīvere! nevis Liepiņa-suverēna personība, dziedātāja-Latvijā, Latvijā, Latvijā, Mūsu ceļš vasarai cauri iet...Tas vārds "Latvija!""toreiz vibrēja gaisā- Atmodas laiks.
Mirdze Zīvere vispār ir apbrīnojama personība, kas ir spējusi sevi realizēt kā mākslinieci (un to pateicoties talantam nevis vecākiem vai partnerim), izaudzināt divus bērnus(dēls operā diriģē nevis pārsteidz tautu youtubē ar perfektu krievu necenzētās leksikas pārzināšanu), saglabāt laulību un ģimeni mūža garumā (re, Zigmārs bez sievas pa ballītēm nestaigā).
Tas ir apbrīnojami, cik harmoniski Mirdza Zīvere ir sevi realizējusi visos fundamentālajos dzīves aspektos. Visu cieņu dziedātājai, mātei un sievai!

Atbildēt

R

16.07.2019. 10:54

Kādu smago noziegumu ir izdarījis Juris Juraš?Viņš atklāja sabiedrībai to ko prokuratūra slēpa!

Atbildēt

atis

16.07.2019. 10:43

PIETIEK muļķības rakstīt. labāk uzrakstiet kas un kāpēc finasē PIETIEK.

Atbildēt

?

16.07.2019. 10:18

Kāpēc sarakstā nav Indriķis Latvietis, kurš neilgi atpakaļ šajā portālā pauda izbrīnu ka esot saņēmis ielūgumu?

Atbildēt

Papildus

16.07.2019. 10:06

Komentāros jau bija, ka vairākiem nav pareizi amati. Jautājumu sakstu var papildināt ar jautājumu par saraksta pareizības pārbaudi, kas to darīja.

Atbildēt

Pasākuma personas izvēlētas pēc to noderīguma

16.07.2019. 09:59

»

Manuprāt

šis pasākums apliecina pēdējo gadu praksi ar apšaubāmiem eksperimentiem un zemu profesionalitāti


E. Levita nākotnes plāniem. Žīdu nākotnes plāniem, jo židmasona E. Levita karjera atbilst visiem židmasonu biedru karjeras kritērijiem. Mērķtiecīgi un jēgpilni. Kādi ir slēptie ebreju impērijas žīdmasonu mērķi ar E. Levitu priekšgalā, mēs uzzināsim drīz. Žīdi ir aktīvi un laiku lieki netērē. Šī ir viņu vislielākā uzvara Latvijas vēsturē.

Paredzu, ka sekos skaistas solījumu runas, kas tīkamas latvieša ausij, bet darbi notiks slepeni, iemidzinot latvieti tradicionāli - ar dejām, dziesmām un runām par latvietību.
Lai piešķirtu ticamību žīdu skaistajām runām, tiks pat izdalīta nauda it kā latviešu un latvietības interesēm no valsts budžeta, tomēr tā pazudīs žīdu kabatās. Vai tiks izšķērdēta bez rezultāta. Rezultāts vienmēr būs ar negatīvu zīmi.

Atbildēt

Vēl varēja uzdot jautājumu

16.07.2019. 09:49

Ar ko pamatots Ievas Brantes, juristes, ebrejietes, regulāras sinagogas apmeklētājas ielūgums.

Malači, Pietiek, neļaujiet tiem parazītiem mierīgi gulēt!

Atbildēt

Manuprāt

16.07.2019. 09:31

šis pasākums apliecina pēdējo gadu praksi ar apšaubāmiem eksperimentiem un zemu profesionalitāti !
Sarakts apliecina ka pasākuma rīkotāji nav bijuši konsekventi un izmisīgi mēģina "nodzēst komunikāciju ugunsgrēku" !

PIETIEK Palaida garām jautājumu par Lilitu !

Atbildēt

juris

16.07.2019. 09:11

Daudzsološs sākums

Atbildēt

Pajautājiet

16.07.2019. 09:03

PIETIEK, pajautājiet, kādēl tika uzaicināti Artūrs Skrastiņš kopā ar savu sievu- mazpazīstamo aktrisi ķuzuli-Skrastiņu??? Ķuzule par godu savaam mammucim- pazīstamai precizdentu bļodlaižai? Jeb vīram- slavas laikus pārziedējušam aktierim?
Kādēļ tad netika uzaicināta Mirdza Zīvere, kas pati par sevi ir slavena un nopelniem bagāta persona??? Vai tāpēc, ka prezidents visu savu apzinīgo mūžu ir nodzīvojis ārzemēs un tādu dziedātāju nezin?

Atbildēt

Brokastotājs

16.07.2019. 09:00

Kā parasti, Levits svēto bezmaksas procesu sāka ar greipfrūtu sulu. Tās baudīšanai viņš veltīja pirmās 30 minūtes, metodiski stabili izdzerot četras glāzes. Sekoja musli divi šķīvji ar jogurtu un musli divi šķīvji ar pienu. Protams, dažādā veidā pagatavotās olas (ceptas, olu kultenī, vārītas bez čaumalas) ar bekonu Levits nobaudīja atsevišķi gan ar tomātu, gan atsevišķi ar karstām desiņām un atsevišķi ar apceptām pupiņām tomātu mērcē. Levitam laimējās. “Radisson Blu Daugava” todien angļu brokastīs olas tika papildinātas ar grillētiem produktiem. Levits neatsacījās ne no jēra karbonādes, ne no desiņām, aknām un tomāta pusītēm. Brokastu finālā Levits lietišķi apēda trīs no visām pasniegtajām apaļmaizītēm, kā arī neatstāja nepagaršotus tostus ar ievārījumu un medu. Viņš dzēra gan tēju, gan dabīgo kafiju. Viņš bez atelpas izdzēra trīs glāzes, degustējot trīs tējas šķirnes.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: