Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

28.04.2024. 13:40

»

23:00 manā palātā atslēdz elektrību

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs


Pēteris Karlovs©aurejs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

28.04.2024. 13:38

»

privet

Tovarišč-osvoboditel-borec za praviļnii jazik


Kas tev nepatīk saistībā ar latviešu valodu? Tas, ka esi BEZsmadzeņu deģenerāts analfabēts? Vai tas, ka tu esi tipisks "noderīgais idiots", kas cīnās PRET latviešu valodu?

Atbildēt

Ramen

27.04.2024. 20:26

Cik amizanti, ka Pūces un Jaunupa partija atver muti par standartiem, ētiku un godīgu finansējumu.

Atbildēt

nu jā

27.04.2024. 17:21

»

Хм

Вопрос о внутренней политике, а вам всё Россия покоя не даёт. Не чешите, не будет чесаться


Par manu nodokļu naudu pirms Abrenes dziļi grāvji jārok... Otrā pusē krievs kasās, un tenu ir atskaņas.

Atbildēt

Хм

27.04.2024. 14:26

»

Anatolijs Bogdanovs

Pokoja nedajot osvoboditeli kak Vii


Так и ты освободитель по твоей же логике. И не ассимилировался и не уезжаешь.

Atbildēt

jautājums

27.04.2024. 10:26

Latvijas attīstības valdei: Protams, ka Jums tas nav pieņemami: Jūs gribētu lai vada Pūces, Pabriki, Jaunupi un Co...

Atbildēt

vēsture

27.04.2024. 08:01

»

tak

pameklē netā pats: Te komentos bija papilnam info par Burovu kad viņs strādāja Rīgas domē


Burovs Amerika vietā pat cietumā sēdēja.

Atbildēt

Хм

26.04.2024. 23:31

»

Bet

Pietiek rakstīt ienaidnieka valodā! Krievija ir jāiznīcina! Vienotība arī


Вопрос о внутренней политике, а вам всё Россия покоя не даёт. Не чешите, не будет чесаться.

Atbildēt

Jons

26.04.2024. 18:38

»

vice

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis turpina pūt...


Viņiem ar sociāldemokrātiju vai kreisumu nav nekāda sakara,tāpat ka Krievijai.Izteikts ,no PSRS mantots totalitārisms, ar totalitārā PSKP kadriem vadībā un varā. Izteikta labēja politika ar fašisma un falša nacionālisma piegaršu,jo no nacionālistu vadītās valsts titulnacija milzu daudzumā nebēgtu.Krievijas latviskotā kopija.

Atbildēt

privet

26.04.2024. 18:33

»

privet

tovarišč deģenerat analfabet


Tovarišč-osvoboditel-borec za praviļnii jazik...

Atbildēt

tak

26.04.2024. 18:32

»

Nesapratu

Kam, ko, cik nozadzis Burovs


pameklē netā pats: Te komentos bija papilnam info par Burovu kad viņs strādāja Rīgas domē...

Atbildēt

privet

26.04.2024. 14:42

»

privet

tovarišč-romanist


tovarišč deģenerat analfabet!

Atbildēt

Bet

26.04.2024. 14:39

»

bet>Bet

Es sāktu ar osvoboditeliem LV, ne ar Krieviju


Ar sviestu putru nesabojāsi

Atbildēt

tieši tā

26.04.2024. 14:18

»

Precīzi !

Vieni laupītāji rāda ar pirkstu uz citiem tādiem pašiem


bet tepat netrūkst arī tādu vēlētāju, kas gatavi par tādiem balsot vēlēšanās..

Atbildēt

bet>Bet

26.04.2024. 14:15

»

Bet

Pietiek rakstīt ienaidnieka valodā! Krievija ir jāiznīcina! Vienotība arī


Es sāktu ar osvoboditeliem LV, ne ar Krieviju...

Atbildēt

nu tad

26.04.2024. 13:27

»

ka tik ne tā

Junkurs jau sen dzīvo Hamburgā


lai Ģenerālkoruptors Stukāns aizsūta virskoruptoru Meisteru viņu nopratināt un tiesiskās aizsardzības nolūkā pārkoruptēt ...

Atbildēt

tā ir

26.04.2024. 12:30

»

kopā,kopā,

Kopā ar Latvijas attīstībbai


Vienotība ir pēdējie mēsli, bet Pabriks, Ijābs un Pūce pelnījuši kopā ar tiem karāties vinā ozolā.

Atbildēt

viss ir vienkārši

26.04.2024. 12:04

»

23:00 manā palātā atslēdz elektrību

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

patiesībā

26.04.2024. 12:02

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

,, atīstītāji ,,

26.04.2024. 10:54

Kura go vs nu būtu ...

Atbildēt

va vellos

26.04.2024. 09:55

Paldies par anekdoti!
Kur jūs valdības vadīšanu redzat? No 2021 8.oktobra kovida verdzības dekrēta šajā Middle Baltics provincē ir ieviesta diktatūra, kas jau stipri smako pēc f-isma.
Sēdiet biksēs, ar labu jenoti varu neatdos.

Atbildēt

vice

26.04.2024. 09:44

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis turpina pūt!

Medijšļura klusējusi 8 gadus!

Aplokšņu algas!

Mangāna rūdas un asiņaino graudu tranzīta turpināšanās!

Klibās pīles lidojumu orģijas!

Vakar jauna pērle: Ašeradenpratība apgalvo, ka Stūra māja gadā izmaksājot Latvijas budžetam 70 miljonus EUR; dumjā medijšļuras žurnāliste māj ar galvu (reālās izmaksas 70 000 gadā)!

Jaunās Krievotības vēzis, Regresīvie un Zilie Zemnieki jeb "Dinamiskie" praksē!!!!

Jaunās Krievotība likusi viltot Saeimas vēlēšanu rezultātus!

Jaunās Krievotības biroja darbinieki saņēmuši minimālo algu (jābūt grāmatvedībā) un aplokšņu algas (arī ministru prezidenta birojā)!

Jaunās Krievotības kongresu nodrošināšana ar reketieru metodēm (par darbu nav maksāts, bet pakalpojums izmantots)!

VISI Jauno Krievotību "apmelo"!

Visas izmeklēšanas par Jaunās Krievotības vēzi izmeklēs institūcijas, kuras pārrauga un vērtē PATI Jaunā Krievotība!!!

Jaunās Krievotības vēzis un medijšļurpratība 2024!!!

Nav naudas?

AirBaltic glābs ar papildus 200 miljoniem (vismaz) no Latvijas nodokļu maksātāju naudas!

Vienīgā banka, kas Latvijā 2023.g. strādājusi ar zaudējumiem?

Pareizi - Latvijas banka (54 miljoni EUR zaudējumos)!!!

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis turpina pūt!

Atbildēt

Ješka

26.04.2024. 08:57

»

Ješkam

Kad to zagšanu organizatoru Jaunpupu ņems pie olām? Un Pūci ari. Atradušies savu bandas locekļu kritizētāji


Kas tad ņems? Un kurš tad ir prasījis publiski to darīt? Te var tikai romānus rakstīt-neko citu vēlētāji nevar...

Atbildēt

šis te ir labs cirks:

26.04.2024. 08:55

Vieni blēži-Latvijas attīstībai Pabriks, Zeps, T.Plešs,Pūce un Co lamā citus blēžus....Tiem visiem tak jāiet cietumā, ieskaitot partiju biedrus, kas par to zināja bet klusēja...

Atbildēt

Ješkam

26.04.2024. 08:37

Kad to zagšanu organizatoru Jaunpupu ņems pie olām? Un Pūci ari. Atradušies savu bandas locekļu kritizētāji.

Atbildēt

par LL

26.04.2024. 08:36

LL - kā tev nav bail? Tie, par kuriem tu raksti, šiem ir neierobežota vara un iespējas, mūsu aplokā protams. LL - neticu, ka Tev nav aizmugures. Vai arī Dievs tevi sargā.

Atbildēt

ĀRKĀRTĪGI SMIEKLĪGI:D: Kas korumpantu brandžai 'Latvijas attīstībai' nav pieņemami?

26.04.2024. 08:20

Kas šim Šmidres, Berķa ar korumpētāko ventspils ventbunkera smerdeli Čeporjus smaku, Jakrinu aizmugurē, klucim NAV PIEŅEMAMI? To, ko paši darījuši, dara un vienīgais ko paši MĀK DARĪT šajā politķēķī?! Pēkšņi Berķa klanam tirgus vairs nav pazīstams? Kas konkrēti nav pieņemams?

Atbildēt

Antons

26.04.2024. 08:00

Varbūt, ka šim uzņēmējam vēl vajadzēja dalīties priekš JV aplokšnu algām.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

26.04.2024. 07:21

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Peksis

26.04.2024. 05:21

Atklājušies fakti, ka iespejam....Tad fakti vai tikai iepējams? Savarstijumx lai tikai kaut ko uzrakstītu!

Atbildēt

23:00 manā palātā atslēdz elektrību

26.04.2024. 03:17

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

Atbildēt

hehe

26.04.2024. 03:07

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Šeit arī pļutkinens.

Atbildēt

NIKNAIS (LG)

25.04.2024. 22:48

Autori ir LATVIJAS ATTĪSTĪBAI, pag, ja jau rakstnieki ir valde, tad tas ir armijas patronu un 220 miljonu pārtikas iepirkuma boss Pabriks, telefona lēdētāju speciālis eiroparlamentā Ījabs un stāvietu operātors Pūce? Vai arī es kautko neesmu sapratis?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

25.04.2024. 22:38

»

Kampareļla

Štrunts par nelietībām, bet tumbočka zelta vērtībā


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts."

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvānijas lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES trekni strebjošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Politikai un šajā "LUMP.ENbiznesā" iesaistītajiem "politiķiem" (kā arī šo SILES "vienlīdzīgĀKo" cūk.lopu "īpašo vajadzību" apkalpotājiem u.c. taml. "pie SILES pietuvinātajiem" sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT "traumējošāks" un arī reāli bīstamāks par "godam" nopelnītu izsmieklu". ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Šai labi iekārtotajai un apdzīvotajai (valsts / pašvaldību pārvaldei nepieciešamās varas priXvatizācijas / ekspluatācijas) SISTĒMAI, kas tās pašreizējā veidolā sagrauj Latvijas valsti, bet ir pasakaini izdevīga "re$najiem runčiem" un "rudajām lap$ām" (jeb "svētajām govīm"), viss ir kārtībā kā ar "obligāti brīvprātīgo ziedojumu" plūsmu (vai nu velti, piemēram, arī šajā valstī piekoptajā "politbiznesā" par to rūpējas skandalozi slavenie "melnie kasieri" un "tumbočku" speciālisti, kas pārstāv attiecīgus politekonomisko interešu grupējumus jeb tā dēvētās "politpartijas"), tā ar administratīvo resursu izmantošanu pašu vajadzībām un labi izstrādātu "otkatu" sistēmu." ... (apt.cit.vied.fragm. - iz kādas internetā tiražētas publikācijas "Sudraba dara pilnīgi pareizi." )
-------

(Pus)patiesa fabula par "TUMBOČKU".
( MZ "veiksmes stāsts", atvasinātā versija 1.999 )
( 'aktuālais redzējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Kā ierasts - gaidot SILĒ putru svaigu,
Bars rukšķu, speķa 'apgŗeidotu' vaigu,
Pa DzīvniekFermu slinkā riksī deso,
Un, pašu sū#os urķēdamies, streso:

"Kaut kur tepat (vēl vakar - točna!) bija,
Mums "TUMBOČKA", ko "kaut kas" (?) pieslānīja,
Ar naudiņām, "kaut kādām" (NE jau - grašiem!) ,
Kas paredzētas NE "kaut kam" (!!!) - mums pašiem:

Ja kārums JEBKO noandelēt (dārgi ~
Ko ikdienišķais resurss "nevelk" vārgi),
Vai kāda "shēma" (kārtējā) nāk priekšā
(Ja sugas biedri "paņem doļā iekšā"),
Falšs "pizness" jāpiestutē (periodiski ~
Tam pat ar "polit-jumtu" -- baigie riski!),
Vai krutāks vāģis jāiepērk (no firmas,
Kur "pircējs" faktiski ir "čiekurs" pirmais),
Kad "politreklāma" nāk atkal "TOP-ā",
(Jo - "glupie bauri" ZOMBĒJAMI, lopā),
Vai "jāmotivē "spriedums" ķēķa tiesās"
(Lai "godībām" iekš "mantijām" ļum miesas),
Kāds "normatīvs" ir "lobējams" un "bīdāms"
(Kas drāž un atslauc "bauru plikadīdas"),
Vai "jāstimulē balsojums" (par piķi ~
Nav "tautas kalpos" lētie "politiķi"!...),
No "valsts" kāds "iepirkums" ir jānofraktē
(Kur "otaktus" bars "atbildīgo" vaktē),
Vai "pašval.d(au)ņos" nospīd tŗeknāks "tenders"
(Par "samērīgu atlīdzību" – 'fenders'!),
Kad "nepareizie" "jānoliek pie ratiem"
(Caur angažētām "struktūrām", pa "blatiem"),
Vai "cietpauriem" 'pa ragiem jāizraksta'
(Kas MŪS ar slorķi PAŠU sū#os baksta)...
Un tamlīdz., u.t.t., un tā jo projām ~
Pie "TUMBOČKAS" pa fikso aizrikšojam:

Tur vienmēr KĀDS (ko nezinām pēc mūļa,
Bet - diez vai izdzimis no "prastā pūļa",
No SILES "distancēts", bez "protekcijām",
Glups teļš ar Cilvēciskām emocijām,
Vai, pat, ar Godaprātu & Sirdsapziņu,
Būs Radītājs, diez, apskādējis viņu?!),
JAU iekrāmējis biezu strēķi naudas,
Kas "amortizē" VISAS vēlmju jaudas!

Un, galvenais - tā "TUMBOČKA" nav tukša,
NEKAD priekš MŪSU sugas(!) SILES rukša!!!
Ja, dabiski, tāds cūk.lops “turēs žaunas”
(Vien - kviekuļos pēc naudas čupas jaunas),
Un - 'šķiņķos' "OBŠČAKAM" "otkata" tiesu
(Kas tŗeknu vepri NEtraumēs par liesu) ~
Šāds "shēmojums" jau "ilgtspējīgi" rullē,
Jo - "TUMBOČKA" (mums) NAV NEKAD pa nullēm!..."
...
Ja dažkārt "fabulām" pie epiloga,
Tiek "šūta" MORĀLE, kā zelta poga,
Tad - šoreiz "TUMBOČKĀ" tā "ieshēmota":
Priekš cūk.lopiem, kam "valsts" kā SILE dota...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

tikai mieru

25.04.2024. 22:37

Gaidi nākošas vēlēšanas un tad balso. Bet nevis par kautkādiem svaigi izceptiem "glābējiem". Tādu mums ir jau bijis liku likām. Tukši burbuļi!

Atbildēt

Batka

25.04.2024. 22:29

LV lielākā problēma ir tā, ka pie varas jau neatkarības sākumā tika komjaunieši, aģenti u.c. duraki un šie tikai turpina iesāktās politiskās tradīcijas.

Atbildēt

jautājums

25.04.2024. 22:28

»

Kas notiek ?

Pietiek.com beidzamajā laikā aizdomīgi bieži sācis publicēt feļetonus


Kas tur tik aizdomīgs? Feļetonu saturs, vai humors un satīra, kā tādi?

Atbildēt

Janka

25.04.2024. 22:25

Maitu lijas sarosijušās. Paši nav labāki. Tomēr kopumā es atbalstu, ja JV iet pa skuju taku.

Atbildēt

JV devīze

25.04.2024. 21:37

Neliğitīma valdība

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: