Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

opozicionārs Skolnieciņš

27.07.2021. 06:38

»

juj

Vakcinētie paši var saslimt un inficēt - pēdējas ziņas no Izraēlas veselības ministrijas liecina, ka 60% vakcinēto var saslimt un pārnēsāt slimību. 91% pasargā no letāla iznākuma


Зачем вакцинироваться, этот вопрос задайте диктатору Владимиру Путину. В отличии от Латвии, в России вакцинации обязательна. По сути, это грубое ущемление прав коренных народов живучих в России. В добавок люди не могут выбирать вакцину (прямо как при СССР во время Сталинского террора). Сегодняшней антидемократический режим, который возглавляет диктатор Владимир Путин и его карманная партия клептократов «Единая Россия, не намерен людям давать право голоса. Если Вы в России так бы себя вели, Вас ужен давно бы забрало ФСБ. Пожалуйста, не распространяйте больше дезинформацию! Иначе Вы себя ведёте как Кремлёвский тролль, то есть как Кремлёвский агент.
С уважение, Сколниециньш
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
П. С. Спутник V это яд…

Atbildēt

juj

23.07.2021. 23:24

»

Pretjautājums

Un kas Jūsu izpratnē būtu zināmas izcelsmes žļurga, ar kuru varētu vakcinēties


Droši vien pārbaudīta vakcīna, nevis eksperimentāla gēnu terapija

Atbildēt

nuuu

23.07.2021. 23:10

Genocīds pret tautu? Kurš pasūtīja iztīrīt Latviju no populācijas

Atbildēt

Blefs

22.07.2021. 16:09

»

vecais nīgrais onkulis

Drīkst. Ziemā bija pilnas Covid nodaļās ar tādiem veselajiem


Ziemā stresā iedzītie gripinieki un savlaicīgi ārstu pakalpojumus nesaņēmušie slimoja.

Atbildēt

Latvietis bez mērķa

22.07.2021. 15:53

»

Aivars

Pasi arī saņemšu attālināti


Pase ir cilvēktiesība un to arī neizsniedz attālināti. Latvija.lv var pieteikties rindā un samaksāt par pakalpojumu.

Savlacīgi e-paraksts un oficiālā e- adrese arī jāpagādā.

Atbildēt

Nika

22.07.2021. 08:47

»

Nika,

beidz dirst melus!!!Nu jau tu šauj pār strīpu


Kas Tev traucē ieiet portāla Lsm un pašam pārliecināties par šo informāciju?

Atbildēt

Nika>gara vājajam

22.07.2021. 05:40

»

idiotei> Nikai

Latvijas radio 2 rīta ziņās,kas tiek raidītas arī radio 1 un radio4(krieviski


Es atradu šo interviju ar Slimnīcu biedrības vadītāju Jevgēņiju Kalēu. (Intervija ar Slimnīcu biedrības vadītāju Jevgēņiju KalējuLatvijas Radio)

"Ir slimnīcas, kur ir tikai viens vai divi augsta līmeņa speciālisti. Ja viņi nebūs vakcinēti, tad pakalpojuma saņemšana šajās slimnīcās būs ierobežota.

Kalējs pastāstīja, ka vairākās slimnīcās ir vakcinēti 90% ārstu. Vidējam un zemākam personālam vakcinēto skaits ir mazāks. Tomēr ir arī slimnīcas, kur vakcinācijas aptvere ir zemāka, – tās ir slimnīcas Latgalē, tostarp Daugavpils slimnīca.

“Diemžēl šiem ārstiem ir citādi uzskati,” sacīja Kalējs. Viņš norādīja, ka arī mediķu vidū cilvēki iegūst informāciju no dažādiem neoficiālajiem avotiem, ignorējot zinātni.""

Un te nu redzams, kā veidojas feiku ziņas un informācija. Ja kas, šo interviju var noklausīties audio formāta pilnā versijā (LSM). Ku te ir runa par 45% augstas raudzes speciālistiem, kuri nav vakcinēti? Vai tie 45% augsta līmeņa speciālisti ir sanitāri Daugavpilī? Ja melo, tad vismaz ticami.

Atbildēt

lauķis

21.07.2021. 16:22

»

vecais nīgrais onkulis

Kurš te vairāk melo? Bet varbūt tev jau govju mīzali smadzenes iesitušies, lauķi


Redzi,govju mīzali nemāk melot,atšķirībā no tevis.Izplatot melīgu informāciju arī tu melo.
Vakcinētie gan slimo,gan aplipina citus,gan mirst.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

21.07.2021. 16:07

»

lauķis

Beidz melot,par to būs jāatbild


Kurš te vairāk melo? Bet varbūt tev jau govju mīzali smadzenes iesitušies, lauķi?

Atbildēt

vno

21.07.2021. 16:05

»

Nikiņ,

nu ko Tu lēkā te kā pirdiens uz pannas? Veltīgi


Ā, kad nav ko teikt, tad jāprovē pārlekt uz pesonību. Inteļekt, odnako.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

21.07.2021. 15:59

»

jautaajums

Vai slimot ir obligāti,vai nedrīkst būt vesels


Drīkst. Ziemā bija pilnas Covid nodaļās ar tādiem veselajiem.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

21.07.2021. 15:55

»

jautaajums

Kāpēc tad jūs,vakcinētie,inficējat veselus cilvēkus


Vakcinētie neinficē citus cilvēkus. Inficēt citus cilvēkus var tikai saslimis indivīds vai tāds kurš ir inficējies, bet vēl nav paspējis saslimt, vai arī (ak laimīgais) slimo bezsimptomu variantu. Tāpēc jau ir nepieciešams viss tas ārprātīgais čakars ar izolācijām, maskām utt. Tā kā neviens atbildīgs cilvēks [un mediķi 99% tādi ir] nevar apgalvot, ka vakcinētie 100% nekad nevar apslimt ar šo draņķa vīrusu, tad paliek 3,4,5 % gadījumu, kad arī vakcinēts cilvēks teorētiski var inficēt kādu citu. Un tas tiek godīgi pateikts, atšķirībā no antivakceriem, kuri melo rītā un vakarā.
Teorija ir vienkārša - vakcinētam indivīdam iespēja saslimt un kļūt infekciozam ir (noapaļosim)3 no 100. Nevakcinētam - gluži otrādi, labākajā gadījumā 3 iespējas nesaslimt no 100. Tātad, tie 3 vakcinētie, kuri tomēr pamanīsies saslimt, nākamajā dienā inficēs katrs pa vienai nevakcinētai kontaktpersonai. Tātad mums būs 6 inficētas personas. Savukārt 97 inficētie nevakcinētie tādā pašā laikā un apstākļos inficēs vismaz 97 nevakcinētas personas. Tātad nākamajā dienā mums būs jau 194 inficētas personas.
Un no šādas ģeometriskas progresijas mūs līdz šim ir glābuši visas tautas nolādētie un tik tiešām nepatīkamie ierobežojumi.
Gribat vēl? Bet lūdzu! Tikai pēc tam neraudiet.

Atbildēt

tagad redzam

21.07.2021. 15:18

kas ir jurča........un paldies

Atbildēt

Alla

21.07.2021. 14:45

Paradokss!
Līdz šim, vakcinējos kā normāls cilvēks, pļurkt, žurga plecā iekšā un vairs nav bail ne no nevakcinētiem, ne vakcinētiem.
KAS TAGAD IR MAINĪJIES? Vai arī tas, ar ko potē, nemaz reāli nav VAKCĪNA? Vai kariņhitlers spēj atbildēt uz šo vienkāršo jautājumu, ar visu savu brūndeguņu varzu?

Atbildēt

Hitlers

21.07.2021. 14:33

Tad jau arī ātro palīdzību nedrīkst izsaukt, ja ekipāžā ir kaut viens potētais. Lau tik visi mirst nost!
Vai arī tagad ātrās palīdzības un ģimenes ārsti, zobārsti un frizieri būs katram savi- atsevišķi veselajiem cilvēkiem un atsevišķi potētajiem?

Atbildēt

Kur ir

21.07.2021. 14:19

»

Nika

Pēci, kādu rādio Tu klausies? Marsiešu? 12.07.2021...


oficiāli dati ? Te rakstītais ir ,viena tante teica. Ja salīdzina ar to ,ko esmu lasījis , tad pētnieki ,jeb nabagmājas sētnieki , lej čugunu.Tādas muļķības var sacerēt jebkurš sev par labu.

Atbildēt

HA

21.07.2021. 13:59

Būtu tā kā pienācis laiks pieprasīt personīgu atbildību par vakcinācijas un testēšanas uzspiešanu.
Jo
1. Katrā ķermenis ir individuāls veidojums un tā reakcija uz dažādu vielu ievadīšanu organismā ir atšķirīga.
2. Testēšana ir neprecīza un atšķirīga jo uzrāda atšķirīgus rezultātus.
3. Par iespējamo vīrusu mutāciju strīdās paši zinātnieki.
4. Pati valdība veicina vīrusa izplatību pieļaujot migrāciju.

Atbildēt

idiotei> Nikai

21.07.2021. 12:39

»

Nika

Pēci, kādu rādio Tu klausies? Marsiešu? 12.07.2021...


Latvijas radio 2 rīta ziņās,kas tiek raidītas arī radio 1 un radio4(krieviski).

Atbildēt

Nika

21.07.2021. 12:34

»

Nikiņ,

nu ko Tu lēkā te kā pirdiens uz pannas? Veltīgi


Vēl pavisam nesen es, iekomentējot šad tad pie kāda raksta par vakcināciju, rakstīju smukus un pieklājīgus komentārus bez jebkādiem uzbraucieniem un nejaucībām. Man pat nosacīti likās, ka padaloties ar man zināmo, objektīvo informāciju un pieredzi, varbūt sniegšu nezinātajiem kādu papildus informāciju vai kādu iedrošināšu. Mani teksti no antivakceru puses tika apgānīti un apkakāti, pati es tiku apdalīta ar ļoti nejaukiem komentāriem. Es vēl laiciņu nepadevos provokācijām, bet vienā brīdī man tiešām piegriezās. Es vēl aizvien esmu tiesīga komentēt. Varu godīgi pateikt, ka neesmu neko izdomājusi un melojusi arī šobrīd, bet attieksmi pret antivakceriem paužu tādu, kādu viņi ir pelnījuši. Nekādas cieņas un pietates pret šīs kategorijas agresīvajiem, rupjajiem, nekulturalajiem un dumajiem cilvēciņiem.

Atbildēt

Nika

21.07.2021. 12:25

»

Pēteris

Par to šorīt radio precīzi pateica slimnīcu apvienības pārstāvis. Tu taču tici mediķiem! Vai tikai pārmaksāto žurnaļugu vienvirziena ziņām


Pēci, kādu rādio Tu klausies? Marsiešu? 12.07.2021.

"Latvijas veselības aprūpes iestāžu darbinieku – gan mediķu, gan atbalsta personāla – attieksme pret Covid-19 vakcināciju 76,9% gadījumu ir pieņemoša un atbalstoša, secināts Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) pētnieku veiktajā aptaujā.{...} Aptauja noritēja no šī gada marta līdz maijam, un tajā RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes un RSU Psiholoģijas laboratorijas pētnieki iesaistīja 1444 respondentus no dažādām Latvijas veselības aprūpes iestādēm.

No visiem pētījuma dalībniekiem vispieņemošākā attieksme konstatēta ārstiem – 92,6% norādīja, ka viņi ir vakcinēti vai vakcinēsies, tiklīdz tas būs iespējams.

Vērtējot respondentus pēc izglītības līmeņa, varēja novērot tendenci – jo augstāks izglītības līmenis, jo lielāks pieņemošas attieksmes īpatsvars.

Līdz ar to, salīdzinot starp izglītības līmeņiem, vispieņemošākā attieksme ir respondentiem ar maģistra vai ārsta grādu (88,9%) un respondentiem ar doktora grādu (89,4%). Tāpat pētījumā konstatēts, ka vispieņemošākā attieksme ir Rīgā un Rīgas reģionā strādājošajiem, kur 84,5% respondentu norādīja, ka viņu attieksme pret vakcināciju ir pieņemoša. Jāatzīmē, ka vīriešiem pieņemoša attieksme ir 90,4%, bet sievietēm – 73,9% gadījumu."

Un interesanti, jo augstāks izglītības līmenisun grāds, jo saprātīgāka attieksme. Tas ir tieši tāpat kā vakcinēšanās procenti, izejot no valsts attīstības līmeņa - jo augstāks, jo lielāks procents. Ta kā, antivakceri, reāli saprotat savu līmeni, ja?

Atbildēt

kopija

21.07.2021. 11:57

Cienījamā ASV vēstniecība Latvijā! Vēlos jūs informēt par iespējamu likuma pārkāpumu (publiski pieejams avots: pietiek.com) - Latvijas veselības ministrs Daniels Pavļuts ir apmaksājis reklāmas plakātu izgatavošanu uzņēmumam, kurā viņš iepriekš bijis nodarbināts no plkst. Latvijas valsts budžetu. Šī reklāmas kompānija DDB Worldwide Latvia Veselības ministrijai ir izgatavojusi reklāmas plakātus, kas vizuāli ir ļoti līdzīgi ASV izgatavotajiem un ASV Vakcinācijas veterānu koalīcijas pasūtītajiem reklāmas plakātiem. Plakātu vizuālā līdzība liek domāt, ka ir noticis plaģiāts un ka Latvijas uzņēmums ar Latvijas veselības ministra Pavļuta apstiprinājumu ir izdarījis autortiesību pārkāpumu.
Ilze Jurča.

Atbildēt

Līga

21.07.2021. 11:33

Ņemot vērā, ka Jurča ir KNAB bijusī darbiniece, pie tam priekšnieka vietniece, kļūst vēl neomulīgāk, nekā jau ir, ... par KNAB.

Atbildēt

pačietības mērs

21.07.2021. 11:14

latviešu tautai ir ļoti, ļoti liels, bet ne bezgalīgs...
savulaik jau dega muižas un arī revolūciju taisīja latviešu streļķi...

Atbildēt

EU Parliamentary Assembly Resolution 2361 (2021):

21.07.2021. 11:10

7.5.2 use vaccination certificates only for their designated purpose of monitoring vaccine efficacy, potential side effects and adverse events;

7.5.2 izmantot vakcinācijas sertifikātus tikai tam paredzētajam mērķim, lai uzraudzītu vakcīnas efektivitāti, iespējamās blakusparādības un nevēlamus gadījumus;

Debilā Latvijas valdība kārtējo reizi pārcenšas ar greizu izpratni par lietām... Rezolūcijā nekas nav teikts, ka sertifikāts būtu izmantojams kaut kādam apliecinājumam vai kā atļauja kaut ko apmeklēt!

Atbildēt

fakts

21.07.2021. 10:10

»

to faktam

Cerams, neesi aizmirsis, kur Nikai finanšu instruments


Nezinu,nezinu,ja nu vinīgi par šļuku alus un vecu trambajbiļeti.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

21.07.2021. 09:46

Kā var atļauties tādu žļurgu publicēt ? Kas tad ir šī "jurča", zinātniece vai mediķe.. ? Tas ir tas pats, kas ticēt bomža sludinātajam, ka viņa dzīves uztvere un veids, ir veselības panākumu garants !!!

Atbildēt

Hi

21.07.2021. 09:34

»

Nika

Skaidrs, ka mediķi klusē. Lielāka daļa mediķu ir vakcinējušies. Tātad? Viena daļa ir beigti un pagalam, otra aizpilda Aptiekas ielas palātas. Vai tad beigts vai dumjš var ko pateikt


Tie, kas strādā intensīvās terapijas, reanimācijas nodaļās, sarkanajā zonā, retais ir sev to indi ielaidis, kaut skaitās vakcinēti, jeb izslimojuši. Divas nedēļas sarkanajā zonā, un 14. dienas slimo ar Covid. Slimības laikā, man tāda Covid slima daktere kaimiņos, pagājušo ziem, raka slapju sniegu no sava ceļa 150. metru garumā, 5. metru platumā. Viņi retais pret gripu vakcinējas, kur vēl pret Covid!

Atbildēt

NIKNAIS

21.07.2021. 09:18

Ja reiz apkalpo vien izņēmuma klientus, tad lai arī nodokļus iekasē vien no tiem

Atbildēt

fakts

21.07.2021. 09:00

»

Nika

Ja ir šādi konkrēti dati, tad lūdzu datu izcelsmes avotu studijā! Ja nav konkrētas atsauces uz šo datu publicēšanas vietni ticamā datu bāzē, tas tā ir kārtējā tirgus sievu runa, kura ir absurda un smieklīga. Man zināmie ārsti, ar kuriem pēc vajadzības regulāri komunicēju, vakcinējušies ir visi. Pie ...


Galvas slimniekus neārstēju un tiem pakalpojumus par velti nesniedzu.Noslēdziet ar mani juridisku līgumu un norādiet ar kādiem finanšu instrumentiem esat gatava norēķinaties.Zelts,sudrabs,dimanti,banknotes nav finanšu instruments.

Atbildēt

Kaža

21.07.2021. 08:50

Rādās,ka meliem ir piedots paātrinājums un autoritārs atbalsts.Publiski tiek apgalvots,ka būdams ne vakcinēts,ne covidslims esmu drauds sabiedrībai.Tādā veidā veidā uz mani netiek attiecināta nevainības prezumpcija un tiek vērsts morāls terors,kurš reāli apdraud arī veselību,sevišķi cilvēkiem ar sirds veselības problemām.Būdams nevakcinēts nekādi nevaru apdraudēt vakcinētu cilvēku veselību,kā to apgalvo augsta ranga vakcinēti meļi.

Atbildēt

Konrads

21.07.2021. 08:37

1. Dalies, lai visi zin...bla, bla, bla jau liecina par zināmu prāta stāvokli! Pietrūkst vēl aicinājuma visus boikotēt :D
2. Ietekmēs nevis visus, bet tikai "visus par visu zinošākos mikrobiologus, traktortehnikas operatorus ar, minimums, maģistra grādu medicīnā un pārējos īpaši apdāvinātos"

Atbildēt

Ģeto ģeimis

21.07.2021. 08:26

»

Pretjautājums

Un kas Jūsu izpratnē būtu zināmas izcelsmes žļurga, ar kuru varētu vakcinēties


Šitie atzīst tikai paša raudzēto no lopbarības bietēm ar vaivariņu piešprici.

Atbildēt

Nopietni?

21.07.2021. 08:23

»

tāpēc,lai tev

būtu ko brīnīties


Un kas tev ir zināms par Dumpja un Perevoščikova kompetenci? Esi papētījis šo cilvēku izglītību un pieredzi vai tikai esi dzirdējis šos uzvārdus. Neliekas dīvaini, ka līdz Covid pasākumam par šo cilvēku sasniegumiem medicīnā nekas tā kā netika manīts un dzirdēts, lai tik akli uzticētos. Un vēl, izrādās pasaulē ir arī vēl citi vadošie virusulogi (starp citu Dumpis ir infektologs, kas ir pavisam kas cits kā virusologs, nu tā ja nu kas) tādi kā Plamens Paskovs, būsi pārsteigts, par to cik šiem vadošajiem pasaules speciālistiem atšķiras viedoklis no Dumpja un Perevoščikova.

Atbildēt

Nika

21.07.2021. 07:19

»

fakts

No augstākā ranga mediķiem nav vakcinējušies 74


Ja ir šādi konkrēti dati, tad lūdzu datu izcelsmes avotu studijā! Ja nav konkrētas atsauces uz šo datu publicēšanas vietni ticamā datu bāzē, tas tā ir kārtējā tirgus sievu runa, kura ir absurda un smieklīga. Man zināmie ārsti, ar kuriem pēc vajadzības regulāri komunicēju, vakcinējušies ir visi. Pie tam krietni sen - kad vēl mediķi bija pirmie, kuriem piedāvāja ārpusrindas vakcināciju. Ja pūt pīlītes, tad pūt ticami! Šādu procentu analīzi par "labo un izcilo" ārstu vakcinācijas daudzumu neviens nekad nav veicis un neveiks.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: