Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

15.10.2020. 14:13

»

SPQR

Domā tajās valstīs covidiotu trūkst kuri visam liek mīskto


Redzēju kaut kur statistiku no kāda ASV štata, ka gandrīz visi saslimušie bija nēsājuši maskas.

Atbildēt

paldies DAKTERĪT

15.10.2020. 13:53

par Jūsu vēstījumu ! Jau vairākus mēnešus šajā valstī valdošais DEBĪLISMS //iet uzvaras gājienā//! Diemžēl Lato L. VIENĪGAIS savā šodienas rakstā norāda precīzas CĒLOŅSAKARĪBAS !! Piekrītu AS med. Višņakovam: šos debīlos populistus un VALSTS grāvējus bez elpceļu aizsega norīkot pastrādāt reanimāc. nod. ...pēc tam pie smagi saslimušo un aizgājušo tuviniekiem ....par APGĀDNIEKU !!

Atbildēt

SPQR

15.10.2020. 13:53

»

Pomeranču Vainadziņš

Lietuvā maskas nēsā no augusta


Domā tajās valstīs covidiotu trūkst kuri visam liek mīskto?

Atbildēt

Uldis

15.10.2020. 13:51

»

Vīrusu nevar apturēt vispār!

Bet šo vīrusu izmato veselības aizsardzības un ekonomikas sagraušanai


Tieši tā. Kamēr mēs te iekarstam par kaut kādām bezjēdzīgām maskām viņi "kārto lietas" mums neredzot.

Atbildēt

Vīrusu nevar apturēt vispār!

15.10.2020. 13:26

»

Uldis

Mērķis nav apturēt vīrusu, bet gan iedresēt ganāmpulkā paklausību ar baiļu palīdzību


Bet šo vīrusu izmato veselības aizsardzības un ekonomikas sagraušanai.

Atbildēt

Uldis

15.10.2020. 12:28

»

Pomeranču Vainadziņš

Lietuvā maskas nēsā no augusta


Mērķis nav apturēt vīrusu, bet gan iedresēt ganāmpulkā paklausību ar baiļu palīdzību.

Atbildēt

Genocīds pret mediķiem konkrēti jau sākās ar E. Levita lēmumu

15.10.2020. 11:21

ignorēt likumu par mediķu algu celšanu. Infektoloģijā neizglītotos mediķus moca. Protams, ka mirs arī no netipiskās pneimonijas, gripas un citiem vīrusiem, bet nav salīdzinošās statistikas. Neizglītotajiem infektoloģijā mrdiķiem spež strādāt pašu dzīvībām bīstamos apstākļos- iedvešot sabiedrībai paniskas bailes par C19 nāvīgumu!

Praktiskā un teorētiskā nozīme

Infektoloģija ir medicīnas specialitāte, kas saistīta ar dažādu infekcijas slimību diagnostiku un ārstēšanu. Infektoloģija ir cieši saistīta ar epidemioloģiju, kas galvenokārt nodarbojas ar infekcijas slimību novērošanu un kontroli. Daļā valstu infektoloģija ir atsevišķa specialitāte, bet citās valstīs tā ir internās medicīnas apakšnozare.

Pēdējā laika pētījumi atzīst, ka visas pasaules infektoloģijas zinātne nebija gatava Covid- 19 “pandēmijai”.

Tomēr, neskatoties uz to, ka visas valstis, ko skar C19, neatrodas vienā vietā uz zemeslodes, bet ir pakļautas dažādiem gadalaiku un meteroloģiskiem apstākļiem, informāciju par C19 inficēto, izveseļojušos, mirušo statistiku izplata viens informācijas centrs. Apskatāmā statistika parāda, ka statistika par visām valstīm ir tāda, it kā visas valstis atrastos vienā vietā uz zemeslodes, kas rada pamatotas šaubas par statistikas datu ticamību.

Infektoloģijā vīrusu izplatīšanās ciklus aprēķina, sākot ar janvāri. Pēdējo laiku alternatīvā metode infektoloģijā vīrusu izplatīšanās ciklus skaita no dienas vai mēneša, kad Saule atrodas vistuvāk Zemei konkrētā valstī vai teritorijā. Tā mūsu apstākļos šo ciklu skaita no 22. jūnija vai jūnija mēneša. Ņemot vērā šo metodi, katru gadu ir novēroti baciļu, koku, vīrusu (vīrusi sastāda vien piekto daļu no infekcijām, bet C19 no visiem vīrusiem sastāda vien 10 procentus) aktivizēšanās četri viļņi. Pirmais ir visvājākais. Pašlaik beidzies pirmais vilnis (jūnijs, jūlijs, augusts), šobrīd esam otrajā (septembris, oktobris, novembris), kad infekciju - baktēriju, koku, vīrusu infekcijas ir pīķa stāvoklī.

Mūsu valsts informācijas avoti līdz ar to maldina, ka esam otrajā C19 izplatības vilnī attiecībā pret metodiku, ka ciklus skaita ar janvāri, kas ir kļūdaini. Valsts iedzīvotājus nepamatoti biedē un terorizē, izmantojot likuma spēku.

Kopš C19 izplatības ir radīta jauna zinātne psihoimunoloģija. Zinātne pēta stresa - baiļu, valsts terora, cilvēka noskaņojuma, depresijas ietekmi uz cilvēka imūno sistēmu un pētījumi pierāda, ka valstis, ar likumu publiskās vietās uzliekot pienākumu nēsāt maskas, sodot ar naudas sodiem par prasību neievērošanu, tostarp izsēdinot no sabiedriskajiem transporta līdzekļiem, grauj vispārējo kolektīvo un atsevišķi katras personas imūnsistēmu, sabiedrību mērķtiecīgi un apzināti pakļaujot sabiedrības vispārējās veselības novājināšanai.

Mūsdienās infektologi visbiežāk slimnīcas apstākļos ir konsultanti un palīdz citu specialitāšu ārstiem sarežģītu infekciju gadījumos, kuras saistītas ar citām slimībām. Daļa infektologu strādā arī ambulatorajās iestādēs, kur ārstē un novēro hronisko infekciju pacientus, piemēram, HIV/AIDS un hronisku vīrushepatītu gadījumus.

Atbildēt

paardomas

15.10.2020. 10:48

»

tādi esam

Paldies ārstiem


Maskas nēsā aitas un kāmīši ar izskalotām smadzenēm.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

15.10.2020. 10:40

Lietuvā maskas nēsā no augusta.
Čehijā visi visur ir maskās.
Nekādas infekciju ķēdes tur nav pārrautas.

Neesmu infektologs, taču laikam bez lielas sabiedrības daļas izslimošanas rezultātu nebūs. Pašlaik kaķa aste tiek cirsta nost pa gabaliņam.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

15.10.2020. 10:38

Apskatiet šīs būtnes FB profilu.
Nenožēlosiet

Atbildēt

Žulis

15.10.2020. 10:35

Mediķu nomelnošanas kampaņa? Kaut kā neesmu pamanījis. Kritikas vilnis veļas pār medicīnas administrētājiem un organizētājiem, kas pa šo gadu kopš pavasara tik vien kā palielinājuši savu atalgojumu, bet nav veikuši vajadzīgos pasākumus lai apkarotu covid infekciju Latvijā. Ja kāds mediķus ir nomelnojis, tad tieši šie personāži un valdība, jo nepiešķir viņiem pienācīgu atalgojumu un nerūpējas par viņu pienācīgu apgādi, bet atbildību par trūkumiem cenšas uzvelt tieši ierindas mediķiem, kuri laikā kaut ko nav paspējuši vai izdarījuši. To, ka tieši medicīnas administrētāju un organizētāju dēļ mums trūkst mediķu un strādājošie ir spiesti veikt savus pienākumus pārpūles un spēka izsīkuma pastākļos, viņi, protams, "nespēj saprast". Pieaugot infekcijas izplatībai, šī situācija arvien vairāk saasināsies un var gadīties, ka "vadzis lūzt". Tad nu tagad Viņķele savu un savas kompānijas neizdarību cer saglābt ar maskām, ierobežojumiem, aizliegumiem un sodiem. Tā ir viltīga politika. Ja tomēr notiks tā, ka medicīnas iestādes nespēs vairs tikt galā ar slimnieku pieplūdumu, vainu varēs uzvelt pašiem slimajiem, kuri nebūs pietiekami pildījuši Viņķeles uzstādītās prasības.

Atbildēt

Uldis

15.10.2020. 09:55

»

tādi esam

Paldies ārstiem


Pārsteidzoša agresija no gļēvuļiem gan internetā, gan uz ielas. Kur jūs bijāt, gļēvuļi, pavasarī? Gandrīz neviens ar masku nestaigāja. Kur jūs bijāt pirms divām nedēļām? Ja jau maskas ir tik labas, tad kāpēc nenēsājāt bez valdības lēmuma?

Ārsti, kur jūs bijāt pavasarī? Kur bija jūsu raudāšana par maskām tad?

Atbildēt

apzinīgā jaunatne

15.10.2020. 09:53

»

tādi esam

Paldies ārstiem


jau izaudzināta tāda, ka jātic visam, ko valdošās kliķes pilnībā kontrolēti masu mēdīkļi "ar karotīti mutē lej"

Atbildēt

tādi esam

15.10.2020. 08:58

Paldies ārstiem!
Covididiotiem smadzenes noteikti ir mazāk kā vistām, ja viņi nav spējīgi saprast pandēmijas bīstamību.
Lielai daļai no viņiem trūkst empātijas.
Normāli cilvēki maskas nēsā, labi, ka apzinīga ir jaunatne.

Atbildēt

paardomas

15.10.2020. 08:34

»

Platais

Kārtējais zombijs


Valkā kaut vai skafandru ar prezervatīvu virsū,liec mieru cilvēkiem.

Atbildēt

hm

15.10.2020. 07:52

Krievijā sāk masveida vakcināciju ar vakcīnu, kura jau sapotēta gandrīz visai valsts elitei. Elite neslimo!
Vai aizsargtērpa un tā radīto neērtību vietā nebūtu pareizāk vakcinēties?

Atbildēt

111

15.10.2020. 07:38

Varbūt kāds ārsts varētu pastāstīt arī par nenotikušiem, bet pozitīviem testiem, par viltus diagnozēm pie letāliem gadījumiem,par lielo kļūdu
procentu pie testēšanas. Tauta runā! Vispār jau youtube var paklausīties arī vācu, itāļu,krievu u.c. valstu SPECIĀLISTU alternatīvus viedokļus.

Atbildēt

Platais

15.10.2020. 07:11

»

paardomas

Kārtējie murgi


Kārtējais zombijs

Atbildēt

PNEUMOVAKCĪNA

15.10.2020. 06:37

neviens jau muļķus nemāca

Atbildēt

paardomas

15.10.2020. 06:17

Kārtējie murgi.
Miris ar bubuli vai miris no bubuļa?Sekcijas taču netaisa.
Manu brīvību ierobežo bubuļa afēra.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: