Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skatļi

12.10.2017. 14:37

»

S biedrs

Sociāldemokrātu politikas centieni ir redzami Rīgā. Ne velti tur atkal ievēl Ušakovu. Pat Amerika šeptes tur daudz neskādē. Valdošo zagšana un nedomāšana par vienkāršo cilvēku bija labi redzama Aksenoka un Birka laikā! Ne velti Rīgā par Vienotību un naciķiem nebalso...


Pirms kaut kas tiek apgalvots - lūdzu statistiku! Par Rīgas iedzīvotāju nacionālo sastāvu, īpasumiem, denacionalizētiem īpasumiem - kādas izmaiņas ir notikusas SC laikā. Kādas izmaiņas ir ar denacionalizētiem īpasumiem, vēsturiskajos rajonos, kāda ir proporcija, dinamika starp vietējiem iedzīvotājiem un jaunpienācējiem?

Atbildēt

jukumnis

12.10.2017. 09:21

Nils spalvu bet raksturu atstāj,viņš ir krievijas vēstniecības produkts,

Atbildēt

bet kā tad tā

11.10.2017. 22:22

tas ir rakstīts pirms kāda laika. Jo Igaunija takš Jau Ir prezidējošā valsts, taisni tagad, šajā pusgadā, nevis būs.

Atbildēt

kaža

11.10.2017. 20:15

Nav aktuāls -nenozīme ka šis līgums anonsēts,tas nozīme ka līgums var jebkurā brīdī kļūt aktuāls.Daudzi ir uzķērušies uz Kremlim rakstūrīgas. demagoģijas ēsmas un tagad to ar sajūsmu apsūka un ierīj,cerot ka āķa nav.

Atbildēt

stalins

11.10.2017. 15:35

Faktiski jau tagad Saeimā ir SC-ZZS (Lemberga)koalīcija.paskatāmies balsojumos.Ja partija koalīcijā būs oficiāli-tas būs signāls Kremlim vai kaut kur vēl.

Atbildēt

mūmūmikins

11.10.2017. 13:07

Latvijai simtgadē tiek gatavota dāvana - urlakovu valdība. Daži stukači tā sapriecājušies, ka piepļūtījuši visu līdz apvārsnim.

Atbildēt

Nil, mēs ar Tevi !

11.10.2017. 11:25

Tās jau tādas intrigas un kaislības laucinieku stilā.
Mamikins ir Grigules tuvs draugs, viņi apmainījās ar partneriem, ģimenes locekļiem.

Atbildēt

Janks

11.10.2017. 10:20

Sanāk, ka Mamikins ir augonis Nila pakaļā un grauj partijas prestižu.
Tad Ameriks ir šo savervējis, lai raustītu Nilu, tas pierādās ar to ka Amerika ielikteņi Getliņos bīda savas rebes ar Mamikina atbalstu meklējot lielās Eiropas naudas.....

Atbildēt

S biedrs

11.10.2017. 09:52

»

Mega villas Mežaparkā

Par kādiem sociāldemokrātu uzstādījumiem tiek runāts, kādu vienkārso cilvēku intereses aizstāvētas - vai to, kas tiek apzagti un, apkrauti ar voluntāriem, nodokļiem zaudē īpasumus


Sociāldemokrātu politikas centieni ir redzami Rīgā. Ne velti tur atkal ievēl Ušakovu. Pat Amerika šeptes tur daudz neskādē. Valdošo zagšana un nedomāšana par vienkāršo cilvēku bija labi redzama Aksenoka un Birka laikā! Ne velti Rīgā par Vienotību un naciķiem nebalso.
Ar nodokļiem apkrauj ZZS un Vienotības valdība, īpašumus zaudē caur naciķu kūrētajiem Sprūdiem un Krūmiem. Paskaties, cik šie zagļi ziedo NA.

Atbildēt

Mega villas Mežaparkā

11.10.2017. 08:31

»

S biedrs

Vai Mamikins ir Saskaņas biedrs? Kad ielika sarakstā, tad nebija. Manuprāt Ušakova vai Saskaņas vadības šaurāka loka lēmums ir pareizs un palīdzēs piesaistīt latviešu balsis, jo kūdīšana pret Krieviju notiek katru dienu un tam ir zināmi panākumi. Otrkārt, vai tad Saskaņa nav kļuvusi par pilntiesīgu ...


Par kādiem sociāldemokrātu uzstādījumiem tiek runāts, kādu vienkārso cilvēku intereses aizstāvētas - vai to, kas tiek apzagti un, apkrauti ar voluntāriem, nodokļiem zaudē īpasumus?

Atbildēt

L5

11.10.2017. 08:08

»

bet!

Godmanis "Krustpunktā" pauda atbalstu Saskaņas un ZZS (un varbūt Reģionu partijas) koalīcijai


Borovkovs un Godmanis nositami, viņi vairs nav cilvēki, jo ir smirdoši čekisti. Maskavas Latvijas slepkavas.

Atbildēt

bet!

11.10.2017. 07:59

»

Marks

Būtu jautri, ja izrādītos, ka šāda Ušaka iztapība uz nākošajām vēlēšanām samazinātu viņu elektorātu, vai pat vēl labāk - sadalītu partiju...


Godmanis "Krustpunktā" pauda atbalstu Saskaņas un ZZS (un varbūt Reģionu partijas) koalīcijai.

Atbildēt

Es

11.10.2017. 07:12

Līgums ir vienkārši ķeksītim.

Bet šim -Tev kā pieredzējušam politiķim ir labi zināms, ka Latvijas valdošās partijas un to veģetatīvā veidā pavairotie jaunie kloni bez vilcināšanās atradīs iemeslu atteikt "Saskaņai" vietu koalīcijā arī bez līguma ar "Vienoto Krieviju". - jāpiekrīt.

Atbildēt

Marks

10.10.2017. 20:35

Būtu jautri, ja izrādītos, ka šāda Ušaka iztapība uz nākošajām vēlēšanām samazinātu viņu elektorātu, vai pat vēl labāk - sadalītu partiju.
No otras puses - ir iespējams scenārijs, ka SC jau ir vienojušies ar Brigmani, ka šī valdība "nejauši" kritīs un SC kopā ar ZZS būs jaunajā valdībā.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.10.2017. 19:17

Tā vienotā krievija ir tāda pati kangaru partija kā visas mūsējās. Tikai viņiem lielākā daļa partijas biedru visu savu iedzīvi tur ASV un Londonā. Tur mācās viņu bērni, tur dzīvo un iepērkas viņu sievas. Liela daļa biedru pat lielāko nedēļas daļu pavada ārzemēs (pat ministri tā dara).

Atbildēt

Pēteris

10.10.2017. 19:12

Mama, beri šineļ, iģi domoj( uz plašo Krievzemi prom!).

Atbildēt

Juris

10.10.2017. 18:51

Es esmu ar Nilu! Lai tas Mamikins dodas uz Maskavu.

Atbildēt

N

10.10.2017. 18:00

»

lauķis

Nils pilda pēdējās ASV norādes,nākamajam premjeram tāds līgums nepiedienētu


Stratēgija, lauķi, ietver nodošanos, novērošanu un sagatavošanos NATO un Krievijai konkurējot, bet izskirošie ir taktiskie principi - novērtēšana, pielāgošanās (Saskaņa pielāgojas apstākliem, netieši uz to norāda arī Mamikins), līdzsvarošana, maldināšana(Saskaņa maldina, ka izbeidz sadarbību ar Vienoti Krievijai), piemērota laika izvēlēšanās (īsi pirms Saeimas vēlēšanām Saskaņa visus latviskos vēlētājus maldina, ka pārtrauc sadarbību ar Krieviju), pareizā tempa izvēlēšanās.

Atbildēt

N

10.10.2017. 17:49

»

lauķis

Nils pilda pēdējās ASV norādes,nākamajam premjeram tāds līgums nepiedienētu


Stratēgiskie redzami - stratēgiskie, bet ne taktiskie. Visu izškir taktiskie!

Atbildēt

N

10.10.2017. 17:36

Nils pilda pēdējās Putina norādes, cer, ka latvieši aizmirsīs krievu nacistiski fašistiskās Saskaņas un Vienoti Krievijai kopējos mērkus un ievēlēs Saeimā atkal Saskaņu. Bet Mamikins ar šim peršām vairo Saskaņas popularitāti, uznemoties klauna lomu. Saskaņas mērkis - piekluve valsts noslēpumiem par sadarbību ar NATO.

Atbildēt

...

10.10.2017. 16:57

Nepiekrītu, esmu starā par šādu pavērsienu. Varētu visas partijas uztaisīt koalīciju bez NA. Tas būtu jautri!

Atbildēt

S biedrs

10.10.2017. 16:42

Vai Mamikins ir Saskaņas biedrs? Kad ielika sarakstā, tad nebija. Manuprāt Ušakova vai Saskaņas vadības šaurāka loka lēmums ir pareizs un palīdzēs piesaistīt latviešu balsis, jo kūdīšana pret Krieviju notiek katru dienu un tam ir zināmi panākumi. Otrkārt, vai tad Saskaņa nav kļuvusi par pilntiesīgu biedru?
Valdošie visu laiku apzog vienkāršo cilvēku un jācenšas parādīt, ka izeja ir balsot par sociāldemokrātiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: