Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

14.07.2021. 06:41

Daļa vakcinēto ir bailīgas aitas, kas ļoti īsā laikā ir iedresētas riet. Un, protams, aprēķinātāji. Varbūt arī pa kādam stukačam, padomju laikos jau tādi neradās tukšā vietā.

Atbildēt

Nakts

13.07.2021. 08:06

Jābūt gataviem pašaizsardzībai. Režīms tiek vadīts no ārienes un nav ietekmejams no Latvijas. Katram jācīnas par brīvību pret šķiras un saprāta ienaidniekiem.

Atbildēt

56ro

12.07.2021. 16:12

Kad beidzot ir risinājums-vakcīna, lielākā daļa vēlas,lai covid bardaks turpinās vai arī- tic brīnumiem.Bet brīnums nenotiks!Atkal varēs sēdēt mājās,četrās sienās un bimbāt...Brauciet no LV arā-tāpat visur prasa covid sertifikātu,testu.Kur tad ir tā laimīgā zeme?To sauc-totāls izglītības trūkums.Turpināsim bimbāt....

Atbildēt

Tàds

12.07.2021. 15:22

»

Kaža

Paskaidro tuvāk,kā nevakcinētais var apdraudēt vakcinēto,ja vakcinēšanas mērķis aizsardzība.Nevakcinētie uzņemäs atbildību par savu dzīvibu.Vakcinēto uztraukums ir neloģisks,bet skaļš un dumjš


Tāds nevakcinēts indivīds ir "staigājoša barotne" vīrusam, kurā tam izplatīties, vairoties un veidot mutācijas tiek doti vislsbākie apstākļi, un tad to vīrusu ( un vêl pastiprinātu, mutāciju arvien spēcīgāku) sev nezinot nodod arī apkārtējiem. Maz ka pats saslimst (novēlu, lai nepuepildās, lai visi veseli!) , un spiests aizņemt " vietu intensīvajās palātās" ( labākajā viņam gadījumā), bet arī aplipina citus.

Atbildēt

BN

12.07.2021. 14:28

»

vietējais

Kāds muļķīgs jautājums, laiks saprast ka striķis un ziepes bija par brīvu PSRS laikā, tagad dzīvojam kapitālistiskajā sistēmā un vis maksā cik maksā un vēl mazliet vairāk ( peļņai), plus PVN. Ja gribi būt pakārts būs ne tikai striķis un ziepes jāpērk, bet arī nodokļi jāsamaksā vispirms...


No kapitālisma šeit ir tikai izkārtne, viss pārējais ir pakārtots krievu okupantu izpratnes līmenim ko realizēja komunisti ar partijas skolu izglītību glābdami savu ādu no soda, par noziegumiem pret cilvēci.

Atbildēt

plānprātiņam

12.07.2021. 11:29

»

paklau

Tu esi auls vai izliecies? Tev jau 68 reizes tas ir ticis paskaidrots


Slimnīcās vietas aizņems vakcinētie kovidhistēriķi, kurus nekādas vakcīnas nepaglābs no atkārtotas inficēšanās, kurus turklāt fiziski un morāli būs nogurdinājusi nepārtraukta masku nēsāšana.
Saprātīgos ASV štatos, kur, ja nēģeru bandas sadomātu laupīt un dedzināt, tos apšautu kā trakus suņus, visu laiku bija maz ierobežojumu, Covid 19 upuru skaits nav lielāks, kā pederastu pārvaldītā Kalifornijā, tikai tur nav izpostīti biznesi, daudz mazāk izirušu ģimeņu un mazāk pašnāvību un mazāk cietušo no pārējām slimībām.
Saigona testē visus 13 miljonus iedzīvotāju, jo tas ir galvenais veids pandēmijas apturēšanā.
Singapūra ir atcēlusi visus ierobežojumus, Covid 19 tur ir nosaukts par gripas paveidu un medicīna visas pūles velta tikai sabiedrības testēšanā, inficēto izolēšanā, vai ārstēšanā vajadzības gadījumos. Viegli izslimojušais, dabīgo imunitāti ieguvušais, sabiedrībai ir tūkstoškārt mazāk bīstams, nekā vakcinētais, kuru mūžīgi apdraudēs jaunas mutācijas, bet tas savukārt sabiedrību.
Vai nu tev ir sava galva uz pleciem, vai arī tu akli uzticies tādiem izdzimteņiem, kā Kariņš, kurš sapņo par Pederastijas mācības ieviešanu skolās un Pavļutam, kura OIK afēru dēļ sabiedrība cieš desmitiem miljonu zaudējumus.

Atbildēt

vietējais

12.07.2021. 10:42

Kāds muļķīgs jautājums, laiks saprast ka striķis un ziepes bija par brīvu PSRS laikā, tagad dzīvojam kapitālistiskajā sistēmā un vis maksā cik maksā un vēl mazliet vairāk ( peļņai), plus PVN. Ja gribi būt pakārts būs ne tikai striķis un ziepes jāpērk, bet arī nodokļi jāsamaksā vispirms.

Atbildēt

drīzāk jau

12.07.2021. 04:39

»

Uldis

"Es ticu televizoram, tāpēc visi pārējie ir stulbeņi


Tu tici Facebookam un Youtubei, tāpēc pārējie ir stulbeņi.

Atbildēt

Suns

11.07.2021. 23:46

Krievu cars to jau risināja ar bārdām - gribi būt ar bārdu, tad maksā nodevu.

Atbildēt

Niknais

11.07.2021. 23:17

Vancknariņa valdība

Atbildēt

paklau

11.07.2021. 22:48

»

Kaža

Paskaidro tuvāk,kā nevakcinētais var apdraudēt vakcinēto,ja vakcinēšanas mērķis aizsardzība.Nevakcinētie uzņemäs atbildību par savu dzīvibu.Vakcinēto uztraukums ir neloģisks,bet skaļš un dumjš


Tu esi auls vai izliecies? Tev jau 68 reizes tas ir ticis paskaidrots!
Nevakcinētie aizņems vietas slimnīcās, nevakcinēto dēļ būs jāievieš ierobežojumi, nevakcinētajiem būs jāmaksā pabalsti.

Atbildēt

Kaža

11.07.2021. 21:45

»

Muļķītis

Mums ES ir valsts Islande, kur vakcinējušie ir gandrīz visi iedzīvotāji. Tur tādu idiotisku vaidētāju kā Tu nav. Tur cilvēki saprot, ka valsti un pašus var glābt tikai vakcinēšanās. Tu esi tas kovididiots kas nesaprot tik vienkāršu lietu, ka tavas problēmas palīdzēs atrisināt tikai vispārēja visu iedzīvotāju...


Paskaidro tuvāk,kā nevakcinētais var apdraudēt vakcinēto,ja vakcinēšanas mērķis aizsardzība.Nevakcinētie uzņemäs atbildību par savu dzīvibu.Vakcinēto uztraukums ir neloģisks,bet skaļš un dumjš.

Atbildēt

Aleksis

11.07.2021. 20:39

Autora sāpe ir arī daudzu sāpe. BET! Valdošie ir tik tālu no tautas, ka nedzird, neredz un negrib pat iedziļināties...Arī šis raksts neko neizmainīs. Pat tad, ja kāds mēģinās ķerties pie radikālākiem līdzrkļiem, tiks tā norakts, ka gailis pakaļ nrdziedās.

Atbildēt

autoram

11.07.2021. 19:09

Ja cilveks ir tik nesapratigs- lai iet rakt gravjus, bet lai neapdraud veselibas aprupes sistēmu un valsts attistibu

Atbildēt

Aksakals

11.07.2021. 18:41

Fenomens ir tajā, ka tieši tie kuri pieprasa brīvu izvēli ir vislielākie rējēji uz tiem, kas lēmumu pieņēmuši.

Atbildēt

ha-ha

11.07.2021. 17:09

»

Arodbiedrība

Tas vis bija no okupācijas laika arodbiedrības sapulces, ka rīt mūs pakārs. Tika uzdots jautājums sapulces vadītājam - vai aukliņas būs jāņem līdz pašiem vai izsniegs arodbiedrība...


Jā tai laikā tu, kā proletariāta diktatūras tiešs pārstāvis varēji droši izvirzīt jebkuram vadītājam šādus un līdzīgus aizrādījumus. Un nekas!
Šodien, uzdodot šādu jautājumu kādam vadītājam, sekos atbilde - brīvs! Baigi forši! Bet ... brīvs arī no maizes un naudas!
Citiem vārdiem - brīvība maksā naudu!

Atbildēt

Valdis

11.07.2021. 17:08

Man bija tas pats.Un es aizbraucu kad man bija 48 gadi uz Angliju.Tagad man 58 gadi. Nožēloju? Nē!Kamēr nacionālo komunistu režīms nesabruks nekas nemainīsies.Sorry

Atbildēt

Arodbiedrība

11.07.2021. 16:30

»

ha-ha

No Tautas partijas izvirzīts savu laiku bija tāds finansu ministrs - Atis Slakteris. Tai laikā, kad zviedru bankas apzaga Latvijas iedzīvotājus. Lūk, un viņš nemitīgi aicināja tautu savilkt ciešāk jostas. Ka kāds no viņa pēctečiem būtu mudinājis pretējai darbībai - jostas atlaist, nav dzirdēts. Tauta...


Tas vis bija no okupācijas laika arodbiedrības sapulces, ka rīt mūs pakārs. Tika uzdots jautājums sapulces vadītājam - vai aukliņas būs jāņem līdz pašiem vai izsniegs arodbiedrība.
Mūs katru dienu šis Veselības "neveselais" ministrs dzen mūs kārties. Jā vērtē OIK - šie ministri, kas aplipināja mūs ar OIKām, ir noziedznieki - apzog no tautas miljonus.
Un kas - tagad ERB sadrukāja eirikus gan jau, jo naudu ņemt nav kur un tagad inflācija, krīze klāt, smacēs tautu ar cenu celšanau, lai piepildītu sadrukāto naudu.

Atbildēt

Muļķītis

11.07.2021. 16:26

»

Roberts

Kurš jums teica, ka Idlandieši ir saprātīga tauta


Nepatīk islandieši, ņem piemēru no ebrejiem Izraēlā vai angļiem.Latvijā visiem pārtikas nozarē strādājošiem ir jāiziet regulāras obligātas veselības pārbaudes, bez kurām nevar strādāt šo darbu. Pat prostitūtām ir obligātas veselības pārbaudes. Bet skolotāji protestē, ka bez vakcinēšanās nevarēs turpināt strādāt un vienlaicīgi apdraudēt savus skolniekus.

Atbildēt

ha-ha

11.07.2021. 16:07

»

Muļķītis

Mums ES ir valsts Islande, kur vakcinējušie ir gandrīz visi iedzīvotāji. Tur tādu idiotisku vaidētāju kā Tu nav. Tur cilvēki saprot, ka valsti un pašus var glābt tikai vakcinēšanās. Tu esi tas kovididiots kas nesaprot tik vienkāršu lietu, ka tavas problēmas palīdzēs atrisināt tikai vispārēja visu iedzīvotāju...


Diemžēl Tu arī sludini ideoloģisku izpratni. Par piemēru islandieši visi ieleca ugunī ... bet cāļus skaita rudenī. Un te nu Tev līdzīgi, kā ikvienam uz šīs planētas, atbildes nav. Jo ir bijušas ne tikai bakas un mēri, bet arī joprojām mūs apciemo vīrusainā gripa, kurai vakcīna tā arī nav. Ak, šaize, ne tas vīruss šosezon! Bet farmācijas giganti ievāc ražu neatkarīgi no sezonas..
Ārsti - savulaik aicināja smēķēt tievēšanai un saaukstēšanos ārstēja ar narkotikām. Vai aizmirsies?

Atbildēt

Muļķītis

11.07.2021. 15:43

Mums ES ir valsts Islande, kur vakcinējušie ir gandrīz visi iedzīvotāji. Tur tādu idiotisku vaidētāju kā Tu nav. Tur cilvēki saprot, ka valsti un pašus var glābt tikai vakcinēšanās. Tu esi tas kovididiots kas nesaprot tik vienkāršu lietu, ka tavas problēmas palīdzēs atrisināt tikai vispārēja visu iedzīvotāju vakcinēšanās. Tieši tāpat kā tas notika ar bakām, mēri, bērnu trieku u.c. epidēmijām.Vakcinācija pret minētajām epidēmijām nebija brīvprātīga, tā bija obligāta jau bērniem. Ja gribi palikt par aprobežotu stulbeni, tad neplāties (kaut anonīmi) internetā. Tevi sapratīs tikai tādi paši stulbeņi, diemžēl šobrīd to ir lielākais vairums Latvijā, deputātus ieskaitot. Tu man esi personīgs apdraudējums. jo esmu vakcinēts. Tavas asaras ir viltus asaras jo tu domātikai par sevi, ne par visu sabiedrību, kā to izdarīja islandieši, būdami saprātīga tauta.

Atbildēt

VB

11.07.2021. 15:15

»

Elvīra

Kariņš, Pavļuts un visa banda ir mūsu tautas bendes! Tik idiotiski varneši nav bijuši nekad! Es ceru,ka viņus tomēr tiesās par sabiedrības šķelšanu un sanaidošanu


Labi, tikai, kur Tu te redzi fašisma iezīmes: tas taču visu laiku centās pēc tautas kopības nevis šķelšanas?

Atbildēt

Elvīra

11.07.2021. 14:49

Kariņš, Pavļuts un visa banda ir mūsu tautas bendes! Tik idiotiski varneši nav bijuši nekad! Es ceru,ka viņus tomēr tiesās par sabiedrības šķelšanu un sanaidošanu.
Viens gan jāsaka,man ir pārsteigums,cik daudzos latviešos ir fašistu iezīmes! Baisi metas.

Atbildēt

ha-ha

11.07.2021. 14:45

No Tautas partijas izvirzīts savu laiku bija tāds finansu ministrs - Atis Slakteris. Tai laikā, kad zviedru bankas apzaga Latvijas iedzīvotājus. Lūk, un viņš nemitīgi aicināja tautu savilkt ciešāk jostas. Ka kāds no viņa pēctečiem būtu mudinājis pretējai darbībai - jostas atlaist, nav dzirdēts. Tauta tā radusi. Tūlīt sekos gāzes, pēc tam elektības cenu pielikums par pusi, pēc tam visu pārējo preču. Tauta, jāsavelk jostas!

Atbildēt

Sociālo nemieru sākums 2022. gada sākums,

11.07.2021. 14:01

»

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem?

Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis...


kad fiziskais zelts saskaņā ar Bāzeles līgumu atkal kļūs par pilntiesīgu banku aktīvu.

Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, proti 2021. gada beigās, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

Atbildēt

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem?

11.07.2021. 13:58

Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

Autora murgi,

11.07.2021. 13:56

ka situāciju nevar atrisināt akmeņi un lāpas. Un kā vēl var, ja akmeņus un lāpas vien neorganizē valsts slependienesti, kā tas notika 2009. gada 13. janvārī Doma laukumā.

Atbildēt

Vs.

11.07.2021. 13:40

Domāju, ka ne viens vien ir uzdevis sev jautājumu:"Kāpēc esošā vara tā ienīst savu tautu?" Viss kļūst saprotams tajā brīdī, kad pieņemam, ka kāds viņiem ir izteicis piedāvājumu, no kura nevar atteikties - jebkuriem līdzekļiem attīrīt šo teritoriju no cilvēkiem. Kāpēc tas ir vajadzīgs, man nav 100% drošas atbildes, jo jebkura atbilde šodien būs tikai "sazvērestības teorija".

Atbildēt

voila

11.07.2021. 13:20

nakts ir vistumšākā pirms rītausmas...

Atbildēt

Nu

11.07.2021. 13:16

Nez vai citur šobrīd ir labāk... Mums varbūt tikai liekas... Lūgšanas ir labas. Atliek vien mēģināt pašiem sevi noskaņot... Jā! Nav viegli...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: