Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvietis

18.09.2021. 23:36

Latviju apdraud nevis Gobzems vai Šlesers, bet gan ASV pilsonis Kariņš un CO, kuri grauj Latvijas demokrātiju un kuri ienīst savu tautu, kuri grauj valsts ekonomiku, kuri izsaimnieko valsts naudu un dzen valstī lielos parādos. Uz apsūdzēto sola vajadzētu sēdēt šiem izsaimniekotājiem.

Atbildēt

Es

15.09.2021. 09:18

»

Ja pareizi sapratu

... tad patreiz notiek cīņa par to, kuri būs tie tiesātāji un kuriem atliks tiesājamo loma


Mēs kā divi veci ebreji turpināsim uzdot jautājumus, neatbildot? Koviafēras izmeklēšana noteikti būs. Jautājums tikai, vai to izdarīs pašas valstis, vai atkal gaidīs varenu ASV prezidentu, kas to pirmais aizsāks.

Atbildēt

prioritātes

15.09.2021. 00:26

"To, ka vakcinētie slimo vieglāk un nenomirst, protestētāji izliekas nemanām vai arī spītīgi apgalvo, ka tā tas neesot, pat no vakcīnām mirstot."

No covid tāpat dabīgā veidā nemirst lielākā daļa pārslimojušie vai ir vai nav vakcinēti. Varbūt derēja tomēr publicēt statistiku un datus cik tieši cilvēkus vakcīnas paglābj no nomiršanas, jo vakcinētie(kur tieši vecākiem cilvēkiem vakcīnu efektivitāte tuvojas 0%) tāpat mirst.

Vidējais no covid nomirušo vecums ir par 1 gadu mazāks kā vidējais mirušo cilvēku vecums, jo no covid pārsvarā mirst veci cilvēki. Nu nevar būt tāda prioritāte šādai pandēmijai, kas uzbrūk pārsvarā tiem cilvēkiem, kuri savu laiku ir nodzīvojuši un jau ir pie debesu vārtiem, kad citas slimības paņem jaunas dzīvības un kuru ārstēšanai ir jābūt prioritārām. Ar vēzi saslimst jauni cilvēki un nomirst dēļ laikā neveiktas diagnozes vai laikā neveiktām procedūrām. Kas diez atbildēs par šīm nāvēm kur varēja glābt cilvēkus ja tie netiktu pamesti novārtā?

Atbildēt

Ja pareizi sapratu

14.09.2021. 23:55

»

Es

Neizbēgami tam jānotiek


... tad patreiz notiek cīņa par to, kuri būs tie tiesātāji un kuriem atliks tiesājamo loma.

Atbildēt

zilzeķe

14.09.2021. 22:42

Sallija parasti labi raksta un lamāt nav jēgas, jo paši neesat labāki, bet sliktāki tāpēc, ka nemākat rakstīt, bet tikai lasīt.

Atbildēt

Es

14.09.2021. 22:19

»

Es

tu esi jau ģenētiski ieprogrammēts uz stučīšanu ,kā jau biorobots


Biorobots ir naciķis, kas aizstāj reālus darbus ar patriotisma lupatu. Būtībā apzadzies sīkumos un samainījis lielas idejas sīknaudā, taču krievs šo psiholoģiski nav palaidis vaļā, tāpēc naciķis turpina klepot un murgot. Pazīstot vienu pašu Duri Jobeli visās viņa izpausmēs krievu obščaga priekšā, ir skaidrs, ar ko sarkanarmiešu garās rokas iekustina naciķu purvu. Bija tāda forša Dzintara un Osipova bildīte reiz, perfektai "pretstāvēšanas" ilustrācijai, kur divi politiskie ekstrēmisti ar teātri rada sev vidi pastāvēšanai. Bez šāda mākslīga pretnostatījuma abi draņķi un šmurguļi lasītu ogas Vācijā vai Anglijā.

Atbildēt

Es

14.09.2021. 22:14

»

Nika

Pretīgi lasīt lielāko daļu komentāru. Latvija, kā tumša un atpalikusi tauta ierauta muļķu pasaulē, ar ko arī jūs apsveicu! Un, diemžēl, LL to aktīvi "bīda" uz priekšu, jo: 1) nevienam nerodas jautājumi, kāpēc mūsu kaimiņi, attīstītas valstis, savādāk attiecas pret vakcināciju? Un. 2) Nevienam nerodas...


Jā, kāpēc kaimiņzeme Zviedrija un pat Igaunija attiecas pret vakcināciju pret covid-19 savādāk? Stāsti!

Pamatskolu pabeidzot, cilvēks zina, ka Latvija nav nez kāda tauta, bet teritorija, varbūt arī valsts. Tev vēl priekšā tas tautskolā.

Šī brīža valdību neviens vēl nav bradājis ar kājām. Pagaidām.

Ķermeņa daļu bučošanu atstāj savai intīmai dzīvei, ja tev ir partneris. Lai gan stipri šaubos par to.


Atbildēt

Likteņa dzirnas maļ lēni bet pamatīgi

14.09.2021. 20:25

»

Juris.

Vecā sorosītene benfelde,kad pie atbildības tiks saukti Vienotības noziedznieki par smagiem noziegumiem pret valsti un tās pamattautu


Nesteigsimies, jāatbild būs gan komuņagiem, gan okupantiem. Ja ne tiesas zālēs, tad jūrmalas priedēs.

Atbildēt

Nika

14.09.2021. 20:25

Pretīgi lasīt lielāko daļu komentāru. Latvija, kā tumša un atpalikusi tauta ierauta muļķu pasaulē, ar ko arī jūs apsveicu! Un, diemžēl, LL to aktīvi "bīda" uz priekšu, jo: 1) nevienam nerodas jautājumi, kāpēc mūsu kaimiņi, attīstītas valstis, savādāk attiecas pret vakcināciju? Un. 2) Nevienam nerodas jautājums, kāpēc Latvijā covid izplatība tomēr ir (pagaidām) daudz maz pieņemamos skaitļos, kā citās valstīs ar zemu vakcinācijas līmeni? Var bradāt šī brīža valdību ar kājām un citiem līdzekļiem, bet ir skaidrs, ka ierobežojumi darbojas, un nevakcinētie kā mušas nemirst (vismaz pagaidām). Bet par Šleseru. Nu bučojiet viņam kājas un citas ķermeņa daļas. Uz priekšu! Jums jau sola burkānu. Kā aitiņai uz kaušanu. Tad, lai tik veicas!

Atbildēt

Par 18miljonu budžeta notrallināšanu mums nav jāatskaitās nevienam

14.09.2021. 20:17

Pieļauju, ka Valsts drošības dienests (VDD) ar šiem kungiem ir runājis, tikai sabiedrība par to nav informēta, jo drošības dienesti neatskaitās par katru savu soli.

Atbildēt

Juris.

14.09.2021. 19:07

Vecā sorosītene benfelde,kad pie atbildības tiks saukti Vienotības noziedznieki par smagiem noziegumiem pret valsti un tās pamattautu?

Atbildēt

kaķa smiekli

14.09.2021. 18:56

Vecā varde Benfelde sen nebija ne redzēta, ne dzirdēta. No kuras alas viņa pašreiz ir izlīdusi ?

Atbildēt

Tālis

14.09.2021. 18:06

Nu šie pusnapoleoniņi ar mamuta izmēra ambīcijām jau sen būtu jāsūta govis ganīt, bet viņi ar visai vāju izglītību grib regulēt veselu valsti. Laikam kremlis ir pamanījis skaistumu no iekšām, noģībis un tagad balsta visus ar izvērstām iekšām.

Atbildēt

kas gan sauks

14.09.2021. 18:00

??? mēs neesam juristi

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.09.2021. 17:57

Stils precīzi tāds pats, kā sašutušu komjauniešu vēstulēm "Padomju Jaunatnei" tālajos pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados.

Atbildēt

Skribels

14.09.2021. 16:51

Tautieš varēj saziedod man gonorār, lai es varēt štatos nodrukāt kād slāvdziedoš penter par mūs veiksmsstāst. Es būt domāt, ka vīņ, dīķ otrpus nenojauš, ka te i īsten brīnumzēm!

Atbildēt

Pilsonis

14.09.2021. 16:47

Neesmu balsojis par Šleseru, bet ja viņš darbos realizēs savas programmas 10 punktus, atceļot obligāto Kariņa/Levita vakcināciju, atceļot negodīgo Kariņa/Levita septiņkāršoto finansējumu savām partijām, kas tagad parazitē uz mūsu kakla, un ja atjaunos labas kaimiņattiecības ar visām apkārtējām valstīm (līdz ar to tranzītu, ostas, biznesu), tas cels visu Latvijas iedzīvotāju labklājību. Šobrīd Kariņa/Levita partijām “likumīgi” izlaupot valsts kasi, sagraujot bankas, ostas un tranzītu, ekonomika slīd pilnīgā drisā, cenas un nodokļi aug kā sēnes pec lietus, bet valsts parāds, ko bez mums arī mūsu bērniem būs jāmaksā, aug astronomiskā ātrumā. Ja ekonomika tiek sagrauta, cilvēki sanaidoti “likumiski” sadalot toe potētajos un “antivakseros Kremļa salašņās”, tad valstī agri vai vēlu sabiedrībā iestājas resursu un iecietības trūkums, sākas nacionālie konflikti, un parasti tam visam rezultāts ir asiņains karš. Balsošu par Šleseru, viņam ģimene ar daudz bērniem, bet tādām pļurkšķētājām kā bēnfeldēm droši vien ka bērnu vispār nav vai ir viens. Man karš nav vajadzīgs, arī ne manai ģimenei un bērniem.

Atbildēt

Es

14.09.2021. 16:01

»

Es

Nē. Tu biji pieaudzis, es nē. Stukačs bija tavs tēvs un tu. Mēsli paaudzēs


tu esi jau ģenētiski ieprogrammēts uz stučīšanu ,kā jau biorobots.

Atbildēt

Es

14.09.2021. 15:38

»

Es

Khmm...mjā.. un Latvijā izrādās bija desmitiem tūkstoši čekas stukaču ,ieskaitot tevi


Nē. Tu biji pieaudzis, es nē. Stukačs bija tavs tēvs un tu. Mēsli paaudzēs.

Atbildēt

nepaliec mājās

14.09.2021. 15:24

dddddddddd

Atbildēt

turpinājums

14.09.2021. 13:51

»

Ak tad

tā vecā siļķe arī ir nopirkta ... :D


Paskat. kā Meroni cenšas apt[irkties no soda/ Droši vien viņam to pamācīja Kaimiņš. TAGAD NOLĪGTS SPĻAUT UZ aINĀRU šleseru

Atbildēt

ES

14.09.2021. 13:48

»

kopš kura laika

Benefelde ir "arzemju latviete


varbūt ir vienādi vārdi un uzvārdi. Arī tā mēdz būt. Bet es sen zinu Salliju Benfeldi - žurnālisti, kas dazīvoja SALDŪ. bija divas māsas SALLIJA UN vINETA bENFELDES. sALLIJA PIEDALĪJĀS Streipa raidījumā itin bieži.

Atbildēt

Es

14.09.2021. 12:34

»

Es

Hmm. Jā


Khmm...mjā.. un Latvijā izrādās bija desmitiem tūkstoši čekas stukaču ,ieskaitot tevi .

Atbildēt

Atmiņa

14.09.2021. 12:21

»

mh

Vai rakstu autore nav kūdītāja


Nu protams ka laukos dzīvo šlesera atbalstītāji. Ne tikai miljonārs, baņķieris, prezidents, komunists Bērzins par eiropas naudu uzcēla sev viesu namu, kas pēc pieciem gadiem par privātmāju pārtapa.

Atbildēt

krievete

14.09.2021. 11:58

»

latvete

demokrātija nav visatļautība


Vakcinētie ir bīstamāki par nevakcinētajiem - viņi mazāk slimo - no 476 (?) ir 270 nevakcinētie, 106 vakcinētie POZITĪVI. Un šie vakcinētie 106 staigāja bracvurīgi, masku varēja nenēsāt, visur bradāt, nēsāt un izplatīt, bet nevakcinētie staigāja ar masku bailēs nesaslimt, tomēr vakcinētie piebāzās klāt bez maskas vai ar deguna virināšanau un pielipināja.

Iedodiet man pilnu pētījumu, kuri ir tie, kas iznēsā vīrusu, tad pateikšu, kas jādara.

VALDĪBA, BEIDZIET TAUTAS ŠĶELŠANU un TERORU ! !!! !!! !!! !!! !!! !!! !!! !!! !!!

Atbildēt

P:

14.09.2021. 11:57

»

:D

klauvekli , moš iesmērē sev solidolu ,savādāk esi dikti ņervnijs pticka ! :D:D


pidraekli, smērē sev pats, un muti neaizmirsti nomazgāt.

Atbildēt

latvete

14.09.2021. 11:41

demokrātija nav visatļautība

Atbildēt

:D

14.09.2021. 11:39

»

Klau,

nē, ar šizofrēniju sirgsti tu pidar, un turklāt smagā formā


klauvekli , moš iesmērē sev solidolu ,savādāk esi dikti ņervnijs pticka ! :D:D

Atbildēt

Levits noliedza, ka bijusi Vācijas pilsonība,

14.09.2021. 11:38

»

tam,kurš te plosās,kā traks

vai tev nekad neienāk prātā,ka var nākties pierādīt,ka Levitam ir Izraēlas pavalstniecība?Stulba tā tava varonība


18 gados izbrauca uz Izraēlu un saņēma pilsonību, ar kuru dzīvoja Vācijā. Migranti no PSRS, pametot Izraēlu uz Kanādu, ASV un citur, ienmēr saglabājuši Izraēlas pilsonību, kas ļāva viņiem gūt vietējo Izraēlas Kongresa, Mossad un ebreju kopienu atbalstu. Ebrejs Levits nav izņēmums.

Atbildēt

Klau,

14.09.2021. 11:24

»

Paklau,

gaili, tu sirgsti ar šizofrēniju


nē, ar šizofrēniju sirgsti tu pidar, un turklāt smagā formā.

Atbildēt

pavaltniecība

14.09.2021. 11:19

»

pilsonība

skaidrs,ka tu spēj paust tikai tukšus apgalvojumus un savas fantāzijas par Levita pilsonību


es neko par Leviz pilsonību neesmu paudis, tikai norādīju, ka Izrēlā nav monarhijas.

Atbildēt

Klau

14.09.2021. 11:17

»

Paklau,

pasīvais , nav svarīga galīgi tautība , bet gan darbi


pidar, sāc darīt. Lai katrs saņem pēc nopelniem. Un vārdos pierādi, ka nav svarīga tautība, jo tev vienmēr pie visa vainīgi krievi un Putins. Sevi spogulī neredzi.

Atbildēt

pilsonība

14.09.2021. 11:15

»

tam, kurš grib izlikties gudrāks kā ir patiesībā

Nevis pavalstniecība, bet pilsonība. Pavalstniecība ir monarhijās


skaidrs,ka tu spēj paust tikai tukšus apgalvojumus un savas fantāzijas par Levita pilsonību.

Atbildēt

viesis

14.09.2021. 11:01

Mjā, ja kundze būtu publicējusi savu privāto viedokli, par to varētu diskutēt, bet ja šis ir finansēts par budžeta līdzekļiem kā "sabiedrības viedoklis", tad izklausās stipri divdomīgi... atgriežamies PSRS tradīcijās ar valsts varas sponsorētu un iniciētu "sabiedrības viedokli"? Vēl viens pamatīgs akmentiņš oficiālās varas dārziņā.

Atbildēt

Klau,

14.09.2021. 10:38

»

Paklau

,šinder , par gulagiem un baigajiem gadiem arī būs Nirnberga 2


pidar, vai tu būsi tas, kas tādu tiesu kādreiz uzorganizēs? Uz priekšu, pamēģini. Neviens tev to nevar aizliegt. Tad varbūt uzzināsi, ka pirmais gulaga priekšnieks, kuru pašu nošāva 1937.gadā komunarkā, bija latvietis Bērziņš. PSRS kara tiesas priekšsēdētājs Ulrihs bija dzimis un mācījies Rīgā, bet pirmais PSRS Augstākās tiesas priekšsēdētājs bija Pēteris Stučka, kurš bija mācījies kopā ar Raini un bija precējies ar Raiņa māsu.

Atbildēt

tam, kurš grib izlikties gudrāks kā ir patiesībā

14.09.2021. 10:26

»

tam,kurš te plosās,kā traks

vai tev nekad neienāk prātā,ka var nākties pierādīt,ka Levitam ir Izraēlas pavalstniecība?Stulba tā tava varonība


Nevis pavalstniecība, bet pilsonība. Pavalstniecība ir monarhijās.

Atbildēt

Karls

14.09.2021. 10:03

Aizvien biežāk nākas dzirdēt neizpratnes pilnus jautājumus, kāpēc Arvīda Ozola bandai no obščaga "Zemkopības ministrija"ir atļauts viss? Cerams, ka Ozols būs aizbēdzis no ierēdņa krēsla, kad valsts amatpersonām būs ar savu parakstu jāapliecina, tieši kādu biznesu tās lobē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: