Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:37

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

motorhead 1916

30.01.2020. 18:25

Es izteikshos vienkaarshi.Ir vechi ar pautiem un vechi bez tiem. Taadi vazeliina viirelji ar omleti kaajstarpee... Vienveertiigie. Nothing personal.

Atbildēt

Raitis

30.01.2020. 09:13

Priedīša k-ga tekstos ir jēga, ir loģikas. NT aizstāvji, tai pat laikā, pretī liek prastu bērnudārza līmeņa apsaukāšanos. Reizēm rodas iespaids, ka pats jaunvārdu izgudrotājs NT, sapinies savās vārdu krellēs, raksta šeit bērnišķīgos dažpadsmit zīmju komentārus.

Atbildēt

Dace

28.01.2020. 21:37

»

Liberālis

Bet es negribu, ka stulbas lauku pensionāres saņem pensiju no nodokļu maksātāju naudas! Nauda tiek izmesta pa tukšo, jo lauku pensionāri šo naudu vienkārši bezjēgā noēd un nodzer


Liberālis lai pārtiek no Ķīnas kāpostiem,bet pensionāres reizēm uzēd kūciņas un iedzer kafiju.NTēvam vēl viens padomnieks pensionāru lietās nebūtu lieks,ej un piesakies !!!

Atbildēt

Liberālis

28.01.2020. 15:01

»

lauku pensionāre

nezinu-naudas maisa stulbenim! Atmaksā pats no savas kabatas NT un dievgosniņas izbraucienus ,ekskursijās pa ārzemēm...paneļdiskusijās lai māca ,kā kapitālismu pārveidot !!! Bet es negribu,ka mani nodokļi tiek izmesti pa tukšo un lai neliek mums patēriņa uzvedību mainīt


Bet es negribu, ka stulbas lauku pensionāres saņem pensiju no nodokļu maksātāju naudas! Nauda tiek izmesta pa tukšo, jo lauku pensionāri šo naudu vienkārši bezjēgā noēd un nodzer!

Atbildēt

lauku pensionāre

26.01.2020. 22:00

»

nezinu

kurai seksminoritātei pieder kungs Priedītis,bet viens ir skaidrs.Priedīšaprāt,atliek tikai vismaz pāris reizes nedēļā publicēt kādu naidpilnu ķengu rakstu par "nācijas tēvu",un pēc zināma laika latviešu "mēsli"sapratīs,ka vienīgais veids,kā panākt valsts uzplaukumu,ir iedzīt zemē "nācijas tēvu"un pārbraukt...


nezinu-naudas maisa stulbenim! Atmaksā pats no savas kabatas NT un dievgosniņas izbraucienus ,ekskursijās pa ārzemēm...paneļdiskusijās lai māca ,kā kapitālismu pārveidot !!! Bet es negribu,ka mani nodokļi tiek izmesti pa tukšo un lai neliek mums patēriņa uzvedību mainīt.

Atbildēt

Niknais

26.01.2020. 13:47

Būtu labs bizness - kaltēt NT kakiņas, fasēt maisiņos pa gramam un pārdot pielūdzējiem šņaukšanai. Iedarbība kā kokaīnam varētu būt garantēta

Atbildēt

jkl

25.01.2020. 19:33

»

fakts

Labs jautājums.Cik krievu ir SC un cik latviešu ir NA


Pirms kāda laika te pat iekš PIETIEK bija publicēti gan SC,gan NA biedru saraksti.Ņem un pēti biedru tautības un tad neaizmirsti mums paziņot par žīdu skaitu šajās partijās.

Atbildēt

fakts

25.01.2020. 19:14

»

kurš saskaņā

ir krievs?Interesanti būtu uzzināt,bet runājot par krieviem,viņi patiešām ir baigie antisemīti.Kā neviena cita tauta.Ne jau visi,protams,bet liela daļa


Labs jautājums.Cik krievu ir SC un cik latviešu ir NA.
Un cik žīdu ir šajās abās partijās?

Atbildēt

Arita

25.01.2020. 19:12

»

kurš saskaņā

ir krievs?Interesanti būtu uzzināt,bet runājot par krieviem,viņi patiešām ir baigie antisemīti.Kā neviena cita tauta.Ne jau visi,protams,bet liela daļa


Vai uz pasaules ir kaut viena tauta, kuru neienīst krievi? Man ir sajūta, ka krievi visas nekrievu tautas uzskata par fašistiem.

Atbildēt

kurš saskaņā

25.01.2020. 18:42

ir krievs?Interesanti būtu uzzināt,bet runājot par krieviem,viņi patiešām ir baigie antisemīti.Kā neviena cita tauta.Ne jau visi,protams,bet liela daļa.

Atbildēt

policija vainīgos krievus aizturēja

25.01.2020. 18:05

»

NA un NT patriots

Ai,kā jūs neredzat, kādi maitas ir NA (Nacionālie atkritumi


Bet Saskaņas krievi kapos apgāna ebreju pieminekļus.

Atbildēt

NA un NT patriots

25.01.2020. 17:55

Ai,kā jūs neredzat, kādi maitas ir NA (Nacionālie atkritumi)

Atbildēt

nezinu

25.01.2020. 16:38

kurai seksminoritātei pieder kungs Priedītis,bet viens ir skaidrs.Priedīšaprāt,atliek tikai vismaz pāris reizes nedēļā publicēt kādu naidpilnu ķengu rakstu par "nācijas tēvu",un pēc zināma laika latviešu "mēsli"sapratīs,ka vienīgais veids,kā panākt valsts uzplaukumu,ir iedzīt zemē "nācijas tēvu"un pārbraukt pāri ar grābekli.Tad nāks tautai jauni laiki,tad būs tauta svabada.Tā kā māca Kurcums no Eglīša "Homo novus"-lai skolmeistars izvēlas tikai vienu objektu,kuru pazemot,tad klase nāks pie prāta un sāks respektēt "skolmeistaru Priedīti".

Atbildēt

A.P.

25.01.2020. 16:02

»

K.L.

Profesors deģenerātu komentāros


Šajā portālā, Kaspar, komentārus jau sen raksta tikai viens psihiski slims puišelis.

Atbildēt

tev tipiska debiloida diagnoze

25.01.2020. 15:47

»

tev arī duraka līmenis

pārāk daudz liekvārdības


pārāk daudz samazgu tavā bezmsdzeņu ūdensgalvā.

Atbildēt

K.L.

25.01.2020. 14:45

Profesors deģenerātu komentāros.

Atbildēt

http://artursprieditis.lv/

25.01.2020. 14:30

»

Niknais

Tieši otrādi. Inteliģents cilvēks izmantos čeku, lai attīrītu savu zemi no pseidointelektuāliem bauru mēsliem


Putins ir inteliģents cilvēks, jo viņš izmanto čeku, lai atbrīvotu Krieviju no krievu tautības biomasas. Tuvākajos gados krievu skaits Krievijā samazināsies par 99%, jo Putins un viņa banda krievus fiziski iznīcinās un noslepkavos.
Bet čekas stukačs Priedītis inteliģentajā Putinā ir iemīlējies līdz ausīm.

Atbildēt

Niknais

25.01.2020. 13:13

»

Hohoho

Pierādījums tam ir Priedītis - bauris, kas bauris, pie tam, čekists. Inteliģents cilvēks ar čeku nesadarbotos


Tieši otrādi. Inteliģents cilvēks izmantos čeku, lai attīrītu savu zemi no pseidointelektuāliem bauru mēsliem

Atbildēt

25.01.2020. 12:38

Par to Zalīti. Pārsteidza lišķība tādā mērā! Laikam jau spējīga uz visu ko...
Par to Priediti. Pats liels pseidointelektuālis...

Atbildēt

Hohoho

25.01.2020. 11:55

»

Yes

Latviešiem ir švaki ar to inteliģenci. Bauris ir un paliek bauris


Pierādījums tam ir Priedītis - bauris, kas bauris, pie tam, čekists. Inteliģents cilvēks ar čeku nesadarbotos!

Atbildēt

Niknais

25.01.2020. 11:43

Ja cirkumcīzija nav taisīta, tad demonstrējot galu, NT delikāti un nemanot atvelk ādiņu

Atbildēt

māra

25.01.2020. 07:51

un inteliģence...............artūrs un inteligence...........jāpadomā

Atbildēt

latviešu inteliģence

25.01.2020. 07:04

Riebīgā dzeltenā inteliģence......

Atbildēt

nu ja

24.01.2020. 23:38

»

Hohoho

Toties latviešu inteliģence ir vienaldzīga pret čekistu Priedīti, jo latviešu inteliģence Priedītī redz čekistu, stulbeni, grafomānu un kretīnu. Tāpēc latviešu inteliģence neuzbudinās no čekista Priedīša garajiem rakstu palagiem...


"latviešu inteliģence ir vienaldzīga" - tas nebūt neskan lepni (max. "korekti" formulējot), toties pilnīgi atbilstoši PATIESĪBAI. Pie tam jebkurā izpratnē / izpausmē.

Atbildēt

Hohoho

24.01.2020. 23:11

»

ieslēdz smadzenes un varbūt tomēr beidzot sapratīsi, ka

tu izpildies kā tipisks sapioseksuāls indivīds, kuru nepārvarami piesaista un seksuāli nenormāli uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts


Toties latviešu inteliģence ir vienaldzīga pret čekistu Priedīti, jo latviešu inteliģence Priedītī redz čekistu, stulbeni, grafomānu un kretīnu. Tāpēc latviešu inteliģence neuzbudinās no čekista Priedīša garajiem rakstu palagiem.
Latviešu inteliģence čekistu Priedīti nemīl un nekad nemīlēs.

Atbildēt

ieslēdz smadzenes un varbūt tomēr beidzot sapratīsi, ka

24.01.2020. 22:52

»

papēti un sapratīsi

Sen zināms, ka čekistu Priedīti uzbudina kara noziedznieks, pedofils un galvenais čekists Putins. Tieši tāpēc Priedītis daudzos savos rakstos slavina Putinu un viņa inteliģenci. Visdrīzāk Priedītis ir latentais piders


tu izpildies kā tipisks sapioseksuāls indivīds, kuru nepārvarami piesaista un seksuāli nenormāli uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Atbildēt

papēti un sapratīsi

24.01.2020. 22:30

»

tu

biežāk atgādini sev, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts


Sen zināms, ka čekistu Priedīti uzbudina kara noziedznieks, pedofils un galvenais čekists Putins. Tieši tāpēc Priedītis daudzos savos rakstos slavina Putinu un viņa inteliģenci. Visdrīzāk Priedītis ir latentais piders.

Atbildēt

tu

24.01.2020. 22:09

»

Marta

Šis ir Priedīšaa izdomājums - "NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci


biežāk atgādini sev, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

24.01.2020. 22:07

»

lasu zemenes

Ir dienas, kad Priedītis skatās TV vai inernetu ar savu mīļo Putinu un onanē. Tajās dienās, kad čekistam Priedītim nestāv - viņš raksta garus palagus priekš pietiek portāla un tādējādi izlādē savu seksuālo enerģiju


burtus arī māki lasīt (ja tomēr māki, tad skat. 24.01.2020., 21:20), vai tikai zemenes janvārī, onanēdams uz gariem palagiem ar savu mīļo pietiek portāla skapja partneri?

Atbildēt

Marta

24.01.2020. 21:46

Šis ir Priedīšaa izdomājums - "NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci."
Tādā garā ir arī visi pārējie čekista un grafomāna Priedīša raksti.

Atbildēt

lasu zemenes

24.01.2020. 21:40

»

varētu padomāt, ka

tu lasīt grāmatu nekad neesi mēģinājis, tikai paonanē uz tās


Ir dienas, kad Priedītis skatās TV vai inernetu ar savu mīļo Putinu un onanē. Tajās dienās, kad čekistam Priedītim nestāv - viņš raksta garus palagus priekš pietiek portāla un tādējādi izlādē savu seksuālo enerģiju.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

24.01.2020. 21:22

»

tikai muļķi raksta garus palagus

Stulbais grafomān, paņem kādu Viļa Lāča grāmatu un paonanē uz tās


tu lasīt grāmatu nekad neesi mēģinājis, tikai paonanē uz tās?

Atbildēt

zināšanai

24.01.2020. 21:20

»

zināšanai

Bojārs arī ir čekists. Iespējams, ka kādos no VDK kursiem Viļņā, dzīvojot vienā kopmītņu istabā, Bojārs kopā ar Priedīti onanēja uz PSRS konstitūcijas un tāpēc tagad gan čekistam Putinam, gan Bojāram, gan Priedītim PSRS sabrukums ir lielākais piedzīvotais zaudējums


tu esi tipisks latents onānists virinātājs, kas publiski aponanē onānismu. Tikai nenorauj savu nepārtraukti maniakāli raustīto pundurkrāniņu, tad tev būs jāpārorientējas par dubultšķirbainu transpersonāžu. :D:D

Atbildēt

patiesībā

24.01.2020. 21:11

»

tikai muļķi raksta garus palagus

Stulbais grafomān, paņem kādu Viļa Lāča grāmatu un paonanē uz tās


skat.vied.iepr.: tavas, visticamāk, neapšaubāmi objektīvās autobiogrāfiskās pašatklāsmes ir 100% aktuālas un var būt obligāti saistošas tikai un vienīgi tev pašam u.c. taml. "paonanīmiem muļķiem".

Atbildēt

zināšanai

24.01.2020. 21:09

»

nevērtēju Priedīti, bet par NT tēmu

Mūsu NT "izglītotību" izsmeļoši ir novērējis J.Bojārs. NT ir īsta LV traģēdija ar anekdotiskām niansēm


Bojārs arī ir čekists. Iespējams, ka kādos no VDK kursiem Viļņā, dzīvojot vienā kopmītņu istabā, Bojārs kopā ar Priedīti onanēja uz PSRS konstitūcijas un tāpēc tagad gan čekistam Putinam, gan Bojāram, gan Priedītim PSRS sabrukums ir lielākais piedzīvotais zaudējums.

Atbildēt

V.Ozols.

24.01.2020. 21:05

Secinājums tikai viens. Ja E.Levits patiešām būtu gudrs cilvēks, tad Saeima viņu par prezidentu nebūtu iecēlusi. Sen jau novērots, ka visi domājošies un gudrie, kas tiešām varētu Latviju izvilkt no purva, tiek nobīdīti malā vai arī viņiem tiek uzrīdīts KNAB. Vai arī viņiem tiek izdomāts pants par ko iesūdzēt tiesā.

Atbildēt

nevērtēju Priedīti, bet par NT tēmu

24.01.2020. 20:55

Mūsu NT "izglītotību" izsmeļoši ir novērējis J.Bojārs. NT ir īsta LV traģēdija ar anekdotiskām niansēm

Atbildēt

priedīc, lūdzu beidz vienreiz

24.01.2020. 20:30

»

andrejs

"Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts...


jaukt cittautību (un viņiem līdzīgos) Pietuka Krustiņus ar LATVIEŠU inteliģenci !

Tas pats sakāms par (abu dzimumu)karsējmeitenēm - latv(ij)ietes/latv(ij)ieši JĀ,
bet ne Latvieši, kuriem Latvija ir sirdī !
Valdošai kliķei kolaborē, varbūt, neliels procents no jauktajās laulībās iekritušie,
kurus Latvijai nelojālās sievas cauru diennakti "zāģē" vai vēja atpūstie vīri dauza
ģīmjus bifštekā.
Nevajaga turpināt masu mēdekļos iesākto - ja dzīvo Latvijas teritorijā - tātad
uz reizi ir latvietis !
Etnisko latviešu ir palicis labi ja 10 procentu !

Atbildēt

patiesībā

24.01.2020. 20:24

»

andrejs

"Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts...


"100% pārliecināts" cilvēks var būt tikai un vienīgi pats par sevi (t.i. ja attiecīgajam indivīdam nav zināmu mentālu apgrūtinājumu, dabiski).

Dēļ tam - tavas, visticamāk, neapšaubāmi objektīvās autobiogrāfiskās pašatklāsmes ir 100% aktuālas un var būt obligāti saistošas tikai un vienīgi tev pašam u.c. taml. "onanīmiem andrejiem".

Atbildēt

patiesībā

24.01.2020. 20:12

»

bijušais čekist Priedīt

Tu iemācies izteikties īsāk un kodolīgāk. Tikai duraki izsakās gari


tikai totāli "duraki" var atļauties lopiski truli ienīst "garu izsacīšanos". Galvenokārt - tā vienkāršā iemesla dēļ, ka šiem "durakiem" sagādā nepārvaramas grūtības un pat necilvēcīgu pazemojumu jebkura "izsacīšanās", kuras apjoms pārsniedz tā dēvētos "vidējos statistiskos postcilvēkus" līdz pilnīgai un neatgriezeniskai "duracībai" debilizējošo skandalozi vispārzināmo "140 zīmju" formātu.

Dēļ tam - tiem personāžiem (t.i. bezcerīgi aprobežotiem "durakiem"), kas nav spējīgi pienācīgi apgūt un pilnvērtīgi izprast jebkurai aktuālajai tēmai atbilstoši "garu izsacīšanos", būtu lietderīgi vienkārši izvēlēties boksterēt "īsākus un kodolīgākus" paudumus (tostarp, piemēra pēc, "publiskotus" uz žogiem, pamestu ēku sienām u.c. būvkonstrukcijām, publisko ateju norobežojumiem un taml. "reklāmnesējiem") - NEVIS truli mazohistiski nomocīt sevi ar normālu cilvēku garīgajām spējām un prasmēm elementāri atbilstošiem "gari izsacītiem" proponējumiem.

-----------

Ir sacīts: "Nevajag daudz vārdu, lai pateiktu patiesību, BET - pat bezgalīgi daudz vārdu var izrādīties par maz, lai pateiktu (iestāstītu) patiesību tiem ("durakiem"), kas to nav spējīgi vai pat nevēlas sadzirdēt."

Un, arī: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!" ;)

Atbildēt

andrejs

24.01.2020. 19:12

"Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts."

Esmu 100% pārliecināts, ka jaunībā čekists Arturs Priedītis onanēja skatoties uz Staļina un Brežņeva fotogrāfijām. Tagad čekists Priedītis onanē skatoties uz Putinu, kuru vairākos rakstos čekists Priedītis dēvē par izcilu līderi un politiķi.

Atbildēt

vai tad

24.01.2020. 18:48

»

tev arī duraka līmenis

pārāk daudz liekvārdības


vakara multene jau beidzās?

Atbildēt

izlējies dzeltenums

24.01.2020. 18:43

Autors ir izkūkojies murmulētājs.Nožēlas vērta ir L.L. sadarbība ar šo čekas ziņotāju.Naudas vara!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: