Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

papildus

25.08.2021. 18:38

4.Mežsaimnieki, lauksaimnieki un IT produkta režotāji, kuriem ir savs bizness un produkts, līdz ar to ir neatkarīgi un trenēti.

Atbildēt

4.institūcija

25.08.2021. 01:24

Bendiks aizmirsa pieminēt arī jaundibināto taksidermijas skolu, kas iemūžinās tos liberastus, kas nebūs paspējuši sasēsties motorlaivās uz Zviedriju.Nevajag fantazēt par to , ka tūkstots pidrillu no Kanādas , kas čillē Ādažos, ies smērēt rokas un šaut civīlistus, lai krišotu saujiņu deklasētu korumpantu un klaju deģenerātu

Atbildēt

Atis Priedītis

24.08.2021. 13:55

»

A.Priedītim- bet jūs nepateicāt

no kuras personas netika pieņemtas rekomendacijas


Kurš tieši Lapsam uzdeva mani vairāk nepublicēt nezinu. Līdz mani atnāca kāda cilvēka e-pasta vēstule, kurā tiku informēts par to, ka arī šis portāls manus rakstus vairāk nepublicēs. Atbildi pavisam noteikti zina pats L.Lapsa tikai skaidrs, ka arī viņš visu noliegs. Ļoti aktīvi visiem portāliem mani ķengājošas vēstules izsūta Elita Veidemane, varbūt, ka arī Lapsa ir saņēmis viņas vēstuli.

Atbildēt

A.Priedītim- bet jūs nepateicāt

24.08.2021. 13:36

no kuras personas netika pieņemtas rekomendacijas

Atbildēt

autoram

24.08.2021. 12:42

Vismaz Jums kā Šķēles u.c.izsūtāmajam vajadzētu zināt, kas ir režīms un kā izpaužas demokrātija. Demokrātija nav visatļautība, kad lapsas var tiražēt melus un puspatiesības un vientiesīgus ļautiņus kūdīt pret valsti

Atbildēt

Atis Priedītis

24.08.2021. 12:40

Man savulaik izdevās šajā portālā publicēt veselus deviņus rakstus. Pēc tam visas publikācijas tika nepieņemtas. Kāds cilvēks man pa kluso pačukstēja, ka L.Lapsa arī esot saņēmis ieteikumu Priedīti vairāk nepublicēt. Secinājumus izdariet paši.

Atbildēt

motorhead 1916

24.08.2021. 10:40

Tautu var glaabt tikai heteroseksuaala sabiedriiba, nevis pedinju varza.

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

24.08.2021. 08:28

»

FKK

Vispār Liepnieku un Lapsu nevar bāzt vienā maisā. Lapsa ir publicists, žurnālists. Krietni rezultatīvāks par, piemēram, Domburu. Jo Domburs jau tā īsti nevienu tā nav atmaskojis, ka politiķa karjera aiziet pa pieskari balstoties uz pētnieciskiem faktiem. Lapsa ir atmaskojis daudzus un daļa ir prom no...


Tiesnesi Strazdu. 3biroja Montikus ivasenko tomasevus sozinovus Kuzim 50g jubileju Prokuror plejadi Nazarovus skalbi grutupa pastnieka gaitas. L.Lapsa vairak to Korupcijas perekli atmasko ka Visi DP vid Ieksejai arejais biroja atvases.

Atbildēt

paklau

24.08.2021. 08:15

Feini, spiežu mīnusu, uzlec plus.

Atbildēt

FKK

24.08.2021. 07:37

Vispār Liepnieku un Lapsu nevar bāzt vienā maisā. Lapsa ir publicists, žurnālists. Krietni rezultatīvāks par, piemēram, Domburu. Jo Domburs jau tā īsti nevienu tā nav atmaskojis, ka politiķa karjera aiziet pa pieskari balstoties uz pētnieciskiem faktiem. Lapsa ir atmaskojis daudzus un daļa ir prom no politiskās skatuves.
Liepnieks vairāk ir diezgan neveiksmīgs polittehnologs, kura zvaigžņu stunda bija tālajos Šķēles laikos. Tad viņš nesekmīgi mēģināja lobēt čečenu biznesmeni, zālītes legalizāciju, afēru ar ebreju īpašumu "kompensāciju," utt. Šobrīd viņš barojas no lobiju projeltiem, kurus nav paspējis pievākt Jaunps ar Pūci. Bet reālas ietekmes viņam sen vairs nav. Viņš iztirgo vecus laurus pēdējiem lētticīgajiem.
Domājams, ka Liepnieku paņēma, lai tik klaji neizskatītos tieši uzbrukums Lapsam.

Atbildēt

Tāpēc jau žīds Levits teic,

24.08.2021. 06:43

»

ak, jūs, naivie...

Zemessardze jau sen ir iznīcināta, palicis tikai nosaukums! Visi patriotiski noskaņotie to atstāj, tiklīdz iepazīst patieso situāciju pie komandieriem ivanoviem, petroviem, sidoroviem u.t.t. Paliek nozombētā jaunākā paaudze ar ilūzijām, ka aizstāv Latviju


la zemessardze irmūsu cerība, kas aosargās kliķi. Jau oficiāli pateikts, ka zemessardzei (petroviem, ivanoviem, sidoroviem) nebūs obligāta valcinācija.

Atbildēt

Sviests

24.08.2021. 00:36

Labāk, Bendik, paskaties uz Latviju un Eiropu, kāda korupcija un dagradācija ir šeit. Kāda Kabula, skatāmies ko esam ļāvuši izlaupīt šeit..

Atbildēt

ak, jūs, naivie...

24.08.2021. 00:29

»

Levits par zemessardzi

ka tā ir mūsu (lasi ebreju) cerība, jo netiks pakļauta obligātai vakcinācijai pretēji armijai


Zemessardze jau sen ir iznīcināta, palicis tikai nosaukums! Visi patriotiski noskaņotie to atstāj, tiklīdz iepazīst patieso situāciju pie komandieriem ivanoviem, petroviem, sidoroviem u.t.t. Paliek nozombētā jaunākā paaudze ar ilūzijām, ka aizstāv Latviju.

Atbildēt

objektīvs

23.08.2021. 19:58

»

...tikai nedodiet Mārcim dzert...

Skaidrā prāta šādu nobeigumu nesacerēt


1. latviska skola - sen jau par vēlu;
2. dziesmu svētki - nu jau par vēlu;
3. Zemessardze - pseidomilitāri pļēguri ar pusprivātiem stroķiem NAV jānotur par katru cenu, drīzāk pretēji, ja patiešām gribam sevi saglabāt kā tautu.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

23.08.2021. 19:19

Tās trīs lietas, "kas zāļu skapītī stāv..", kuras "fundamentāli vajadzīgas" Bendikprāt, "..ja gribam saglabāt sevi, kā tautu.." ir tīrs
PARĀDNIEKA - DZINTARA retorikas līmenis.
Varbūt Bendiks ir NA iestājies..?

Atbildēt

Kuce Kucina

23.08.2021. 19:08

»

...

kas ir kucina


Jau šomēnes beidzas Satversmes tiesas priekšsēdētājas Sanitas Osipovas pilnvaras. Kandidāts vakantajam amatam jāizvirza valdībai, un, visticamāk, tā būs Valsts prezidenta priekšādiņas padomniece Irēna Kucina.

Atbildēt

valdis i

23.08.2021. 18:37

Mārča viedoklis var nepatikt, Mārcis var nepatikt. Bet, vai jums visiem patīk tas, kas notiek Latvijā? Un, vai atceraties, no kura gala pūst zive? Imho, pārvaldības sistēma ir ar savu eksistenci pierādījusi, ka tā ir jāmaina, jo tās gadu no gada kļūst nespējīgāka. Krievi vainīgi? Geiropa vainīga? Amerikāņi vainīgi? Kovids vainīgs? Mārcis vainīgs? Muļķības!

Atbildēt

Pēteris

23.08.2021. 18:23

»

Skumjais Bruņinieks

Lielzaglis Šķēle reiz par savu rokaspuisi Bendiku teica - "..tikai nedodiet Mārcim dzert...


Atkal bordāntaunas salašņa uzcepis kārtējo palagu! Tev maksā par vārdiem, burtiem vai teikumiem? Galvenais nolikt autoru, kurš nepūš tavu saimnieku stabulē!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

23.08.2021. 18:08

Napoleons:

kareivis ilgi un grūti cīnīsies -
par krāsainu lentīti (apbalvojumu).

Atbildēt

TYT

23.08.2021. 18:02

Bendiks: "Manā saprašanā paliek trīs institūcijas, kuras mums jānotur par katru cenu, ja gribam sevi saglabāt kā tautu cauri šai neizbēgamajai ģeopolitiskajai turbulencei. Un tās ir: 1. latviska skola; 2. dziesmu svētki; 3. Zemessardze."

Šķiet, ka viņam neviens nav parādījis pēdējo 20+ gadu demogrāfiskās tendences. Lai iepriekšminēto noturētu nepieciešami cilvēki, kuriem latviešu valoda ir dzimtā. Latviešu skaits ir dramatiski sarucis un šis sabrukšanas process turpinās aizvien straujāk. Nu vienkārši nebūs vairs to latviešu pietiekamā skaitā pāris paaudžu laikā. To var labi redzēt, ja ir kaut kāda nojēga par cipariem, statistiku. Un te nelīdzēs latviskā strausveidīgā bubināšana "būs jau labi."

Atbildēt

Asaka

23.08.2021. 17:21

Mārcis neapšaubāmi ir skaļš publicists, taču, diemžēl nav mūsu patriots! Tālajos rīta rosmes laikos trio, Kolāts, Liniņš un Bendiks ar seklo, vulgāro joku plāšanu, nav aizmirsti. Pa laikam šo varoņu ataugas publicējās, varbūt labāk būtu paklusēt, nevis būt idiotiem !!! Vai tiešām,vēl ir pieprasījums, pēc šādiem ērmiem?

Atbildēt

Vecais

23.08.2021. 17:07

Pazītu Mārci no 5 gadu vecuma.Viņš nekas nav bijis dzērajs,pat ne iedzērajs,....ļoti sportisks cilvēks.
Daudziem viņš nepatīk,jo VIŅŠ IR NEATKARĪGS !

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.08.2021. 16:32

1. Ļoti labs salīdzinājums ar Kabulas režīmu. Tik tiešām interesants jautājums, cik ilgi noturētos šis LV režīmiņs, ja to pārstātu finansēt un balstīt tie, kuri to dara šobrīd?
2. Par zemessardzi ... jūs pajautājiet kādam uzņēmējam, kurš medz piedalīties dažādos konkursos, ko viņš par šo struktūru domā? Esmu uzdevis šādu jautājumu. Atbilde: "Pati korumpetāka no visām."

Atbildēt

...

23.08.2021. 16:26

kas ir kucina?

Atbildēt

Jons

23.08.2021. 15:47

Mēģināju vēlreiz ieslēgt Latvijas tv.Nācās izslēgt,jo tur atkal ārdijās vecais okupantu VĻKJS sekretārs,okupācijas armijas virsnieks lieloties ar veselas tautas apmaušanu,gandrīz miljona latviešu izdzīšanu savas sugas brāļu -koloborantu labklājības nodrošināšanai.Grūti panest šo tautas 30 gadīgo morālo un fizisko pazemošanu!

Atbildēt

...tikai nedodiet Mārcim dzert...

23.08.2021. 15:45

»

Skumjais Bruņinieks

Lielzaglis Šķēle reiz par savu rokaspuisi Bendiku teica - "..tikai nedodiet Mārcim dzert...


Skaidrā prāta šādu nobeigumu nesacerēt:


Manā saprašanā paliek trīs institūcijas, kuras mums jānotur par katru cenu, ja gribam sevi saglabāt kā tautu cauri šai neizbēgamajai ģeopolitiskajai turbulencei. Un tās ir: 1. latviska skola; 2. dziesmu svētki; 3. Zemessardze.

Atbildēt

!!

23.08.2021. 15:33

pret vēju vienmēr iet nav bijis viegli, bet sabiedrībai ļoti vajadzīgi. Visiem drosmes un spēka nepietiek....cienīsim tos, kuri to spēj

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

23.08.2021. 15:28

Lielzaglis Šķēle reiz par savu rokaspuisi Bendiku teica - "..tikai nedodiet Mārcim dzert..!".
Pirmkārt, aizdomīgi jau, ka rakstā iztrūkst vārdiņš - "aumēž"..
Atbalsts Lato Lapsam un Liepniekam ir saprotams, bet tālākais..analīze "Odesa,Hamburga,Rīga"..tik vāja un virspusēja, parasti Bendiks kvalitatīvi analizē un spriež. Protams, ar savu liekulības devu, jo personīgi ir roku pielicis valsts nozagšanā, kalpojot Šķēlem.
Savulaik lielījās visiem ar to, ka vienā naktī palīdzējis Ulbrokas bārdainajam biseksuālim izdomāt un reģistrēt simts fiktīvas firmas..katram skaidrs, lai naudu atmazgātu un ienākumus slēptu.
Stāstīja to viņš ar tādu humoriņa pieskaņu un reizē varēja redzēt lepnumu viņa sejā... cik izveicīgs ir viņa saimnieks un kā uzticās Mārcim, liekot tādas lietas darīt.
Bet kronis, protams, raksta beigās.."latviešu tautu spēs glābt latviskas skolas, Dziesmu svētki un zemessardze...par katru cenu esot tas jānotur.."
Ko Jūs padomātu par tādu ārstu, kuram ar onkoloģiju slims cilvēks, kuram metastāzes pa visu organismu, jautātu - "dakter, cik man atlicis dzīvot un kādas zāles mani var glābt?", bet dakterītis gudri atbildētu - "..manā saprašanā ir trīs fundamentālas lietas, kas varētu Jums glābt dzīvību un dot ilgu dzīvošanu...tās ir - esiet latvisks, vairāk dziediet un nodrošiniet savu apsardzi..".

Atbildēt

Nika

23.08.2021. 15:03

Piekrītu katram M. Bendika vārdam.

Atbildēt

stāvventilators saniknots

23.08.2021. 14:31

attiecības ir oscilējušas
iepriekš neanonsēta vizīte

Atbildēt

forcemajeure

23.08.2021. 14:20

arturs priedītis, kas te kādreiz publicējās. iečekojiet pamfletu Necilvēks, tas no viņa

Atbildēt

?

23.08.2021. 14:10

Vai autors pats vispār saprot ko uzrakstījis? Sāk uz nulles attiecībām esošo Jurģa un Lato aizstāvēšanu un pabeidz ar .............. latvisku skolu un dziesmu svētkiem.
Nu kāds sakars mūsu tautas pamatvērtībām ar diviem ļoti pretrunīgas reputācijas subjektiem?

Atbildēt

Zemessardze

23.08.2021. 14:07

Piekrītu cienījamam autoram. Zemessardze ne tikai jāsaglabā, bet jāpadara par patstāvīgu tautas spēku uz kuru var reāli paļauties, īpaši gaidot lielo nezināmo-būtu svarīgi mūsu mājsaimniecības un nacionālos uzņēmumus nosargāt no banku hiēnām un drosminiekus, kas riskē līst uz barikādēm, no vidiem, šmidien un visvisādiem specdienestiem.

Atbildēt

jautājums

23.08.2021. 13:48

Es tikko ierakstīju komentāru, pārliecinājos, ka viņš ir vieta. pēc pāris munūtēm atvēru, jau pazudis. Gribēju ierakstīt komentāru par citu rakstu, kuru tur neņēma pretī - arī šeit nav iespējams pievienott. Spied plusu, izlec minuss, spied minusu, izlec plus. Lato, Kas notiek???Tiek izdzēsts pēdējais gaismas stars, kas vēl lauzās cauri melu tumsai?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: