Menu
Pilnā versija
Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrība · 25.12.2019. · Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Frīdis

16.04.2020. 23:35

»

erts

Nezināju, ka Lap..a pārgājis pilnīga lembja dienestā


Tu vēl daudz ko nezini, ertiņ. Kad izaugsi uniestāsies manā dienestā tad varbūt ko noderīgu sev iesūkāsi.

Atbildēt

Claudia Klein

06.02.2020. 18:49

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

erts

10.01.2020. 22:33

Nezināju, ka Lap..a pārgājis pilnīga lembja dienestā

Atbildēt

zubis

10.01.2020. 22:32

ui - notiek oligarhu un zagļu bezpecendenta atklāšana nu jāvem,,j ko var

Atbildēt

hehe

02.01.2020. 00:28

Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrība??? :))))) Nopietni? :)))) Nebrīnos, ka šitie pamuļķi (raksta autori) aizstāv bezdarbniekus, jo paši nevienu dienu mūžā nav strādājuši vai mācījušies (vismaz to var secināt pēc viņu sarakstītajiem murgiem)......

Atbildēt

ja jau, tad jau

27.12.2019. 11:33

Notiek bezdarbnieku un darba meklētāju bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Atbildēt

!

27.12.2019. 09:14

»

Spriņģo

Spriņģe. Nelietīgi


ortodoksalas sorosites privilegijas mulku zeme !

Atbildēt

komentārs

26.12.2019. 15:53

Vienam rakstā minētajam pilnīgi piekrītu - žurnālisti no Rebaltic nepārprotami izdarīja spiedienu uz policiju un Ķuzi. Tam izmantoja savu priviliģēto stāvokli masu medijos un konkrētās profesijas solidaritāti, kā rezultātā Ķuzis ''salūza'' un publiski paziņoja par privilēģijām žurnālistiem. Tikai un vienīgi viņiem 24/7 režīmā būs konkrēts cilvēks, kuram tad, ja kas, vienmēr varēs zvanīt. Savukārt mums pārējiem, mazāk ''vērtīgajiem'' ( nu tā sanāk) sabiedrības pārstāvjiem jebkurā diennakts laikā nāksies zvanīt uz to pašdu veco 02 vai 112 un klāstīt savu sāpi.Kļūst skumji.
Vienīgi nesaprotu, kas tad tas par ''pārcilvēku'', kurš spēj onlainā strādāt 24/7 režīmā? Vai tad viņš nemaz nesēž uz poda, neiet pirtī, neguļ un neveic citas nodarbes, kuru laikā jebkuras ar darbu saistītas aktivitātes ir pilnīgi izslēgtas?

Atbildēt

Spriņģo

26.12.2019. 11:54

Spriņģe. Nelietīgi!

Atbildēt

Patriotiskais gars

26.12.2019. 11:01

PREZIDENTA TRAMPA advokāts Džuliani,izmeklējot Burisma afēras ukrijā,kur iejaukti ameri džo un hanters,riktīgi liekās saņem aiz pamidoriem pasaules ostapu benderu---madjaru sorosu---un šim var draudēt
miljonu darbarūķu nosūtītās naudas ukropiem "izzagšana" caur grantēdāju organizācijām,pakļautām sorosam.soross tad ne tikai mahinators,bet zaglis un tas pie ameriem LIELĀKAIS NOZIEGUMS,tur cugunders.DIEVS DOD PATIESĪBU?!

Atbildēt

springe

26.12.2019. 10:48

rokas nost no Citronara Sozinovu visu nešķīstenu JUMTA

Atbildēt

Q

26.12.2019. 10:19

Manās acīs visas sorosītu organizācijas ir naidīgas latviešu tautai un analogi kā Krievijā, tām būtu jāreģistrējas kā ārvalstu ietekmes aģentiem!

Atbildēt

ja esi stulbāka par sorosu, tā taču tava problēma

26.12.2019. 10:07

nu, švonderi nespēj vadīt ne valsti, ne universitātes...... ne prokuratūras, sorosiem zelta laiki. Aizmirsāt kā švonderavalsts sabruka un ASV baroja badainos?
Varbūt zagt viņi prot, bet pat sazagto naudu ielikt ražošanā un vairošanā jau neprot.......zeltu ēdīs vai papīra naudu vai banku kartes???????????????????????????????????????????????
pajautājiet tiem hi hi hi hi

Atbildēt

Kaža

26.12.2019. 08:13

Valsts teritorijā ar varas vīru iniciatīvu pavairotā Kremļa propoganda neuztrauc ne sorosītus,ne antisorosītus.Šāds mums nepieņemamas propogandas izplatīšanas veids nodara milzīgu kaitējumu valsts prestīžam,atbalsta valstij naidīgu spēku konsidolāciju.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Induļis Durka, taszs Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, jobanaijsz deblojidīc

26.12.2019. 04:32

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Iesaku rīt manus sūdus! Ir sacīcs, kis rīs, tis nedirsīs!:):):):)

Atbildēt

X

25.12.2019. 23:54

Lasot minēto rakstu rodas sajūta, ka to rakstījis garīgi slims cilvēks.

Atbildēt

Interesanti

25.12.2019. 23:02

vai galvenais mūsu sorosīdu eksperts sniegs tautai skaidrojumu.

Atbildēt

Viedoklis

25.12.2019. 21:58

Kaut kāds murgains raksts. Turklāt fantāzija vai apmelnošanas kampaņa gan pret policiju, gan pret žurnālisti. Kur ir pierādījumi sadarbībai ar Kremli? Nav tādu. Skaidrs, ka uzbrucējs presei un žurnālistiem ir kārtīgi nobijies un bikses ir tik piedir-tas, ka smird pa visu Latviju un Eiropu.
Tāpēc rodas visāda veida apmelnojoši raksti, piesaucot pat tos, kuriem nav ne kāda sakara ar notikumu.
Visiem normāliem cilvēkiem, kuri sekoja šiem notikumiem ir skaidrs, ka kaut kur ir kļūdījušies policisti. Tas izskaidrojams ar pieredzes vai zināšanu trūkumu. Vai arī ar slinkumu, kas tad būtu disciplināri sodāms pārkāpums. Tajā pašā laikā uzbrukums žurnālistiem mutiski vai fiziski gan ir krimināli sodāms. Tāpēc tas vainīgais sacēlis tādu ažiotāžu, lai novērstu policijas un preses uzmanību no viņa.
Atliek cerēt, ka policija tiks galā ar šo gadījumu, lai to apmelošanas kampaņu apturētu.

Atbildēt

Tiesnesis

25.12.2019. 21:29

Bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai bija 1991.gada janvārī, kad vieni menti Rīgas centrā uzbruka citiem mentiem, dažus no tiem un garāmgājējiem noslaktējot. Vēlāk vēl citi menti Jēkabpilī aplaupīja spēļu zāli un pēc tam arī apšaudīja policistus. Tātad vienīgie uzbrucēji Valsts policijai ir paši policijas darbinieki, kuri pārējā laikā vēl uzbrūk mierīgajiem iedzīvotājiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: