Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Students

22.06.2014. 07:03

»

Obana

http://www.sudzibas.lv/latconsul-biznesa-un-macibu-centrs-c8369.html


Cik % pec kursiem reali strada,leisos 92%,reali dabu darbu,bet te shemojot vai 22% vismaz,ir kada statistika.

Atbildēt

...

20.06.2014. 14:54

»

es

65% Eiropas nauda, 35% uzņēmuma nauda. Grūti teikt, vai EU naida ir valsts vai tomēr ne...


Kāda problēma uz papīra padārdzinat par 50% vai 100% vai cik vien grib, un visu nosegt par ES naudu, arī "starpnieku siles" naudu. Daudz maz adekvātu cenu te nenosaka ne iepirkums, ne tirgus, ne kāda maksimālā likumīgā summa kā zemāk minētajiem vaučeriem, tikai paši starpnieki. Tipiska un vienkārša shēma.

ES nauda ir nodoklu nauda.

Atbildēt

es

20.06.2014. 14:36

»

...

Uzņēmumi var pirkt par savu naudu, ja tā ir valsts nauda, tad visās civilizētās valstis ir noteikumi, viens no būtiskākajiem iepirkuma


65% Eiropas nauda, 35% uzņēmuma nauda. Grūti teikt, vai EU naida ir valsts vai tomēr ne.
Jā, ir noteikumi. Uzskatu, ka tie tiek ievēroti, savukārt raksta autors uzskata, ka netiek ievēroti kā nākas. Tikai atceraties, ka šeit ir arī trešdaļa manas naudas. Ja šis iepirkums darbotos analogi Publiskajam iepirkuma likumam, kā iepērk valsts iestādes = jāņem lētākais formāli atbilstošais - laimīgu taciņu, bet lūdzu bez manis.

Man vajag tieši lūk to, un tieši tajā BDA, DZC vai kur nu mani darbinieki saka, ka ir foršais pasniedzējs pēc kura apmācības viņi var eksāmenu nolikt un darbu darīt. Iepērk to kursu asociācija par cenu, kāda viņa ir. Ja nav bijis iepirkuma, tad es to kursu darbiniekam pērku 100% par savu naudu. Ja iepirkums izdodas, tad 65% man EU atdod atpakaļ pēc pus gada. Kursa cena no tā nemainās.

Šis raksts tagad ir acīm redzams pasūtījums doto iepirkumu noraut. Un mani tas uztrauc, jo bez apmācībām es konkurenci turēt nevaru ne Latvijā, ne pakalpojumus eksportēt. Un īsti tik daudz naudas, lai visus kursus pats apmaksātu tomēr nav.

Atbildēt

...

20.06.2014. 11:38

»

es

Lūdzu, lūdzu nu nesačakarējiet patiešām labi strādājošu EU atbalsta naudas organizēšanu. Uzņēmumi var relatīvi ērti nopirkt tieši to apmācību, kuru vajag. Kuram un kāpēc bija jāpērk šis raksts? Esi mācību centrs? Nu ej pie uzņēmumiem un piedāvā savas mācības. Nopirks. Esi konsultants un gribi organizēt...


Uzņēmumi var pirkt par savu naudu, ja tā ir valsts nauda, tad visās civilizētās valstis ir noteikumi, viens no būtiskākajiem iepirkuma.

Bail paliek, ka OLAF tagad skatīsies šo shēmu, ir iemesls baidīties.

Atbildēt

es

20.06.2014. 10:26

Lūdzu, lūdzu nu nesačakarējiet patiešām labi strādājošu EU atbalsta naudas organizēšanu. Uzņēmumi var relatīvi ērti nopirkt tieši to apmācību, kuru vajag. Kuram un kāpēc bija jāpērk šis raksts? Esi mācību centrs? Nu ej pie uzņēmumiem un piedāvā savas mācības. Nopirks. Esi konsultants un gribi organizēt iepirkumu un dokumentāciju (=shēmu bīdīt) nu ej uz asociāciju un piedāvā. Būsi lētāks par pāris procentiem nekā esošie, paņems aci nemirkšķinot.
Šis nav valsts iepirkums. Šeit uzņēmumi pērk, visi kopā caur asociāciju, to ko vajag. Te nav korupcijas. Kontrole no valsts ir drakoniska. Visu pārbauda, uz mācību klasēm nāk un skatās vai viss notiek. Katru mīļu reizi kā mācāmies tā ir klāt.

Es

Atbildēt

Lena

19.06.2014. 17:31

Interesanti butu uzzinat, kuri tad vinnejusi sos grandiozos iepirkumus, jo nevienai macibu kompanijai nav tadu resursu lai panemtu tadus apjomus kvalitativi

Atbildēt

Gudrajai Zinai

19.06.2014. 15:18

»

Zina

Pareizi. Vajag zemi zemniekiem un rūpnīcas strādniekiem, skolas skolotājiem, vajad tikai dot un dot, citādi nav godīgi


Rietumeiropā tā arī notiek, izdala vaučerus līdz noteiktai summai, un paši cilvēki un uzņēmumi izvēlas, kur un ko mācīties. Var paši piemaksāt, ja ir dārgāk. Bez starpniekiem, bez noplūdes un kukuļdošanas shēmām. Zinai vajadzētu zināt, ka ar vaučeriem tas notiek pat Vācijā.

Atbildēt

Kate

19.06.2014. 12:38

Eiropas naudu vajadzētu dod cilvēkiem un uzņēmumiem, kuri grib mācīties un mācīt savus darbiniekus un tad kad viņi ir atraduši pareizos kursus, skolu, tad arī to apmaksāt. Šāda LIAA rīcība veicina naudas noplūdi asociācojas kabatās un kukuļošanas shēmās. Kur būs taustāms rezultāts, vienkārši izniekota nauda, kā līdz šim.

Atbildēt

Tā starp citu

19.06.2014. 12:24

Ierakstām google.lv latconsul jebkurā kombinācijā, un ar otro rindu sākas sūdzības. Arī pārlūkprogramma vēl rakstot uzņēmuma nosaukumu, kā trešo dažkārt ceturto izvēlni piedāvā sūdzības. Vairums negatīvo atsauksmju ir dzēstas pēc uzņēmuma pārstāvju pieprasījuma.
Jautājumi:
1. Vai google arī ir krāpnieku uzpirkts? (AdWords nepieļauj nomelnošanu)
2. Cik cilvēkstundas LatConsul tiek tērētas tīmekļa pārlūkošanai un negatīvo izteikumu atsaukšanas pieprasījumu sagatavošanai?
3. Vai Lokenbahas kundze pirms sazināšanās ar pietiek.com ir iepazinusies ar Krimināllikuma 157., 158. pantiem.
Nobeigumā - rakstā minētajām organizācijām būtu jāceļ prasība pret šī raksta iniciatoru un tad arī noskaidrotos šī raksta rašanās patiesie iemesli.

Šeit mazliet par pašu LatConsul:
http://www.tavsdarbs.lv/par/LatConsul
http://www.sudzibas.lv/bycompany/latconsul-a17885.html
http://www.sudzibas.lv/latconsul-biznesa-un-macibu-centrs-c8369.html
http://www.iub.gov.lv/files/lemumi/lem155876.pdf
Šeit ir darbs gan VID gan VDI.

Atbildēt

Zinai

19.06.2014. 10:36

»

Zina

Ārvalstu uzņēmumi, - nodokļu maksātāji arī mācās asociāciju projektos, skaudīgais letiņ :) No tiesiskuma tu neko nesaproti, cik redzams, bet žults, gan tev sakrājies pārpārēm :) visiem pietiks


Nodokļu paradīzēs reģistrētie? Man zināmajiem uzņēmumiem nav ne laika, ne vēlēšanās ņemties ar naudas izilkšanu no valsts vai biedrošanos silēs, redziet, eksporta tirgi jāmeklē, jāstrādā. Kā varēja ienākt prātā iedot naudu sadalīt biedrībām, kurām nav nekādas atbildības likuma priekšā? Vai slavenais Bergs nebija padomnieks kādam valdībā, tur sev šo naudu droši vien sarunājis.

Visa uzņēmējdarbība balstās uz sava veida skaudību, tādēļ valstij jānodrošina godīgi apstākļi visiem.

Atbildēt

Zina

19.06.2014. 08:42

»

Ka jau Latvija

Tiesiski to sauc par negodīgu konkurences priekšrocību, nevis skaudību, karteli, ko valsts apgāda ar naudu. Ir valstis, kur to, ko viņš dara, sauc arī par korupciju. Atcerēsimies pie reizes Zinātņu akadēmijas vadītāja aprakstitos piedzīvojumus ar šo kungu...


Ārvalstu uzņēmumi, - nodokļu maksātāji arī mācās asociāciju projektos, skaudīgais letiņ :) No tiesiskuma tu neko nesaproti, cik redzams, bet žults, gan tev sakrājies pārpārēm :) visiem pietiks.

Atbildēt

kur Latvijaa ir sada rupnieciba?

19.06.2014. 08:34

"Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija konkursu par apmācībām 25 000 eiro apmērā izsludināja 3.jūnijā"

Atbildēt

to Pietiek

19.06.2014. 08:30

So iestadi ar tas vaditaju vajadzetu nodot Eiropas instancem kaa naudas sadalitaju/pievaceju kantori. Ieprieksejaa pieredze jau radija,ka apmaksatais innovativais bizness pazuda ar galiem tiklidz nauda tika sanemta. Tiek iztereti miljoni Eiropas naudas, bet Latvijaa nekas no taa nemainas. Eiropa par katru sadu signalu ir loti barga, tapec vajadzetu so kantori izkvepinat pirms valstij neliek atmaksat pazudusos miljonus. Jo sis konkursa pieteikums skaidri to rada.

Atbildēt

Ka jau Latvija

19.06.2014. 06:36

»

Lauktranzistors

...


Tiesiski to sauc par negodīgu konkurences priekšrocību, nevis skaudību, karteli, ko valsts apgāda ar naudu. Ir valstis, kur to, ko viņš dara, sauc arī par korupciju. Atcerēsimies pie reizes Zinātņu akadēmijas vadītāja aprakstitos piedzīvojumus ar šo kungu.

Krietnie eksportetaji atradušies, visi citi tādi nekrietni nodokļu nemaksātaji. Jo īpaši ārvalstu uzņēmumi.

Atbildēt

cc

18.06.2014. 22:08

Latvijas pārtikas uzņēmumu federācija nuupat kā žēlojās par reiderismu NP Foods?! Un kas tagad?

Atbildēt

Lauktranzistors

18.06.2014. 21:40


Krietnais meža sanitārs Kūmiņš, pirms mestu ēnu uz it kā nekrietnajām asociācijām, kas apvieno nopietnus ražotājus, eksportētājus u. c. nodokļu maksātājus, būtu gan vairāk painteresējies par mazā, apbižotā, pūkainā zaķīša kompetenci, izcilajiem sasniegumiem pagātnē, pieejamajiem resursiem un košajām atsauksmēm no izbijušajiem klientiem. Un, "Kā jau Latvija" skauž Berga nopelnītais piķis par veiksmīga uzņēmuma pārdošanu Norvēģiem?

Atbildēt

nodoms

18.06.2014. 21:23

Viedais, nosauc to sapņotāju rindu, lūdzu, lai nav bla bla bla

Atbildēt

Ka jau Latvija

18.06.2014. 21:22

Prastas krapniecibas shēmas. Asociāciju vadītājiem un funkcionariem ir pašu veidotas apmācību firmeles, kuram nodrošina pasūtījumu. Viss, protams, bez reāla iepirkuma, paši nosaka cenu, cik mācības maksās, tādēļ cenas astronomiskas. Turpmāk tātad vispār nebūs pat formāla iepirkuma. Daži tajās nekaunas apmaksāt harvesteru amortizaciju zem nosaukuma mācības kaut harvesteri jau iepirkti par ES naudu. Berga kantoris vispār šajā sakarā unikāls. Milzu siles miljonu apmēros ar skaistiem saukļiem un bezkontroli. Nopietnas ārvalstu investoru kompānijas tajas nepiedalas, tikai vietējie bāleliņi izdomājusi, kā prasti ar skaistiem un visiem patīkosiem saukļiem par biznesa attīstību palaupit ES naudu. Protams, silei nepiederošajiem uzņēmumiem grūti konkurēt ar tādiem, kam pilnas kabatas ar siles naudu. Skaistais stāsts ir, ka visiem brīva pieeja silei uz papira, taču reāli tāpat saprotams. Konkurences padomei sen vajadzēja celt trauksmi un ziņot ES tiesībsargājošām iestādēm.

Atbildēt

latviete

18.06.2014. 21:12

nesapratu ko tās nozares sliktu darījušas, par Latconsul gan nekas labs nav dzirdets

Atbildēt

Viedais

18.06.2014. 20:57

Nezinu par pārējām, bet LETERA ir IT 'veiksmes stāsta' Berga un kompānijas kabatas asociācija, kas nodrošina tīri nesliktu dzīvošanu un uzdošanos par lielu un viedu IT biznesmeni.. Spriežot pēc nenormālajām summām, kas paredzētas pārējām un par kādām vesela rinda 'nozares asociāciju' var tikai sapņot - kāds neslikti uzvārīsies.

Atbildēt

smaka

18.06.2014. 20:39

Valsts dabūs visu atmaksās ES, jo ESIF nepieļauj saīsinātu iepirkumu likumu

Atbildēt

Obana

18.06.2014. 18:36

http://www.sudzibas.lv/latconsul-biznesa-un-macibu-centrs-c8369.html

Atbildēt

Obana

18.06.2014. 18:20

Iespējams, ka kāds lūzeris čakarē konkurentus, cita izskaidrojuma nav.

Atbildēt

nwo

18.06.2014. 17:41

Neinteresē

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: