Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kāpēc neprofesionalitātes?

17.10.2021. 16:14

»

Teftelis

Ir dzirdēta versija, ka ap 30 miljoniem Latvenergo zaudējis “jaunās” vadības neprofesionalitātes dēļ, iepērkot dabasgāzi


Pelnīt var pārdodot, pelnīt var pērkot. Visā, kas nav paša, bet gan valsts bizness, pirkšana ir vislabākais peļņas avots.

Atbildēt

????

16.10.2021. 12:08

viņiem jau viss okei, cik grib, tik zog...kurš tad ie pie vadiem mērīt strāvu, cik un uz kurieni....

Atbildēt

Leo

15.10.2021. 18:25

Kristaps Ločmelis raksta ne tikai doktora disertāciju, bet paspēt pastrādāt ne tika Sadales Tīkls (14 000 eur), bet arī Latvenergo (82 000 eur), Liepājas enerģijā (11 000 eur). Info no VID EDS par 2020.gadu. GARDA SILE :-)

Atbildēt

No realitātes

15.10.2021. 16:41

»

Dobele

Te smird pēc netīrās naudiņas


Te smird pēc tukšvārdības.

Atbildēt

Realitāte

15.10.2021. 15:43

»

domā

FSB(čeka) palīdz graut LV ekonomiku, virzot savu aģentūru LV valdības struktūrās.Piemērs LNNK, jau izveidojusies par FSB filiāli LV, pēc R.Brunera. Protams, Putins neparādās, kā sliktais. Un būs labais, kad kāds Kirkenšteins atbrauks pie viņa ar lūgumrakstu, kad nekā vairs nebūs, kad ES vairs nedos...


Es kaut kā īstu nesapratu. Pēc tavām domām sanāk, ka FSB uztur Latvijas politikā latviešu nacionālisma idejas un skrienot pa priekšu visai Eiropai ierosina visādas sankcijas pret savu valsti. Ņirgājas paši par sevi par to, ka neprot nevienu noindēt utt. Vai tad bez FSB un Putina uz šitās planētas nav vairāk neviena cita ļaundara?

Atbildēt

stūre

15.10.2021. 14:29

Ta nu gan nav- 30% iekasēšana no visiem jebkuru idiotisku spēs pasniegt pareizā gaismā. Atbirs gan politiķiem, ministrijas ierēdnīšiem un pat savs miljoniņš- divi gadā dažādās mērcēs britu pētniekiem RTU.
Kur te problēmas? Visi taču brīvprātīgi maksā un maksās vēl- ir taču zaļais kurss

Atbildēt

domā

15.10.2021. 14:04

»

Realitāte

Tad jau tu neko nezini par elektroenerģijas cenām ES. Čekisti tur kā reiz nav pie vainas un pat Putins nav zaļās globālās afēras krusttēvs


FSB(čeka) palīdz graut LV ekonomiku, virzot savu aģentūru LV valdības struktūrās.Piemērs LNNK, jau izveidojusies par FSB filiāli LV, pēc R.Brunera. Protams, Putins neparādās, kā sliktais. Un būs labais, kad kāds Kirkenšteins atbrauks pie viņa ar lūgumrakstu, kad nekā vairs nebūs, kad ES vairs nedos fondu naudu, kad nebūs ko ēst.

Atbildēt

Gribas prom

15.10.2021. 13:17

»

No realitātes

Vai ir citi priekšlikumi kā sasniegt ES sasolītos AER apjomus? Gribas blakus OIKam maks;at vēl sodus par saistību neizpildi? Varbūt gribas prom no ES? Ja nav, tad nejauc gaisu. Ja ir, tad uz priekšu, lai izdodas realizēt


Gribas prom no korumpētiem un stulbiem Latvijas politiķiem. Latvija jau ir izpildījusi savus zaļos solījumus, ja neesi kursā. Un draudi ar sodiem ir vēja lobistu izdomājumi, nevienai valstij sods līdz šim nav bijis jāmaksā. Ja arī būtu jāmaksā, iespējams, izdevīgaķ būtu nomaksāt nekā piedrazot zemi un padarīt neapdzīvojamas lielas zemes platības.

Atbildēt

vietējais

15.10.2021. 12:39

»

Realitāte

Tad tev puis jācīnās par izstāšanos no ES. No turienes nāk "zaļās" iniciatīvas. Visiem ir zināms, ka zaļā enerģija ir stipri dārgāka par fosilo un pa lielam arī CO2 ietekme uz klimatu ir stipri pārspīlēta. Zaļā mafija nemaz nedzīvo Latvijā. Ja tev liekas, ka Latvijā dārga elektroenerģija, aizbrauc un...


Tā tiešām ir taisnība ka "kotletes" neviens mums nedod par skaistām acīm un tikai pēc daudziem gadu desmitiem mēs spēsim novērtēt vai ES mums deva kaut ko labu, vai vairāk sliktu, kad šī ES būs sabrukusi un mēs būsim tur kur būsim. Man sajūsmu neradīja PSRS kolhozu sistēma tāpat kā ES sava veida "kolhozu" sistēma.

Atbildēt

Nuja

15.10.2021. 11:54

Latvenergo valsts pārraudzīta iestāde!!!
Kāpēc nevar nodrošināt valsts un pašvaldību iestādēm vienotu elektrības iepirkumu ar viszemāko tarifu???
Redzēju iestāžu rēķinus sākot no 11,3 centiem līdz 16,2 par kW......Kā valsts naudiņa aizplūst lietuviešiem!!!
Atvērtais tirgus...jopcik!!!

Atbildēt

Realitāte

15.10.2021. 11:52

»

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

*lietot EUR*,mēs nepieprasījām to.Polija brīnišķīgi iztiek bez EUR,tā kā nav ko kladzināt.Mēs arī bez tā iztiktu


Protams, kaut kā jau iztiktu, tikai kredītprocentu likmes jūsu hipotēkai būtu citas un, lai norēķinātos par importu, būtu kaut kā jātiek pie tiem EUR vai USD. Poļi un čehi izdarīja pareizi, ka nepārgāja uz EUR. Taču viņi ES naudas sākuma posmā ielika ražošanas attīstībā, mēs patēriņā. Pēdējo 10 gadu laikā Latvijas tautsaimniecība ir stipri degradējusi. Kas tad mums latvijā dzimušajiem šeit vairs pieder? Tā, ka salīdzināt mūs ar poļiem vai čehiem nav korekti. Mēs viņus varam tikai apskaust.

Atbildēt

No realitātes

15.10.2021. 11:36

»

no Latvenergo

Nožēlojama ir Latvenergo jaunā pērkamā vadība, kura taisās būvēt šos vēja parkus. Ja vēja enerģija nav jāsubsidē tad kāpēc iedzīvotājiem ir jāmaksā par vēja enerģijas infrastruktūru un piemēslotu vidi?!? Nevajag vēja parkus


Vai ir citi priekšlikumi kā sasniegt ES sasolītos AER apjomus? Gribas blakus OIKam maks;at vēl sodus par saistību neizpildi? Varbūt gribas prom no ES? Ja nav, tad nejauc gaisu. Ja ir, tad uz priekšu, lai izdodas realizēt!

Atbildēt

Realitāte

15.10.2021. 11:32

»

Cenzūra

Mums tā elektrība ir viss dārgākā ES. Šo statistiku aktīvi dzēš FB čekists, kurš tur strādā no Latvijas puses


Tad jau tu neko nezini par elektroenerģijas cenām ES. Čekisti tur kā reiz nav pie vainas un pat Putins nav zaļās globālās afēras krusttēvs.

Atbildēt

Padlatvijas Latvenergo skapii ir skelets

15.10.2021. 11:30

Aciimredzami noslepkavotais Gunaars Koemecs.

Atbildēt

Realitāte

15.10.2021. 11:29

»

Arnis

Latvijas galvenā problēma ir masu partijas trūkums, kurā biedri kopā formulētu dažus vienkāršus principus enerģētikā...


Tad tev puis jācīnās par izstāšanos no ES. No turienes nāk "zaļās" iniciatīvas. Visiem ir zināms, ka zaļā enerģija ir stipri dārgāka par fosilo un pa lielam arī CO2 ietekme uz klimatu ir stipri pārspīlēta. Zaļā mafija nemaz nedzīvo Latvijā. Ja tev liekas, ka Latvijā dārga elektroenerģija, aizbrauc un pamaksā rēķinus kaut vai Vācijā. Tikai ņem vērā, ka bez ES piešķirtās naudiņas un iespējām "lietot" EUR, mēs ļoti ātri pārvērstos par trešās pasaules valsti. Savienojumā ar mūsu politiķu kvalitāti, kaut kas līdzīgs mazai Ukrainai. Ja gribi "kotletes" no ES, tad būs jāpacieš zaļā enerģija.

Atbildēt

Cenzūra

15.10.2021. 10:41

Mums tā elektrība ir viss dārgākā ES. Šo statistiku aktīvi dzēš FB čekists, kurš tur strādā no Latvijas puses.

Atbildēt

Dans

15.10.2021. 09:24

»

vietējais

Vai vārds komercfirma ir sinonīms vārdam laupītājfirma


OIK ir... skaists slēpts enerģijas nodoklis, kurš pašreizējo elektrības cenu apstākļos būtu jāatceļ, lai samazinātu enerģētisko izmaksu smagumu...
Nē, kungi, nevis jāatceļ, bet gan jālikvidē kā pretlikumisks, par ko jau neskaitāmas reizes tika izrunāts un debatēts, ja nemaldos ir pat tiesas sprieduma šajā jautājumā.
Visiem šī zaglīgā OIKa pretiniekiem piedraudēja ar mistiskiem tiesas darbiem, līdz pat Eiropas līmenim un viss lēnām pieklusa. Tas tikai liecina ka šajā lietā ir zaglis uz zagļa pa cisu varas vertikāli...

Atbildēt

Būs jākaro minējmeistar

15.10.2021. 09:06

»

Atpakaļrāpulis

Gribētu atdalīties no mūsu valsts elektrības minot ģeneratora pedāļus savā būdiņā


Kāpēc jāmin pedāļi, ja mums ir pašiem savi hesi par Latvijas pilsoņu un pilsoņu mantinieku naudu būvēti. Tie tikai jāatņem komunistu/okupantu režīmam, kas tos izkrāpa un palaida biržās, lai pildītu šo sarkano smerdeļu kabatas.

Atbildēt

labojums

15.10.2021. 09:00

»

hm

Vēja parka efektivitāte ir ap 30%. No 10 stundām, elektrību ražo 3. Ko pārējās 7 stundāsNevis 12% , bet 80% no brūnoglēm .
Atomstacijas Merkele slēdza.

Atbildēt

vietējais

15.10.2021. 08:48

»

...

Latvenorgo ir komercfirma


Vai vārds komercfirma ir sinonīms vārdam laupītājfirma?

Atbildēt

dace

15.10.2021. 07:46

Latvenergo nodarbojas ar biznesu, Latvijas lēto HESu enerģiju tirgo Biržā par 10kārtīgu cenu, bet Latvijai nedod, Latvijas vajadzībām pērk dārgo biržā, faktiski savus ienākumus veidojot ar tautas apzagšanu!

Atbildēt

jautaajums

15.10.2021. 06:22

»

Ha

Uz to visā Eiropā iekrita. Katru gadu pēc ziemas gāzes cenas kritās, visi gaidīja, gaidīja un rezultātā sagaidīja kāpumu


Kas nosaka energoresursu cenas?Kam pieder energoresursi?Pēc kādiem ekonomikas likumiem veidojas energoresursu cenas?

Atbildēt

Ha

15.10.2021. 05:26

»

Teftelis

Ir dzirdēta versija, ka ap 30 miljoniem Latvenergo zaudējis “jaunās” vadības neprofesionalitātes dēļ, iepērkot dabasgāzi


Uz to visā Eiropā iekrita. Katru gadu pēc ziemas gāzes cenas kritās, visi gaidīja, gaidīja un rezultātā sagaidīja kāpumu.

Atbildēt

aha

15.10.2021. 04:57

»

Vats

Kāds varētu atgādināt tautai, kuri pieņēma lēmumu kuirināt Rīgas TEC2 ar gāzi, lai gan eksportējam vairākus miljonus tonnu šķeldas, granulu gadā


jau dzirdu iedzīvotāju sajūsmas saucienus, gar kuru mājām režīmā 24/7 brauktu fūres ar to šķeldu, nu tā apmēra, pa vienai desmit minūtēs.

Atbildēt

ST padomes locekļus ievēl amatā uz pieciem gadiem

15.10.2021. 04:56

»

Darba laikā LE priekšnieki pārvēršas par doktoriem

2020.gadā Kristaps Ločmelis aizstāvēja promocijas darbu «Latvijas energoefektivitātes politika apstrādes rūpniecībai pārejā uz Eiropas zaļo kursu» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai


Kristaps Ločmelis
Padomes priekšsēdētājs

Edijs Šaicāns
Padomes priekšsēdētāja vietnieks

un citi Latvijas kriminālajā pasaulē atzīti speciālisti OIK afēru īstenošanas jomā.

Atbildēt

Nacionālo Atkritumu Ediju zvaigžņu laiks

15.10.2021. 04:10

Saeimas komisijas sēdē gribēja noskaidrot, kāda būs “Latv­energo” peļņa, ja elektrības cena pieaug divas reizes, un kur tā tiks izmantota. Ekonomikas ministrijas pārstāvis Edijs Šaicāns uz šo jautājumu nevarēja atbildēt.

Atbildēt

Vats

14.10.2021. 22:22

Kāds varētu atgādināt tautai, kuri pieņēma lēmumu kuirināt Rīgas TEC2 ar gāzi, lai gan eksportējam vairākus miljonus tonnu šķeldas, granulu gadā.

Atbildēt

Arnis

14.10.2021. 20:09

Latvijas galvenā problēma ir masu partijas trūkums, kurā biedri kopā formulētu dažus vienkāršus principus enerģētikā:
- ar likumu politidki atcelt visu “zaļo blēžu shēmu” atcelšanu (OIK, zelta biopiešprices pie 50% sadārdzinātās degvielas, fosilās gāzes “atjaunojamās” enerģijas statusu)
- “regulatora” brīvlaišanu, 12 miljonu budžetu atdodod ārstiem un skolotājiem, jo šis kantoris Latvijā jau sen nekādus trifus neregulē, tikai pēc likuma barojas no gāzes un elektrības tirgoņu apgrozījuma un tik ceļ tarifus un savas algas;
- valsts Latvenergo iepērk enerģiju no kaimiņvalstīm bez “zaļo blēzu nodevām” un politisko sankciju ietekmes, vadoties tikai no lētākās cenas;
- elektrība no saules paneļiem tiek atpirkta par tirgus cenu no visiem, kas tādus uzstāda un to tirgo;
- un citus likumus, kas sistēmiski padara neispējamus “zaļos” miljonārus no zila gaisa, tarifu “regulēšanu uz augšu”, un denoncē citus šodienas likumos absurdi ierakstītās antisabiedriskās normas.

Atbildēt

Teftelis

14.10.2021. 19:17

Ir dzirdēta versija, ka ap 30 miljoniem Latvenergo zaudējis “jaunās” vadības neprofesionalitātes dēļ, iepērkot dabasgāzi.

Atbildēt

Darba laikā LE priekšnieki pārvēršas par doktoriem

14.10.2021. 19:14

»

Sadales tīkla vadība

izveidota no dr.sc.ing. Ā.Žīgura mīluļiem, kuri savākti no izputējušu banku pažobelēm, dzirnavnieku miltu cehiem, partiju miskastēm un bija apstiprināti Taureņu pirtī


2020.gadā Kristaps Ločmelis aizstāvēja promocijas darbu «Latvijas energoefektivitātes politika apstrādes rūpniecībai pārejā uz Eiropas zaļo kursu» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Atbildēt

humors

14.10.2021. 19:14

"Tīkla pārbūves nepieciešamību gan izraisa cits enerģijas avots - elektroauto uzlādes stacijas, ko aktīvi sācis izbūvēt Latvenergo. Lai uzbūvētu modernu, jaudīgu staciju ir nepieciešams 110-200kW jaudas."

Tas ir mazāk nekā vienai švakai daudzdzīvokļu mājai.

Atbildēt

IR!

14.10.2021. 19:13

Kā var nesolīt! :)

Atbildēt

marko

14.10.2021. 18:33

oik sheemotājs, atļauju deveejs- nav tālu jāmeklē-'
kankars, pavlljut, puuce,... - slavējiet krettin
par valsts izzagshanu, jo atpelniis nabaga vergi

Atbildēt

Sadales tīkla vadība

14.10.2021. 18:28

izveidota no dr.sc.ing. Ā.Žīgura mīluļiem, kuri savākti no izputējušu banku pažobelēm, dzirnavnieku miltu cehiem, partiju miskastēm un bija apstiprināti Taureņu pirtī.

Atbildēt

Liepāja

14.10.2021. 18:28

Izskatās pēc Galviņveidīgo skribelējuma. Jāprasa vai kādam ir Latvijā kādreiz ir elektrība aptrūkusies. Tas, ka samaksāts no iedzīvotāju makiem vēja biznesmeņiem ir pāri par 100 miljoniem EUR, to jebkurš var EM mājas lapā apskatīties.

Atbildēt

hm

14.10.2021. 18:18

Vēja parka efektivitāte ir ap 30%. No 10 stundām, elektrību ražo 3. Ko pārējās 7 stundās?
Jātur balasta elektrostaciju, kuru laikus jāieslēdz.
Šobrīd Vācija 12% elektrības ražo no brūnoglēm -tas pārdomām.

Atbildēt

lauķis

14.10.2021. 18:12

»

xXx

Jautājums - vai vispār ir kādi priekšvēlēšanu solījumi, kuri ir izpildīti? Neatkarīgi no tā, kura partija bija solītāja


"katra sevi cienoša politiskā partija solīja"-tā ir laba anekdote.Bēdīgi tas ka ir kas tic tai anekdotei.

Atbildēt

Prihvaķizacija komūnistu izpratnē

14.10.2021. 18:07

Lai paceltu algas ir vajadzīgs nopietns pamatojums, teiksim 8 stundu vietā strādājam 10-12 un arī tad ne vienmēr tas būs pietiekams iemesls algas pielikumam. Bet lai paceltos cenas, pietiek ar viena tante teica.
Tas raksturīgi visās valstīs, kur komunisti un lumpeņprolatariāts pārtapa par sūrajiem kapitālistiem. Tie izmantojot amata stāvokļus un korupciju, apzaga līdzcilvēkus, izzaga valsts mantu un iegrābās aizņēmumos, lai nebankrotētu sava iedzimtā stulbums dēļ. Karātavas jūs sagaida nolādētos izdzimteņus.

Atbildēt

no Latvenergo

14.10.2021. 18:06

Nožēlojama ir Latvenergo jaunā pērkamā vadība, kura taisās būvēt šos vēja parkus. Ja vēja enerģija nav jāsubsidē tad kāpēc iedzīvotājiem ir jāmaksā par vēja enerģijas infrastruktūru un piemēslotu vidi?!? Nevajag vēja parkus!!!

Atbildēt

xXx

14.10.2021. 17:41

Jautājums - vai vispār ir kādi priekšvēlēšanu solījumi, kuri ir izpildīti? Neatkarīgi no tā, kura partija bija solītāja.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: