Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hm

04.12.2018. 19:24

»

O!

Komentārs


Tiešām

Atbildēt

O!

04.12.2018. 19:23

Komentārs!

Atbildēt

Lunio

27.10.2018. 15:47

(panda)Sociologi- ""Jaunākais šovs""esot Filma-par ""Dzīvošanu patrepes bunkurā"", kur A.Skrastinš esot aizrautīgi tēlojis bandītu -farcovšķiku, kas patrepē esot mācījies svešvalodas-īdišu, nu kā tad sazināsies. Vēsturnieki saka, ka TOS...,kurus ""izglābt vai nē""-esot nolēmuši tikai Rabīņi- ...Vai tad Skrastiņam arī Rabīņi atļāva tēlot-izlemt ....savā vietā-ko turēt pagrabā vai nē. Varbūt aktierītis par piemaksu ļāvās vēl apgraizīties. Tas ""gājiens'" -tas process tādu subjektu jau pataisot enerģētiski nozombētu-debilizētu....

Atbildēt

emīls 1

25.10.2018. 18:17

(highfive)(highfive)Sociologi-Euronews 25.10.18.g. rāda kā Krievijas Varas pārstāvji burtiski ĀRDĀS/// MŪSU BALTU- ĀRIEŠU PRŪŠU ZEMĒS-ko jau savulaik iekaroja un praktiski iznīcināja kā tautu-ar viltību un pārspēku-FRIČI-VĀCU ĢERMĀŅU CILTIS. Tagad Kievijā atrodošās / vēl neiznīcinātās, bet 1000 gadīgās ar judokristīgās melnās maģijas pakļautās / tautas ir spiestas pieļaut, ka Krievijas degradējusies Vara -ieved Prušu zemēs milzīgus ieroču krājumus /ko salīdzina ar 1960-to gadu KRĪZI KUBĀ/ . Ar TO>> viņi parāda , ka uztur 2. Pasaules Karu-arī kā okupējot Japānas Kuriļu salas, kā arī turot PRETLIKUMĪGI UN VARDARBĪGI kā 5. Piekto Kolonnu'>400 000 okupantu- kolonistu paaudzes Latvijas teritorijā, kas ir spējīgas pamatā 24 stundas diennaktī BRĒKT-MĒS JŪS ATBRĪVOJĀM..no JŪSU PAMATIEDZIVOTĀJIEM, JŪSU MIERMĪLĪGĀ DZĪVES VEIDA, NO JŪSU NACIONALĀS KULTŪRAS....U.T.T.. UN MĒS /DAĻA / ŠEIT ESAM DZIMUŠI...Ja viņi būtu dzimuši vilcienā vai lidmašīnā- tad IZNĀK, KA TUR BŪTU VIŅU ROĢINA..,bet uz ROĢINU GAN TUVĀKĀ LAIKĀ BŪS JĀBRAUC.-FINKS JAU TO NOTEICA !....Tā kā pirms 2. Pasaules kara Vācu Vara 1939.g 23.augustā ar MOLOTOVA-RĪBENTROPA NOZIEDZĪGO PAKTU ar Krievu Varu -KĀ DRAUGI SADALĪJA EIROPU- TAD VIŅU VARAS DRAUDZĪBA DIEMŽĒL TURPINĀS. Cerēsim uz Labvēlīgiem DABAS SPĒKIEM, kas šo NOZIEDZĪBU PRET CILVĒCI IZBEIGS. UN ĀTRI VIEN.(bell)

Atbildēt

andris a

24.10.2018. 18:42

(bell)(bell)(bell)Sociologi-šodien 23.10.2018.g. Euronews garā raidījumā Turcijas prezidents Erdogans burtiski taisnojās par noslepkavoto Saudi Arābijas karalistes žurnālistu.TV Raidīumu skatījās simtiem miljoni skatītāju visā pasaulē. Šī semītu vardarbīgā žurnālista slepkavība-DIENAS LAIKĀ -PIE IESLĒGTIEM MSLīdzekļiem- atgādina, kā 2-divas māsiņas žīdenes/ gan centās...tad neveiksmīgi slēpt/ -faktiski nesen ! 1941.g.Latvijas valsts okupācijas sākumā- judokomunistu organizētā ČEKĀ spīdzināja-vilka nost nagus dzīviem latviešu pamattautas patriotiem. Un kas tad ir mainījies-, bet mainījies gan IR- tagad slepkavo SEMĪTI VIENS OTRU un VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.., LAI VEICAS!.un TURPMĀK LIEK CILVĒKUS PILNĪGĀ MIERĀ !.:))

Atbildēt

Drausmīga grafomāija

22.10.2018. 15:57

Gan jautājumi, gan atbildes.

Atbildēt

VM

22.10.2018. 15:32

Vadoties no autora teorijas, atliek vienīgi mēģināt noskaidrot, kurš no tiem "septiņim" viņam šo rakstu pasūtīja.

Atbildēt

oo

22.10.2018. 12:20

nu jau pietiek

Atbildēt

Edge

22.10.2018. 11:10

"Valsts veidojas tieši tāpat, kā šie birstošie akmeņi slīd no kalna lejā, – no dažādu grupējumu rīcības, no indivīdu rīcības. Un tieši no tā, kā katrs šajā lavīnā uzvedas, ir atkarīgs, kā lavīna birst." - ????
Tikai cilvēks, kurš nekad reāli nav lavīnā iekļuvis, var tik "gudri" salīdzināt nekontrolējamu procesu ar valsts ēkas celtniecību.
18. republikas laikos tā viš' nebija:...‘Kā celšu Latvijas ēku?’ – Sirdi ja pamatā liksi. –
‘Ziedošu sirdi es savu, - Ziedodams uzvaru gūšu.’ – Tad līdz ar Latvijas slavu
Mirdzēsi saules mūžu!" (A.Brigadere)

Atbildēt

beidzot

22.10.2018. 09:58

»

lauķis

Ar vēlēšanām neko nevar izmainīt.Ja lielākā cilvēku daļa boikotēs vēlēšanas tad sistēma sabruks kā karsu namiņš , i revolūciju nevajadzēs


atejā parādās arī kāds adekvāts komentārs par piedalīšanosvēlēšanās.. pārsvarā pastaldauņi tikai kaut ko blēja par mazākajiemļaunumiem un obligātipiedalītiesjokrieviatnāks.. mazākaisļaunums ir tas pats kas mazāk smirdīgs sūds, bet truliķiem atejā garšo sūdi, tur neko nevar līdzēt, var tikai tālu prom bēgt no atejas un sūdēdājiem

Atbildēt

Aborigenius

22.10.2018. 08:43

Loģika šodien nav cieņā. Tādēļ šis uzskats vairumam ļaužu nav saprotams.

Atbildēt

lauķis

22.10.2018. 06:45

»

tā tas turpinās

Apzināti negāju uz vēlēšanām, jo nebija par ko balsot...


Ar vēlēšanām neko nevar izmainīt.Ja lielākā cilvēku daļa boikotēs vēlēšanas tad sistēma sabruks kā karsu namiņš , i revolūciju nevajadzēs.
Jā , valdība tiks sastādīta ja nobalsos tika Cimdars , bet , tā jau sevi nevarēs pozicionēt ka visas tautas valdība.

Atbildēt

tā tas turpinās

21.10.2018. 21:48

Apzināti negāju uz vēlēšanām, jo nebija par ko balsot.
Tā bija mana protesta akcija.
Skatos uz jaunievēlētajiem deputātiem, paliek skumji.
Šovakar atkārtojumā noskatījos Nacionālo interešu klubu un ko mēs redzam: vada Krištopāns, piedalās Kļementjevs un pa vienam jaunajam no JKP un KPV.
Vienīgais, kurš pareizi runāja latviski bija Kļementjevs.
Ka un kad lietošana pilnīgi aplama. Arī krievi vainīgi?

Atbildēt

Atbrivotajs

21.10.2018. 21:27

Nepiekritu autoram ! Tomer jaunaja Saeima bus vairakums jaunu deputatu . Pat viena pretkorupcijas partija ir ieveleta. Vinus gan soreiz nenems valdiba . Bet vini skatisies uz pirkstiem ,lai zagsana nenotiktu tik drausmigos apmeros ka tagad .

Atbildēt

Edge

21.10.2018. 20:16

"Ādolfs Hitlers patiešām gribēja saviem tautiešiem labu darīt. Viņš bija gudrs un saprata, ka, ja viņš saviem tautiešiem teiks patiesību, darīs labu, tautieši viņu padzīs un viņā neieklausīsies." - ???? Ādolfs Hitlers tieši, skaidri, nepārprotami izklāstīja patiesību par saviem un savas partijas nodomiem savas politiskās karjeras sākumā grāmatā "Mana cīņa / Mein Kampf. Pirmais grāmatas sējums tika izdots 1925. gadā, bet otrais — 1926. gadā.

Atbildēt

Edge

21.10.2018. 20:06

Tas ir pilnīgi normāli, ka 54% pilsonīšu laidās pašapmānā, muļķībā, ilūzijās. Ja patiesība ir pārāk skarba, tad cilvēki automātiski no tās izvairās. Būsim reālisti!

Atbildēt

š

21.10.2018. 20:02

Un vēl lielu lomu visu sabiedrību apātijā un neaktivitātē spēlē šodienas tehnoloģijas. Ziņas pasaulē izplatās zibenīgi, spēj tik lasīt. Cilvēks parastais neiespēj pat sagrupēt tās svarīgajās un mazāk svarīgās (jo tā ir lavīna), līdz ar to nenotiek masveida mobilizācija visādu perversiju, kā Stambulas konv., praidi un ģenderizācija, pārspīlētais feminisms, me too - u.c. liberastu lolojumi, u.c. novirzēm no veselā saprāta izskaušanai jau saknē.

Atbildēt

švamme

21.10.2018. 19:44

Man atslēgas vārdi ir nobeigumā: "Ir valstis, kurām ir mazliet citādāka konstrukcija."
Tas nozīmē, ka Latvijā izveidots krimināls veidojums, kas pat attāli nav saucams par demokrātiju.
Piesaistīt pasaules liberastus pie procesu virzītājiem arī nav vieduma paraugs. Labās gribas un skaidrā prāta cilvēki pasaulē ir vairākumā.
Manī pārsvaru vienmēr ņem optimisms. Tāpēc man ir cerība, ka visiem mafioziem, kas domā, ka viņi vada valsti, pienāks gals, agrāk vai vēlāk.
Katram spēkam uz pasaules ir pretspēks. Nevajag lolot ilūzijas, ka aplaupot valsti un pavalstniekus, nevienā neesat izraisījis interesi un kaut kādā nomalē, kaut kur pasaulē uz jums tiek krātas mapīte pie mapītes.

Atbildēt

pilsonis

21.10.2018. 17:52

Kas tad ir tie 5-7 noteicēji Latvijā?

Atbildēt

kļimoviča aita

21.10.2018. 17:30

Demagoģija. Greizs atskaites punkts.

Sabiedrība - un arī tauta - sastāv no indivīdiem.

Sāc ar sevi. Sakārto savu apziņu, kļūsti vieds. Izzini, kāda ir šī Pasaule. Kad būsi puslīdz ticis galā ar sevi, sapratīsi, kas ir LABI, un kas ir SLIKTI. Katrs cilvēks dziļi sirdī to jūt, tikai neieklausās sevī, neseko sadzirdētajam.

Ja to iespēsi, tad vari sākt kārtot arī lietas ap sevi - ģimeni, sev tuvāko sabiedrību. Ja turpināsi attīstīties, kas zina - varbūt pietiks spēka kaut ko pasākt arī valsts labā. Valsts, ko veido indivīdu kopa.

Ja nebūtu narkomānu, nebūtu narkobiznesa. Nebūtu alkoholiķu un smēķētāju - šis bizness izzustu pats no sevis.

Tad arī par ko balsot būs, un Tu sapratīsi, par ko balso.

Atbildēt

Eduards Lunis

21.10.2018. 17:08

---Leonard,tas ko Tu te esi teicis,ir-Nožēlojami!
KUR TAD IR PALIKUSI TAVA IZPRATNE PAR PIE VARAS NELIKUMĪGI ESOŠO GEBOCĪDU PRET TAUTU, VALSTISKUMA, TIESISKUMA NEESĪBU...!? PAR TO,KA VARTURI PAR NODARĪTAJIEM NOZIEGUMIEM NAV NEVIENS SAŅĒMUŠI PAT NOSODĪJUMU TĀ IEMESLA DĒĻ, KA TAS NAV IESPĒJAMS...!?
UN , VAI NEESI IEPAZINIES AR m. HADSONA PĒTĪJUMU-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA!?UN-VAI ESI GATAVS NĀKT 4. MAIJĀ UZ -LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCI!?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: