Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ja tur būtu kaut viens godīgs

15.03.2019. 11:03

sen darbotos prokuratūra

Atbildēt

Skrindam

15.03.2019. 09:43

Malacis!Domāju, ka ateju pār mežinieku galvām vēl gāzīs daudz un ļoti, jo sākušās šakāļu cīņas par pensijā aizejošā Krēsliņa amatu.

Atbildēt

Lankots

15.03.2019. 09:37

»

Rudīte Martišauska

Paldies, Aivar! Lasu un priecājos par skaidru un gudru tekstu


par savu krāpšanos ar meža zemi uzraksti skaUdru tektu, kā ar vīru izkrāpāt pagastam mežu, lai varam priecāties

Atbildēt

Publikāciju mērķis

15.03.2019. 09:21

Nosapņoju, ka sākotnējā raksta mērķis varētu nebūt saistīts ar kādas mežizstrādes firmas problēmām, bet varētu būt kā PR kampaņas sastāvdaļa sakarā ar dažiem plānotiem mežsaimniecību regulējošu normatīvo aktu plānotiem grozījumiem. Var minēt vai no virzītājiem vai pretiniekiem.

Atbildēt

patiesībā

15.03.2019. 03:27

»

Lauķis

Lieliska slavas dziesma nodziedāta VMDienestam. Pats esmu strādājis šajā sistēmā, taču tā lielīties neriskētu. Ir savi medus podi un darvas karotes bijušas, un, visticamāk, ka ir arī tagad un vēl vairāk nekā agrāk. Tas, ka ar pierādījumiem var būt grūti, tā var būt...


C.: "Bet Pietiek.com gan jau nu nevajadzētu zākāt. Tā ir vieta, kur katrs var izteikt savu sāpi, kas bieži vien nav iespējams citos mēdijos. Tātad - tā ir iespēja."
-----------

Kāds aizkustinošs naivums, patiešām. :)))

Patiesībā - šī lapsas privātā mājaslapa "tā ir vieta, kur katrs" var tikt bez jebkāda objektīva iemesla klaji PRETLIKUMĪGI CENZĒTS un/vai bloķēts pat gadiem "ilgtspējīgi" tikai tāpēc vien, ka vienam acīmredzamu mazvērtības kompleksu skarbi traumētam personāžam tā iegribas "pastaipīt čuru" un vienkārši patīk tizli kretinēties. Cita starpā - tieši tāpat, ja ne vēl par biezu kārtu kretīniskāk, kā līdzīgi "orientēti" īpatņi izpildās citos "mēdijos".

Un, arī - "tā ir vieta, kur katrs" var izmantot šajā lapsas privātajā mājaslapā jau sen un max. raženi piekoptos "dzelteno noplūžu žurKAnālistikas pasūtījumu galda" pakalpojumus - lai angažētu "par samērīgu atlīdzību" praktiski jebkādu "feikņūzu" kampaņu, jebkuru personāžu publisku "nolinčošanu" u.c.taml. "mēdijproduktus".

U.t.t., u.t.j.pr. - tostarp lapsai demonstrējot arī tādu "žurKAnālistisko" izpildīšanos, "kas bieži vien nav iespējama citos mēdijos", vēl vismaz pagaidām.

Savukārt, attiecībā uz to, ka "rakstu autori kādreiz publicē savu viedokli, kurš nesakrīt ar oficiālo" - skat. iepr.: bezatbildīgi glupi meli vai pat apzināti pretlikumīgi apmelojumi nebūt NAV "viedokļu dažādība".

-----------

Ir sacīts: "Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."

Un, arī: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)

/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Atbildēt

Rudīte Martišauska

15.03.2019. 03:05

Paldies, Aivar! Lasu un priecājos par skaidru un gudru tekstu.

Atbildēt

Aivars, te muļķi nemētā!

15.03.2019. 02:16

»

Skrinda nemētā muļķi!

kā paraugkopu paņēmu savu – Daugavpils - nodaļu. Viens mežzinis sācis strādāt nodaļā 2018.gadā, vēl viens – 2019.gadā. Domāju, ka vēl nav paspējuši sakorumpēties. 2017. un 2018.gadā no Daugavpils nodaļas uz akciju sabiedrību “Latvijas valsts meži” aizgājuši strādāt divi jauni puiši. Nedomāju, ka šajā...


Visu cieņu, Aivaram!

...bet pirmais raksts, kas pieškīla dzirksti šadai diskusijai, ir izdevīgs vienīgi, piemēram Kremlim.
"Kur, nu vēl labāk. Lai, latvieši "sakasās", viens otru nolinčo, un, tad jau Krievzeme varēs paplašināties līdz Baltijas jūrai, bez viena šāviena"
Vai, kāds no visiem apjēdz, ka ideja sanaidot latviešus, ir kiberkara paraugstunda!
Cik, elementāri, vai ne?

Atbildēt

Lauķis

15.03.2019. 01:56

Lieliska slavas dziesma nodziedāta VMDienestam. Pats esmu strādājis šajā sistēmā, taču tā lielīties neriskētu. Ir savi medus podi un darvas karotes bijušas, un, visticamāk, ka ir arī tagad un vēl vairāk nekā agrāk. Tas, ka ar pierādījumiem var būt grūti, tā var būt.
Bet Pietiek.com gan jau nu nevajadzētu zākāt. Tā ir vieta, kur katrs var izteikt savu sāpi, kas bieži vien nav iespējams citos mēdijos. Tātad - tā ir iespēja. Slikti, ja rakstu autori kādreiz publicē savu viedokli, kurš nesakrīt ar oficiālo, bet cik tad , piemēram, ministru ienākumu deklarācijas sakrīt ar patiesību?

Atbildēt

nutanugan

15.03.2019. 01:17

»

Ehh

Kurā tiesā? Islandes? Jo tur tas portāls reģistrēts


Kāpēc Islandes tiesā? Kāda starpība, kur interneta lapa reģistrēta, ja noziedzniekus paredzēts tiesāt tur, kur tie izdarījuši noziegumus? Vēl jo vairāk tāpēc, ka par šajā valstī izdarītajiem tieši tādiem pašiem noziegumiem jau ir zināmi tiesvedību precedenti ar prasībām pret lapsu un notiesājošiem spriedumiem.

Atbildēt

Bebrs

15.03.2019. 01:03

Krēsliņa kungam no Aivara vajadzētu pamācīties !

Atbildēt

Aipa

15.03.2019. 01:00

Visu cieņu Aivaram!

Atbildēt

Skrinda nemētā muļķi!

15.03.2019. 00:59

kā paraugkopu paņēmu savu – Daugavpils - nodaļu. Viens mežzinis sācis strādāt nodaļā 2018.gadā, vēl viens – 2019.gadā. Domāju, ka vēl nav paspējuši sakorumpēties. 2017. un 2018.gadā no Daugavpils nodaļas uz akciju sabiedrību “Latvijas valsts meži” aizgājuši strādāt divi jauni puiši. Nedomāju, ka šajā uzņēmumā darbā pieņem tos sliktākos.
Latvijas valsts meži?? Un tur godīgos ņem?????? Vai tur kāds par godīgu palicis????:)))

Atbildēt

ha

15.03.2019. 00:40

»

CV

Sāksim ar mežzini Edgaru Rudānu. Meža dienestā strādā no 2018.gada


izlasi visu rakstu nevis tikai 1. teikumu

Atbildēt

Ssncis

15.03.2019. 00:07

Raksts balstīts uz apmelojumiem
.Kādai blēdīgai firmņai "uzkāpts uz varžacīm

Atbildēt

CV

15.03.2019. 00:05

Sāksim ar mežzini Edgaru Rudānu. Meža dienestā strādā no 2018.gada.
A kur tavs Edgars pirms tam darbojās?

Atbildēt

CENZĒTS

14.03.2019. 23:29

Patiesībā - JEBKURŠ / JEBKĀDS uz “vidējo statistisko lumpeņu mērķauditoriju orientētais” ZOMBĒJUMS tiek tiražēts TIKAI un VIENĪGI izmantojot tā dēvētos “masu informācijas līdzekļus”, jebkuros attiecīgi "lietderīgajos" formātos (t.i. – tradicionālo drukāto “presi” / virtuālos “publiskos ziņu portālus” u.c. taml. “infospama agregatorus” / tradicionālos TV un radio “inforuporus” / uz IT u.c. taml. “inovatīvo komunikācijas & manipulācijas formātu platformas” balstītus “alternatīvos audiovizuālos instrumentus”).

Šis tā dēvēto "masmēdītāju" jeb "masmē.dekļu" tiražētais ZOMBĒJUMS ir tematiski absolūti visaptverošs un neierobežoti "universāls" - ieskaitot dažādas subjektīvi tendenciozi sashēmotas / lobētas "sazvērestības teorijas", t.sk. (piemēra pēc) arī savulaik mēnešiem "ilgtspējīgi" un izmisīgi skaļi izbazūnēto "oligarhu sarunu" farsu, tāpat arī pašreiz aktualizēto "čekas maisu" atsevišķu tendenciozi sakompilētu fragmentu "kontrolēti dozētu" izgāšanu publiskai izķidāšanai, protams (neiztrūkstoši un neizbēgami) arī ikdienišķi nepārtrauktas vietējā, "ģeopolitiski" reģionālā vai globālā "fasējuma" standartpliekani sadzīviskās "ziepenes" +/- populāru privātpersonāžu izpildījumā u.c. taml. pa lēto angažēta, truli defektīvas vai pat apzināti pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" bezjēgā pārkropļota lumpeņspama draņķības.

Un šī pseido "preses / vārda brīvība" tiek realizēta, prasti pērkamajiem masmēdītājiem ikdienišķi pārdodoties "par samērīgu atlīdzību" vai pat izpildoties "nesavtīgi lojālpatrEJotiski / deRmoliberastiski" un taml. pat demonstratīvi klaji subjektīvi tendenciozi motivēti - šādiem morāli un reāli prostituētiem masmēdītājiem / tajos truli parazitējošajiem pseido "žurnālistiem" nožēlojami pazemīgi un verdziski iztapīgi apkalpojot savu saimnieku un angažētāju "īpašās vajadzības".

Līdz ar to – BEZ tā saucamajiem “masmēdītājiem” jeb “masmēd.ekļiem” (sevišķi jau - tādiem uz "netīri dzelteno noplūžu" rēķina truli parazitējošiem "žurKAnālistiem", kā lapsa ar savu "netradicionālo minoritāšu lepnumskapi" piecirst-komu) nekāds truli prasts “populisms”, regulāras publiskas "raganu medības", mikrocefālu deģenerātu organizētas un piekoptas publiskas "linčošņas" un taml. "sabiedriskā viedokļa formēšanas / kontroles" manipulācijas, kas galvenokārt izpaužas kā bezcerīgi infantilas lumpeņauditorijas VISAPTVEROŠS MASVEIDA ZOMBĒJUMS, vienkārši nebūtu iespējams. Tā vi’š i’, ko šam padarīsi…

Atbildēt

Viens LIKUMS un viena taisnība VISIEM

14.03.2019. 23:22

»

Malacis!!

Aivar!Visu cieņu!Agrāk lasīju šo portālu, tagad vairs ne!Jāvēršas tiesā par goda un cieņas aizskārumu.Tieši tā


Tieši tā. Jo neviens cits Jūsu likumīgās tiesības neaizsargās Jūsu vietā.


KRIMINĀLLIKUMS.

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Atbildēt

jaajaa

14.03.2019. 22:25

...autors pareizi darījis, ka neapvainojās un uzrakstīja...ja pareizi saprotu, šeit īpaši neko nepārbauda, kā atsūta, tā nodrukā...bet tas nav slikti...ir viedokļu dažādība utt...:)

Atbildēt

valts

14.03.2019. 19:30

vienam super mežzinim- 33 īpašumi !!!cik sviestmaizītes atdeva???!!! cik radinieces deva?

Atbildēt

fffffff

14.03.2019. 18:41

Droši vien gana gan godīgu darbinieku gan m''lu,bet manuprāt tie pēdējie sen iztīrīti no VMD

Atbildēt

Vecākā referente

14.03.2019. 18:24

Paldies kolēģim par šo labā latviešu valodā uzrakstīto atbildes vēstuli apmelojumiem un puspatiesībām. Arī mūsu mežniecībā mežziņiem ir "pierakstīti" sveši īpašumi, jo ar patieso meža īpašnieku ir vienāds vārds un uzvārds. Kādam vispār nav īpašumu, bet nu ir te, Pietiek.com, uzradies. Kāds tagad jūtas vainīgs, ka māte vai tēvs ir nomiris un īpašumu atstājis viņam, bet nevis mantojumā atstājis Pietiek.com.u.t.t. Bet vispār mūspuses meža īpašnieki ir zinoši un izglītoti savu mežu apsaimniekotāji, kurus "apvārdot" visādiem mežu darboņiem vai korumpētiem VMD darbiniekiem (varbūt, ka kāds arī mūsu pulkā ir)nav nemaz tik viegli.

Atbildēt

Malacis!!

14.03.2019. 18:18

Aivar!Visu cieņu!Agrāk lasīju šo portālu, tagad vairs ne!Jāvēršas tiesā par goda un cieņas aizskārumu.Tieši tā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: