Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vīruss

21.02.2020. 10:05

P.S. Vārna vārnai acīs neknābj. Kamēr valstī nebūs saimnieka, kas vārnas apšauj, vārnas turpinās knābāt tautu.

Atbildēt

Vīruss

21.02.2020. 10:01

Tāpēc, ka šādu afēru avots ir partiju Saeima! Latvijas Satversme ir milzu kļūda! Kamēr tauta neies ar dakšām un akmeņiem atlaist partiju Saeimu pavisam, nekas nemainīsies!

Atbildēt

nu nu

21.02.2020. 10:00

Tam sekoja notikumi, par kuriem es varu runāt kā tiešais liecinieks.
----------
Varbūt Vjačeslavs Dombrovskis kā "tiešais liecinieks" var pastāstīt, kāpēc laikā, kad viņš vadīja Saeimas Tautsaimniecības komisiju, viņš "noraka" valdības iesniegto Atjaunojamās enerģijas likumprojektu?!
Šajā likumprojektā, kas tika iesniegsts jau 2011.gada februārī, bija paredzēts attiekties no OIK, aizstājot to ar pārskatāmakiem un lētākiem atbalsta mehānismiem.
OIK izmeklēšanas komisijā Vjačeslavs Dombrovskis apgalvoja, ka "neatceroties", kapēc noraka likumprojektu! Tagad "tiešajam lieciniekam" atmiņa atkal uzlabojusies, varbūt var pastāstīt?!
Vai tikai nebija tā, ka toreiz Vjačeslavs Dombrovskis piesedza "OIK afēru" un arī kā ekonomikas ministrs neko neizdarīja tās pārtraukšanai?

Atbildēt

NLO

21.02.2020. 09:10

»

pats atzinās

"atbildība gulstas tieši uz ekonomikas ministra pleciem


Jūs domājat, ka viņš tas vainīgais?

Atbildēt

Mikelis

21.02.2020. 09:04

Vainīgos neatrad un manis pēc lai arī neatrod! Bet apturiet beidzot to nelikumīgo pārmaksāšanu un tad meklējiet tos vainīgos kaut 100 gadu!

Atbildēt

opā

21.02.2020. 07:34

"Zaļā enerģija" visā pasaulē izsūc naudu no cilvēku makiem. Kādēļ gan mūs biedē ar kārtējo pastardienu, šoreiz "klimata pārmaiņu" izskatā, ja ne lai atņemtu naudiņu? Kāda starpība vai maksā patērētājs vai valsts budžets subsīdiju veidā? Nauda tiek atdota par neko un šo naudu samet tauta. Bet elektrības cena nav pat tik svarīga mājsaimniecībām (ar vidēju el. patēriņu OIK maksājums ir ap 2 eiro mēnesī), kā ražošanai. Un tas jau ir noziegums pret nākotni, turēt elektrības cenas augšā, skādējot paši savai ražošanas attīstībai, cilvēku labklājībai, reemigrācijai, un kādēļ? Ja Latvija ir viena no ekoloģiski tīrākajām valstīm Eiropā un pasaulē, tad pat pieņemot "klimata pārmaiņu" naratīvu mums nav absolūti nekāda pamata "saldēt ausis", kamēr pārējā pasaule vismaz nepielīdzinās mūsu līmenim.

Atbildēt

jūs

21.02.2020. 06:35

Jūs tos dzeltenos nekad neatradīsiet......

Atbildēt

ui

20.02.2020. 23:23

principaa jenoti es nekadi nesaprotu cilvekus ,kas par viniem balso , tagad gan citi nosaukumi, bet seit autors skaidri pateica ka americano ir dumjs bija tads veikals formula preti vef sporta pili kur sis klauns nolaida uz grunti, bet pamanijas tikt pie pioniera ...

Atbildēt

jaajaa

20.02.2020. 23:03

»

...

Paaugstini degšanas temperatūru un izmešu nebūs vispār


...kas ar to bija domāts ?...:D...

Atbildēt

jaajaa

20.02.2020. 22:51

»

ha-ha

Tai laikā ES valdīja eiforija, ka veidosim vēja parkus un saules baterijas, un dzīvosim zaļi visās nozīmēs. Neatceraties? Ne jau Latvijā tādi spečuki, un ne jau Latvijā to izdomāja...


…"Uzlieciet uz dūmeņa efektīvu filtru un izmešu būs vēl mazāk kā sadegot gāzei"...:)..."Pietiek neskaidrību" sadaļā...:)

Atbildēt

flauta

20.02.2020. 22:47

Ziņojums ir tāds, kādu pasūtīja. par kaut ko citu neviens netaisījas maksāt

Atbildēt

Atis Kreņķis

20.02.2020. 22:40

Esmu pārliecināts, ka Vj. Dombrovskis šo rakstu uzrakstīja bez ļauna vai mantkārīga nolūka. Daniels Pavļuts, Vj. Dombrovskus un K. Kariņš ir vienas ASV skolas skolnieki. Cionistu skolas. Mērķi visiem vieni un tie paši - diversijas pret Latvijas ekonomiku. Tas neliedz viņiem citam citu kritizēt, jo tā ir laba prakse būt politikā ievērotam. Ja viņi nerīkos diversijas, nebūs, ko kritizēt, nebūs iespēju ar kritiku citam par citu celt politikā savu reputāciju. Arī to viņiem visiem mācīj M. Frīdmana cionistu skolā ASV.

Divus gadus Latvijā sabiedrībai nezināmi kādas bankas “labdari” finansēja Vj. Dombrovska domnīcu certus. lv., finansiāli uzturot pašu Vj. Dombrovski, ļaujot turpināt “darbu politikā”, pat iesakot MP amatam. Kas tieši atmazgāja naudu Latvijā, finansējot šo domnīcu certus. lv un paša Vj. Dombrovska “uzturēšanos politiskajā vidē” nav joprojām noskaidrots.

Atbildēt

ha-ha

20.02.2020. 22:34

Tai laikā ES valdīja eiforija, ka veidosim vēja parkus un saules baterijas, un dzīvosim zaļi visās nozīmēs. Neatceraties? Ne jau Latvijā tādi spečuki, un ne jau Latvijā to izdomāja.
Par to, ka var uznākt mākonis, vai apstāties vējš - sīkumi, kurus neviens neņēma vērā, kamēr ar to nesakārās. Dārgi un ar pārtraukumiem. Atausa gaisma visā Eiropā.
Ar narkotikām ārstēja klepu, smēķēšanu uzskatīja par lietderīgu svara samazināšanai. Ogļu dedzināšana piesārņo vidi un par to jāmaksā nauda. Vai tas nav mīts, kas šodien populārs? Uzlieciet uz dūmeņa efektīvu filtru un izmešu būs vēl mazāk kā sadegot gāzei! Dārgāk - jā! Bet, ka ogļu izmantošana enerģijas ražošanai rada piesārņojumu - šodienas pasaka līdzīga OIK.

Atbildēt

janis

20.02.2020. 22:15

.Lielam tautas nedraugam VD būtu jāpriecājas,bet tēlo,ka raud pie arī paša plēstās siles.
Priecājies VD ,kopā ar letiņu noziedzniekiem!Prozīt!

Atbildēt

Tu zini

20.02.2020. 22:01

»

Tātad uz cietumu

jādodas Kamparam, Gerhardam, Pūcem un Kariņam...kad sāksies prokuratūras aktivitātes


Organizētās noziedzības sistēmā lomas tiek sadalītas tā, ka atbildīgā nav neviena. Pie tam līgumi sastādīti tā, ka jebkurā gadījumā tā pārtraukšana rada miljonus zaudējumu valstij. Vai līguma sastādītāji ir pakļauti atbildībai - nav. Līguma parakstītāji? Arī nav atbildīgi. Tautai nedrīkst izpaust ziņas - organizētajā noziedzībā tās tiek noslepenotas un tos, kuri izpauž ziņas, liek cietumā.

Atbildēt

jaajaa

20.02.2020. 22:00

...kurs bija ekonomikas ministrs, kad Vienotība Citadeli iztirgoja ?...:)

Atbildēt

gan arī atceros šos kadrus

20.02.2020. 21:51

»

nu nu

Likumprojektu izstrādāja Ekonomikas ministrija, un ministrs tolaik bija neviens cits kā Krišjānis Kariņš...


bet tos jau nevar aiztikt, č..............Un tad nu muld.Ja tik godīgi bija, kāpēc 15 gadus klusēja. Kad šī valdība sāka mēslu kaudzi kustināt, zagļi kliedz viskaļāk.
Atgādinet, kurš tur Daugavpilī zaga OIK ???????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ir notiesāts? Slauka ietves?

Atbildēt

Jurks

20.02.2020. 21:33

...un tieši TĀPĒC(!) ...šie visi afēristi dara un darīs visu, lai vienmēr būtu, tur kur ir- partiju spicēs, valdībās utt.. jo, kamēr viņi ir tur, neviens „krancis” viņiem neko neizdarīs...Vēl vajadzētu „izdabūt cauri” to pašu, ko biedram Putinam kaimiņvalstī- imunitāti uz mūžu, un... skaisti dzīvot neaizliegsi, vai ne?!

Atbildēt

nu nu

20.02.2020. 21:06

Likumprojektu izstrādāja Ekonomikas ministrija, un ministrs tolaik bija neviens cits kā Krišjānis Kariņš.

Tikai tāds sīkums, ka likumprojekts nonāca Saeimā brīdī, kad Kariņš ekonomikas ministra amatā bija knapi 2 mēnešus, tātad nekādi nebija saistīts ar tā izstrādi, bet viņa priekšgājēji bija Kalvītis un Lujāns no Šlesera partijas.

Atbildēt

pats atzinās

20.02.2020. 20:57

"atbildība gulstas tieši uz ekonomikas ministra pleciem!"
Vjačeslavs Dombrovskis
Latvijas ekonomikas ministrs
Amatā
2014. gada 22. janvāris — 2014. gada 5. novembris

Atbildēt

jautaajums

20.02.2020. 20:35

Iečaukstējās žīds Goluščenko.Kad bija jenotbandas sastāva tad visu atbalstīja,tagad ar puspatiesībām grib iebraukt debesīs.
Ja noziegumu izmeklē paši noziedznieki tad nekas tur nesanāks.

Atbildēt

Tātad uz cietumu

20.02.2020. 20:23

jādodas Kamparam, Gerhardam, Pūcem un Kariņam...kad sāksies prokuratūras aktivitātes?

Atbildēt

EM valsts sekretāri mainījās,

20.02.2020. 20:21

bet Latvenergo Žīgurs piektdienās iepazinās(apstiprināja) ar visiem OIK afēras projektiem, no ministra Kampara līdz Duņai Reizniecei.

Atbildēt

elementāri

20.02.2020. 20:20

vainīgie ir atrasti un tie ir esošās valdošās koalīcijas politiķi!

Tātad vainīgo nav.
Kā tur bija - paši pūta paši dega, vai tamlīdzīgi.

Atbildēt

esse

20.02.2020. 19:46

ha..ha .uzkliķšķināju uz patīk..parādījās nepatīk..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: