Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Arnis Ašmis

08.07.2021. 20:56

Puņķutapas cienīgs aicinājums

Atbildēt

Atis Priedītis

07.07.2021. 15:35

Kā notiek klusēšana - konkrēts piemērs.
Bija ļoti daudz tādu notikumu, kurus varētu nosaukt par individuālo nepakļaušanos. Cilvēki, kuri tā rīkojās čekistus un kompartijas darboņus nokaitināja pamatīgi. Un arī ar šiem cilvēkiem notika izrēķināšanās. Diemžēl, ar to nodarbojās arī nākamie Atmodas un LTF varoņi pirms sākās Atmoda. Šādu gadījumu bija pietiekami daudz tikai lielie masu mediji par tiem neraksta. Nu nedrīkst taču – cilvēks tikko saņēmis 3 Zvaigžņu ordeni un pēkšņi mēs rakstīsim par tiem, kuriem viņš izpostīja dzīvi būdams kompartijas darbonis. Konkrēts piemērs LTV galvenais redaktors Rišards Labanovskis, kurš sankcionēja mani apmelojošu LTV raidījumu programmā jauniešiem “Apvārsnis” (80.to gadu vidū). Pārraides ieraksta laikā man netika dota iespēja izstāstīt patiesību, tās vietā tika ierakstīti žurnālista Kārļa Ringa sagatavotie apmelojumi. Kad pēc raidījuma centos rast iespēju izstāstīt patiesību Labanovskis man pateica šādus vārdus: “Ja jūs mēģināsiet pateikt patiesību mēs jūs iemīcīsim tādos dubļos no kuriem jūs neizkļūsiet visu mūžu”. Un tas ļoti sekmīgi arī tika darīts.

Atbildēt

.

07.07.2021. 15:27

»

Atis Priedītis

Par 10 gadiem Lemberga darbības posmu kompartijas posteņos ir pilnīgs klusums. Ticamākais, ka viņš ir sabojājis dzīvi ļoti daudziem cilvēkiem, tikai visi ir spiesti klusēt bailēs no "Lemberga bitēm


Tāds par komunists, kā Reirs un Rungainis, tikai neatkarīgs no Kremļa. Visi spiesti klusēt par komunistu cūku, Reiru, bailēs no Novičok.

Atbildēt

tiešām žēl

07.07.2021. 15:20

»

Žēl Ventspils

Ak Ventspils, par ko Tev tāds liktenis staigāt ar hūti! Ir taču arī citas cepures


"Solīdais un inteliģentais" Kristovskis jau bija nolaidies līdz PSKP un Latvijas ceļam, bet tagad pārstāv Pederastu partiju. Kur vēl grimt?

Atbildēt

Atis Priedītis

07.07.2021. 15:19

»

pļāpa

Jau Kristovskis ir 'prasts čekas stukačš",tad kas tādā gadījumā ir daļas ventspilnieku elks- svētais moceklis un politiski represētais Aivars/agrāk kompartijas fīrers un ideologs,sākotnēji čekas aģents,LVU students/ar segvārdu Pēteris,savervēts 1973.gadā?Par Kristovski šeit var lasīt "naida runas",bet...


Par 10 gadiem Lemberga darbības posmu kompartijas posteņos ir pilnīgs klusums. Ticamākais, ka viņš ir sabojājis dzīvi ļoti daudziem cilvēkiem, tikai visi ir spiesti klusēt bailēs no "Lemberga bitēm".

Atbildēt

pļāpa

07.07.2021. 14:12

Jau Kristovskis ir 'prasts čekas stukačš",tad kas tādā gadījumā ir daļas ventspilnieku elks- svētais moceklis un politiski represētais Aivars/agrāk kompartijas fīrers un ideologs,sākotnēji čekas aģents,LVU students/ar segvārdu Pēteris,savervēts 1973.gadā?Par Kristovski šeit var lasīt "naida runas",bet nav manīts,ka svēto Aivaru kāds apvainotu sadarbībā ar čeku.Visādos grēkos šis biedrs tiek vainots,bet par šo grēku brēcošs klusums.Kas attiecas uz grāmatām,tad kurš gan var vislabāk zināt visu par kādu,izņemot sevi pašu?Nevienam ar likumu nav aizliegts rakstīt grāmatas par sevi.

Atbildēt

Čaukstene

07.07.2021. 12:50

Vai cik jauks puisītis Kristovskis , tā gribās to Ventspils mēra krēslu,bet nespīd.Gramatinu par sevi sacerēja kuru lasot gribās raudāt,cik balts un pūkains biji, nekāda darīšana ar VDK nav bijusi.Parasti grāmatas par ievērojamiem cilvēkiem raksta pētnieki,bet cerību nebija ,vai arī uzrakstīs patiesību kā bija.Sudzambibele,prot tikai sūdzēties,bet tas neko nedeva,tikai pāris vietiņas.Ta vajag, dabūjāt ko pelnījuši.

Atbildēt

bet tā taču

06.07.2021. 17:19

ir balta patiesība par netīro monstru Ģimeni un viņu šausmīgo kampaņu pret opozicionāriem pirms Ventspils Domes vēlēšanām.Tā banda domā,ka viņi ir mūžīgi un nemirstīgi un nekādi likumi neeksistē,bet daļa iesaistīto vienkārši baidās pēkšņi aiziet viņsaulē.

Atbildēt

NEDEMOKRĀTS.

06.07.2021. 16:14

Vienotības izdzimteņus abižojuši-nabadziņi.

Atbildēt

zina no Gruzijas

06.07.2021. 14:37

Gruzija praidu atcel !https://sputniknewslv.com/20210706/lgbt-pretinieki-gruzija-piekava-zurnalistus-praida-gajiens-ir-atcelts-17469520.html

Atbildēt

Atis Priedītis

06.07.2021. 14:29

»

Es

Neredzu piedāvājumā neko nelikumīgu.tev taču nepiedāvaja iet uz paneļa tur


Lai saprastu šāda piedāvājuma jēgu ir jāzina mana biogrāfija. Ticamākais, ka piedāvājums bija saistīts ar nosacījumu "aizvērt muti" un kļūt par Lembergam paklausīgu cilvēku. Ne jau velti Veidemane šādi ārdās. Izlasiet šīs grāmatas pēdējo nodaļu "Slepenie protokoli" un visu sapratīsiet. Aprakstītais notikums tiešām ar mani notika 1991.gada rudenī.
https://files.inbox.lv/shared/file/36467151

Atbildēt

Atis Priedītis

06.07.2021. 12:04

»

Tiesu eksperts

Vienīgais - ceļsš uz krimināllietu, kā panākt šo Ventspils vēlēšanu marafona atzīšanu par nelikumīgu - savākt visus zināmos faktus un iesniegumu nosūtīt Valsts prezidentam, tieši viņam bez jokiem, ka tas it kā nav viņa kompetencē izlemt. Ir gan, lai viņš pieprasa ģenerālprokuroram izmeklēt faktus, nevis...


Esmu sācis ceļu no pašas apakšas. Uzrakstīju vēstuli NRA ar cerību, ka sekos atvainošanās par savas žurnālistes neētisko un nelikumīgo rīcību. Ja nekas nenotiks, rakstīšu mediju uzraugiem NEPLP (Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome).

Atbildēt

Tiesu eksperts

06.07.2021. 11:41

»

Atis Priedītis

Mums masu mediju vidē valda pilnīga visautļautība. Vakar saņēmu kādu komentāru, kurš apstiprināja manas aizdomas par to kāpēc lielie masu mediji ignorē cilvēku, kurš ir izdevis jau 15 autorgrāmatas. Izrādās par to ļoti cītīgi rūpējas Lemberga avīzes NRA žurnāliste Elita Veidemane. Viņa ir sazinājusies...


Vienīgais - ceļsš uz krimināllietu, kā panākt šo Ventspils vēlēšanu marafona atzīšanu par nelikumīgu - savākt visus zināmos faktus un iesniegumu nosūtīt Valsts prezidentam, tieši viņam bez jokiem, ka tas it kā nav viņa kompetencē izlemt. Ir gan, lai viņš pieprasa ģenerālprokuroram izmeklēt faktus, nevis atrakstīties. Tas vajadzīgs, lai pie šīs izmeklēšanas piesaistītu Valsts prezidentu un ģenerālprokuroru - lai viņi būtu informēti par prasību, iesniegumu. Ar šo iemeslu varbūt kā atsevišķus iesniegumus nosūtot Saeimas priekšsēdētājai un ministru prezidentam un atsevišķi, pa tiešo, ģenerālprokuroram.
Cita varianta nav. Tad ar uzstājīgu prasību izmeklēt lietu pret katru izpildītāju, kuram tiks uzdots izskatīt, ja ne izmeklēt - sūdzību prokuroram par šo policijas amatpersonu, tad sūdzību pret prokuroru, nevis pret prokuratūru kā tādu - pret konkrēto personu, kura atrakstās, nepilda likumu.
Tā būtu jārīkojas visos citos gadījumos, ja policijas inspektors un/vai prokuratūras konkrēts prokurors atrakstās, neizpilda likuma prasības ierosināt kriminālprocesu, skat pantu no Kriminālprocesa likuma. Zini, ka neviens policijas darbinieks, ne prokurors neko pats nevar izlemt bez vadības vai šis tendences jau pastāv kā sistēma, lai neko nedarītu, kad var nedarīt, par ko pa kluso tiek saskaņots jau ar augstākstāvošu priekšnieku. Zini, ka Latvijā izmeklēšana pakļauta vienīgi norādījumiem, izmeklētāju nav, tos ieceļ no jebkura amatpersonu sastāva priekšnieki un likums paredz viņu lēmumus atcelt, pildīt norādījumus. Prokurors it kā patstāvīgāks, bet viņus kontrolē cita pakļautības sistēma.

Atbildēt

Kasiņš

06.07.2021. 07:12

Kādi sasodīti salašņas...

Atbildēt

latviešu Cūkas villojas

06.07.2021. 05:01

no saraksta Nr.7

Atbildēt

Atis Priedītis

06.07.2021. 04:44

»

patiesībā

Tu neesi pirmais vai vienīgais, kam biedrene vaideļmane uzbrūk kā nepareizam cilvēkam un valsts ienaidniekam


Pats interesantākais ir tas, ka apmēram pirms diviem gadiem saņēmu no kāda Ventspils vadoša darbinieka vēstuli ar uzaicinājumu pārcelties no Siguldas dzīvot un strādāt uz Ventspili. Tā kā Ventspilī nekas nenotiek bez Lamberga rīkojuma, tad varu pieņemt, ka Veidemanes uzbraucieni ir atmaksa par atteikšanos no šāda veida "kukuļa". Man tika piedāvāts gan labs darbs un alga, gan dzīvoklis.

Atbildēt

Astoņzobu mizgrauzis

05.07.2021. 22:02

Partiju sistēmas nejēdzība visā krāšņumā!

Atbildēt

Palīdziet!

05.07.2021. 20:43

Čekisti un pederasti no Vienotības uzbrūk!

Atbildēt

Žēl Ventspils

05.07.2021. 19:45

Ak Ventspils, par ko Tev tāds liktenis staigāt ar hūti! Ir taču arī citas cepures!
Solīdais un inteliģentais Kristovskis taču nespēj nolaisties līdz komentētāju līmenim.Un nevajag! Tāpat jau viss skaidrs, kas notiek Ventspilī.

Atbildēt

P.

05.07.2021. 19:18

Kā nesen bija spiesti saprast amerikāņi:

"demokrātija" - tā ir "demokrātu" vara

Atbildēt

Sarkanais mēris

05.07.2021. 19:04

»

Vs.

Jaunā Vienotība ir absolūtais ļaunums Latvijas politikā, jo ātrāk tiks aprakta, jo labāk


Varētu padomāt, ka citas partijas okupācijas turpinājumā pēc 90tiem drīkstēja būt savādākas. KGB bija 50 gadu pieredze kā nepieļaut konkurenci komunistiem un kā iznīcināt citādi domājošos.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

05.07.2021. 18:44

Smieklīgi Ģirtvaldis sūdzas par paša partijas biedra tiešā pakļautībā esošiem ierēdņiem.

Atbildēt

Nu

05.07.2021. 18:24

ĢIRTA TĒTUKS imants IR ČEKAS ZIŅOTĀJS ARĪ VĒSTURĒ!
Ģ

Atbildēt

Atis Priedītis

05.07.2021. 18:02

Mums masu mediju vidē valda pilnīga visautļautība. Vakar saņēmu kādu komentāru, kurš apstiprināja manas aizdomas par to kāpēc lielie masu mediji ignorē cilvēku, kurš ir izdevis jau 15 autorgrāmatas. Izrādās par to ļoti cītīgi rūpējas Lemberga avīzes NRA žurnāliste Elita Veidemane. Viņa ir sazinājusies ar visiem iespējamiem žurnālistiem un panākusi, ka pret mani izturas tieši tāpat kā to darīja VDK. Pievienoju šī komentāra fragmentu: "Bet Jūs esat dzejnieks un tiem ar fantāzijām nav problēmu.
Bet profesionāliem žurnālistiem ir jaatbild par saviem rakstiem.Un tāpēc ,kāda profesionāla žurnāliste pie kuras Jūs griezāties ar savām fantāzijām , brīdina citus amatbrāļus par Jūsu aktivitātēm.
Jā man r savs viedoklis par ' Zerestung' lietu, taču šai problemātikai vajag pievērsties uzmanīgi un bez liekas bļaustīšanās." Šādas Veidemanes aktivitātes pilnībā atbilst mobingam, kurš šobrīd jau ir aizliegts ar likumu.

Atbildēt

vans

05.07.2021. 17:58

Būtu interesanti uzzināt pasūtītāju, finansētāju, autoru, iespiedēju. Kaut tā trešā, piektā vai desmitā persona.

Atbildēt

skopi esat

05.07.2021. 17:26

vai baidās no jums ņemt, kurš tad ventspils sistēmu nezin

Atbildēt

millers

05.07.2021. 16:34

»

Pēteris

Lielsdirsējs, lielszaglis, lielszābaks


valdiņ ,tu tak esi losis ,kuram vieta kūdras purvā,tik paķer līdzi to rižo maitu

Atbildēt

fakts

05.07.2021. 16:29

Pirms vēlēšanām lembergoīdi smirdēja trakāk kā sausajā atejā pirms mēneša nosprādzis bomzis.

Atbildēt

Khf

05.07.2021. 16:15

Ai kaa citi grib izsaimniekot ventspili
, nu nemakat jaunie stradat

Atbildēt

Vs.

05.07.2021. 15:56

Jaunā Vienotība ir absolūtais ļaunums Latvijas politikā, jo ātrāk tiks aprakta, jo labāk!

Atbildēt

Pēteris

05.07.2021. 15:48

Lielsdirsējs, lielszaglis, lielszābaks.
Ieriji pēc pilnas programmas!
Pažēlojies vēl Vatikānā un Šveices Mironim!

Atbildēt

Lūzerim Kristovskim

05.07.2021. 15:45

Visu laiku lielakais lūzeris un naudētājs Kristovskis atkal čīkst.

Atbildēt

pilnīgi skaidrs

05.07.2021. 15:34

ka Vienotība un čekists Kristovskis ir nelieši un zagļi!

Atbildēt

Uldis

05.07.2021. 15:31

Šito pārīti bez vilcināšanās uz pārstrādi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: