Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mārīte

06.12.2013. 13:58

'....tik lielu uzmanību pievērst sīkumiem nav vērts, jo katram cilvēkam savā dzīvē ir sava loma.
.... piemēram man ir piešķirta loma iet vai neiet balsot.
.... bet visu ministriju valsts sekretāriem ir piešķirta loma "piesegt ministru pēcpuses" un nekas cits.
.... nav ko iegrimt sīkumos, kāpēc rotē vai tiek atlaisti valsts sekretāri, ja aiz visa tā stāv pats "pūkainais un nevainīgais" ministrs.

Atbildēt

zane

29.11.2013. 20:32

Nav vardu lai komentetu sa glimja atrasanas pie varas. Loti cerejam ka iekritis. loti gaidam kad iekritis pelekais kardinals AMERIKS 20% PAR KATRU LIKUMU?....

Atbildēt

zane

29.11.2013. 20:26

Skaidrs, manu komentaru izmeta.

Atbildēt

solai

29.11.2013. 13:56

»

sola

Nevis demisija,bet cietums pec tevis raud.Bet KNAB tacu savejais,un tatad


Principā - jā. Šis nu būtu gadījums ar roku dzelžiem. Taču KNAB-im jānodarbojas ar saviem kašķiem un skandāliem. Nav laika. Pūce izspruks sveikā. Gan jau kaut kur atkal piezīdīsies.

Atbildēt

GRU

29.11.2013. 01:20

»

Gestapo

Jā, EM Merirandam "zem nagiem kārtīgi naglas jāsadzen", tad varbūt šis pastāstīs par shēmām enerģētikas jomā


Kolēģi, jums veca informācija, EM Merirands jau kādu laiku ir SM Merirands.

Atbildēt

Delnas padome

29.11.2013. 01:17

»

Hm

Kaut kas tavā versijā neštimmē. Cik atceros, Pavļuts tā kā tieši gribēja no Pūces tikt vaļā


D.Pavļuts nekad manā sastāvā nav sastāvējis un Delnā navdarbojies.

Atbildēt

VES

28.11.2013. 09:05

Latvijas Republikas Satversmes tiesas bijušais priekšsēdētājs Viktors Skudra, tiesneši Kaspars Balodis un Vineta Muižniece 2011. gada 24. februāra lietas Nr. 2010-48-03 sprieduma 4.2 punktā norāda, ka Ekonomikas ministrija 2009. gadā esot sniegusi vairākus pretrunīgus skaidrojumus par Aizsargjoslu likuma 32.1 pantā ietvertajiem vārdiem “vēja ģeneratora maksimālais augstums”. Praksē šis termins tiekot saprasts dažādi. Tolaik tāda detālplānojuma apstiprināšana, kurā aizsargjoslas platums vēja ģeneratoriem ar horizontālo rotācijas asi ir 1,5 reizes lielāks nekā augstums no zemes virsmas līdz ģeneratora rotācijas asij, esot bijusi iespējama.
Jāatzīmē, ka šo Ekonomikas ministrijas skaidrojumu ir sniedzis Juris Pūce, kurš iespējams ar savu nekompetenci, nevadoties skaidrojumos no Administratīvā procesa likuma interpretācijas, ir radījis veselu virkni nelikumību, tai skaitā ir izsniegtas daudzas būvatļaujas ar dažādu apkārtmēra aizsargjoslām vēja elektrostaciju būvniecībai. Loģiski, ka Eiropas Cilvēktiesību tiesā ir divas lietas pret Latviju, kuras saistītas ar nelikumīgi virzītiem vēja elektrostaciju projektiem un varbūt ir apzinātas vesela virkne valsts amatpersonu, kurām ir īpaša interese šo projektu virzībā.
Paldies Pavļuta kungam par pieņemto lēmumu!

Atbildēt

Ervīns

27.11.2013. 22:10

»

gāzenieks

Šajā stātā ir dažas neprecizitātes...


Ne jau Anzāģi, kas grib strādāt ir vainīgi. Vainīgi ir politiķi, kas mākslīgi uzceļ šķēršļus - lai izspiestu ziedojumus.

Atbildēt

qwe

27.11.2013. 21:22

Cerams pietiek šito turpinās šķetināt, jo pēc Dombrovska demisijas par šo pilnīgi aizmirsts

Atbildēt

onkols

27.11.2013. 19:09

...neatceros.Pierakstīt vajag pljat!Un dzert mazāk!!!

Atbildēt

slegt so posteni

27.11.2013. 18:41

Sadi amati vispar nav vajadzigi. Valsts birokratu sistema ir tik kresliem plasa, bet darba atdeves, ne vispar vajadzibas pec sadam amatpersonam nav!

Atbildēt

Aija

27.11.2013. 18:41

»

gāzenieks

Šajā stātā ir dažas neprecizitātes...


cik tas viss ir pretīgi! un visas kājas aug no Vienotības!

Atbildēt

gāzenieks

27.11.2013. 18:33

Šajā stātā ir dažas neprecizitātes:
1)Nauda ir par 1 Mw kvotas piešķiršanu SIA Agro Lestenei obligātā iepirkuma ietvaros ,''pa draugam''
hronoloģija EM mājas lapā info par biogāzes stacijām:http://em.gov.lv/em/2nd/?cat=30315
2)Biogas Nord un Lukasam ar šim naudām nav nekāda sakara.Shēmu no vienas puses organizēja īpašnieks Gatis Vītols(E.Lebedoka paziņa) ar savu sadarbības partneri V.Kaktenieku.No otras puses M.Martinsons ,kā starpnieks un J.Pūce,K.Olšteins un EJaunups ,kuri sakārtoja papīrus EM ministrijā
3)Līdzīgi tika sakārtoti'' papīri'',SIA Agro3 u.cc.Vairāk par šo ''pasākumu'' vajadzētu zināt iepriekšējiem Agro Lestenes,Agro3 īpašniekiem...

Atbildēt

slauceja

27.11.2013. 17:57

a varbūt visi tai biedrībā strādāja brīvprātigi t.i. bez algas?

Atbildēt

ooo

27.11.2013. 17:00

»

Viesturs

Tas ka tas ir VID pienākums ir skaidrs, bet es jau pieminēju, ka lai vērtētu lietderību nepieciešama griba to darīt un spēja interpretēt likumu ne tikai pēc " burta" bet arī pēc "gara", bet tas jau prasa citu kompetences un atbildības līmeni


O jā, šis ir par to "standarta ierēdņa" tekstu : "mums likums neparedz darīt to vai šito". Dažreiz liekas, ka likums paredz viņiem nedarīt neko. Ar ko viņi veiksmīgi tiek gala.
cits kompetences un atbildības līmenis ir tikai tad, ja valsts iestāžu darbība tiek vērtēta pēc sasniegtajiem rezultātiem, iedzīvotāju apmierinātības, atrisinātajām problēmām utt. Nevis izrakstītajiem protokoliem un iekasētajām soda naudām. Bija taču valsts iestāžu funkcionālais audits, un jēga?
Redz kur rezultāts, Šics rīkojās tā, kā vajadzēja - publicēja mirušo vārdus. Uzskatu tas bija pareizi un lietderīgi. Kapēc viņš tagad atstādināts? Kapec disciplinārā izmeklēšana pret Borovkovu? Pie mums tikai burtam kalpot drīkst, tautai kalpot nedrīkst.

Atbildēt

Viesturs

27.11.2013. 16:46

»

ooo

Tā jau ir mana jautājuma būtība


Tas ka tas ir VID pienākums ir skaidrs, bet es jau pieminēju, ka lai vērtētu lietderību nepieciešama griba to darīt un spēja interpretēt likumu ne tikai pēc " burta" bet arī pēc "gara", bet tas jau prasa citu kompetences un atbildības līmeni !

Atbildēt

Rasa

27.11.2013. 16:19

Paldies, PIETIEK!!!

Atbildēt

Paldies!

27.11.2013. 15:50

Patiešām, paldies, Pietiek!

Atbildēt

VISI GĻĒVUĻI BĒG

27.11.2013. 15:15

REKĀ VISI GĻĒVUĻI BĒG AR DAMBROVSKI PRIEKŠGALĀ - laikā kad jāievieš eiro, kad jāizmeklē Maksimas traģēdija, kad jāsakārto būvniecības nozare - visi gļēvuļi bēg.

Atbildēt

Kate

27.11.2013. 15:07

Labs papildinājums Latvijas attīstībai! Tur jau tikai tādi ir priekšā.

Atbildēt

LNL

27.11.2013. 15:04

Paldies, PIETIEK!

Atbildēt

baranka

27.11.2013. 14:53

Beidzot ir panākts reāls rezultāts,pateicoties šī portāla darbībai!Lai veicas arī turpmāk!

Atbildēt

ooo

27.11.2013. 14:25

»

es

>ooo...


Tava prezumcija ir pareiza, bet ja VIDs negrib saprat kas acīmredzot ir nodokļu maksātāju interesēs tad prasās pēc citiem, skarbākiem secinājumiem, vai ne?

Neesmu dzirdējusi ka sabiedriskā labuma status atsauktu par citiem pārkāpumiem kā tikai par atskaišu nesniegšanu. Bet neesmu arī ļoti interesējusies, tāpēc apgalvot nevaru.

Dažas organizācijas tanī SLO sarakstā ir ar kaut vai pēc nosaukuma spriežot, ar visai apšaubāmu sabiedrisko labumu.

Atbildēt

Labi rakts PIETIEK!

27.11.2013. 13:40

Juatājumā par sabiedriskā labuma organizācijām turpinās tas pats vecais stāsts, ka "visi papīri kārtībā", bet pēc būtības legāla korupcijas shēma.
Sabiedriskā labuma organizācijas statusu, katru gadu pagarina FM komisija izkatot iesniegtos dokumentus, piemēram gada pārskatu. Gada pārskatā atklātā informācija ir trūcīga jo trūcīga un par to kur patiesībā līdzek;li aizgājuši informāciju nesniedz. Kaut vaiatcerēsimies "sabiedriskā labuma organizāciju" kur Kukule ar darugiem jaunos tik ko kā nopirktos džipos apceļoja eiropu ar cēlu nosaukumu "Latvieši -atgriežieties" vai kaut kā tā! Protams ,ka no ādām aktivitātēm sabiedrībai labuma nekāda, bet "papīri kārtībā".
Ja šo pašu jautājumu prasītu FM visticamākā atbilde būtu : Mums nav JURIDISKA pamata nepagarināt (nepieškirt) sabiedriskā labuma organizācijas statusu.!!! Un viss notiek. Legālās korupcijas shēma rullē. Bez tam nekur jau nav noteikts ka piemēram no saņemtajiem ziedojumiem organizācijas administratīvajiem tēriņiem var tērēt cik? Piemēram ja pareizi atceros Lembergs no tarnzītbiznesa sabiedriskās organizācijas algā saņēma vairāk kārt vairāk kā būdams ventspils mērs.

Atbildēt

es

27.11.2013. 13:36

»

ooo

Nu varbūt ne gluži, jo ir taču pretterorisma likums, bet .... nu redzi, neesmu dzirdējusi ka VIDs kontrolētu sabiedriskās organizāciajs pēc būtības. Sabiedriskās organizācijas saņem ne tikai ziedojuma naudu, bet var saņemt finansējumu caur dažādiem fondu projektiem, piemēram LSIF, tad ir projekts, izmaksas...


>ooo
Nu pag pag. Tie ziedojumi VIDam rada konkrētus zaudējumus - nodokļi no tām summām netiek maksāti. Attiecīgi es prezumēju, ka VID interesēs ir izslēgt no ziedojumu saņēmēju sarakstu visus, kuru naudas tērēšana nes apšaubāmu sabiedrisko labumu. Bez tam esmu redzējis pietiekami daudz VID paziņojumus par sabiedriskā labuma organizācijas statusa atsaukšanu.

Atbildēt

ooo

27.11.2013. 13:27

»

es

>ooo


Nu varbūt ne gluži, jo ir taču pretterorisma likums, bet .... nu redzi, neesmu dzirdējusi ka VIDs kontrolētu sabiedriskās organizāciajs pēc būtības. Sabiedriskās organizācijas saņem ne tikai ziedojuma naudu, bet var saņemt finansējumu caur dažādiem fondu projektiem, piemēram LSIF, tad ir projekts, izmaksas un smaklki jāatskaitās par katru santīmu kas izlietots iesniedzot fondā visu dokumentu kopijas, gan rēķinus gan dokumentus kas pierāda pasākuma norisi, dalībniekus arakstus utt. Par ziedojuma naudu, nu tā vienkāršots piemērs, ja Ascendum par ziedojuma naudu noīrē telpas, tad VIDs varbūt paskatīsies vai rēkīns atbilst likumdošanai, bet neviens nekontrolē vai tās telpas vajadzēja sabiedriskā labuma darbībai un cik cilvēki no tā guva labumu. Sabiedriskās organizācijas iedalās privātā un sabiedriksā labuma. Privātās strādā savu biedru interesēs un biedri to kontrolē, sabiedriskajām jāstrādā sabiedrības interesēs, bet kas to kontrolē? Atskaitē jau var ierakstīt ka bija koncerts bet dzīvē .... :)

Atbildēt

b. Nevilks

27.11.2013. 13:19

(Puuce) Man tagad nav laika straadaat, jaalikvidee atlikushie pieraadiijumi un jaaietekmee potenciaalie liecinieki, lai veel kaads neizpljaapaajas!

Atbildēt

es

27.11.2013. 13:17

»

ooo

ļoti vienkārši, sabiedriskā labuma organizācija nav ziedojumu fonds. Organizēju ko un kā gribu. Sev savējiem, no "augšas" noteiktajiem un citiem pietuvinātjiem...


>ooo
Tu gribi teikt, ka viņi nevienam neatskaitās kur to naudu likuši? Tipa gribu finansēju Alkaidu, gribu Venecuēlas revolūciju 8-0
Izklausās šausmīgi

Atbildēt

fkkk

27.11.2013. 13:16

Kā jūs domājat - ko tālāk darīs Pūce? Vai viņš spēs radīt kādu reģionāli veiksmīgu uzņēmumu ar augstu pievienoto vērtību, kas dos Latvijas ekonomikai darba vietas, nodokļu ieņēmumus?
Vai Pūce spēs dzīve paveikt kaut vismazāko daļiņu no tā par ko tik daudz un gudri runāja sēžot valstij stratēģiski svarīgā amatā?

Visdrīzākais, ka viņš vienkārši atradīs kādu vietu, kur atkal trekni piesūkties. Jo tāda ir viņu daba. Visiem šiem jaunupiem, repšēm, pūcēm. Viņi nav spējīgi kaut ko radīt, viņi shēmotāji un piesūcekņi pēc dabas un definīcijas. Tāda ir viņu diagnoze.

Atbildēt

Nez vai ?

27.11.2013. 13:15

Nez vai Pūcem ir vecāki, kuri pateiktu: " Dēliņ , Tu grēko ."

Grēko laikā , kad tauta iznīkst.

Atbildēt

ooo

27.11.2013. 13:06

»

es

Es vairāk nesaprotu kā izshēmot privātais labums no ziedojuma fonda


ļoti vienkārši, sabiedriskā labuma organizācija nav ziedojumu fonds. Organizēju ko un kā gribu. Sev savējiem, no "augšas" noteiktajiem un citiem pietuvinātjiem.

Tikko ir tas gods vai nelaime mācīties UK likumdošanu. Viņiem likumā ir ierakstīts, ka ziedojums var tikt atzīts par nesamērīgi lielu attiecībā pret iegūstamo rezultātu. Līdz ar to var tikt neuzskatīts par ziedojumu. Šis ir šī būvnieka gadījums. Latvānijā tāda likuma nav. Ir tikai ierobežojums lai izmantotu ziedojuma atlaidi ne vairāk kā 20 % no arpēķiņatā peļņas nodokļa,

Atbildēt

ooo

27.11.2013. 13:02

»

???

Kāpēc sabiedriskajām orgenizācijām nevar veikt detalizētu auditu


Tā jau ir mana jautājuma būtība.

Viesturam -> Valsts Kontroles jurisdikcijā nav pārbaudīt privātas sabiedriskas organizācijas. Bet VID veic sabiedriskā labuma statusa monitorēšanu, nu tad varētu arī veikt.

Atbildēt

Pūce-varēs pievienoties Latvijas attīstībai

27.11.2013. 12:58

Tagad Pūce varēs pievienoties pie Jaunupa un Repšes - nākotnes politiskajai partijai " Latvijas atīstība" .

Atbildēt

???

27.11.2013. 12:53

»

es

Es vairāk nesaprotu kā izshēmot privātais labums no ziedojuma fonda


nu kā vēlešanas tad redzētu! Latvijas attītībai pavadonis!

Atbildēt

Ok

27.11.2013. 12:47

14000 ziedojums izsauca kadru izmaiņas Ekonomikas Ministrijā. Un ko izsauks atlikušie 24000...???

Atbildēt

es

27.11.2013. 12:46

»

Viesturs

Nevajag būt naiviem un iedomaties ka korupcijas un citu shēmu pinēji ri kādi "mazi bērni" kam "kas rokā tas mutē...


Es vairāk nesaprotu kā izshēmot privātais labums no ziedojuma fonda.
Var kāds izskaidrot mehānismu?

Atbildēt

Paija

27.11.2013. 12:35

ķīniešiem = labs sakāmvārds:

" Es sēžu upes malā un gaidu, kad garām aizpeldēs ienaidnieku līķi."

Agri vai vēlu, bet tie peldēs dažāda ranga un dažadas tauku pakāpes.

Jo sliktais nevar būt mūžīgs.

Atbildēt

Paijai

27.11.2013. 12:32

Netrauce vis solvitinai un sabrauktajam smerzezim,viniem tiri labi patika si naudas plusma

Atbildēt

Tieši tā

27.11.2013. 12:31

»

Pr

Un Jaunupa civilsieva Leiskalne,un bijusas draudzenes.... Ta ir rupigi pardomata un iedzivinata shema. Repses partija pust no galvas


Dace Bargā - bijusi Jaunupa, Katrīna Leiškalne
http://www.ascendum.lv/lv/kontakti

Atbildēt

sola

27.11.2013. 12:30

Nevis demisija,bet cietums pec tevis raud.Bet KNAB tacu savejais,un tatad...

Atbildēt

Paija

27.11.2013. 12:30

Ūces kungs,

Jūs esat eksportējams -
stāstīt ārzemniekam par savu veiksmes stāstu.

Atbildēt

tauks

27.11.2013. 12:24

»

.

Lops zin no ēdis


augstākā labuma barojums

Atbildēt

.

27.11.2013. 12:23

Lops zin no ēdis

Atbildēt

Paija

27.11.2013. 12:23

Ko vēl gaidiet, kampar, atkāpjieties no Vienotības ģenerālsekretāra amata, jūs palīdzējāt likvidēt Būvinspekciju, lai Pūcem labāka naudas plūsma sievas firmā ascendum, kurā, kā prese raksta , "strādā" Jaunupa māsa.

Un ko saka olvitiņa un dombrovskītis - vai viņiem veiksmes stāstu šie fakti " netraucē" ?

Atbildēt

PATEICĪBA poerāla pietiec.com komandai!

27.11.2013. 12:23

Šis ir jau otrais patiešām ievērojamais panākums pēc Aigara Štokenberga atmaskošanas, kad politiķis spiests atstāties no "siles" tiešā veidā.
Tā turpināt!

Atbildēt

Valsts ex-patriots

27.11.2013. 12:16

Laba bilde. Starp tefteli un pūci var likt vienlīdzības zīkmi.

Atbildēt

Viesturs

27.11.2013. 12:14

Pūce paziņo par atkāpšanos ! ! !
Ja gribam kaut ko butisku mainīt, acīmredzot ar to nepietiks !

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: