Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

21.11.2022. 11:35

»

Karaļa Mindauga dzimta

Taisnība ir ķīniešu tradicionālajai medicīnai ,kura ārste ar meridiānu enerģijas līdzsvarošanu...


Kur var vienkopus satikt pārcilvēciski ilgu mūžu dzīvojošos, ne ar ko hroniski neslimojošos ķīniešus? Saprotu, ka viņi mirst no tedium vitae.

Vai tik no saraksta nav izkritusi meridiānu līdzsvarošana ar pesteļvērtīgiem uzskatiem par degunradža ragvielas, tīģera pūšļa maģisko ietekmi uz plūsmām?

Atbildēt

Es

21.11.2022. 11:31

Klimata pārmaiņas.... Kāpēc klimata pārmaiņu trubadūri pērk villas jūras krastā? Kur ir palicis Als Gors, kas pravietoja šausmu ainu jau pirms gadiem 10? Ko vērti ir viņa paziņojumi?

Šoreiz Apinis būs iebraucis mīnusos.

Atbildēt

komunističeskii privet

20.11.2022. 10:27

neta tukšpiržiem, kuri sevi iedomā par visgudrīšiem, bet visus citus par saviem skolniekiem..

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

19.11.2022. 16:17

»

Pirātu partija

Gribētu atspēkot Apiņa dogmas. Cilvēks ir mirstīgs, bet dvēsele ir nemirstīga. Patreizējais medicīnas līmenis neļauj īpaši ilgi pagarināt cilvēka dzīvi, nākotnē vidējais dzīves ilgums būs 130-150.gadi. Iedomājieties tikai, kas notiktu, ja pie siles esošie iegūtu nemirstību. Tāpēc vispirms jāmaina pasaules...


Tas ja asins depo orgānu -aknu ,neindē ar kalioferrocianīdu ( pretsalipes viela sālī ) tad var izārstēt aknu cirozi .
Bet ja tagad ka Latvijas kulināro mantojumu reklamēs dietologi ( nopirktie) ar indēto sāli kūpināto gaļu,zivis,desas ( kūpinājumus ) , tad pieaugs arī audzēji jo kopā ar alu kūpinājums ļoti strauji provocē audzēju .
Zinu kādu kūpinātāju ( biznesmenis) ,kurš slimnīcā noasiņoja pa visiem galiem,līdz nomira ,un tas ir kalioferrocianīda rezultātā .

Šī te slepkavošanas ar košerēdāja Junkera huntu notiek kopš 2012 gada .....redzot ka viņš čupojās ar Valcmanu -Porošenko ,kurš Doņeckā ražoja priekš mums šo indi ,skaidrs ka tas ir globāls košerēdāju nacistu kopprojekts nekošerēdāju samazināšanai .
Bet mēs vel 1900 kg zeķe saadījām slepkavas valstij ...un rijam Valcmana tehniskas palmu eļļas cepumus.
Kas nomierina , ka Dievam viss pārskatāms ,un tieši tie cilvēki ,kuri rok bedri citiem un dabai ,cieš no visļaunākajām asins slimībām ,īpaši to bērni.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

19.11.2022. 16:03

»

Atis Priedītis

Varbūt tomēr taisnība ir Freidam un viņa atziņai, ka atrodot visus psiholoģikās spriedzes cēloņus cilvēka zemapziņā un tos novēršot, tiešām var ievērojami uzlabot ne tikai cilvēka psihisko veselību, bet arī fizisko veselību. Un šim variantam ir ļoti liela nākotnes perspektīva, manuprāt daudz lielāka...


Taisnība ir ķīniešu tradicionālajai medicīnai ,kura ārste ar meridiānu enerģijas līdzsvarošanu .
Maniakālo depresiju ārste caur perikarda sirds meridiānu uz roku apakšdelmiem, kurus vīrieši parasti pārpūlē būvniecības ,citos darbos ,un kļūst agresīvi ,tikai tādēļ ka šajās vietās nobloķējas enerģija .
Ķīnieši no enerģijām ( Pūķa) plūsmām daudz saprot ,tāpēc korekti neļāvās ievilkt sevi karadarbībā pret Ukrāniju.
Smadzeņu daivas izpētījuši vairākas tūkstošgades pirms rietumu medicīnas anatomiem.

Freidam nevar uzticēties ,ņemot vērā viņa suicīdu.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta Aglona

19.11.2022. 15:57

Priekš kam Dievam vilkt ratus pa priekšu ?
Mēs jau esam nemirstīgi .
Dievs Radītājs nav tik skops ,naivs ,vai naidpilns ,lai neatjaunotu cilvēka miesu jauna reinkarnācijā ,ar jauniem audiem ,sākot no mīkstajiem un beidzot ar kaulaudiem .
Bet galvenokārt ,viņš atjauno mūs šādā savā Radītāja reinkarnācijas veidā ,lai mēs izjustu no jauna visu emociju paleti : zīdīšanu ,mātes miesas siltumu ,smaržas ,un tā pa solītim augšanas procesa norises emocijas ,līdz atkal izbaudam pilnbriedu , kas arī ir ļoti skaists , visbagātākais mūža posms ,kad redz savus augļus- mazbērnus , vai sava prata briedumu ,un tik labi to izmantot ( labāk labiem mērķiem ).

Daudzi sparīgi pretojas Dieva darbam reinkarnācijai ,,, maina sev svešus orgānus ,tā zaglīgi ,spīdzinot sevi emocionāli.

Atbildēt

derdz

19.11.2022. 15:54

vai tad biznesam vajag veselus cilvēkus, ja jau būs veseli, tad nebūs nepieciešami medikamenti, slimnīcas, utt

Atbildēt

jo Nāve tuvāk

19.11.2022. 14:00

jo glupāki paliek, tāpēc nemirstība nesdrīkst būt

Atbildēt

Без Иллюзий № 3874

19.11.2022. 12:41

https://youtu.be/AU_NVLzHj2U

Atbildēt

Atis Priedītis

19.11.2022. 10:35

Par to kā es veicu savu pašanalīzi nedaudz esmu rakstījis divās savās jau izdotajās grāmatās "Gan jau rīts mūs atradīs" un "Kristaps - slepenie protokoli". Pamazām top arī tieši meditācijas apguvei un pašanalīzei veltītā grāmata "Un Freids nobijās". Pirmās publikācijas masu medijos par šo tematu veicu jau 90.to gadu sākumā un pat vēl līdz šim lielajos masu medijos neesmu atradis nevienu līdzīga rakstura citu autoru publikācijas. Izskatās, ka no Freida idejām mūsu psihospeciālisti paniski baidās.

Atbildēt

fakts

19.11.2022. 09:04

»

no

tā tikai tas , ka tautu pakļauj iznīcībai pakāpeniski


Varde katlā jāvāra lēnām ceļot ūdens temperatūru tad tā nepaspēj izlekt.

Atbildēt

no

19.11.2022. 08:41

»

nu

un kas no tā


tā tikai tas , ka tautu pakļauj iznīcībai pakāpeniski.

Atbildēt

Harijs Poters

18.11.2022. 21:32

Varbūt vispirms vajadzētu saprast, kas tad īsti ir Medicīna pie mums. Sociālais pakalpojums, par ko mēs maksājam ar saviem nodokļiem, vai (stipri ienesīga) biznesa nozare, kurā mēs katrs maksājam par saņemtiem pakalpojumuem. Pašlaik ir kaut kāds hibrīds, kurā uz zobu labošanu bērnam jāgaida divi gadi, vai jāšķiras no būtiskas minimālās algas daļas, ja vajadzība neatliekama. Citas nejēdzības nekomentēšu :)

Atbildēt

Gustavs

18.11.2022. 17:56

Ja kāds vēlās-var palasīt Apiņa gara darbus. Jūs tur ne vārda neatradīsiet par medicīnas sistēmas pamatproblēmam LV, par medicīnas iekārtu nekaunīgu prihvatizāciju, kapēc tagad ir milzu rindas uz valsts med. pakalpojumiem, ne vārda par blatiem un personisko interešu lobistiem...ar vārdu sakot: nevienu nopietnu problēmu Apiņa rakstos un runas atrast nevar. Tikai kaut kādu tukšu muldēšanu par mazāk svarīgiem sīkumiem..Lūk-tas ir tipisks Latvijas valsts vīrs. Tas viņiem visiem ir tipiski.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.11.2022. 17:34

Ar savu pašanalīzi nodarbojas jau vairāk nekā 30 gadus un tiešām esmu ievērojami uzlabojis savu veselību. Uzskatu, ka tieši šai pieejai nākotnē būs ļoti liela loma gan cilvēku psihiskās gan fiziskās veselības uzlabošanai. Šī metode ir bezmaksas, tikai tā prasa pamatīgu ņemšanos ap sevi no paša cilvēka. Kāpēc tā tiek noklusēta - ja vizīte pie psihoanalītiķa maksā sākot no 50 Eiro un vairāku gadu garumā, tad atbilde ir skaidra.

Atbildēt

Manowar - Hymn Of The Immortal Warriors

18.11.2022. 15:44

https://youtu.be/QHGr7f82qxc

Atbildēt

Cik labi

18.11.2022. 14:44

ka šo prihvatizatoru tomēr neievēlēja par ārstu biedrības vadītāju.

Atbildēt

HT

18.11.2022. 14:12

»

HT

Seko tik savas galvas problēmām, es izvērtēšu globālo plānotāju genocīda riskus pret sevi un savu biznesu, lai sekotu Sveices valdības paziņojumam, lai švecieši rezervē tur skaidru naudu. Arī Bundesbank tur rezervē skaidru naudu, lai arī Eiropas centrālā banka mums ievieš elektronisko naudu ar sociālā...


Ar 2023. gadu stājas spēkā jaunai ELtiesas Latvijas bankas terora likums. Jau tagad katram uzņēmējam prasa atsevišķu bankas kontu elektroniskās naudas norēķiniem, kas no sākuma būs bezmaksas. Tad, lai nonuļļotu ekonomiku pavisam, būs maksa, pārejot uz Pasaules valdības globālo korporāciju teroru.

Atbildēt

HT

18.11.2022. 14:09

»

he he

Tu esi ļoti ieciklējies uz sistēmu ,bet metafiziku ignorē. Zini ,ko nozīmē Hermesa teiktais ,ka Visums ir mentāls? Redzi , tas arī nozīmē to , ka visas problēmas rodas galvā


Seko tik savas galvas problēmām, es izvērtēšu globālo plānotāju genocīda riskus pret sevi un savu biznesu, lai sekotu Sveices valdības paziņojumam, lai švecieši rezervē tur skaidru naudu. Arī Bundesbank tur rezervē skaidru naudu, lai arī Eiropas centrālā banka mums ievieš elektronisko naudu ar sociālā reitinga sistēmu, lai tai nepatīkama viedokļa paušanas gadījumā no loķētu uzņēmuma kontu.

Elektroniskais juaņ ir ieviests, elektronisko usd jau ievieš, ECB tuvākā laikā ieviesīs elektronisko eiro, lai totāli izsekota katram darījumam un gūtu no visa nodokļus, iznīcinot vidējo slāni ar īpašumu konfiskāciju “uz aizdomu pamata”.

Elektronisko rubli ieviesīs divu gadu laikā.

Elektronisko naudu ievieš ar Starptautisko norēķinu bankas kontroli.

Atbildēt

Notiek,notiek ...

18.11.2022. 12:24

»

Pirātu partija

Gribētu atspēkot Apiņa dogmas. Cilvēks ir mirstīgs, bet dvēsele ir nemirstīga. Patreizējais medicīnas līmenis neļauj īpaši ilgi pagarināt cilvēka dzīvi, nākotnē vidējais dzīves ilgums būs 130-150.gadi. Iedomājieties tikai, kas notiktu, ja pie siles esošie iegūtu nemirstību. Tāpēc vispirms jāmaina pasaules...


Migla ir starpstaavoklis ... Druiidu magi prata to izmantot,lai paarietu paraleelajaas pasaulees ... un lai satiktos ar Sevi arii ,iniciaacija ...
Te ieskats ,kas notiek Augshaas.

http://oleg-zemlyanin.org/000B.HTM

Atbildēt

Pirātu partija

18.11.2022. 12:06

Gribētu atspēkot Apiņa dogmas. Cilvēks ir mirstīgs, bet dvēsele ir nemirstīga. Patreizējais medicīnas līmenis neļauj īpaši ilgi pagarināt cilvēka dzīvi, nākotnē vidējais dzīves ilgums būs 130-150.gadi. Iedomājieties tikai, kas notiktu, ja pie siles esošie iegūtu nemirstību. Tāpēc vispirms jāmaina pasaules uzbūve, un tikai pēc tam var runāt par relatīvu nemirstību.
Ja pamanijāt pasaules pārbūve jau notiek, pirmais posms bija šluras ievadīšana naiviem un neizglītotiem cilvēkiem. Sadurstītie paši sevi nobeigs, organisms pašattīrās. Imunitātes sagraušana uzreiz nesanāca, tāpēc būs būsterīši.
Otrais posms maziņi globāli kariņi un revolūcijas, kā rezultātā sabruks imperijas, nomainīsies režīmi. Latvijā arī ir uzbūvēts kleptokrātisks režīms. Kariņus pašlaik jau redzam raškā, daudz vatņikus karš utilizēs. Drīz līdzīgi, ASV, Ķīnā, Izraēla pēc diviem gadiem vispār pazudīs, kā valsts.
Jau nākošā gadā utilizācijas trešā sērija, stipras zemestrīces, saskaitīju ap 50.gb.
Lielākā paņems prom 100.tūksošus.
Izrādās aknu cerozi jau ārstē, ir zāles, kas stimulē aknu šūnu strauju atjaunināšanos. Divas nedēļas un praktiski alkoholiķim jauna akna. Tāpat ar vēzi, imunitāte neredz vēžu šūnas, jau ir zāles, kas iezīmē vēža šūnas, tad tām "brūk virsū" cilvēka imunitāte un pieveic tās. Slimības ir vajadzīgas lai nomaldījušās dvēseles noliktu pie vietas. Domājiet pareizi, rīkojoties pareizi un neviena slimība jūs neskars.
P.S. Lai dažiem neliktos ka es te rakstu muļķības drīz, par tuvākām katastrofām.
Prom paņems vesalu komandu, kā toreiz bija ar H/K Tormēdo un JAK-42. Liela migla, kravinieks ies uz pacelšanos, futbolisti uz nolaišanos, sekas ap ZS izlasīsiet latvāņu propogandas portālā- delfinārijs.
Jocīgi ka visos gadījumos, migla!
Ap ZS sāksies sērija ar supermārketu degšanu. Dārgākais un vecākais no tiem nodegs Londonā, saucas Harrods. Nodegs kroseņu fabrika, būs daudz memu. Sērija ar prāmjiem, viens Baltijā, bet ne pie mums, daudz dūmu. Daudziem kovididiotiem šie ZS būs pēdējie. Likvidācijas raškā un ASV, smukas bēres ar lafetēm.

Atbildēt

he he

18.11.2022. 09:08

»

HT

Kādus medikamentus lieto, trolli


Tu esi ļoti ieciklējies uz sistēmu ,bet metafiziku ignorē. Zini ,ko nozīmē Hermesa teiktais ,ka Visums ir mentāls? Redzi , tas arī nozīmē to , ka visas problēmas rodas galvā!

Atbildēt

Atis Priedītis

18.11.2022. 07:28

»

Kā ta ne!?

Ja visi reizē sāks ilgstoši muldēt,vai ta pasaule nepamainīsies!?Galvenais ir- censties muldēt skaļāk par citiem,nekādā gadījumā neklausīties ko muld pārējie


Rakstīšu ļoti vienkāršā stilā - manuprāt, cilvēci gaida pamatīga atmošanās. Neviena no esošajām reliģijām nav spējusi cilvēkus padarīt laimīgus un nodrošināt uz Zemes mierīgu, bez kariem un slepkavībām, dzīvi. Risinājums ir tikai viens - ir jārodas jaunai reliģijai, kuras rakstos nebūs atrodams karu un cilvēku slepkavību attaisnojums.

Atbildēt

Kā ta ne!?

18.11.2022. 07:17

»

HT

Sāc ar sevi un pārstāj murgot, ka muldēšana var izmainīt pasauli


Ja visi reizē sāks ilgstoši muldēt,vai ta pasaule nepamainīsies!?Galvenais ir- censties muldēt skaļāk par citiem,nekādā gadījumā neklausīties ko muld pārējie.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.11.2022. 07:15

»

HT

Sāc ar sevi un pārstāj murgot, ka muldēšana var izmainīt pasauli


Visam, kas šobrīd notiek uz Zemes pamatā ir "muldēšana". Pat Putins ir atradis pamatojumu iebrukumam Ukrainā "muldēšanā", piedodiet, Kristietības atziņās.

Atbildēt

HT

18.11.2022. 06:47

VM atņem galvenā speciālista statusu ārstiem, kas iebilst ministrijas viedoklim.

Atbildēt

Haralds Kalns

18.11.2022. 00:21

.....gribēsi visu (daudz) zināt- ātri vecs paliksi....!

Atbildēt

HT

17.11.2022. 22:47

11. novembrī 14:55
Jauns.lv
Daudzu šajā laikā slimojošu bērnu vecākus uztrauc fakts, ka aptiekās nav nopērkams ārsta izrakstīts medikaments – antibiotiku pulveris dzeramu zāļu pagatavošanai. Trūkst antibiotiku arī pieaugušajiem. Aptiekās situāciju risina, gan sazinoties ar ģimenes ārstiem un zāles aizstājot, gan gatavojot tās uz vietas. Antibiotiku trūkums esot visas Eiropas problēma, kas līdz šim pārāk paļāvās uz piegādēm no trešās pasaules valstīm, vēsta LTV raidījums “Panorāma”.

Atbildēt

HT

17.11.2022. 22:39

Smiltēns 14. Saeimas priekšsēdētāja amatā turpinās uzsākto genocīdu pret Latvijas tautu veselības jomā, slepeni vadoties pēc līguma ar Pasaules banku tekstiem, kas sabiedrībai ir noslēpti. Pieejami vien daļai personu, kam dota pielaide valsts noslēpumiem.


Pasaulas valdības sammita programa ir programma, kuru bīda Pasaules banka un ANO PVO. Jau dabūjām trūkties covidafērā ar cilvēktiesību ierobežojumiem.G20 kontekstā PVO ar ANO un Pasaules banku plāno valstīm slēgt līgumus ar ANO PVO, veselības aprūpi valstīm uzticot PVO ar vakcinācijām, kurām jāiet kopsolī ar mākslīgu modificēto vīrusu izplatīšanu, lai samazinātu iedzīvotāju skaitu. Varbūt tā nav? Visi citi viedokļi tiek uzskatīti par dezinformāciju.


ANO PVO strādā pie interneta projekta ar vienotu platformu “Patiesība”.


ANO pārvaldošās globālās korporācijas, G20 Davosas foruma valstu līderi kopā ar PVO un Pasaules banku uzskata, ka valstis vienas pašas “nespēj tikt galā ar pandēmijām”. Ar veselo saprātu apveltītie izprot, ka Covid-19 mākslīgā sērga un piespiedu vakcinācija ir mākslīgi radīti līdzekļi Pasaules valdības izveidei zem ANO ar veselības aprūpi ikvienam globālo korporāciju pārvaldītajā ANO PVO, ar neskaitāmiem birojiem visā pasaulē. Galvenā PVO mītne atrodas Ženēvā, Šveicē, un tai ir seši reģionālie biroji un 150 vietējā biroji visā pasaulē.


Sākotnēji ir plānots valstīm piedāvāt izvēlēties vienu no trim veida līgumiem. Pirmais līgums paredz PVO rekomendācijas. Šajā veidā Kariņš kā MP jau uzklausīja PVO galvenā biroja amatpersonas rekomendācijas un vienpersoniski ar savu rezolūciju Viņķelei uzdeva “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”. Rekomendāciju rezultātā daudzi tika nosmacēti- nogalināti ar skābekļu maskām, visā pasaulē izsaucot paniku, Latvijā 62 000 tika padzīti no darba ar valsts teroru.

Mākslīgā Covid-19 radīšana un mākslīgā izplatīšana iet rokrokā ar Pasaules valdības sammita un Davosas foruma rupora Švābes paradigmām samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu, kas ir globālais genocīds.


Lai atceramies, kā Levits, ievēlēts VP amatā, uzreiz uzspļāva likumam par mediķu algu celšanu.


Kovidafēras laikā valsti apkrāva ar parādiem vakcīnu dēļ, testu dēļ. Miljardos euro.


Tagad AS negrib ņemt veselības ministriju bez “diagonālēm” finanšu neskaidrību dēļ.


Fiskālās disciplīnas padomes vadītāja I. Šteinbuka brīdina, ka valsts procentos vien maksās 400 miljonus euro gadā PB par aizdevumu un veselības aprūpei naudas nebūs.Smiltēns turpinās šo genocīdu ar visām “diagonālēm”, manipulējot ar Saeimas balsojumu jaunos likumos un to grozījumos Pasaules valdības sammita, ANO un PVO interesēs, likvidējot cilvēkkapitālu caur sliktu veselības aprūpi.


Atbildēt

Atis Priedītis

17.11.2022. 21:40

Manuprāt, agri vai vēlu sāksies medicīnas atziņu pārskatīšana. Būs vien jāatzīst, ka frāze "visas slimības ir galvā" nav tikai skaisti vārdi, bet ir patiesi vārdi. Šobrīd tiešām pastāv iespēja "iztīrīt" savu zemapziņu no visa, kas tajā rada neizprotamu spriedzi. Pamazām gatavoju izdošanai savu psiholoģisko pārdomu grāmatu "Un Freids nobijās", kurā apkopošu savu nu jau vairāk nekā 30 gadus ilgo pieredzi meditācijas apgūšanā un pašanalīzes izmantošanā lai radikāli uzlabotu savu veselību.

Atbildēt

fakts

17.11.2022. 21:32

Pašlaik medicīnas mērķis ir cilvēka mirstība.

Atbildēt

Nu un?

17.11.2022. 21:01

»

Bet dr. Ilze Aizsilniece smēķē


Nesen viena kundze,smeekjeetaja, nomira priekshlaiciigi, 103 gadus jauna ... es neatbalstu smeekjeshanu , bet ir citi faktori ,kuri nosaka dziives ilgumu ...

Atbildēt

17.11.2022. 20:52

Bet dr. Ilze Aizsilniece smēķē .

Atbildēt

Jataajums P. Apinim

17.11.2022. 20:18

Vai Juus piekriitat Darvina teorijai par cilveeka izcelshanos? :)

Atbildēt

Pa lielam

17.11.2022. 19:40

»

nu, nu

"Daudzus medikamentus, kurus ar pārliecību lietojām vēl pirms trīsdesmit gadiem, neredz vairs ne ražojam, ne tirgojam, ne lietojam...


visu var atrast Tautas mediciinaa - Dabas veltees.Vajag tik rakt ,arii netaa,un veezi arii var izaarsteet.Kaut vai parociet par CuSO4...

Atbildēt

Pārdotā dvēsele

17.11.2022. 19:30

Galvenais ir kas raksta, nevis ko raksta.

Atbildēt

nu, nu

17.11.2022. 18:41

"Daudzus medikamentus, kurus ar pārliecību lietojām vēl pirms trīsdesmit gadiem, neredz vairs ne ražojam, ne tirgojam, ne lietojam."
Tieši tā! Un šo medikamentu vietu ir ieņēmuši dārgi un mazefektīgi ražojumi, kas vairāk kalpo kā peļņas avots farmaceitiskai mafijai, nekā pacientu veselībai.
Medicīna visai strauji noslāņojas. Viena medicīna priekš bagātajiem, kur ir pieejami visi modernie medikamenti un tehnoloģijas un otra medicīna priekš nabagiem, kur pat par dārgu cenu tirgo mazefektīvus štruntus.
Arī pašārstēšanās iespējas tiek arvien pamatīgāk ierobežotas. Gandrīz visi, tiešām iedarabīgie medikamenti, tiek pārdoti tikai uz receptēm. Jūs, nabagi, lai mazinātu savas sāpes, variet lielveikalos pirkt un rīt paracetamolu, ibobrufēnu vai arī smērēt uz saviem sāpošajiem kauliem nekur nederīgās, par dārgu naudu tirgotās smēres. Tikai pie kārtīgiem izmeklējumiem un jūsu vainām atbilstošām efektīgām zālēm un ārstēšanas metodēm neceriet tik viegli piekļūt.Rindas, kvotas, līdzekļu trūkums...
Zinu, zinu visas tās pasakas, kas jums ir sastāstītas par pašārstēšanās kaitīgumu. Taču stāvēšana tajās garajās rindās un gaidīšana uz kvotām nav mazāk kaitīga. Tos senajos laikos, kas nemaz nav tik seni, cilvēkiem mājas aptieciņās bija arī tādu visai efektīgu zāļu krājums, kuras šodien jums var izrakstīt tikai ārsts. Un nekādi līķi no pašārstēšanās pa ielām nemētājās.

Atbildēt

Eduards Lunis

17.11.2022. 18:18

---Mēs esam 5. zināmā civilizācija uz Zemes un visvājākā no visām iepriekšējām, jo Radītājs,negribēdams pieļaut iepriekšējo civilizāciju nodarīto kaitējumu Zemei, ir izveidojis Cilvēku ar vidējo dzīves ilgumuvidēji 150gadu ,iepriekšējās dzīvoja tūkstošus gadu, a ļoti vājām tehniskām iespējām, ar zemu untelektu, kas ir sevišķi redzams arī Latvijas pārvaldē...
---Nodzīvot Radītāja atvēlēto laiku ir ļoti vienkārši un ir četras vietas uz Zemes, kur tā Cilvēki dzīvo...

Atbildēt

Cilvēka

17.11.2022. 17:59

Gars ir nemirstīgs. Materiālā eksistence ir iluzora. reāla ir tikai Apziņa.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.11.2022. 17:36

Varbūt tomēr taisnība ir Freidam un viņa atziņai, ka atrodot visus psiholoģikās spriedzes cēloņus cilvēka zemapziņā un tos novēršot, tiešām var ievērojami uzlabot ne tikai cilvēka psihisko veselību, bet arī fizisko veselību. Un šim variantam ir ļoti liela nākotnes perspektīva, manuprāt daudz lielāka nekā "tablešu rīšanai".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: