Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Klauns

05.03.2020. 11:52

A ko tik pieticīgi - notrieca divas lidmašīnas. Tak saki uzreiz desmitiem lidmašīnu. Tas jau būs tuvāk tava tēva gebelsa stilam

Atbildēt

ex СА seržants

05.03.2020. 11:51

sorosistu troļlūkam "ex seržam" diemžeļ nevelk pat uz stroibata jepreitora saukumu.Latvijas seržantam-major būtu jāzin,ka KRIEVIJAS pretgaisa aizsardzības ieroči un radioelektroniskie bloķēšanas ieroči superīgākie pasaulē.Troļļu un eļpu pajolam nav nekādas sajēgas par kara taktiku un stratēģiju,uz dīvāna skatījis kompja karaspēles,bet lien tādā resursā kā pietiek.com!

Atbildēt

samierināsies

05.03.2020. 11:43

»

Nūū

Vai tad natovcu līdzjutēju literāros darbus citur vairs nekur nepublicē ? Laiks rīkot jauno autoru literārās meistarības kursus , jo te rakstītais nav baudāms


Kad NATO karogs plīvos Damaskā un vēlāk arī virs kapitulējušā kremļa, jeb varēsi nosprāgt aiz skumjām.
Lasi: "Lukašenko parāda zobus Putinam" Nebaidās batjka no mazā gomoseka.

Atbildēt

Ex-seržants

05.03.2020. 11:21

»

Q

Nesaprotu, vai latviešu tauta ir Dieva nolādēta? Kur tādas mēslu vaboles kā ex seržanti rodas? agrāk rēja uz Rietumiem, tagad kungi mainījušies rej uz Austrumiem, pašam savas galvas nav? Tādas īpašības raksturīgas grīdas lupatai, kur katrs ienācējs noslauka kājas


Ja tavas değenerāta smadzenes tev ļautu saprast rakstīto, tad, pielektu, ka pamatoti apsūdzēti tiek nevis Krievija, bet tur valdošā čekistiski-mafiozā kliķe un lamā viņus pamatā paši krievi, kā tas labi redzams no linkiem, ko esmu devis šeit un iepriekš, tā kā tu, postpadomju gnīda, aizver hļebalu un liec mierā latviešus.

Atbildēt

Q

05.03.2020. 10:44

Nesaprotu, vai latviešu tauta ir Dieva nolādēta? Kur tādas mēslu vaboles kā ex seržanti rodas? agrāk rēja uz Rietumiem, tagad kungi mainījušies rej uz Austrumiem, pašam savas galvas nav? Tādas īpašības raksturīgas grīdas lupatai, kur katrs ienācējs noslauka kājas!

Atbildēt

Labvēlis

05.03.2020. 06:45

»

Uldis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla


"Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes."
----------------------------
Nešaubos, ka pieredze galvas slimību progresā tev, deģenerāt, ir, tāpēc aizej nosities pret poda malu kamēr nav par vēlu.

Atbildēt

Nūū

04.03.2020. 23:43

Vai tad natovcu līdzjutēju literāros darbus citur vairs nekur nepublicē ? Laiks rīkot jauno autoru literārās meistarības kursus , jo te rakstītais nav baudāms.

Atbildēt

agents

04.03.2020. 23:18

Serzantam ir labas zinasanas par turku darbibu krievu okupetaja Sirijas province . Japiebilst ,ka Damaskai sen nav savas armijas. Tur pret turkiem karo irani ,krievi un libanu teroristi.

Atbildēt

to arī .....cilvēks

04.03.2020. 22:39

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Autors ir no vergadvēselēm, t.i., tiem, kuri uzskata, ka katram vai nu jaizklājas kā kājslauķim ASV un ES interešu priekšā, vai arī viņš ir "Kremļa trollis". Variantu, ka latvieši varētu uzvesties un dzīvot neatkarīgi kā no rietumiem, tā no austrumiem, tādi pat neizskata. Kalpa domāšana vēl ilgi "sēdēs...


Pārfrazējot Filips Henriju Šeridanu: "Labs cilvēks vairs nesarunājas krieviski". Turkiem nav īpaši daudz bezpilota aparātu, bet kopā ar Ukrainu viņi eskalē to ražošanu un tie būs pēdējās paaudzes, salīdzinot ar tiem, kurus ražo Krievijā pēc novecojušām Izraēlas tehnoloģijām. Jārēķinās ar to, ka ķīnieši to vien gaida, lai sāktos nopietns militārais konflikts un viņi varētu atrisināt savas teritoriālās pretezijas un Sibīriju un tiklīdz koalīcija atstās Afganistānu, kas, jādomā ir pāris tuvāko mēnešu jautājums, Taleban noteikti atriebsies krieviem par 1,5 miljonu afgāņu civiliedzīvotāju slepkavībām. Vēl krītoties naftas cenām, Putinam nepietiks naudas saviem "opričņikiem", kuri uzskatīs to par labāku izdot amerikāņiem.
Asada opozīcija arī ir sasparojusies, Putina draudziņa, ar žirafes kaklu, armijā ir sākusies nopietna panika, bet panikas apstākļos, tā var kapitulēt dažu dienu laikā.

Atbildēt

hi hi

04.03.2020. 22:13

pajols,kurš nemaz nav seržants raksta....."gaisa kaujā virs Sīrijas janičaru lidenes notriekušas suverēnas valsts lidaparātus..".šis kretīns raksta feikinfo,paša izdomājumus.janičāru lidenes notrieca Sīrijas lidaparātus no turku teritorijas,tas ir piemēro jūdu praksi(krieviski-iz podtiška,cerot ka atvetkas nebūs).Cerams viss mainīsies pēc 5 marta!
janičari aktīvi teroristu atbalstam izmanto bezpilota aparātus bombardējot suverēno Sīrijas teritoriju un koriģējot teroristu ieroču pielietošanu.Jau notriekti vismaz 10 šādi janičāru aparāti,kas ir dārgas ierīces!

Atbildēt

to seržants Jedritvaikociņš

04.03.2020. 22:06

»

seržants Jedritvaikociņš

Klausies, ex-seržant!Pirms sāc apcerēt Krievijas gājienus, atceries, ka Turcija ir NATO valsts un šinī gadījumā 5.pants liek Latvijai palidzēt Turcijai un pieteikt Krievijai karu. Tā kā " sit dirs' pret zem',sit dirs' pret zem', lai dzīvo Latvija


Tici man, ka lai krievu pasaulīti aizsūtītu pie staļina, kur tos sagaidītu ar Aleksandrova orķestri un lisā krievu pederasta Kabzdona dziedāšanu, vajadzēs tikai dažas dienas. Ar kartona tankiem un piepūšamām raķetēm un pazemotiem un pakaļā drāztiem zaldātiņiem, taisieties karot? Cik reižu jau Izraēla ir testējusi krievu pretgaisa aizsardzības sistēmas un tagad tās pārbaudīja arī Turcija. Tām vispār nav nozīmes, ja netiek vērstas pret civilo aviāciju, bet ne turku bezpilota lidaparātiem un raķetēm. Izlasīju, ka viens S-300 maksā 80 miljonus dolāru, cik ilgi beztiesīgie krievu dzimtcilvēki pavilks tādus izdevumus?

Atbildēt

seržants Jedritvaikociņš

04.03.2020. 20:02

Klausies, ex-seržant!Pirms sāc apcerēt Krievijas gājienus, atceries, ka Turcija ir NATO valsts un šinī gadījumā 5.pants liek Latvijai palidzēt Turcijai un pieteikt Krievijai karu. Tā kā " sit dirs' pret zem',sit dirs' pret zem', lai dzīvo Latvija!"

Atbildēt

Dr.

04.03.2020. 17:26

Ar tik tuksu un banalu domasanu nav brinums,ka augstak par strunta serzantu autors nav uzkalpojies. Tukss un bezsakarigs rakstins, kas iederetos Tvnet. Ei,Pietiek- pietiek!!!

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

04.03.2020. 16:13

Autors ir no vergadvēselēm, t.i., tiem, kuri uzskata, ka katram vai nu jaizklājas kā kājslauķim ASV un ES interešu priekšā, vai arī viņš ir "Kremļa trollis". Variantu, ka latvieši varētu uzvesties un dzīvot neatkarīgi kā no rietumiem, tā no austrumiem, tādi pat neizskata. Kalpa domāšana vēl ilgi "sēdēs" galvās, tur laikam neko nevar darīt.

Atbildēt

Ex-seržants

04.03.2020. 16:13

Par turku bezpilota lidaparātu taktiku pret Asada un krievu BS var skatīt šeit
https://youtu.be/YJTwAV8QlaE
https://youtu.be/RIy309bzR9U
Domāju, ka šī infa var būt noderīga LV AM un NBS struktūrām.

Atbildēt

Ex-seržants

04.03.2020. 16:11

Kā jau minēju, tad notikumi ap Sīriju attīstās ne pa dienām , bet pa stundām (šis raksts tapa 02.martā) un 5.martā Erdogans plāno doties uz Maskavu . Ņemot vērā to, ka nevis Putins brauc uz Ankaru, bet Erdogans uz Maskavu, var pieņemt, ka turki nav ieinteresēti novest līdz galam Asada spēku samalšanu, ko , spriežot pēc līdzšinējās notikumu gaitas, var reāli izdarīt. Protams, arī Kremlis ir ieinteresēts nobremzēt konflikta eskalāciju, jo tam primāra lieta bija un paliek postpadomju telpa. Savā 29.februāra rakstā minēju, kā vienu no iespējamiem variantiem, Erdogana vienošanos ar Kremli, kā rezultātā tiktu saglabātas Turcijas intereses Sīrijā atbilstoši Soču vienošanās noteiktajam, savukārt, kā pretimnākšanu Maskavai turki atvērtu bēgļiem robežas uz ES . Bet tie 33 turku karavīri, kas tika nožmiegti aviācijas uzlidojuma laikā februāra beigās ar Maskavas ziņu ( par kolonnas maršrutu turki bija savlaicīgi brīdinājuši krievus) tiks norakstīti kā Asada vai viņu pietuvināto provokācijas upuri. Nu bet ja runā par Asadu, tad, ņemot vērā Erdogana personiskās antipātijas pret šo noziedznieku, problēma varētu tikt atrisināta, piemēram, ja subjekts saindējas ar konservētām sēnēm, ko viņam dāvanā atsūta Putins. Tomēr pastāv vel trešais variants un proti- Erdogans izspiež no ES maksimāli iespējamo naudas summu bēgļu noturēšanai un tad, pēc vienošanas ar Maskavu, robežu atver, izgudrojot kaut kādu ticamu iemeslu bet ,daļu no ES saņemtās naudas izdala kā ceļa naudu bēgļiem. Aha, ha, ha ! Vispār jau tādas prokremliski noskaņotas ES valstis kā Grieķija, Itālija, Francija un Vācija to ir pelnījušas pilnā mērā. Pie tādas lietu kartības visi paliktu apmierināti izņemot jau pieminētas četras ES valstis, par ko man nebūtu ne kripatiņas nožēlas.
Attiecībā par Erdogana plānoto vizīti uz Maskavu, es būtu ieteicis turkiem ieverot papildus drošības pasākumus, ņemot vērā Polijas prezidenta Ļeha Kačiņska lidmašīnas avāriju pie Smoļenskas 2010.gadā.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

04.03.2020. 16:08

»

Q

Autors var velti nepūlēties ,latviešiem ir imunitāte pret Izcilības centra plānprātiņu murgojumiem


RD vēlēšanas tuvojas. Kādam gribas siltā vietiņā tikt, taspēc "krievi nāk!" atkal kļuvis bezgala aktuāls. :)

Atbildēt

lauķis

04.03.2020. 15:08

»

Bezzāģis

Kaut kāds murgojums


Tieši tā,terorisms dabā nepastāv,tam ir finansētājs un ideoloģiskais ,,tēvs,,.Demokratizācijas procesā ir izvarota Āfrika un pilna Eiropa ar migrantiem.
Viena fantāzija;cik ilgi noturētos,piemēram,Vācija ja apbruņotu šos miermīlīgos ,,bēgļus,,?

Atbildēt

Q

04.03.2020. 15:01

Autors var velti nepūlēties ,latviešiem ir imunitāte pret Izcilības centra plānprātiņu murgojumiem!

Atbildēt

WTF

04.03.2020. 14:56

Sāk šķist, ka Pietiek sācis saņemt skanošo no 'izcilības' centra, tik daudz banālu klišejisko antikrievijas rakstiņu, kam nav nekāda sakara ar realitāti.

Atbildēt

Bezzāģis

04.03.2020. 14:55

Kaut kāds murgojums.
Visu militāru operāciju pamatā ir ekonomisks aprēķins, nevis kaut kādas teritorijas sagrābšana, lai kādam iedotu pa degunu, jo nepatīk viņa seja.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: