Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnîgs sviests

09.01.2018. 18:22

Viss tas zināms pat Dikļos uz ledus un katrā Dikļu jurtā. Pilnīgi zaudējusi sajēgu, mācoties ASV. Atgādina par sevi.

Tikpat atrauti no dzīves spriedelējumi kā Grantiņam LRTT.

Atbildēt

Paldies

09.01.2018. 17:47

»

Laura

Paldies, Ilze. Interesanti


Es arī lesbiete, mīlu Ilzi.

Atbildēt

Manuprāt

09.01.2018. 17:42

Ilze, tu labi vai slikti, pareizi vai nepareiz uzrakstīji, bet zini, ka tavus rakstus nelasa, tavas domas gandrīz nevienu nesaista, jo zini, ka ir viens "NĒ"

Tas ir tāpat kā ar teicienu: "zozjaika bļ ... dzj, blini gavno".

Proti, tu sabradāji ģimeni ar savu "kopdzīvnieku likuma" tendenci, piedāvājoties to sagatavot. Tu aizstāvi "Eiropas vērtības", kas grauj ģimeni, bērnu radīšanu, Satversmi, kas nosaka šģimenes tradīcijas. Šis likums neatbilst Satversmei - tava aizstāvība gejiem un pederastijas attīstībai ir briesmīgas un tautu pazemojošas.Neviens neaizskar , atvainojos, kopoties pat ar suņiem un citiem dzīvniekliem, meklē ērtības no pēcpuses, kur iebrakt, lai rīkojas, bet sludināt sabiedrībā, rādīt savas regālijas, izkarināt - tā ir par mēra sajūtu augstākā nekaunība.

Ilzīt, laikam tu labi domāji, bet kopošanās likumā nav dzīves jēgas. Tas ir stulbs principā. Ģimenes, kuras negrib reģistrēt laulību, tās apzinās, ko ar to iegūst, ko zaudē un nav ko gausties un valstij par tām nav jārūpējas, jāprasa atbildība par bērnu audzināšanu un viss.

Atbildēt

Neesmu "trollis".

09.01.2018. 17:26

Var ievēlēt visus 100 izcilākos un nekortumpētākos deputātus, Latvijas valstī nekas neaminīsies politiskās organizētās noziedzīgās sistēmas laukā.

Kādēl tā? Pārspīlets! Nē, tā ir un būs:

(1) Valsti pārvalda korumpētās ierēdmiecības augstākā kasta;
(2) Vara un uznēmejdarbība ir saplūdusi;
(3) Tauta saņēma un saņem vega algas uzņēmumos:
(4) Likumprojektus sagatavo nomenklatūra, paraksta ministrs ar aizmiegtām acīm, saskaņo vai visās ministrijā, Valsts sekretāru sanāksmēs, Ministru Kabineta Juridiskajā pārvaldē, Valsts Kancelejā un nob also ministri - un tas iet uz Saeimu - jēls, ar korupcjas smaku, tulkojams "kā vajag", bet tie ir ar korupcijas smaku un Saeimas tas jāpieņem, jo;
(5) Likumus pasūta vai pat sagatavo oarganizētās nozuedzības un korupcijas sistēmas vadoņi, virsa pakļautajau ministrijai un tā virza tālāk:
(6) Kā tā, virza kriminālus likumus? Tādēļ, ka daudzas partijas saņem otkatus 20 % naudas, kuras nekad nav par daudz, tā nesmird, un ja samaksāts honorārs, likumprojektus virza par katru cenu.

Neviena partija bez lielas naudas nestrādā. Visas partijas saeimā ir uzpirktas un strādā pēc korupcijas sistēmas. Deputātu vairākums ir sliņķi, vāji, neprot lasīt likumus, izprast tos. Un partiju vadoņi nosaka visu kopā ar nomenklatūru.

Valstī nav varas, cilvēks netiek aizsargāts. Tautu var apkrāpt uzņēmēji, iestādes, namsimnieki, apsaimniekotāji - tu aizstāvību valstī neatradīsi.

Uz sūdzībām neviena valsts vai pašvaldības iestāde nereaģē vai atraksta uz 6 lapām atbildi, bet uz jautājumiem atbildes nav, labākais -
pasūta uz tiesu, ja kas, kad tev priekšā "Datu aizsardzības likums - lasi - organizētās noziedzības grupējumu aizsardzības likums. Tautai nav informācijas, priekšas komercnoslēpums, grāmatvedības datu trūkums utt., nav naudas arī, ar ko tiesāties, nav.

Latvijā ir pilnīgs varas deficīts. PTAC ir smagi birokrātisks, Tiesībsargas ir slinks.

Atbildēt

.......

09.01.2018. 17:15

»

Muammārs Kadafi. Zaļā grāmata. Viss par partijām un "demokrātiju


Parlamenta galvenā misija ir runāt
tautas vārdā, kas pats par sevi nav
demokrātiski, jo ar vārdu “demokrātija”
mēs saprotam tautas varu. Pats parlamenta
pastāvēšanas fakts nozīmē varu bez tautas.
Patiesa demokrātija ir iespējama vienīgi ar
pašas tautas, nevis tikai ar tās pārstāvju
piedalīšanos.

Atbildēt

Eduards Lunis

09.01.2018. 17:14

---Ak Ilzīt, Ilzīt!? Vēl neesi sapratusi kādu ļaunumu Latvijai, Cilvēkiem , partijas ir nodarījušas!? Pie tam -PARTIJU VARA TĀDĀ VEIDA'KĀ PAŠLAIK -IR NELEĢITĪMA!? Nenovēršami tuvojas 4. maijs -LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE-TIKS IZVĒRTĒTI VISI VARTURU NOZIEGUMI UN BŪS JĀATBILD LATVIJAS UN TAUTAS PRIEKŠĀ!

Atbildēt

09.01.2018. 17:03

Muammārs Kadafi. Zaļā grāmata. Viss par partijām un "demokrātiju".
http://www.tautasforums.lv/wp-content/uploads/2008/04/Kadafi_ZalaGramata.pdf

Atbildēt

Laura

09.01.2018. 17:03

Paldies, Ilze. Interesanti!

Atbildēt

Tornado

09.01.2018. 16:58

Tukšmuldētāja.

Muldēt, lūdzu, cik vajag!!!

Kā jāizdara viselementārākie darbi - milzīgas problēmas!!

Atbildēt

secinājums

09.01.2018. 16:31

Atkritumus pie atkritumiem.

Atbildēt

Vo

09.01.2018. 16:20

Pietiek izlasīt otro teikumu šajā rakstā, lai būtu skaidrs, ka šo muldējumu tālāk lasīt nav vērts.
"Ar to sākas kvalitatīvi citādāks laiks organizācijas un arī tās dalībnieku dzīvē, uzliekot nesalīdzināmi lielāku atbildību, kas tiek pārbaudīta ar varu un naudu."
Kāda atbildība?! Kurš Saeimas deputāts nes kaut kādu atbildību? Ja nu vienīgi atbildību savu partijas bosu un partijas sponsoru priekšā.

Atbildēt

Endija

09.01.2018. 15:59

Apriebusies šī divkosība!

Atbildēt

nevīns

09.01.2018. 15:55

ASV skolas diplomdarbiņš?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: