Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils

16.07.2015. 20:13

Venecuēlas prezidents aicina paņemt pie sevis Latvijas esošos un potenciālos BEGLJUS!, citādāk Rinkevičs jau bija paredzējis paplašināt Rīgas ZOO....tikai Viņam ir tūlīt jāaizsūta pieprasījums.Lai ir:))

Atbildēt

egils

14.07.2015. 18:47

Pašās beigās ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.

Atbildēt

Adolfs***38

12.07.2015. 20:49

Raksts un komentāri ir skaisti uzrakstīti.Bet cik
gadu ir pagājis kad komunistu sērgs ar tautas un
inteliģences palīdzību atkratijās no Maskavas
uzraudzības? Tauta klīst projām,matreālās vērtības
neražojam.Kas visus šos gadu desmitus vada valsti?
Neceriet,tas viss ir prrfekti izplānots.KOMUNISTS-
drausmīgs melis,laupītāja,slepkava.Kas ir noticis
Latvijā pēdejā simtgadē? Ko stāsta Vēsture? ---

Atbildēt

sinis

12.07.2015. 13:53

melns balta neizskist bet balts melna gan lai dzivo melnie jancuki par 5 gadiem ko stradaju vacija esmu stroika redzejis kadus 10 negerus parsvara vini tirgo zaliti un sez uz pabalstiem amerika taisa sudus bet mums jastreb padomajiet kas notiek francija tur balto gandriz nau pasa parizes centra vissapkart ka harlema vacija dzivoklu zadzibas pacelas pa 70 procentiem tikai tapec ka iebrauca cigani tie saucamie rumani tasviss abdraud balto rasi eiropa domajiet ar galvu beidzot . melnajai viens berns ir pie rokas otrs vedera tresais padoma, pietiek laizit visiem dirsu vajag pateikt savu ne ka griekijai sliktak jau nebus

Atbildēt

trakā

12.07.2015. 09:15

Nu labi, Eiropa daudz devusi, tāpēc mums jāpiedalās apšaubāmos pasākumos. Tad varbūt varam samesties pa eirikam un iedot to naudiņu Grieķijai, lai patur tos mūsu 250 bēgļus?

Atbildēt

Paija

11.07.2015. 14:03

Liela tautas daļa atstājusi Latviju klusuciešot - bez protestiem, demonstrācijām, neskatoties uz to, ka tautai nav bijusi pati svarīgākā lieta - darbs un adekvāts atalgojums.


Un tā ir Latvijas traģēdija : piespiedu tautas masveida emigrācija un apmaiņai pašreiz sākot iepludināt citu rasi - bēgļus.

Atbildēt

Annele

11.07.2015. 06:20

»

Yox

Re kā jenoti te sasparojušies - partijas disciplīna


...Briselē taču Dombrovskis šefojas un viss būs kā kundziņš ar lielo algu izlems, nevis ko šeit vietējie domā!!!!! Kredītpunkti taču ir jākrāj, lai parāds SVF neapaug ar procentiem.

Atbildēt

Mumins

10.07.2015. 19:26

»

ECB

Paskatoties uz LR premjerministres pēdējo laiku aktivitātēm, man ir radies tāds kā pieņēmums, ka neko no tā ko viņa dara, viņa pati patiesībā neizlemj. Vismaz izskatās tā, ka tur ir kaut kāda shēma, kā viņa saņem rīkojumus no sazin kurienes, kurus naizpildīt iespējams nav, jo vienkārši ir jādara, kā...


Ejam tālāk? pastāstīšu nejauši noklausītu sarunu. Tādus pašus rīkojumus saņemot arī CVK priekšnieks Cimdars, sekojoši, - pie varas ir nevis tie, kurus pastalnieki ievēl, bet tie, kurus nozīmē saimnieks. Un ievēlētajiem tieši tāpēc ir nospļauties uz saviem vēlētājiem, ka zina, ka tauta te neko nenosaka.

Atbildēt

ECB

10.07.2015. 18:32

Paskatoties uz LR premjerministres pēdējo laiku aktivitātēm, man ir radies tāds kā pieņēmums, ka neko no tā ko viņa dara, viņa pati patiesībā neizlemj. Vismaz izskatās tā, ka tur ir kaut kāda shēma, kā viņa saņem rīkojumus no sazin kurienes, kurus naizpildīt iespējams nav, jo vienkārši ir jādara, kā viņai saka. Sākot ar Citadeli un beidzot ar šo konkrēto gadījumu. Nu un viņa arī dara. Satraucoši ir tas, ka nu ir izveidojusies sajūta, ka arī mēdiji šitajā visā kaut kā piedalās, atspoguļojot Straujumas profesionālās darbības vairs ne tik pozitīvā gaisotnē, nekā to darīja agrāk. Kāpēc? Un visu beigās paliek pat baisi iedomāties, ka tā varētu būt daļa no lielā plāna - 1. Ievēlēt Vējoni, 2. Nomest Straujumu. 3. Ielikt par MP Āboltiņu. Jo tāds tas dīls, par ko dabūja balsies no Vienotības.. nu tā vismaz bija baumas paklīdušas. Ja brīdī kad Vējonis tika izvirzīts prezidenta amatam, tas likās neticami, tad paskatoties šobrīd jau ir patiešām neomulīgi - kā būtu ja tā izŗādītos patiesība? Pat mediji šajā procesā sanāk ka iesaistās... Gribas pajautāt - kas te vispār notiek un kas īsti ir pie varas šajā valstī?? Kapēc vienīgā vieta, kur nav bail kaut ko iepostēt ir šis te portāls, un nav jādomā ka tevi ātri nenocenzēs un/vai nesavāks uz DP aprunāties. Tik vien kā paužu savu viedokli un negribu tikt cenzēts, ko man it kā garantē LV satversme.. kāpēc man ir šī stulbā sajūta, ka tas viss nu jau kādu laiku ir vairs tikai uz papīra? Var jau būt ka man vienam tikai tā ir, bet man ir skumīgi par šito domāt..

Atbildēt

Ja ļengana mugura, nav jācilā smagumi.

10.07.2015. 17:32

Izskatās, ka Laimdota ir nogurusi, Briseles(?) iebaidīta un ar mokām velk vezumu ...

Atbildēt

Vai tie ir begli?

10.07.2015. 17:08

1) “I want to go to London,” he says. Why? I ask “Because, of its freedom,” he replies. “I am a French speaker but France is full of Congolese. I want to go to London. I will work and send money home to my family.”

2)Because he speaks English, he has become a de facto translator for everyone in the queue. “It’s terrible,” he says. “Many of these people are Iraqis and Palestinians but they are saying they are Syrians so they can get asylum. The Greeks can’t tell the difference, but I can tell by their accents. It’s wrong.”

Tie nav begli, bet meli, kas grib dzivot Eiropaa uz pamatiedzivotaju rekina!

Atbildēt

bez jebkadas analizes

10.07.2015. 17:05

Sie Ziemelafrikas "begli"nemaz nav begli, bet nelegalie ekonomiskie imigranti. Griekijas un Italijas politisko valdibu neizdaribu, kad sen jau vajadzeja apturet un sutit visus atpakal, nevis ar taksi kugiti par velti vest uz Eiropu un tad nosaukt par begliem, ir jaaptur un nav jauznem nevienu migrantu, jo tie ierodas katru dienu tukstosiem! Visi jauni melni viriesi un melo, ka vini ir no Sirijas! Nevienu meli bez dokumentiem vispar nav pat tuvu jalaiz Eiropaa! Latvijas valdiba vispar neanalizee doto situaciju, ne beglu kontingentu, bet gatavi uznemt. Ja beglim maksas vairak kaa pamatiedzivotajam, sai valdibai ir jalido!

Atbildēt

10.07.2015. 16:45

Mau..kas - politiskās prostitūtas Straujumu, Āboltiņu u.c, ka uzdodas par latviešu sievietem, noliet uz ielas ar melnu krāsu līdz mūža galam, kur vien tās sastopamas. Vairāk par vieglu huligānismu nepiesies. Turklāt jāmin paskaidrojumā, ka nejauši ereosols pats " gāja vaļā" un nebija tīšupāt, kaut nopūšanu ar melno krāsu atkārto 10o dažādās reizēs.Labāk nolīgt bomžus, no kuriem nekā nepaņemsi..

Atbildēt

10.07.2015. 16:43

Mau..kas - Straujumu, Āboltiņu u.c, ka uzdodas par latviešu sievietem, noliet uz ielas ar melnu krāsu līdz mūža galam, kur vien tās sastopamas. Vairāk par vieglu huligānismu nepiesies. Turklāt jāmin paskaidrojumā, ka nejauši ereosols pats " gaja vaļā" un nebija tīšupāt, kaut nopūšanu ar melno krāsu atkārto 10 dažādās reizēs.Labāk nolīgt bomžus, no kuriem nekā nepaņemsi..

Atbildēt

vista

10.07.2015. 15:52

Kurš par tām Vienotības prostitūtēm balso??? Šodien dumjā Laimdota kladzina Guardian par grieķu palīdzības paketi. http://www.theguardian.com/business/live/2015/jul/10/greek-crisis-deal-hopes-mps-vote-tsipras-live

Tautu gan vairāk uztrauc tas, ka tūlīt te būs desmitiem tūkstošu nēģeru un arābu.

Atbildēt

ivans

10.07.2015. 14:54

G/d/irsam ir jāapprecas ar biedru Lindermanu ....un bedzot abi draudzīgi varēs doties /un ātri / uz savu tēvzemi....un tur turpināt smirdēt...tad vēl līdzi paķert šo puņkutapu un Zhirinovski...

Atbildēt

smiet par

10.07.2015. 14:03

»

agnese

Soreiz Kolam taisniba, gribeja tikai noskaidrot kur tos utainos, plikos beglus liks un par ko baros. Nekaa nesapratiga, kundze vnk atrada par ko izmest


Smiet par "utainiem", par "plikiem" vai par bēgļiem - tas ir ne vien nožēlojami maziski, tas ir arī nesaprātīgi: neviens nezina, kurā brīdā pats var pēkšņi nonākt pavisam citā situācijā. Vienu brīdi lepni apsmej kādu, bet citu brīdi, skat, izrādās, ka dabū vēl citiem palīdzību lūgt, un tas apsmietais tev blakus stāv "rindā pie zupas virtuves", vai pat izrādās, ka ir kļuvis par to, kuram tu palīdzību lūdz...

Atbildēt

hm

10.07.2015. 12:33

Gausties par 250 bēgļu izmitināšanu Latvijā ( kā to dara autors) izklausās naivi un truli. Grieķijā ar iedzīvotāju skaitu 11 miljoni, atrodas 2 miljoni bēgļu. Un? Ak jā grieķi slinki, parādā vācu un franču bankām ... kas varētu būt tieši daudzo bēgļu uzņemšanas sekas.
Bet ja npietnāk. Šos valstu bēgļus jāuzņem tām valstīm, kuras stimulēja šos savstarpējos konfliktus, kuras uz Lībiju meta tukstošiem tonnu bumbu. Cik bēgļus uzņems ASV? Ak jā! Latvija taču arī parakstīja uzbrukšanas memorandu Kadafi! Par to tad 250 jāizmitina! Taisnīgi!

Atbildēt

Mumins

10.07.2015. 12:04

»

Patiesība

Ar bēgļiem grib atšķaidīt latviešu asinis.Tad tik gudri dzims latvieši, tik melni


Piedod, bet latvietis vai žīds šodien vairs netiek noteikts pēc asinīm, bet - pēc pārliecības un mentalitātes.

Atbildēt

Mumins

10.07.2015. 12:02

»

Žulis

Uzjautrinošas ir tās pārkrāsotajam padomju režīmam pakļauto partiju tautai domātās rotaļas...


Tā izskatās, bet viss neaprobežojas ar partijām un politiķiem vien. Vēl ir galms - apkalpotāji un demokrātiskā procesa redzamības veidotāji. Galma žurnālisti, uzņēmēji, sociologi, jā, arī - tipa disidenti, ekstrēmisti, sociologi, demogrāfi, arodbiedrību darboņi, ... Saraksts ir gana garš, lai visu te nerakstītu.

Atbildēt

vista

10.07.2015. 11:57

Nu bet nelieniet tai Vienotībai pakaļā, un ja Raivis tomēr grib līst, dibiniet latviešu Zelta Rītausmu

Atbildēt

Nepareizi

10.07.2015. 11:28

Nu nu... Pēc Eiropas pieredzes var redzēt, kā šie integrējas un strādā. Lielākā daļa laimes lāča meklējumos. Tas vēl būtu sīkums. 100% viņi liks integrēties pamatnācijai un kopā korānu lasīt. Un pasarg Dievs pamatnācija negribēs!!! Turpinājums nav ilgi jāmeklē... Kaut vai gadījums Tunisijā pludmalē...

Atbildēt

Viss ir vairāk nekā

10.07.2015. 11:20

»

Žulis

Uzjautrinošas ir tās pārkrāsotajam padomju režīmam pakļauto partiju tautai domātās rotaļas...


pareizi, bet ko tad tāda atmošanās dod? Ko dara tie, kuri ir atmodušies? Vai tad tiešām nebija līdz šim nevienam ienācis prātā, ka tas ir acīm redzami - VISI tiek apmaksāti no viena maka. Pat ir vienalga - Austrumu vai Rietumu, bet nevienam jau Latvija un tās tauta neinteresē (jo neviens no tiem, kuri pie siles, nezin, vai nosēdēs līdz rītdienai savā krēslā, tāpēc rauj, ko var, pēc tam, kaut vai plūdi). Sistēma kā tāda ir pilnīgi degradējusies. Ko likt vietā - ? Manuprāt, tikai un vienīgi šo individuālo atmodas brīdi - šeit un tagad - mainīt sevi, nedarīt sliktu, darīt labu. Un tas nozīmē - arī NVO, kas šajā virzienā strādā, dara to labo darbu. Pagaidām gan retais to izmanto. Bet to, kuri ir modušies jau gan ir gana. Lai mums izdodas!

Atbildēt

Patiesība

10.07.2015. 10:53

Ar bēgļiem grib atšķaidīt latviešu asinis.Tad tik gudri dzims latvieši, tik melni!!!!

Atbildēt

Fēlis

10.07.2015. 09:52

»

kalps

kauns būt geiropas kalpam


Beidz tak atražot tos rašistu stereotipus! Visā Eiropā neatradīsi tik daudz pediķu, cik Maskavā. Tā ir putlera fiška, kas domāta plakanajām pierītēm.

Atbildēt

Fēlis

10.07.2015. 09:49

»

no Jūrmalas

Visu cieņu premjerei, kas bija izlēmīga sakarā ar šāda puišeļa izlēcieniem


Tātad, jūsuprāt, opozīcija ir jāignorē vienmēr un visur? Pat ja tiek lemti eksistenciāli jautājumi? Tā jau ir tā iešaušana savā kājā. Cietpauri bruģē mūsu ceļu uz elli.

Atbildēt

IKA

10.07.2015. 09:32

Laimdotai sen laiks atkāpties.

Atbildēt

Žulis

10.07.2015. 09:31

Uzjautrinošas ir tās pārkrāsotajam padomju režīmam pakļauto partiju tautai domātās rotaļas!
Vieni pieņem kādu prettautisku lēmumu, otri tūliņ uzsāk bezzobainu "cīņu" pret šo lēmumu. Šī "cīņa" protams, aprobežojas tikai ar tukšu izbļaustīšanos.Rezultātā prettautiskais lēmums ir pieņemts, sabiedriskajai domai tvaiks ir nolaists, attiecīgās "partijas" pacēlušas savu popularitāti tautā, bet tauta palikusi ar garu degunu. Un tā tas ar mainīgām niansēm turpinās nu jau ceturtdaļgadsimtu.
Bezjēdzīgi ir te kritizēt šī raksta autoru vai kādu no politiskajām partijām. Visi viņi ir tikai valdošā režīma sastāvdaļas, kas kopā darbojas kā vienots veselums, katrs spēlējot viņam ierādīto lomu. Muļķīgi ir teikt, ka NA sadarbojas ar SC, jo sadarbojas viņi VISI. Ne tikai sadarbojas, bet vienoti kalpo pārkrāsotajam, prokrieviskajam padomju režīmam.
Arvien vairāk cilvēku sāk to saprast un mostas no snaudas, ko radījis mīts par "dziesmotās revolūcijas" atnesto brīvību.

Atbildēt

Ēdelweiss

10.07.2015. 08:51

" Pateicos Straujumas kundzei.." . Izrādās ka sitais nacistiskais sekretuts pat nemak pareizi latviski rakstit un runat !!! Latviski pareizi ir jasaka un jaraksta : pateicoties kundzei Straujumai... Tā ka tas nacistiskais sekretuts Kols jāsūta skolā apgut pareizi latviesu valodu, Un, lai pie viena iemācas pareizi lūpas uzkrasot, pupturi nēsat un īstās zeķubikses ar stringiem piemeklet.... Jo sitais nacsekretuts Kols jau neko citu ka Straujaumas sarkanās komunistiski revolucionaras bumbierenes nav ostijis ne redzejis...

Atbildēt

Latvietis

10.07.2015. 08:48

Man žēl nēģeru. Ja zinātu, pie kādiem dodas, noteikti paliktu Āfrikā. Bet viņi jau ātri te savairosies, tūlīt būs vēl 250+250+250..un viņi izmācīs latviešus pa īstam, izģērbs plikus.Tie nav krievi, kuri skoloja un audzināja mežoņus.

Atbildēt

Ēdelweiss

10.07.2015. 08:42

Kārtējā nacistu pašreklama nacsekretutka izpildijuma....!!!! Laikam lai novirzītu uzmanību no ta 70 gadīgās pensionares kropļotaja valstiski nacistiskā unterdropmanšmucmanštruntfirera Kaspara Gerharda...Tas nacsekretuts gan kluseja par sava partgenoses Gerharda apzināti prettiesisko rīcību, bet tagad pļūta ka zariņa govs un kauc ka izjāta zeltene kurai nav samaksats...

Atbildēt

vista

10.07.2015. 08:29

Bet Vienotībā tak jau ir Hosams, vēl vajag Muhamedu un Ahmedu

Atbildēt

kalps

10.07.2015. 06:29

kauns būt geiropas kalpam...

Atbildēt

agnese

09.07.2015. 23:31

Soreiz Kolam taisniba, gribeja tikai noskaidrot kur tos utainos, plikos beglus liks un par ko baros. Nekaa nesapratiga, kundze vnk atrada par ko izmest.

Atbildēt

Yox

09.07.2015. 23:27

Re kā jenoti te sasparojušies - partijas disciplīna!
Sūc ar bēgļiem - kā Brisele liks, tā darīs, bet svarīgi uzbraukt NA un citiem, ja tie neiet jenotu pavadā.

Atbildēt

no Jūrmalas

09.07.2015. 23:12

Visu cieņu premjerei, kas bija izlēmīga sakarā ar šāda puišeļa izlēcieniem!
Nav jau pirmā reize, kad NA ir uz vienu roku ar Saskaņu.

Atbildēt

neKarla

09.07.2015. 23:02

Neticu, ka reliģisks fanātisms var saskanēt ar demokrātiju, drīzāk ar monarhiju. Tad arī nav jābrīnās gan par raganu medībām, gan izrēķināšanos. Bet varbūt vaina partiju diktatūrā?

Atbildēt

Uldis Sēne

09.07.2015. 21:49

Ko var gribēt no stosteklīga, zemiska sievišķa, kam pamatīgi sakāpis galvā, un, kurai pēc būtības ir jāstrādā par slaucēju vai sētnieci, nevis premjeri! Ieliktā marionete pildīs savu Briseles un Vašingtonas kungu pavēles, slaidi uzspļaujot uz jebkuru ētikas un morāles ievērošanas prasību.
Pie reizes paskatieties, kā viņa tagad manipulē un lokās ap savu lobējamo amerikāņu ofšoru bandu!

Atbildēt

Praatniex

09.07.2015. 21:25

Šī tirliņa, tāpat kā pārējo NA šmurguļu "pozīcija" ir viens vienīgs savam elektorātam adresēts tejāteris. Tikko kāds no lielajiem Briseles vai Rīgas onkuļiem tā paskaļāk uzbrēc, šamējiem aste šekumā...

Atbildēt

Kakadū

09.07.2015. 20:49

Arvien vairāk parādās, kurām partijām pieder šis portāls un attiecīgi runas par to, ka NA (vismaz daļa) un S ir uz vienu roku. NA nav atbalstījusi valdību nevienā nopietnā jautājumā, tikai grāvusi uzticību. Šim vīram saprotu, ka visa informācija ir pieejam vai visai var piekļūt, bet nē viņam un NA vajag kārtējo reizi uzķerties (labākajā gadījumā, bet visticamāk ļaunprātīga rīcība) uz opozīcijas provokācijas un pēc skaļi bļaut. Domāju, ka ja NA nepatīk nekas no tā ko dara valdība, tad ir jāstājas ārā, bet nē turās ar visām četrām, jo izdevīgi visu kritizēt..

Atbildēt

...

09.07.2015. 20:25

Par šādu pozīciju - ne tikai "var nākties", bet arī vajag...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: