Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Velta

18.11.2021. 16:53

Nezinu, ko ar Linezera slimnīcu ir izdarījuši pabrikieši, taču pirms tam tur bija skābeklis pie gultām. Jebkurā gadījumā to nevar pat salīdzināt ar klavierplinkšķinātāja priekšlikumu celt pļavā hospitāļa teltis.

Atbildēt

hyuji

16.11.2021. 15:51

My buddy's friend makes $96 hourly on the internet. She has been without artwork for five months however in the final month her charge emerged as $12747 really on foot on the internet for some hours. study more on this net internet site..............www.smartcash1.com

Atbildēt

Patriots

15.11.2021. 22:32

»

Joske

Šito balamuti pusžīdu triperspeciālistu izmeta no RSU. Pa kādiem blatiem viņš ielīda LU


Tieši tā, patriotus jānolād, jāmīda kājā, jāpazemo ar lamuvārdiem.
Andruis Rubīns - gods un slava,

Tāpat noniecināja slaveno ārstu no ASV Uģi Gruntmani, kurš bija nodaomājis iegūldīt sava zināšanas Latvijā, bet laikam tā pati Čakša kā padomniece Stradiņa slimnīcā par 140 000 EUR gadā par nekā nedarīšanau, viņu izgrūda lakā.

Atbildēt

jiuko

15.11.2021. 18:59

I earned $5000 in the last month by operating online only for 5 to 8 hours on my computer and this was so smooth that I personally couldn't accept it as true before working on this website. If you too need to earn this sort of huge cash then come and be part of us. do this internet-website online....................www.smartcash1.com

Atbildēt

Viedais

15.11.2021. 15:34

Profesoram ir taisnība. Veselības sistēmas darboņi bija tā aizrāvušies ar stacionārās medicīnas likvidāciju, acīmredzot uzskatot, ka visas problēmas atrisinās ģimenes ārsti un aptieku ķēdes, ka taga dramatiski pietrūkst gultu un personāla. Un kurš pabriks izgudroja Linezera slimnīcā izvietot zemessardzes štābu? Nav brīnums, ka tagad "gudrinieki" sapņo par lauku vai meža hospitāli!

Atbildēt

Joske

15.11.2021. 13:16

Šito balamuti pusžīdu triperspeciālistu izmeta no RSU. Pa kādiem blatiem viņš ielīda LU?

Atbildēt

No Malas

15.11.2021. 12:08

Depopulāciju var veikt ļoti vienkārši: uz nezināmo vielu tavā ķermenī īslaicīgi iedarboties ar nezināmu signālu no tavas viedās ierīces un vielas daļiņu sablīvējums tavā asinsritē var radīt trombu - tas ir tikai minējums - izpēte būtu jāveic atbildīgiem zinātniekim - vai mums tādi ir?

Atbildēt

Tiem, kas akli tic “medicīnas biznesa zinātnei”

15.11.2021. 08:37

»

hunta.lv

https://www.la.lv/valdiba-lokdaunu-neieviesa-oktobra-sakuma-jo-baidijas-galvenokart-par-savu-popularitati


Tiem, kas akli tic “zinātnei”... 19:10, 14. novembris 2021
Vecākā ASV armijas ārste paziņo, ka vakcīnas karavīru veselībai ir bīstamākas par vīrusu. Tas noticis pēc tam, kad viņai personiski nācies apturēt 3/3 karavīrus vienā pašā rītā nopietno blakņu dēļ. Lt.Col Theresa Long ir augsta līmeņa ASV gaisa spēku medicīnas speciāliste, kura nesen liecināja arī ekspertu panelī, kas bija veltīts injekciju radītiem bojājumiem un kuru organizēja ASV senators Rons Džonsons no Viskonsinas štata. Tas notika Vašingtonā D.C šī gada 2.novembrī. Ārste ir atkārtoti brīdinājusi par šiem riskiem, kas rodas no mRNS potēm un vēl septembrī iesniedza protestu Baidena administrācijai par šo obligāto injekciju armijā. Viņa arī sniedza 15 minūšu liecību par šīm blaknēm, ko armijnieki jau piedzīvojuši un nosodīja armijas vadības centienus to noslēpt. Esmu pārliecināta, ka šī vakcīna ir bīstamāka karavīra veselībai un kaujas gatavībai, kā pats vīruss – viņa paziņoja panelim. Viņi tiek izmantoti kā laboratorijas žurkas un ultimāts potēties vai atstāt dienestu atstāj nopietnu iespaidu uz armijas kaujas gatavību…. Lūks Montanjē, virusologs, Nobela prēmijas laureāts medicīnā: Vakcinācija pret Covid-19 ir noziegums Es teiktu, ka tā tik tiešām ir noziedzīga darbība, kuru veic ārsti, kas ir aizmirsuši Hipokrāta zvērestu. Viņi palīdz valdībām, kuras savukārt tiecas iegūt varu pār medicīnu. Rezultātā šīs darbības noved pie daudzu pacientu ātras nāves. Tā bija epidēmijas sākumā un tā tas turpina notikt pašreiz. Šie cilvēki turpina uzspiest nepieņemamus ārstēšanas paņēmienus, kuri turpinās nogalināt pacientus un medicīnas darbiniekus (jo medicīnas darbinieki arī ir spiesti vakcinēties). Viņi zina par šo vakcīnu blaknēm. Lūk, kādēļ šīs darbības ir jāuzskata par noziedzīgām darbībām, par kurām kaut kad nāksies atbildēt.

Atbildēt

hunta.lv

15.11.2021. 05:24

https://www.la.lv/valdiba-lokdaunu-neieviesa-oktobra-sakuma-jo-baidijas-galvenokart-par-savu-popularitati

Atbildēt

Rubīna rakstu lasot...

15.11.2021. 00:25

Latvijā slimnīcās ir ap 9000 gultas , ģimenes ārstu prakses arī nav īpaši daudz , iedzīvotāju skaits nepieaug , drīzāk gan otrādi ... Jautājums -kādēļ nepieciešams uzturēt un finansēt medicīnas studijas veselās divās augstskolās - RSU un LU ? Pie tam- RSU jau vietējos medicīnas studentus drīz būs ar uguni jāmeklē. Augstskola pārvērtusies par trešo valstu jaunatnes sūkni uz Eiropu. Kāds valsts budžetam ekonomiskais efekts no šāda izglītības eksporta ?

Atbildēt

garaamgaajeejs

14.11.2021. 21:19

kaarteejais "experts" ... pasaulee ir tikai 2 valstis kur ir 1%..japāna un koreja... LV pilniigi normaals vietu skaits

Atbildēt

Ari pilna Universitāte

14.11.2021. 18:29

»

Fakts

Jums nav taisnība. Saņemt neadekvāti lielu algu "par...." mums prata šāda tipa valsts pārvaldes lielākie kretīni kā "A.Liepiņš, A.PIoriņš, S.Zvidriņa, R.Muciņš, K.Ketners u.c. Un diemžēl - ar šādiem vēl aizvien ir pilna valsts pārvalde


“mrušu zinātni” bez valsts pasūtījuma.. Formālisms. Parazitārisms.

Salīdzinoet augstskolu gada budžetus ASV 200 -250 miljardi usd.. un viņi visi “apgūst” bij PSRS teritoriju... kā konkurenci...

Atbildēt

Fakts

14.11.2021. 17:30

»

Apbrīnoju šādu “profesoru” marasmu

Ko viņš iemācījies savā mūžā? Saņemt neadekvāti lielu algu “par diršanu”. Ari tagad - viņam neviens neko nejautā, pat padomu utt. Bet lien ar savu viedokli un padomiem... Pilnīgs idiots, ja nesaprot, ka “mūziku pasūta tie, kas maksā...


Jums nav taisnība. Saņemt neadekvāti lielu algu "par...." mums prata šāda tipa valsts pārvaldes lielākie kretīni kā "A.Liepiņš, A.PIoriņš, S.Zvidriņa, R.Muciņš, K.Ketners u.c. Un diemžēl - ar šādiem vēl aizvien ir pilna valsts pārvalde!

Atbildēt

kaimiņiene

14.11.2021. 17:21

Kā tas triperdakteris iekārtojies par katedras vadītāju? Visi taču zin kā dulls!

Atbildēt

ha-ha

14.11.2021. 16:21

Droši vien pastāv attīstïto valstu normatïvi par slimnïcu gultu skaitu uz 100000 iedzīvotājiem.Ja müsu valstī šis skaitlis neatbilst šim skaitlim un ņemot vėrā,ka daudzas slimnïcas ir likvidėtas ar dažādiem ieganstiem,tad,iespėjams,kā ir darïts viss, lai pasliktinätu veselïbas aprüpes iespėjas.Ir zināmi gadïjumi,kad tiek pasliktināta arī pasta apkalpošanas sistėma.Valsts mėrogā tiek atklāti un ciniski uzbrukts veselïbas aprüpei un sakaru sistėmai t.i.sistėmām,pret kuräm pirmām kārtām tiek vėrsta dažādu ietekmes aģentu un citu naidïgu spėku uzbrukumi.Nebütu sarežģïti izskaitļot spėkus,kuri nodarbojas ar šïm nelietïbām,tikai ir redzama atklāta nevėlėšanäs to darït.Tas var notikt tikai valstī,kurā likumus pieņem zem vispärzinamu kolaborantu un valsts nodevėju portrėtiem,kurā okupantu bijušie represïvie darboņi jütäs kā zivis üdenī un pat rüpėjas par valsts drošïbu.

Atbildēt

...

14.11.2021. 16:05

»

Es, kungs, saprotu Jūsu humoru! Labs.

Pavļutam un Kariņam, Levitam nav un nevar būt sava viedokļa- viņi akli izpilda PVO un NATO, ASV, Izraēlas cionistu rikojumus. Viņi ir marionetes. Hunta


Nav nekāda noslēpuma,tādas huntas izveidotas visās komercfirmās (valstīs).Diemžēl Latvijā laikam jau ir visiztapīgākie pakalpiņi.

Atbildēt

Es, kungs, saprotu Jūsu humoru! Labs.

14.11.2021. 16:00

»

Protams, protams! Neviens taču gudrībā un izdarībā nespēj pārspēt Kariņu un Pavļutu. Viņi ir kā spožas zvaigznes pie Latvijas debesīm. Viņu viedokļi ir vienkārši ģeniāli. Un tikai pilnīgi idioti to nesaprot


Pavļutam un Kariņam, Levitam nav un nevar būt sava viedokļa- viņi akli izpilda PVO un NATO, ASV, Izraēlas cionistu rikojumus. Viņi ir marionetes. Hunta.

Kāpēc cionisti LR izveidojuši huntu, tas pagaidām ir noslēpums.

Atbildēt

14.11.2021. 15:32

»

Apbrīnoju šādu “profesoru” marasmu

Ko viņš iemācījies savā mūžā? Saņemt neadekvāti lielu algu “par diršanu”. Ari tagad - viņam neviens neko nejautā, pat padomu utt. Bet lien ar savu viedokli un padomiem... Pilnīgs idiots, ja nesaprot, ka “mūziku pasūta tie, kas maksā...


Protams, protams! Neviens taču gudrībā un izdarībā nespēj pārspēt Kariņu un Pavļutu. Viņi ir kā spožas zvaigznes pie Latvijas debesīm. Viņu viedokļi ir vienkārši ģeniāli. Un tikai pilnīgi idioti to nesaprot.

Atbildēt

Apbrīnoju šādu “profesoru” marasmu

14.11.2021. 15:07

Ko viņš iemācījies savā mūžā? Saņemt neadekvāti lielu algu “par diršanu”. Ari tagad - viņam neviens neko nejautā, pat padomu utt. Bet lien ar savu viedokli un padomiem... Pilnīgs idiots, ja nesaprot, ka “mūziku pasūta tie, kas maksā”.

Un viņa bipotēzes un idejas ir nulles vērtībā.

Atbildēt

Eduards Lunis

14.11.2021. 13:45

---Rubīna kungs!
-Tāpēc jau ir tāds bezjēdzīgs, bezatbildīgs bardaks arī medicīnā , jo netiek ļauts rīkoties Jūsu attīstības līmeņa cilvēkiem! Un tas ir tā PILNĪGI VISĀS NOZARĒS! Un ir pilnīgi skaidri redzams-tie nav tikai lielākie kretīni, BET APZINĀTI LATVIJAS UN TAUTAS IENAIDNIEKI!
Un, kamēr partijām būs iespēja valdīt -tas tā arī turpināsies...?
Aicinu Jūs atbalstīt Latvijas Glābšanas komisijas iniciatīvu-4. maijā 2022,g. aicināt Tautu uz Latvijas glābšanu, varturu padzīšanu un Pagaidu valdības izveidi...?

Atbildēt

Tàlredziga ideja

14.11.2021. 13:04

Linezera slimnicà atvért triperbàru un Rubinu par galveno

Atbildēt

zne

14.11.2021. 12:52

Igauņi rīkojas https://www.delfi.lv/news/arzemes/tallina-buves-jaunu-valsti-lielako-slimnicu.d?id 53775697

Atbildēt

vairs nebrīnos

14.11.2021. 12:52

minētā sakarā Čakša publiski taisnojās, ka veselības sistēmā reformas esot notikušas saskaņā ar toreiz esošo situāciju. Tātad, mūsu valdība rīkojas pēc principa - sacērtam ragavas Jāņu ugunskuram, jo ir taču vasara!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: