Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Labs!!!

02.07.2021. 20:34

»

No pieredzes

Apgabaltiesa tiesas sēdē izskata krimināllietu...


Dokumentus par sho stāstu derētu nosūtīt uz pietiek portālu!!!

Atbildēt

No pieredzes

02.07.2021. 20:07

Apgabaltiesa tiesas sēdē izskata krimināllietu.
Tiesa: prokuror, tev pirmās instances spriedumā apsūdzētā personas kods nepareizi norādīts. Jo apsūdzētā personu identificējām un konstatējām šo faktu.
Prokurors: koe? Godātā tiesa, kļūdu pieļāva pirmās instances tiesa, "ja ne pri delah"
Tiesa: Jā? Paskatīsimies krimināllietā lēmumā par kriminālvajāšanas uzsākšanu... Prokuror, lēmumā tu norādīji nepareizo apsūdzētā personas kodu.
Prokurors: o, bļe, jā, godātā tiesa... Lūdzu to vērtēt kā pārrakstīšanas kļūdu.
Tiesa: kā pārrakstīšanas kļūdu?
Prokurors: jā, godātā tiesa, kā pārrakstīšanas kļūdu.
Un tā tālāk.
Prokurors iepriekš ir strādājis KNABā par izmeklētāju.

Šādi dalbajobi, kas pat personas apliecinošu dokumentu nemāk pārbaudīt, ceļ apsūdzības valsts vārdā, pildot organizētās noziedzības pasūtījumus pasūtījumu lietās jeb "zakazņakos".

Kalnmeiers no cilvēkresursu vadības neko nesaprot un visticamāk par cilvēkresursu vadību neko nav dzirdējis.
Šadu mantojumu saņēmis Stukāns.

Atbildēt

Haha

01.07.2021. 13:43

»

Hihi

Jaunības kļūda bija ģenerālprokuroram, pārguļot ar sievieti


Tā ir nevis kļūda, bet pieredze

Atbildēt

bulis

01.07.2021. 06:17

»

Lapsas kungam!

1. Boloņas process paredz 3+2+3 sistēmu (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bologna_Process...


nejauc graudus ar pelavām. Tik muļķības te sarakstīji

Atbildēt

Hihi

30.06.2021. 16:20

Jaunības kļūda bija ģenerālprokuroram, pārguļot ar sievieti

Atbildēt

Lapsas kungam!

30.06.2021. 14:55

1. Boloņas process paredz 3+2+3 sistēmu (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bologna_Process).
2. Atbilstība Boloņas procesa noteiktajai sistēmai nodrošina vienotu augstākās izglītības telpu, tātad arī diplomu atzīšanu.
3. Akadēmiskais negodīgums, kur plaģiāts ir tikai uzskatāmākā daļa, liedz atzīt kvalifikācijas noteikšanai nepieciešamo darbu par derīgu.
4. Ja nav izpildītas prasības, lai iegūtu atzīstamu kvalifikāciju sistēmā 3+2+3, piemēram, "3", tad nav iespējams atbilstoši Boloņas procesam atzīt nākamo "2" kvalifikācijas līmeni. Ja nav "3", tad "2" pats par sevi nevar būt atzīts par ekvivalentu 5. 2 nav vienāds ar 5. Tik elementāru aritmētiku taču jāprot juristiem - gan tiem, kas beiguši LU, gan tiem kas - LPA.
5. Atbildību par kvalifikāciju apliecinoša dokumenta izsniegšanu, lai gan nav izpildītas prasības, uzņemas darba vadītājs, recenzents, komisija, dekāns un rektors.
6. Atbildību par uzņemšanu nākamā kvalifikācijas līmeņa iegūšanai bez Boloņas procesa dokumentiem atbilstošas kvalifikācijas uzņemas komisija, dekāns un rektors.
7. Latvijas tiesību sistēma neparedz, ka zagšana un viltošana dod tiesības uz zagtu un viltošanas rezultātā iegūtu lietu. "Iesēdējuma" tiesības nerodas. Un autortiesību sakarā krimināltiesībās ir pat ieviesta vainīguma prezumpcija kontrafakta lietu sakarā.
8. Mazāk jāskatās Meganas Mārklas zvaigžņoto seriālu "Suits", spriežot par tiesībām pildīt valsts amatu un kvalifikācijas atbilstību Boloņas procesam. Ja summai jābūt 5, tad nevar būt maģistra grāda par 2. Valsts amatu var pildīt tikai ar Boloņas procesā atzīstamu izglītību.
9. Ja LU kā juridisko "kolosu" vācele un Tieslietu ministrija, kam taču piederīga ir prokuratūra, jo ir tiesu sistēmas daļa, izveidojusi savu "procesu", tad karogs viņiem rokā! Visus Latvijas diplomus pēc šāda "procesa" ieviešanas varēs apstrīdēt. Šāds "process" ir pretrunā srarptaustiskajiem līgumiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.06.2021. 08:28

Lapsa var veltīgi necepties. Prokuratūras vadība visas iespējamās pārbaudes nogremdēs. Tās jau prognozējami beigsies bez kāda rezultāta tāpat kā pārbaude par piedzērušos Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokuroru:
https://pietiek.com/raksti/cik_erti_var_turet_uz_aka_prokuroru___zala_puka__draugu
Ja dzer kopā ar vadību, tad tas nav nekāds pārkāpums. Tāpat ir ar kukuļiem- ja padalās, tad kukulis nekāds prokuroram nav bijis :))

Atbildēt

Ieva

29.06.2021. 23:18

Kunigam jaunība turpinās

Atbildēt

Haralds Kalns

29.06.2021. 22:51

Ja ģenerālprokurors neatšķir likuma pārkāpumu no"jaunības kļūdas,tad ko vairs....

Atbildēt

??

29.06.2021. 22:01

»

Nka

Var jautājumu uzdot primitīvi, nedomājot, ka Cinkmanis būs tas, kurš kādeeiz ar savu, limumam piešķirto varu, lems jūsu, jūsu bērnu likteni? Juma patīk


Mani interesē tas, par ko uzdevu jautājumus. Jo man tas šķiet interesanti te un tagad.
Kas attiecās uz Cinkmani-likteņlēmēju, tad tāds noteikti ir labāks par zinošu un izglītotu likteņlēmēju, kuru noteikti grūtāk apvest ap stūri.

Atbildēt

Nka

29.06.2021. 21:24

»

??

Interesanti, kāpēc Cinkmanis atkal "aktualizējies"? Bija jau tā kā nogūlies arhīvā. Varbūt pasūtītājam tuvojas kādi netīkami notikumi...


Var jautājumu uzdot primitīvi, nedomājot, ka Cinkmanis būs tas, kurš kādeeiz ar savu, limumam piešķirto varu, lems jūsu, jūsu bērnu likteni? Juma patīk?

Atbildēt

??

29.06.2021. 20:56

Interesanti, kāpēc Cinkmanis atkal "aktualizējies"? Bija jau tā kā nogūlies arhīvā. Varbūt pasūtītājam tuvojas kādi netīkami notikumi?
Bet par to mistisko pārbaudi ir prikolīgi. Varbūt viņu arī veic kādi mistiķi citā dimensijā? Bet cilvēkiem parastajā dimensijā pārbaude nemaz nav tverama.

Atbildēt

Jautājums

29.06.2021. 20:00

ir, kas vispār ir šis tirliņš? Ja prokuratūrā strādā vairums "jaunības kļūdu", tad par kādu iestādes prestižu ir runa? Varbūt žurnālistiem der papētīt - vai šis zēns ir izņēmums, un ja tā, tad kāpēc? Kas rados, draugos?

Atbildēt

Nika

29.06.2021. 19:46

Patiesība ir bezgala bēdīgi. Kāpēc mēs brīnāmies par zemo kvalitāti PAT skaļos tiesu procesos ( Magone, Lembergs, Maxima utt., u.tml.). Varbūt te arī ir atbilde - ja augsta ranga valsts amatpersona - prokurors - drīkst nesodīti izdarīt administratīvo pārkāpumu, kriminālo, bet ģenerālprokurors to nosauks par "jaunības kļūdu", tad kādas lietas mēs sagaidām tiesā? (ja kas, tiesneši saka, ka profesionāli prokurors-noziedznieks ir vājš prokurors). Un vēl. Skrastiņš laikam bija pēdējais Latvijas Ģenerālprokurors. Jā, arī sistēmā iestiga kādā mirklī (šķiet Baltijas banka iegrieza), bet tomēr bija sava teikšana un diktāts. Tālāk bez komentāriem. Ar Maizīti sākās prokuratūras pārtapšana par partiju kabatas sunīti. Un likās, ka Stukāns tiešām grib sistēmu lauzt, bet rokas par īsu.... Tikai nav skaidrs, kas (man nav skaidrs), kas prokuratūru pataisījis par bobīti pēdējo 20 gadu laikā? Par kārtīgu ķēdes bobīti? Tik stingri, ka jebkuras vēlēšanas šo sistēmu negrauj pat par milimetru, bet gan tikai pastiprina.

Atbildēt

visi darām tā

29.06.2021. 19:16

un punkts. Pamēginiet aizrādīt.

Atbildēt

Nika

29.06.2021. 17:31

Tik mīļi no ģenerālprokurora mutes: "jaunības kļūda!" Man gan šķiet, ka pats prokurors ir viena liela dabas kļūda. Bet galvenais, draugi, ņemiet vēra, ka turpmāk zagšanu, krāpšanos, arī piedzeršanos un lamāšanos publiskā vieta vairs nevarēs dēvēt par noziegumu vai pārkāpumu. Būs tikai gradācija: jaunajiem - jaunības kļūda, vecākajiem - vecuma marasms. Klapējam tik policijas, prokuratūras un tiesas ciet, jo kļūdīties ir tik cilvēcīgi! Bučas ģenerālprokuroram par kolosālo cilvēcību!!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: