Menu
Pilnā versija
Foto

Par televīzijas apraides un retranslācijas tirgu

Pirmais Baltijas kanāls · 26.05.2018. · Komentāri (6)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Joker

13.06.2018. 09:32

Tas ir absurds, ka fašistiskas, agresorvalsts TV kanāls tie translēts LV. Kã pimērs Irāna translē Izrēlā un otrādi, Ziemeļkoreja ASV utt. Pats stulbuma kalngals ir Lattelekom bāzes pakā Kremļa propoganda. Parādnieks un Dzintars, manuprāt ir nopirkti.

Atbildēt

johans

30.05.2018. 11:51

»

Tiesiskums

KRIEVU TV BŪT,TIE BIJA,IR un BŪS.Šajos kanālos 80 procenti patiesības,sorosoīdu vārsmās tikai 20 % puspatiesības,pārējais izdomājumi,pieņēmumi,meli


Krievijas tv,tāpat kā citu valstu tv,ir un būs,bet Latvijas valsts būs spiesta sabiedrības spiedienā ietekmē pārtraukt valstij naidīgas propogandas izplatīšanu un ielikt aiz restēm tās organizātorus un propogandistus.

Atbildēt

Tiesiskums

27.05.2018. 11:40

KRIEVU TV BŪT,TIE BIJA,IR un BŪS.Šajos kanālos 80 procenti patiesības,sorosoīdu vārsmās tikai 20 % puspatiesības,pārējais izdomājumi,pieņēmumi,meli!

Atbildēt

Fēlis

27.05.2018. 07:32

Pat nelasīju. Es vēl saprotu, ka ļauj publicēties dažādiem pajoliņiem, bet ienaidnieku smadzeņu skališanas kanālam, kuram šeit vispār nebūtu jāļauj apraidi, tāpat kā pārējiem krievu kanāliem, kur ir kaut kripata no kremļa propogandas! Vateņi pieskatās un paliek neadekvāti.

Atbildēt

Sultāne

26.05.2018. 23:23

Diemžēl krivu raidošās TV nekādi nespēj samierināties, ka Latvijā ir jālikvidē okupācijas sekas un jāpārtrauc krievu un latviešu naidošana, "naida runas". Jā, Latvijā daudz aplamību, bet tās nevajag reducēt uz politiku, vēl jo vairāk uz nacionālām attuiecībām. Kapitālisms grauž visus vienādi, arī krievu pārvaldības Rīga slauc un šmauc rīziniekus ne mazāk, kā citi, tādēl izcelt vienus vai otrus gan nevajadzētu.
Re, ko raksta: "Jau daudzkārt dažādās instancēs ir uzsvērts, ka ar cīņu ar naidīgu propagandu ir jārealizē, veicinot medijpratību un pretī liekot kvalitatīvu žurnālistiku. Pirmais Baltijas kanāls vēsturiski ir lielā mērā balstījies uz krievu valodā runājošās valstīs ražoto saturu, bet arī savu finansiālo iespēju robežās veidojis vietējo saturu ..." - preti likt kvalitatīvu žurnalistiku? Mazais brālis lielajam var likt kaut ko pretī> Nemelojiet. Naidīgai propagandai pretī neko nevr nolikt, jo to attiecīga auditorija savieno kopā ar valstī esošām cūcībām un rezltāts sasniegts. To nevien parasts cilvēks nevar sadalī, izšķirot, jop tic "savējiem", ko tie stšta, kādu naidu pasniedz kā patiesību.

Tā ka PBK būtu jāaizklapē uz neatgriešanos, kaut tajā ir daudz skatāmu tēmu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: