Menu
Pilnā versija
Foto

Par to, kas notiek mūsu valstī

Elita Dreimane · 15.08.2021. · Komentāri (98)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai

18.08.2021. 14:26

»

Lopkopis

Jaunais izgājiens...


Nu un tad?

Atbildēt

Dainis

18.08.2021. 14:20

Dreimanes k-dz, labāk pakomentējiet savas kosmiskās algas monopoluzņēmumā latvijas gāze (ar mazo burtu tādēļ ka barojieties no nabadzīgās Latvijas pilsoņiem). Un visbeidzot pēdējais ANORMĀLAIS GĀZES CENU KĀPUMS!... Žēļ ka mūs zemē SPRK ir rokrokā ar jums - Latvijas tautas asins sūcēju uzņēmumu!

Atbildēt

Lopkopis

17.08.2021. 11:01

Jaunais izgājiens.

Mēs nevaram runāt par to, ka viņš [skolēns – red.] ar reizi nedēļā uztaisītu testu ir drošs kafejnīcā, leļļu teātrī vai kinoteātrī,” tā “Delfi TV ar Jāni Domburu” diskusijā pauda izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP). Viņa skaidroja, ka paredzēts, ka jaunajā mācību gadā skolās regulāri veiktos Covid-19 testus audzēkņi varēs izmantot, kā veselības apliecinājumu, lai piedalītos mācību stundās vai interešu izglītībā, bet ne citās situācijās.

Atsevišķi testi teātrim, kafejnīcai, skolai un publiskai tualetei.

Atbildēt

klukste

16.08.2021. 16:09

Savicka izveidotā komanda atstrādā ar muti ;)))

Atbildēt

Latvijas Republikas pilsonis

16.08.2021. 15:54

Pēdējo stundu notikumi Kabalā spilgsti parāda, ka vari pamosties no rīta un vakardiena ir zudusi. Tā negaidīti ātri zudīs arī prettautiskā, mafiozā un korumpētā vara Latvijā. Es palīdzēšu šo sekundi pietuvināt ātrāk. Atgādinu, ka tā nebūs, ka vieni rīsiet miļjardus, kamēr tautai liekat savilkt jostas un dzīvot postā. Valsts zagļiem par visu nāksies samaksāt!

Atbildēt

JL6258

16.08.2021. 15:43

»

:-)

Šlesera partijā lielākā daļa nedabūs pielaides


Dabūs, jautājums stāv NDP noteiktajā piedāvājuma cenā indulgeču tirgotājiem.

Atbildēt

Jamulejs

16.08.2021. 15:42

Cik gadus nostrādāja vadošos amatos valsts iestādēs? Cik pati šo sistēmu veidoja. Tagad Kremļa barotavā strādā. Kāds vispār tic viņas teiktajam?

Atbildēt

smieklīgi

16.08.2021. 14:23

bet, ļoti necienījamā Dreimanes kundze, vai tieši Jūs 20 gadus parazitējot dažādos amatos, neesat tā, kas šo tiesisko nihilismu un visu pārējo, ko te tik daiļi "apdziediet" - radījusi, veidojusi un stiprinājusi!!!!

Atbildēt

Vai

16.08.2021. 12:19

No kurienes Jūs visi pārgudrie atradušies?

Atbildēt

:-)

16.08.2021. 11:58

»

Jautājums

Kāpēc Elitai Dreimanei anulēja pielaidi valsts noslēpumam


Šlesera partijā lielākā daļa nedabūs pielaides.

Atbildēt

Bordāns ar cirvi galvā

16.08.2021. 11:45

»

Haralds Kalns

Cienītā Elita Dreimane! Liels paldies par Jūsu, ļoti nozīmīgo,pienesumu Vasts pārvaldē! Paldies par uzsaukumu Latvijas gaišajiem prātiem-patriotiem! Nožēlojamākais tas,ka tiesību "korifejs" Levits nepamana Satversmes sabradāšanu! Lai Jums veselība


E. Levits ir īsts ebreju nacists.
Nacists? Pavisam īsts nacists, jo ir ebrejs un kā VP izteicies, ka ar likumdošanu būs obligātā vakcinācija (nošpricēšana) pretēji Nirnbergas kodeksam, kas aizliedz piespiedu eksperimentus ar cilvēkiem potējot. Kā galvenie eksperimentos izmēģinājumu cilvēki esesiešu apsargātās koncentrācijas nometnēs bija ebreji.

Ņemot vērā, ka tiesnešiem, prokuroriem un izlases policistiem E. Levits neprasa obligāto vakcināju, dzīvojam digitālā 5G un Facebook, Twiter koncentrācijas nometnē, paši sniedzot ziņas par sevi pilnīgai kontrolei, kurā jau Eiropas centrālā banka katram ES iedzīvotājam ieplānojusi iztikas minimumu ar elektronisko naudu bezdarba apstākļos sociālā reitinga piemērošanā, pieprasot atkārtoti un atkārtoti ar savu bērnu un saviem ķermeņiem piedalīties eksperimentos ar vakcināciju.

Vācijas tiesa atzina, ka vakcīnas pret kovid ir eksperimentālas un tāpēc kompensācija par veselībai radītām sekām nepienākas. Latvijas vara noliedz, ka vakcīnas ir eksperimentālas un sola kompensācijas. Domāju, ka melo.

Atbildēt

#pagāni #rituāli #buršanās

16.08.2021. 11:28

»

:)))

Cik potes jau ieliki ribās


vismaz 3. katru dienu.

Atbildēt

O.M.G.

16.08.2021. 11:06

»

A.L.P.

Malacis ,skolnieciņš !!! Tā turēt arī uz priekšu ! Nu tiešām --- kāpēc mums jāpielūdz kaut kādi semītu dievi??? AR ABSOLŪTI CITĀDU DOMĀŠANU UN MORĀLI


Tu arī esi nopotēts ? Tas mūdzītis reklamē potēšanos , bet Dievi viņam ir piesegs , jeb nu viņš ir muļķis.

Atbildēt

Miervaldis

16.08.2021. 10:21

»

Haralds Kalns

Cienītā Elita Dreimane! Liels paldies par Jūsu, ļoti nozīmīgo,pienesumu Vasts pārvaldē! Paldies par uzsaukumu Latvijas gaišajiem prātiem-patriotiem! Nožēlojamākais tas,ka tiesību "korifejs" Levits nepamana Satversmes sabradāšanu! Lai Jums veselība


Novēlu Bordāna komandai nonākt līdz katram nelietim, kam lipīgi pirksteļi bijuši. Bet tiem kas darbojošies pret mūsu valsti, sagaida augstākais soda mērs.

Atbildēt

Kā.....

16.08.2021. 09:35

»

???

Tā ir tā pati lumpene, kuru atlaida no valsts darba un kura tagad strādā Krievijas gāzes kompānijā


Kā man patīk sauklis - krievi nāk. Nu dien tas jau sāk izklausīties maniakāli. Redzot Rīgā pie varas šobrīd varavīksnes cilvēkus, un ne tikai Rīgā - labāk lai krievi nāk. Iesim kopā ar viņiem par labāku Latviju!

Atbildēt

Paldies....

16.08.2021. 09:33

Paldies katram, kas šodien uzdrošinās runāt. Šodien, kad cenzūra uzņem tādus apgriezienus, par kādiem neatceras pat tie, kas piedzīvoja padomju varu. Tādus melus, par kādiem nesapņoja pat padomju varas propagandētāji. Dievs svētī Latviju!

Atbildēt

Elita divkose

16.08.2021. 09:19

20 gadus strādāji un neredzēji kas notiek valstī?
Biji godīga, netaisīji šaher- maher,uzcītīgi strādāji tautas un valsts labā?
Nerakstīji sev un pietuvinātajiem prēmijas un piemaksas? Koe?

Atbildēt

Gūt var dodot

16.08.2021. 08:45

Viedi vārdi, "... dodot gūtais neatnemams". Dreimane tikdaudz visiem devusi, pa labi un kreisi,no Kalvīša līdz Godmanim, ka nu neko nevar atņemt. Izmanto savu caurumu maģiju bez liekām emocijām un uz visu klapi.

Atbildēt

Deimanes karjera- cauruma paplašināšanas stāsts

16.08.2021. 08:39

Vai gan lieki piebilst ko tieši, visi zina šīs "karjeras" patieso stāstu.

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

16.08.2021. 08:33

Ir pagājuši Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki. Kristietība ir nozagusi Sentēvu Dievu pielūgsmi. Kristietība ir nozagusi Dievietes Māras pielūgsmi. Katoļu baznīca jau kopš 12. gadsimta vidus mūsu zemē darīja visu, lai nicinātu Sentēvu Dievus. Mēs esam aizmirsuši, ka pagāniskā ticība Sentēvu Dieviem ir mūsu tautas un zemes pamatticība. Tieši mēs esam senās pagāniskās ticības mantinieki. Kālab mums būtu jāpakļaujas krustnešu ticības mantiniekiem? Kālab mums ir jāpielūdz senebreju mitoloģija, atstājot novārtā Sentēvu Dievus? Mūsu spēkos ir atjaunot sentēvu pagānisko ticību un iepazīt ar Latvju Dieviem visu plašo pasauli! Kaut arī mūsu sentēvu pagāniskā ticība ir uz iznīcības robežas, taču tā ir saglabājusies dievturības veidolā. Diemžēl dievturība ir piesārņota ar kristietības sārņiem. Nedz Dievs, nedz Dieviņš, nedz Vells, nedz Vella māte, nedz Velns, nedz Velna māte nav mūsu senās pagāniskās ticības sastāvdaļa. Šo svešās kultūras daļiņu mūsu zemē ievazāja vācu iebrucēji – krustneši un kristīgie misionāri. Atjaunosim sentēvu pagānisko ticību tās sākotnējā veidolā, atjaunosim politeismu kopā! Būsim saticīgi un dzīvosim draudzīgi! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar cieņu un mīlestību pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Dieviete Māra ir spēcīga un varena Dieviete. Viņa ir pazīstama ne tikai baltu tautu dzīvesziņā, bet arī slāvu tautu dzīvesziņā. Slāvu tautu dzīvesziņā Dieviete Māra ir iznīcības un nāves Dieva Černoboga sieva. Lai arī šīs ir divas dažādas pagāniskās ticības, taču nāves un dzīvības Dieviete Māra ir pazīstama abās šajās pagāniskajās tradīcijās. Ar Dievietes Māras aprakstu var iepazīties šeit: sarah4hope.org/the-goddess-files (THE GODDESS FILES | SARAH4Hope). Ar Dievietes Māras atveidojumu var iepazīties šeit: sarah4hope.org/meet-the-goddesses (MEET THE GODDESSES | SARAH4Hope). Ar citām senajām Dievietēm var iepazīties šeit: goddess-guide.com (Goddess Names (goddess-guide.com)). Par Dievieti Māru slāvu tautu dzīvesziņā var lasīt šeit: slavyanskieoberegi.ru/slavyanskie-bogi/mara (Mara (slavyanskieoberegi.ru)).
#15.08.2021. #kristietība #katolisms #KristietībasNoziegumi #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās #lūgšanas #sidrabbirzs

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

16.08.2021. 08:33

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā – brīvības gadsimtā. Mums ir paveicies piedzimt demokrātijas laikmetā, kad mums ir dotas izvēles tiesības, kam ticēt vai neticēt. Šo ticības brīvību garantē Latvijas Republikas konstitūcija jeb Satversme (avots: likumi.lv/ta/id/57980-latvijas-republikas-satversme). Diemžēl man rodas iespaids, ka mūsdienu Latvijā šī ticības brīvība ir vien uz papīra. Dzīvē situācija ir nedaudz savādāka, jo mūsu sabiedrībai bezkaunīgi uzspiež kristietību, atstājot vietējo pagānisko ticību novārtā. Piemēram, gandrīz vai visās skolās sākumskolas skolēniem no 1. līdz 3. klasei piedāvā apgūt kristīgo mācību. Ideja jau laba, bet kāpēc nevar izveidot reliģiju mācību, kur sākumskolas skolēnus iepazīstinās ar ateismu, budismu, hinduismu, sintoismu, dievturību (dažādu tradīciju pagāniskajām ticībām), kā arī ar ābramiskajām reliģijām? Tādējādi tiek diskriminēti citu reliģiju pārstāvji, it sevišķi dažādu pagānisko (politeisko) ticību pagāni. Manuprāt, uzspiest sabiedrībai luterāņu, katoļu, baptistu, pareizticīgo, vecticībnieku dogmas ir prettiesiski. Cilvēkam ir jādod izvēles brīvība. Šī izvēles brīvība ir svēta. Mums ir jāsaprot, ka kristietība atnāca pie mums vardarbīgā un prettiesiskā ceļā. Nodibinot savu kundzību 13. gadsimta vidū, katoļu baznīca iznīcināja mūsu vietējo pagānisko ticību. Rietumu kristīgā baznīca (katoļu baznīca) pie mums ieviesa teokrātisko diktatūru. Laiki ir mainījušies, tomēr katoļu baznīcas nepatika un riebums pret pagāniem nekur nav zudis. Aicinu ikvienu no mums atcerēties Sentēvu Dievus! Aicinu ikvienu no mums atcerēties Latvju Dievus! Būsim spēcīga un neuzvarama tauta, atjaunosim sentēvu pagānisko ticību kopā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai!
Ar cieņu un mīlestību pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#15.08.2021. #kristietība #katolisms #KristietībasNoziegumi #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās #lūgšanas #sidrabbirzs

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

16.08.2021. 08:32

Ir pagājis 15. augusts. Vakardien bija Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki. Lai arī kristiešiem vakar bija svētki, tomēr pagāniem tāpat kā visiem latviešiem šī diena ir traģiska. Kristietība mūsu sentēvu dzīvē varmācīgi ielauzās 12. gadsimta vidū. 1199. gadā Romas pāvests Innocents Trešais pēc bīskapa Alberta lūguma pasludināja krusta karu pret Livonijas pagānu tautām. Tādējādi pāvests Innocents Trešais legalizēja senlatvju un igauņu zemju okupāciju un tālāku šo zemju aneksiju. Par spīti krustnešu pārspēkam, mūsu sentēvi – kurši, zemgaļi, sēļi, latgaļi, lībieši – pretojās naidniekiem bezmaz gadsimtu. Teju vai gadsimtu varmācīgie krustneši nespēja okupēt un anektēt Baltu zemes. Sentēvi cīnījās par savu godu un brīvību. Zobenbrāļu ordenis, kas tika dibināts 1202. gadā, 1236. gadā Saules kaujā tika graujoši sakauts. Šajā kaujā sentlatvji ar vērienu sakāva savus naidniekus – krustnešus. Pēc kaunpilnas sakāves Saules kaujā no pāri palikušā Zobenbrāļu ordeņa tika dibināts Livonijas ordenis jeb Svētās Marijas Vācu Nama Jeruzalemē brālība. Diemžēl krustnešiem izdevās realizēt savus asinskāros nodomus. Pēc ilgas un smagas pretošanās Baltu zemes tika okupētas un anektētas, tika izveidota Livonijas konfederācija. Viena daļa sentēvu zemju atradās tiešā Romas pāvesta pakļautībā. Piemēram, Rīgas arhibīskapija, Kurzemes bīskapija, Tērbatas bīskapija, Sāmsalas – Vīkas bīskapija. Bet otra daļa sentēvu zemju atradās Romas pāvesta vasaļu pakļautībā, t.i., Livonijas ordeņa rīcībā. Savukārt Livonijas ordenis atradās Vācu ordeņa jeb Teitoņu ordeņa pakļautībā. Teitoņu ordenis bija katoļu reliģiskais bruņinieku ordenis, tas bija militārais spēks, ar kura palīdzību katoļu baznīca varēja veikt savus asinsdarbus. Nodibinot savu varu, zemeskungi – arhibīskaps, bīskapi un ordeņa mestrs – aizliedza vietējo pagānisko ticību un Sentēvu Dievus. Pagāni tika vajāti un slepkavoti. Tā iesākas 700 verdzības gadi. Laikam ejot, mūsu zemju iekarotāji mainījās. Rietumu kristīgās baznīcas (katoļu baznīcas) tirāniju nomainīja Austrumu kristīgās baznīcas (pareizticīgo baznīcas) tirānija. Verdzību, kuru pie mums ieviesa katoļu baznīca, atcēla vien 1861. gadā (izņēmums bija Kurzemes un Vidzemes guberņas, proti, 1817. un 1819. gads). Lai arī mūsdienu katoļi ir krietni iecietīgāki un miermīlīgāki par saviem viduslaiku priekšgājējiem, tomēr katoļu aprindās valda zināms nihilisms attiecībā pret pagāniem. Nebūsim vergi savā zemē! Atjaunosim sentēvu pagānisko ticību kopā! Godāsim un pielūgsim Sentēvu Dievus! Godāsim un pielūgsim Latvju Dievus! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar cieņu un mīlestību pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#15.08.2021. #kristietība #katolisms #KristietībasNoziegumi #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās #lūgšanas #sidrabbirzs

Atbildēt

Kuivižu Televīzija

16.08.2021. 07:37

»

!

Izskatās, ka izglītības dokūmenti nav nopirkti, pēc palīgskolas beigšanas, kaut kur Amerikā


""Sajutos kā mazais cilvēks un nolēmu cīnīties, tā saka galvenā valsts ierēdne Elita Dreimane, kura iesūdzējusi tiesā Satiksmes ministriju par pienākumu nepildīšanu. Valsts kancelejas direktore vēlas, lai Latvijas valsts ceļi no šosejas trokšņa pasargā viņas privātmāju, savukārt par ceļiem atbildīgie norāda, ka naudas šādām lietām neesot un sabiedrībai jāizšķiras - vai tā grib labus autoceļus, vai ērtības ceļmalās dzīvojošajiem.""Vai mazajai meitenei vajadzīgo žogu uzslēja?

Atbildēt

autorei

16.08.2021. 07:11

Uz kadu amatu tèmē Šlesera partijà?

Atbildēt

Ica

16.08.2021. 06:38

Raksts- kacināšana un ūdens liešana. Kaut ko saka, bet neko nepasaka.

Atbildēt

Sistēmas bērns 20 gadus neko nedarīja

16.08.2021. 05:46

Tantuks uzaudzis 20 gadus neko nedarot. Tagad redz ka slikti. Kur jūs agrāk bijāt pa gultām lēkājāt no viena pie otra

Atbildēt

Ex mk

16.08.2021. 00:34

»

Noskaidro nu

DREIMANE - kā valsts amatpersona var pāokāpt "nevainīguma prezumpciju", kad tai ir tikai viedoklis, tai va represīvā statusa, nav rokudzelžu, nat tiesību radīt nopdarījuma sekas? Izteikums, kritika tiesai ir tikai un vienīgi viedokļa paušana, skaļa domāšana? Pret viedokli var izteikt tikai pretviedokli...


Neko viņa tur nepārvaldīja, pat ja pa vidu kaut ko iemācījās. Nelielas vairumtirdzniecības vai namu apdaimniekošanas kompānijas juristes līmenis tur bija un ir un nekas vairāk, vismaz šajā jomā, nekad nebūs. Zibenīgais, neatvairāmais piedāvājums no Kalvīša pēc sašmucēšanās VK pasaka visu, kas par šo cilvēku ir jāzina ārpus specdienestu loka.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

16.08.2021. 00:28

precīzāk -

kritizējot tiesu,
valsts darbiniekiem
obligāti jāievēro
nevainīguma prezumpcija


(4) Ja valsts amatpersona, kas nav kriminālprocesā iesaistītā persona, ar publisku paziņojumu ir izteikusies par personas vainīgumu, pārkāpjot nevainīguma prezumpciju, procesa virzītājs, pamatojoties uz personas motivētu iesniegumu, publiski informē par nevainīguma prezumpcijas principa pārkāpumu, bet iesnieguma kopiju nosūta izvērtēšanai institūcijai, kura var lemt par amatpersonas atbildību.

Atbildēt

???

15.08.2021. 23:41

Tā ir tā pati lumpene, kuru atlaida no valsts darba un kura tagad strādā Krievijas gāzes kompānijā?

Atbildēt

Jautājums

15.08.2021. 23:37

Kāda starpība, ko viņa pirms tam darīja!
Ko viņa ne tā pateica? Manuprāt precīzi!!!

Atbildēt

Kuru

15.08.2021. 23:35

vēl izvilks no “iekšām”?

Atbildēt

Kur

15.08.2021. 23:08

»

vērotājs

varbūt Elita varētu pastāstīt kā no Kancelejas uzreiz var tikt strādāt Latvijas gāzē ar algu 10 000 Euro?:) Kas bija jādara


Varbūt vispirms - kā tikt VK? Tur jau arī degunus mērā, ne prāta spējas.

Atbildēt

Haralds Kalns

15.08.2021. 22:12

Cienītā Elita Dreimane! Liels paldies par Jūsu, ļoti nozīmīgo,pienesumu Vasts pārvaldē! Paldies par uzsaukumu Latvijas gaišajiem prātiem-patriotiem! Nožēlojamākais tas,ka tiesību "korifejs" Levits nepamana Satversmes sabradāšanu! Lai Jums veselība!!!

Atbildēt

Asaka

15.08.2021. 22:02

»

Patiesība

Un divdesmit gadus pie neveiktās deokupācijas kopā ar krievu okupantiem gan bija varen laba dzīve, vai ne biedre dreimane elita


Prieks par komentāriem! Ka cilvēki sāk pareizi vērtēt, šos "apspiestos, nesaprastos" censoņus! Kad sākas blēžu nedienas, vieš cerību, ka viss vēl nav zaudēts.

Atbildēt

Es

15.08.2021. 21:53

Valstī notiek aktīvas pret cilvēkiem vērstas darbības - šeit ir runa par varas ilgstoši izrādīto nicinošo un augstprātīgo attieksmi pret tautu.

Atbildēt

vērotājs

15.08.2021. 21:50

varbūt Elita varētu pastāstīt kā no Kancelejas uzreiz var tikt strādāt Latvijas gāzē ar algu 10 000 Euro?:) Kas bija jādara?

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

15.08.2021. 21:50

»

Jautājums

Kāpēc Elitai Dreimanei anulēja pielaidi valsts noslēpumam


Pati Dreimane, ar savu domu lidojumu, visu izskaidro. Paskatieties, kādi ir viņas draugi, kādā amatā un kur turpina darboties, viss kļūst skaidrs!!!

Atbildēt

...

15.08.2021. 21:24

Č Lielo Zagļu laika blice ( kampēji) sarosījušies ne pa jokam. Nu, jā beidzot jāmaksā nodokļi brokkoļiem, nebūs melnās kases.

Atbildēt

Smejies vai raudi

15.08.2021. 21:10

»

pielikums

vai visi dzirdējāt, šlesera, godmana, lemberga uc. okupācijas varas trekno gadu atbalstītāji


Strādāja tik augstā amatā un var sacerēt tukšu, anonīmu, 5. klases skolnieka domrakstu. Dreimane, vai nav kauns pašai par sevi?

Tālāk par mietpilsones līmeni neesi tikusi!

Atbildēt

Noskaidro nu

15.08.2021. 21:05

»

Tiesu eksperts

19.pants. Nevainīguma prezumpcija...


DREIMANE - kā valsts amatpersona var pāokāpt "nevainīguma prezumpciju", kad tai ir tikai viedoklis, tai va represīvā statusa, nav rokudzelžu, nat tiesību radīt nopdarījuma sekas? Izteikums, kritika tiesai ir tikai un vienīgi viedokļa paušana, skaļa domāšana? Pret viedokli var izteikt tikai pretviedokli, citādi viedoklis nevar radīt juridiskas sekas.
Aizliegts domāt?

Dreimane ir iemācījusies ierēdņus turēt īsā saitē, viņa 20 GADOS IEMĀCĪJUSIES vadīt prezidentus, ministrus, pārvaldīt valsti?

Atbildēt

Tiesu eksperts

15.08.2021. 20:57

»

www.govlawyer.lv

pamatota un bez rupjiibaam tiesneshu kritika nav aizliegta


19.pants. Nevainīguma prezumpcija

(1) Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta šajā likumā noteiktajā kārtībā.

(2) Personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību, nav jāpierāda savs nevainīgums.

(3) Visas saprātīgās šaubas par vainu, kuras nav iespējams novērst, jāvērtē par labu personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību.

(4) Ja valsts amatpersona, kas nav kriminālprocesā iesaistītā persona, ar publisku paziņojumu ir izteikusies par personas vainīgumu, pārkāpjot nevainīguma prezumpciju, procesa virzītājs, pamatojoties uz personas motivētu iesniegumu, publiski informē par nevainīguma prezumpcijas principa pārkāpumu, bet iesnieguma kopiju nosūta izvērtēšanai institūcijai, kura var lemt par amatpersonas atbildību.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 27.09.2018. likumu, kas stājas spēkā 25.10.2018.)

Atbilde uz raksta komentāru: https://pietiek.com/raksti/traka,_traka,_traka_pasaule/komentari
Kad šajā likumā termins "uzskatīt" rada sekas? Prokurora lēmums par saukšanau pie kriminālatbildības, kad prokurors "UZSKATA", ka pietiekams pamats uzskatīt, kā ... persona izdarījusi noziegumu, kas paredzēts KL... pantā.
Lasi likumu un domā: " ... persona netiek uzskatīta par vainīgu ...", kamēr nav lieta pret to izmeklēta KPL KĀRTĪBĀ. Bet persona, kurai nav vajāšanas tiesību, nav piespiedu rīku - rokudzelžu utt., var domāt vai uzskatīt, ka kāds ir izdarījis noziegumu, ja zināms, ka policijas aizturējusi vai ir citādas ziņas - šāds žurnālista uzskats nekādas juridiskas sekas nerada. Kāds publicē ziņas, ka ASV prezidents ir muļķis. Tika prasīts šo pesonu, žurnālistu, saukt pie atbildības par neslavas celšanu. ASV prezidents esot atbildējis - lieciet mierā šo cilvēku - viņš tā domā, uzskata, kādēļ viņam liegt tā domāt, uzskatīt?
Lūk, atšķirība, kur ir vārda brīvība domāt, uzskatīt un kur ir represijas pēc čekistu metodes - sods par domāšanau, ko izpauž publiski.
Ja valsts prezidentei raksta 1. 10, 100 vai 1000 cilvēki, ka tiesās saskārušies ar kukuļošanu, ir ziņas, viņai nav tiesiska pamata domāt, uzskatīt, ka tiešām var domāt, ka kukuļošana tiesās ir, dūmi nav bez uguns? Un prezidente tolaik izteica viedokli, ka tiesām ir jānovērš aizdomas par kukuļošanu vai tml. teica - un tiesu pārstāvji pilnā balsī kliedza, ko iedomājusies prezidente, kas viņai devis tādas tiesības - domāt, uzskatīt, tas apdraud tiesu neatkarību!. Kādā veidā? Nekādā.
Tiesām vajadzēja reaģēt ar pateicību, ka prezidente brīdina, vērš uzmanību, ne bez pamata, ka viņai, varētu būt ir tāds pamats vai ir tādas ticamas ziņas. Darīsim visu, lai pasekotu šādiem notikumiem, lai novērstu utt. Nē, kaut tukstotis raksta un saka, ka trūkst pilnas pierādījumu paketes, bet aprakstam kā tiesas rīkojas, ka spriedumus (pieņemsim, Limbažos) taisa aizdomīgus, kur ir vairākas kukuļošanas pazīmes - ārprāts, kā tā ierēdnis, vai žurnālists var teikt?
Un neviļus nonākam pie atziņas, ka tiesiskums vieniem rada tiesikuma bendi citiem, bet par to mute jātur ciet, tā saka KPL 19.pants, 1.-3. Daļa tulkojama divdomīgi, bet 4. Daļa skaidra – domāšana ir “nevainīguma prezumpcijas” pārkāpums?!
https://www.delfi.lv/news/versijas/vilis-seleckis-kad-tiesiskums-parversas-par-tiesiskuma-bendi.d?id 50869275

Ierēdņi, "AIZVER MUTI", vārds tika nomenklatūrai.

Atbildēt

Jautājums

15.08.2021. 20:48

Kāpēc Elitai Dreimanei anulēja pielaidi valsts noslēpumam?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: